Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
30
Like
21.055
Πόντοι
8.815
Ναι ρε χαζοπουλι, εδώ θα είμαστε, γιατί οπως εγραψα και σε αλλο χαζοπουλι οι ανακριτές και οι δικαστές δεν ασχολούνται με τα σοσιαλ. Διώκουν και δικάζουν με τα αποδεικτικά στοιχεία που έχουν στα χέρια τους. Και έχουν αποδείξει σε αλλες περιπτώσεις ότι δε μασάνε απο καταγγελίες που δε μπορούν να αποδειχθούν. Εδω υπαρχει η καταγεγραμμενη βεβαιοτητα, απο το ειδος σου, οτι θα καταδικαστουν χωρίς αποδείξεις επειδη το ζητούν τα σοσιαλ.
Ηλιθιότητες δηλαδή.
Την άποψή μου την εχω γράψει εδώ. Θεωρώ ισότιμη την πιθανότητα να μην υπάρχει βιασμός. Όχι εξ ορισμού ομως.
Οπότε θα περιμένω ανακριτή και αστυνομία. Δε θα πάρω εγώ τη θεση τους.
Το εχω ξαναπει τα social με ανωνυμα τρολια ειναι καρκινος,cancel το ενα cancel το αλλο και πανω απ'ολα ανωνυμα. Τους εχουν δικασει και καταδικασει,τους εχουν ξεφτιλισει ολη την οικογενεια στα γαμωsocial επειδη ετυχε να ειναι ευποροι. Προσωπικα αυτο μου τη δινει. Τεσπα,εδω θα ειμαστε να τα λεμε.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.741
Κριτικές
34
Like
4.697
Πόντοι
7.195
Οποιος νομιζει οτι η συγκεκριμενη δεν ηξερε ποιανου ηταν το παρτυ και ποιοι συμμετειχαν πρεπει να αεροβατει ..... μην πω οτι σκυλιασε που δεν της την επεσε κανενας και δεν ασχοληθηκε , οταν ηταν με το 17χρονο και ξαναγυρισε μονη της για να κανει παιχνιδι ...
ακρβώς, αποκλείεται να μην της είχε πει ο μπαρίστας ποιοί είναι, και σίγουρα το σκηνικό φεύγω-επιστρέφω έγινε για να ξεφορτωθεί την μικρή. Αλλά με αυτά δεν ασχολείται κανείς. Επίσης δεν ασχολείται κανείς με τον πολύ ύποπτο ρόλο του μπαρίστα..
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
ακρβώς, αποκλείεται να μην της είχε πει ο μπαρίστας ποιοί είναι, και σίγουρα το σκηνικό φεύγω-επιστρέφω έγινε για να ξεφορτωθεί την μικρή. Αλλά με αυτά δεν ασχολείται κανείς. Επίσης δεν ασχολείται κανείς με τον πολύ ύποπτο ρόλο του μπαρίστα..
ναι και ειχε στη τσεπη της χρηματα για να κλεισει σε πενταστερο , γραμματεας σε βιομηχανια , σε δρομο που εχει αλλα 15 ξενοδοχεια φτηνα .... :jerking:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Αν και μιλάμε σε θεωρητικό επίπεδο, έχω γνωρίσει (δυστυχώς), πολλά παραδείγματα. Απο ανάπηρους που έβαγαν την αποζημίωση εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ σε αυτοκίνητα, απο παιδιά που πέθαναν και οι γονείς ήθελαν την αποζημίωση και την έφαγαν τυρόπιτα, μέχρι γονείς που έθαψαν τα παιδιά τους και δεν κυνήγησαν τον δολοφόνο πάνω στον πόνο τους.
Τι θέλω να πω. Υάρχουν πολλές εκδοχές, όπως με την Βουγιουκλάκη που η άλλη πετούσε το σκυλί στον δρόμο και έκανε ότι της το πάτησαν.

Εγώ για την Κυρία Μίνα Αρναούτη (είναι δημόσιο το όνομα και αντιγράφω απο την εφημερίδα τα Νέα η οποία επικαλείται την Real News, άκου τώρα εφημερίδα... ότι να ναι, αλλά να πω το παράδειγμα τεσπα):
''Σύμφωνα με το δημοσίευμα της εφημερίδας «Real News», η Μίνα Αρναούτη ζητά: 500.000 ευρώ για ηθική βλάβη, 500.000 ευρώ για οικονομική αποζημίωση, 73.500 ευρώ για εισοδήματα που θα είχε τα επόμενα 20 χρόνια αν δεν είχε τραυματιστεί (εργαζόταν από τα 17 της κυρίως ως σερβιτόρα – μπαργούμαν), 60.950 ευρώ για πλαστικές επεμβάσεις επανορθωτικής αποκατάστασης, ενώ το υπόλοιπο ποσό αφορά έξοδα για νοσήλια, αποκλειστικές νοσοκόμες και άλλα.
Εφόσον δικαιωθεί, η Μίνα Αρναούτη θα αποζημιωθεί από την ασφαλιστική εταιρεία. Είναι στη διακριτική ευχέρεια της ασφαλιστικής αν θα ζητήσει το ποσό από τους κληρονόμους, δηλαδή την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη, λόγω υπαιτιότητας του οδηγού.''

Τα Bold είναι το κλειδί. Στην αρχή δεν φορούσε ζώνη, και μετά φοβήθηκε λέει και έβαλε ζώνη και δεν ξέρω γω τι. Θα είχε λέει ωστόσο εισοδήματα 73500 τα επόμενα είκοσι χρόνια (73500/20 = 3675 τον χρόνο?).

τυπε ,η ασφαλιστικη πως δηλαδη μπορει να κανει αναγωγη κατα των κληρονομων?

η ακομη και κατα του θεωρητικα υπαιτιου(εφοσον ζει)?

εις ολοκληρον? η για ενα μερος του ζητουμενου ποσου?

εχει συμβει πολλες φορες κατι τετοιο,βασει της δικης σου εμπειριας ?δεν το παιζω εξυπνακιας, καλοπροαιρετα ρωταω :hi:
 

afragos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
55
Like
127
Πόντοι
0
τυπε ,η ασφαλιστικη πως δηλαδη μπορει να κανει αναγωγη κατα των κληρονομων?

εις ολοκληρον? η για ενα μερος του ζητουμενου ποσου?

εχει συμβει πολλες φορες κατι τετοιο,βασει της δικης σου εμπειριας ?δεν το παιζω εξυπνακιας, καλοπροαιρετα ρωταω :hi:

Χωρίς να είμαι νομικός, όλοι έχουμε ασφάλεια αυτοκινήτου ή οποία καλύπτει τέτοιου είδους ζημιές.
Βέβαια στην προκειμένη ήταν πιωμένος ο οδηγός και συνήθως οι ασφαλιστικές δεν καλύπτουν τέτοιες περιπτώσεις (που έχω ζήσει κι εγώ). Υποθέτω (< λέξη κλειδί για να μην πουν κάποιοι ότι είμαι δικηγόρος...) πως μετά, η ίδια η ασφαλιστική μπορεί να πει ''δώστε μου τα τώρα εσείς επειδή ο Παντελίδης έτσι κι έτσι απο κάποια περιουσία που είχε αυτός'' . Μου φαίνεται χαοτικό το νομικό σύστημα, πιο πολύπλοκο και απο εις βάθους στατιστικές αναλύσεις με ολοκληρώματα, οπότε δεν μπορώ να έχω καλή εικόνα. Πχ εμεπρία με φίλο που χτύπησε μηχανάκι και έπαθε μεγάλη ζημιά ο μηχανάκιας, του έδωσε η ασφαλιστική του μηχανάκια 200k και έκλεισε η υπόθεση κλπ. Δεν υπήρχαν άλλες νομικές κυρώσεις εκτός ίσως αν το τράβαγε ο μηχανάκιας, πράγμα που δεν έκανε.
Πάντως έχω δει πολλές φορές αυτό το σενάριο. Δεν λέω ότι μπήκε στο αυτοκίνητο επίτηδες και έστριψε και το τιμόνι, αλλά τώρα σου λέει θα πάρω όσα φράγκα μπορώ.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Χωρίς να είμαι νομικός, όλοι έχουμε ασφάλεια αυτοκινήτου ή οποία καλύπτει τέτοιου είδους ζημιές.
Βέβαια στην προκειμένη ήταν πιωμένος ο οδηγός και συνήθως οι ασφαλιστικές δεν καλύπτουν τέτοιες περιπτώσεις (που έχω ζήσει κι εγώ). Υποθέτω (< λέξη κλειδί για να μην πουν κάποιοι ότι είμαι δικηγόρος...) πως μετά, η ίδια η ασφαλιστική μπορεί να πει ''δώστε μου τα τώρα εσείς επειδή ο Παντελίδης έτσι κι έτσι απο κάποια περιουσία που είχε αυτός'' . Μου φαίνεται χαοτικό το νομικό σύστημα, πιο πολύπλοκο και απο εις βάθους στατιστικές αναλύσεις με ολοκληρώματα, οπότε δεν μπορώ να έχω καλή εικόνα. Πχ εμεπρία με φίλο που χτύπησε μηχανάκι και έπαθε μεγάλη ζημιά ο μηχανάκιας, του έδωσε η ασφαλιστική του μηχανάκια 200k και έκλεισε η υπόθεση κλπ. Δεν υπήρχαν άλλες νομικές κυρώσεις εκτός ίσως αν το τράβαγε ο μηχανάκιας, πράγμα που δεν έκανε.
Πάντως έχω δει πολλές φορές αυτό το σενάριο. Δεν λέω ότι μπήκε στο αυτοκίνητο επίτηδες και έστριψε και το τιμόνι, αλλά τώρα σου λέει θα πάρω όσα φράγκα μπορώ.

ναι κυριως για το αστικο σκελος ενδιαφερονται σε τετοιες περιπτωσεις.

ο φιλος σου ειχε αποδεχτει εξαρχης δικη του υπαιτιοτητα?

200 χιλιαρικα....ρε απιστευτο! του αφησε κουσουρι να υποθεσω?
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
ακρβώς, αποκλείεται να μην της είχε πει ο μπαρίστας ποιοί είναι, και σίγουρα το σκηνικό φεύγω-επιστρέφω έγινε για να ξεφορτωθεί την μικρή. Αλλά με αυτά δεν ασχολείται κανείς. Επίσης δεν ασχολείται κανείς με τον πολύ ύποπτο ρόλο του μπαρίστα..
και τοτε γιατι την ειχε πρηξει στα μνμτ να παει στο παρτυ?
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
919
Like
1.483
Πόντοι
206
στα αρχιδια τους ο κοινωνικος στιγματισμος τυπε...
ακομη και αν υποθετικα καταδικαστουν,η ενδεχομενη ποινη τους απασχολει (και δικαιως) και οχι το τι θα πουν η Σουλα και ο Μακης απο το Αιγαλεω. αυτοι συναναστρεφονται ουτως η αλλως με κοσμο που βρισκεται εκτος κοινωνικης-πλεμπαιας πραγματικοτητας.

Είσαι σίγουρος γι' αυτό; Πόσες ταινίες έχει γυρίσει τις τελευταίες χρονιές ο Johnny Depp; Ο Kevin Spacey; Και όλοι οι λοιποί; Και αυτοί δεν συναναστρέφονται με την πλέμπα αλλά μια χαρά καταστράφηκαν. Για να μην γράψω για τον Κορκολή εδώ και 20 χρόνια.

Θεωρείς πως αύριο μεθαύριο που θα θελήσουν να αναλάβουν την εταιρία δε θα είναι εμπόδιο με την κεντρική διοίκηση; Σε όλες τις μεγάλες εταιρίες πλέον υπάρχει "Γραμμή" για όλες αυτές τις LGBTGJGHVCSX μαλακίες. Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει σε περίπτωση που κάποιος αντιδράσει; Οι τύποι ξόφλησαν. Και ναι μπορεί να είναι στα @@ τους με τα εκατοντάδες εκατομμύρια που έχουν αλλά θα ήθελαν περισσότερα. Και αυτή η social καταδίκη δυστυχώς το σπρώχνει προς τα εκεί.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
στην Ελλαδα ειτε πεταχτει πεζος- ειτε ζωο- ειτε μηχανακι στη μεση του πουθενα ,παντα φταιει ο οδηγος :jerking:

ακομα και αν ειναι σε ολα νομοτυπος!
 

afragos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
55
Like
127
Πόντοι
0
ναι κυριως για το αστικο σκελος ενδιαφερονται σε τετοιες περιπτωσεις.

ο φιλος σου ειχε αποδεχτει εξαρχης δικη του υπαιτιοτητα?

200 χιλιαρικα....ρε απιστευτο! του αφησε κουσουρι να υποθεσω?

Δυστυχώς ναι, έχασε το πόδι του ο μηχανάκιας κάτω απο το γόνατο... Μην τα συζητάς. Τεράστιο παλτο.
Μετά τα έφαγε το παληκάρι σε 6 μήνες και έμεινε άφραγκο. Αυτοκίνητα, γκόμενες κλπ. Ναι την είχε αποδεχθεί με την μία.

Τώρα μιλώντας για τον Παντελίδη, ήταν φέσι ο τύπος ας πούμε. Γιατί μπαίνεις στο αυτοκίνητο μαζί του ρε γαμώτη?
Και 2. Βλέπω ότι μήνυση απο τον εναν στον άλλο πάει σύννεφο. Η Μίνα που λέμε έσκασε 11500 Ευρώ στην οικογένεια Παντελίδη για κάτι ποστ που είχε κάνει στο ινστα.

Πρόσεξε τώρα. Ζητάει ένα μύριο για ότι έχει γίνει, έχει λέει το σύμπαν απο βλάβες, 33 και δεν ξέρω γω πόσο % αναπηρία και δες εδώ καλοκαίρι


Εγω χωρίς αναπηρία τέτοιες διακοπές δεν έκανα, αχαχαχαχα.
ρε που ζούμε ρε γαμώτη...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
και τοτε γιατι την ειχε πρηξει στα μνμτ να παει στο παρτυ?
Βλεπεις στα μηνυματα να ειναι πιεστικος τυπε ? Αυτος για να το παιξει μαγκας θα ειχε καλεσει 20 για να εμφανιστουν οι 10 ...Αν δεν της ειπε ποιοι ηταν στο παρτυ αυτος , θα της ειπε σιγουρα η τριτη γκομενα που βρηκαν εκει ....
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
Βλεπεις στα μηνυματα να ειναι πιεστικος τυπε ? Αυτος για να το παιξει μαγκας θα ειχε καλεσει 20 για να εμφανιστουν οι 10 ...Αν δεν της ειπε ποιοι ηταν στο παρτυ αυτος , θα της ειπε σιγουρα η τριτη γκομενα που βρηκαν εκει ....
Ε δεν ηταν και στ' αρχιδια του. Την εστειλε καμποσες φορες. Τα πολλα λογια ειναι φτωχια ομως, οι τοξικολογικες θα δειξουν τα παντα.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
Ε δεν ηταν και στ' αρχιδια του. Την εστειλε καμποσες φορες. Τα πολλα λογια ειναι φτωχια ομως, οι τοξικολογικες θα δειξουν τα παντα.
προφανως ειχε πει σε λιγες για να μην ξεφυγει απο κοσμο το παρτυ και πολλες θα τον γειωσανε ....
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Δυστυχώς ναι, έχασε το πόδι του ο μηχανάκιας κάτω απο το γόνατο... Μην τα συζητάς. Τεράστιο παλτο.
Μετά τα έφαγε το παληκάρι σε 6 μήνες και έμεινε άφραγκο. Αυτοκίνητα, γκόμενες κλπ. Ναι την είχε αποδεχθεί με την μία.

εφαγε σε μισο χρονο 200 χιλιαρικα ,χωρις ενα ποδι? :confused:

τι στον πουτσο ρε τυπε? το ποδι το εχασε ακαριαια η εν καιρω ,λογω αποτυχιας χειρουργειων?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.932
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
τοτε δεν ηταν σε εξαρση το me#too. παντοτε πρεπει να εξεταζεις και τις αντιστοιχες κοινωνικες συνθηκες.


εσυ δηλαδη τι φανταζεσαι? να επιδοκιμαζαν οι φεμινιστριες το βιασμο της Μυρτως απο τους Πακηδες? :confused: :confused:

Το χθεσινό μίγμα μάλλον είναι συριζο-φεμινιστριες (γι αυτό την πληρωσε κι ο Κολοκοτρώνης)

Με βάση το πρωτο συνθετικό θα έκαναν πλατες στον λαθρο- εγκληματια
 

afragos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
55
Like
127
Πόντοι
0
εφαγε σε μισο χρονο 200 χιλιαρικα ,χωρις ενα ποδι? :confused:

τι στον πουτσο ρε τυπε? το ποδι το εχασε ακαριαια η εν καιρω ,λογω αποτυχιας χειρουργειων?

Αυτην την λεπτομέρεια δεν την γνωρίζω. Αλλά όπως καταλαβαίνεις περνάνε μήνες (1) μέχρι να πάρεις χρήματα και (2) μέχρι να βάλεις προσθετικό πόδι. Οπότε λες '' κάτσε να πάρω κάποια πράγματα για να χαρώ, και μετά θα δείς τι θα γίνει. Δεν μπορώ να γνωρίζω και την ψυχολογία του να μείνεις κουτσός. Ελπίζω να μην το ζήσει κανείς εδω μέσα.
Μόνο ένα καλό αυτοκίνητο =50k . Τα χρήματα όπως όλοι εδώ μέσα ξέρουμε γίνονται ανεμιστήρας σε χρόνο ντε τε αν είσαι τέτοιος τύπος. Τέσσερα καλά call girl να πήρε θα του πήγε κάνα διχίλαρο, βάλε τώρα που άρχισε τα δώρα όπου γούσταρε, και μόλις μείνεις με 20 αρχίζεις και λίγο τζόγο γιατί λες άντε να τα ξανακάνω 200... δεν θέλει πολύ....
Ιδίως αυτοί που δεν έχου ποτέ χρήματα πολλά πιάσει, τα εξαφανίζουν μέσα σε βδομάδες...
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
προφανως ειχε πει σε λιγες για να μην ξεφυγει απο κοσμο το παρτυ και πολλες θα τον γειωσανε ....
Μπορει αλλα θα σου πω και κατι αλλο. Η φιλη της η Μια που ηταν απο πριν εκει πως καταλαβε ποιοι ειναι και τι περιουσια εχουν οι δικοι τους κτλ. ετσι ωστε να την ειδοποιησει;
Επισης ειναι τοσο χαζη η Μια που θα μαθαινε τι και πως και θα ελεγε στην γνωστη της να ερθει; Θα μειωνε πιθανοτητες να κανει κατι με αυτους. Γενικα αμφιβαλω αν ηξερε οτι οι συγκεκριμενοι ειναι τοσο πακετοι (γιατι δεν ειναι διασημοι) εκτος αν της το πε ο Μανος.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Είσαι σίγουρος γι' αυτό; Πόσες ταινίες έχει γυρίσει τις τελευταίες χρονιές ο Johnny Depp; Ο Kevin Spacey; Και όλοι οι λοιποί; Και αυτοί δεν συναναστρέφονται με την πλέμπα αλλά μια χαρά καταστράφηκαν. Για να μην γράψω για τον Κορκολή εδώ και 20 χρόνια.

Θεωρείς πως αύριο μεθαύριο που θα θελήσουν να αναλάβουν την εταιρία δε θα είναι εμπόδιο με την κεντρική διοίκηση; Σε όλες τις μεγάλες εταιρίες πλέον υπάρχει "Γραμμή" για όλες αυτές τις LGBTGJGHVCSX μαλακίες. Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει σε περίπτωση που κάποιος αντιδράσει; Οι τύποι ξόφλησαν. Και ναι μπορεί να είναι στα @@ τους με τα εκατοντάδες εκατομμύρια που έχουν αλλά θα ήθελαν περισσότερα. Και αυτή η social καταδίκη δυστυχώς το σπρώχνει προς τα εκεί.
Δε θα αναλάβουν γιατί προφανώς δε θεωρήθηκαν ήδη ικανοί. Όπως κι άλλοι της οικογένειας πριν από αυτούς. Μετοχικό ποσοστό έχουν, που μετά από αρκετές αγοραπωλησίες θεωρείται μικρότερο του 2%. Την Coca-Cola ειδικά την τρέχει ξάδελφός τους. Η εταιρεία κυκλοφόρησε ήδη εσωτερική ενημέρωση προς τους υπαλλήλους της, πως δε σχετίζεται με κανέναν τρόπο με τους κατηγορουμένους διοικητικά ή υπαλληλικά. Και στόχος είναι η δυναμική κοινοποίηση προς τους έξω αυτής της μη σχέσης. Και είναι λογικό να μην απολογείται η εταιρεία για τα πεπραγμένα κάθε κατόχου μετοχών, όποιος και να είναι αυτός. Όπως δε θεωρήθηκε αναγκαίο ούτε και ζητήθηκε από κανέναν να απολογηθεί για τις κουταμάρες του Άλκη του Δαυίδ. Πολυεθνική που δραστηριοποιείται σε 29-30 χώρες. Μερικές τεράστιες όπως η Αίγυπτος ή η Ρωσία. Που δε μπόρεσε μετά τη γιγάντωσή της να την εξαγοράσει ούτε η μητρική και σε πολλά μέρη συνεργάζονται.
Οι τύποι έχουν μερίδιο σε ένα σωρό εταιρείες. Που αρκετές στην Ελλάδα δεν είναι γνωστές στο ευρύ κοινό. Ειλικρινά πιστεύεις ότι όπου και να πάνε να δουλέψουν, θα έχουν πρόβλημα αν δεν αποδειχθεί κάτι, μόνο και μονο γιατί κραυγάζουν τα σόσιαλ;
Με περιουσία δις στερλίνες κιόλας;
Ή ότι θα επηρεαστεί ο πολυεθνικός γίγαντας επειδή κραυγάζουν τα σόσιαλ στην Ελλαδα;
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Είσαι σίγουρος γι' αυτό; Πόσες ταινίες έχει γυρίσει τις τελευταίες χρονιές ο Johnny Depp; Ο Kevin Spacey; Και όλοι οι λοιποί; Και αυτοί δεν συναναστρέφονται με την πλέμπα αλλά μια χαρά καταστράφηκαν. Για να μην γράψω για τον Κορκολή εδώ και 20 χρόνια.

Θεωρείς πως αύριο μεθαύριο που θα θελήσουν να αναλάβουν την εταιρία δε θα είναι εμπόδιο με την κεντρική διοίκηση; Σε όλες τις μεγάλες εταιρίες πλέον υπάρχει "Γραμμή" για όλες αυτές τις LGBTGJGHVCSX μαλακίες. Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει σε περίπτωση που κάποιος αντιδράσει; Οι τύποι ξόφλησαν. Και ναι μπορεί να είναι στα @@ τους με τα εκατοντάδες εκατομμύρια που έχουν αλλά θα ήθελαν περισσότερα. Και αυτή η social καταδίκη δυστυχώς το σπρώχνει προς τα εκεί.

αν δικαιωθουν,γιατι να αποτελεσει εμποδιο αυτη η ιστορια?

εγω θα εβγαινα να πουλησω και τρελα στα καναλια ,σε υποθετικο σεναριο δικαιωσης.

ξεχνας μαλλον οτι ζουμε στη χωρα των Λωτοφαγων. σε ενα μηνα το πολυ κανεις δε θα ασχολειται.

ομως ξαναλεω,σε περιπτωση που ημουν "καθαρος ουρανος που αστραπες δε φοβαται",θα εβγαινα στα καναλια τραμπουκιζοντας μεχρι και τους πανελιστες!

εδω ψηφιζουν ξανα και ξανα πασοκ ρε τυπε,πλακα κανεις?

και η Αννα -Μισελ Ασημακοπουλου ειχε παει μαρτυρας υπερασπισης στη δικη του Νικου Γεωργιαδη, χωρις να ντρεπεται μεχρι σημερα.

τι συζηταμε τωρα....?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom