Νέα

this is TRANCE!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ektor lopez
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
και ένα από τα πιο αγαπημένα μου
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
απορω ρε φιλε πως και δεν εβαλες κατι απο
miss yelt και huntemman, sharam & funkagenda
ποιος πιστος φαν θα ανηφορισει την παρασκευη 11/12/09 για Σόφια? MARKUS SCHULZ εγγύηση! που να δειτε κ τα transmission 2008 & 2009 στην Πράγα
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
απορω ρε φιλε πως και δεν εβαλες κατι απο
miss yelt και huntemman, sharam & funkagenda
ποιος πιστος φαν θα ανηφορισει την παρασκευη 11/12/09 για Σόφια? MARKUS SCHULZ εγγύηση! που να δειτε κ τα transmission 2008 & 2009 στην Πράγα
φίλε όλοι αυτοι  άλλη κατηγορία !!!!minimal tech/techn δεν πιστυω να είσαι τόσο
ασχετος καλές επιλογές για άλλο thread! γιατί τόση γκρίνια?
αν θες όμως έχω από miss yelt ενα δώρο promo που πηρε καποτε...φιλος που δεν  τ'έχει κανένας και εκεί να δεις τι μπορει να κάνει το τρελοκομειο αυτό!
ας έρθει εδώ και βλεπουμε τον MARKUS SCHULZ !!! 
ollandos και αντί να πας στο extrema  :headbang: μου τρέχεις  για συνυλείες στην  sofia :headbang: εκέι πάνε για  αλλά πράγματα
ευχαριστώ για  τις υποδήξεις, να είσαι καλα
βάλε και κάνα κομμάτι να σε καμαρώσω!!!
προσεξε μην κολησεις ...στην κίνηση!

 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
ποιος πιστος φαν θα ανηφορισει την παρασκευη 11/12/09 για Σόφια? MARKUS SCHULZ εγγύηση!

Θα πας; Ήθελα να τον δω πέρυσι τον Δεκέμβριο που είχε έρθει Αθήνα αλλά τελικά αρρώστησα και δεν μπόρεσα να πάω  :(
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
κι εγω φιλε μου ηθελα πολυ περσυ να κατεβω αθηνα στο club fuzz επαιζε 20/12, αλλα δεν ειχα παρεα κ δεν γουσταρα μονος μ να παω, αλλα φαινεται εκανα χαζομαρα γιατι μετα στον γεναρη οταν ακουσα live στην εκπομπη του το σετ που επαιξε αθηνα μιλαμε επαθα πλακα μονο που ακουγες τις ζητωκραυγες αλλη αισθηση! Επισης γουσταρα να κατεβω πριν 3βδομαδες στο venue που επαιξε αλλα δεν μπορεσα δυστυχως! Σόφια όμως θα παω κ πιστευω θαναι καλη εμπειρια!

Όσο για τον προηγουμενο δεν γουσταρω καθολου minimal, απλα οτι εγραψα το κανα για πλακα τα εκανα αντιγραφη απτο ποστ του στο θρεντ που εχω ανοιξει "ο καλυτερος dj"
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
το ξερω ρε λιμάρι! :headbang:
βάλε κανα κομμάτι!και εγώ πλάκα σου έκανα!
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
αληθεια πηγε κανεις προχθες στο vogue? ειχε way-out-west & nick warren μονο με 10ευρω!
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
κι εγω φιλε μου ηθελα πολυ περσυ να κατεβω αθηνα στο club fuzz επαιζε 20/12, αλλα δεν ειχα παρεα κ δεν γουσταρα μονος μ να παω, αλλα φαινεται εκανα χαζομαρα γιατι μετα στον γεναρη οταν ακουσα live στην εκπομπη του το σετ που επαιξε αθηνα μιλαμε επαθα πλακα μονο που ακουγες τις ζητωκραυγες αλλη αισθηση! Επισης γουσταρα να κατεβω πριν 3βδομαδες στο venue που επαιξε αλλα δεν μπορεσα δυστυχως! Σόφια όμως θα παω κ πιστευω θαναι καλη εμπειρια!

Αν ήταν σε άλλο μαγαζί θα πήγαινα τις προάλλες, αλλά με το Venue έχω άσχημη εμπειρία. Είχά πάει το Μάιο σε Above & Beyond και δε μας αφήνανε να μπούμε γιατί και καλά δεν ήμασταν στη guestlist και πρέπει να πας οπωσδήποτε με κοπέλα κτλ. Αφού μας είχαν στημένους απ'έξω μέχρι τις 3:00 και άρχισαν να παίζουν οι A&B τελικά μας λυπήθηκαν (ήμασταν μια παρέα 5-6 άτομα) και μας βάλανε μέσα. Οπότε από τότε δεν ξαναπάω Venue γιατί δε λέει να κάνεις τόσο δρόμο και να μην ξέρεις αν θα μπεις μέσα.
Στο Fuzz είχα πάει το Μάρτιο σε Paul van Dyk, ωραίος χώρος. Κρίμα που δεν μπορέσαμε να πάμε...

19/12 έχει Above & Beyond στο Decadence. Τι σκέφτεσαι; Εγώ θα πάω, έστω και μόνος μου. Μη μασάς, έχω πάει και αλλού μόνος, δεν τρέχει τίποτα, κοίτα να περάσεις εσύ καλά και γράψε τους άλλους στα παπάρια σου
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
.
19/12 έχει Above & Beyond στο Decadence. Τι σκέφτεσαι; Εγώ θα πάω, έστω και μόνος μου. Μη μασάς, έχω πάει και αλλού μόνος, δεν τρέχει τίποτα, κοίτα να περάσεις εσύ καλά και γράψε τους άλλους στα παπάρια σου
Σωστός!!!!!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom