Νέα

Θέλετε τον Καστίγιο στην Εθνική;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ?

  • ΝΑΙ τον θέλω και ας είναι Μεξικανοουρουγουανός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΧΙ ! ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΕΣ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ποιος ειναι ο κύριος?

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Αν και όλα συνηγορούσαν πως θα προτιμήσει τελικά την φανέλα της Εθνικής Μεξικού, η παρουσία του στην προπόνηση του Ολυμπιακού την Τετάρτη, αλλάξε όλα τα δεδομένα και φυσικά τροφοδότησε νέα σενάρια για κλήση του στην Πρωταθλήτρια Ευρώπης, μετά και το οριστικό όχι στους "πράσινους" όπως αναφέρουν και οι τελευταίες πληροφορίες.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ πιστευω οτι ο χαρακτήρας του ΔΕΝ εχει θέση στην Εθνική μας ΟΜΑΔΑ..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μηπως ακους ερα σπορ καισσαρη μαυρογιαννιδη φιλε λαπλας?αν ειναι να σου στελνω χαιρετισματα απο κει.χεχεχεχεχε
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ΝΑΙ ρε φίλε! και εσύ?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
πααααααααααντα.ειδες που σε πιασα ε?κουφαλιτσα!!!
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
δικό μας παιδί σε όλα!
ειναι ωράιοι! αν και τις εποχές σπριντ- φμ με Γεωργίου και μετά Μπραουδάκη στον σπορ φμ δεν θα τις φτάσει κανένας...
Διατηρούν καλό επίπεδο,πιο συντηρητικό για τα νυχτερινά δεδομένα..
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αν και όλα συνηγορούσαν πως θα προτιμήσει τελικά την φανέλα της Εθνικής Μεξικού, η παρουσία του στην προπόνηση του Ολυμπιακού την Τετάρτη, αλλάξε όλα τα δεδομένα και φυσικά τροφοδότησε νέα σενάρια για κλήση του στην Πρωταθλήτρια Ευρώπης, μετά και το οριστικό όχι στους "πράσινους" όπως αναφέρουν και οι τελευταίες πληροφορίες.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ πιστευω οτι ο χαρακτήρας του ΔΕΝ εχει θέση στην Εθνική μας ΟΜΑΔΑ..
Αν και βάζελος πιστεύω οτι ο χαρακτήρας του έχει φτιάξει σε σχέση με προηγούμενα χρόνια.Δε θέλω όμως να γίνω εθνική γαλλίας...να παίζει ο κάθε άσχετος στην ομάδα.Αν είναι έτσι βολεύομαι και με τα ήδη υπάρχοντα κατσίκια μας...Και επίσης το euro το πήρανε ΕΛΛΗΝΕΣ έστω και από σπόντα...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ρε παιδιά τώρα που είπατε για ραδιόφωνο ξέρετε αν κάνει ακόμα καμιά εκπομπή ο Γεωργίου??Έχω ακούσει οτι είναι σύμβουλος αγώνων στον ΟΠΑΠ....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δικό μας παιδί σε όλα!
ειναι ωράιοι! αν και τις εποχές σπριντ- φμ με Γεωργίου και μετά Μπραουδάκη στον σπορ φμ δεν θα τις φτάσει κανένας...
Διατηρούν καλό επίπεδο,πιο συντηρητικό για τα νυχτερινά δεδομένα..
ρε φιλε δυστηχως ειμαι σαλονικη και δεν ακοθγα σπορ φμ και σπριντ..Ακουγα ομως την παλιοπαρεα.Γατα Σαριδακη Θωμοπουλο..Καλοι ειναι κι αυτοι ακουω σχεδον καθε βραδυ.Κατσε να στειλω μηνυμα να σου στειλω και χαιρετισματα!!!
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ναι είναι οπότε δεν του επιτρέπουν να δουλέψει κάπου...οπως ειπε το προηγουμενο σκ σε μια μεσημεριανή 'βολέυτηκα τώρα με τα λεφτά του οπαπ κ δεν χρειάζεται να δουλευω...'

psaxnwtrans Παλιοπαρέα ακουγα κ εγώ..Κριμα που ο σπορ φμ δεν εχει αναμετάδοση στην Σαλονίκη..Θα σου στείλω και εγώ χαιρετισμούς,να δω αν το διαβάσουν η αν θα κάνουν λογοκρισία στο Nick  :2funny:

Αξέχαστη η εκπομπη στην Παλιοπαρέα που ο Σαριδάκης ανακοίνωσε οτι ο Τζίγκερ το λαμόγιο τον έφαγε..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μην πεις νικ πες στον σαλονικιο απ το σαιτ..Ακουω και μεσω ιντερνετ!!χοχοχο
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Το κορυφαίο του Γεωργίου με την αναμονή το θυμάστε??...''κάποτε στην Ελλάδα οι έλληνες πληρώναν το μουνί..τώρα πληρώνουν την αναμονή!!!'' σχολιάζοντας τα τηλεφωνα 090 και τέτοια....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ρε γαμωτο εχω βρει τον μπελα μου μαυτο το κωλονομα.αναθεμα την ωρα που το βαλα...χαθηκε να βαλω κι εγω κανενα οπως εσυ,μεγαλου φυσικου?ελπιζω να το βαλες γι αυτο...να βαζα Βολτα η Βατ...χεχεχεχε
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Το κορυφαίο του Γεωργίου με την αναμονή το θυμάστε??...''κάποτε στην Ελλάδα οι έλληνες πληρώναν το μουνί..τώρα πληρώνουν την αναμονή!!!'' σχολιάζοντας τα τηλεφωνα 090 και τέτοια....
το χει και στο youtube αν το θες ψαξτο!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
φτου μολις διαβασε το μισο ο μαλακας!!!
Το ''Σπερα στο ιντερνετ γινεται χαμος....''ειπε και δεν διαβασε παρακατω που ειπα ''χαιρετισματα στον λαπλας απ το σαιτ!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
που εισαι ρε λαπλαααααααααααααςςςςςςςςςς
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
'παιδια ειστε πολυ καλοί χαιρετισμούς στον Σαλονικό φίλο μου'...
:P
δεν τα διαβάζουν αυτά όμως...

ασχετο: το blog τους έχει πλάκα..

Γεωργίου μάγκες ολα τα λεφτά..Έπλασε χαρακτήρες με αυτά κ με αυτα..Ο παλιος Γεωργίου όμως με τις ροκιές και τα ψαχμένα σχόλια για ποδόσφαιρο,ρόκ,πολιτική..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Το εχω δει το μπλογκακι τους...ειδα και το δικο σου πριν λιγο..καλο κι αυτο αλλα διαφωνω για τριανταφυλλοπουλο βεβαια στα κλεφτα το ειδα...Τεσπα..τι ομαδα εισαι ρε αδερφε?
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
off topic: παναθηναικός...
για τριανταφυλλόπουλο το είχαμε συζητήσει και εδω μέσα...και πολλοί συμφωνούσαν οτι η κοπέλα τα μαγείρεψε....

Υ.Γ. πάω για νανάκια μάγκες γιατι δεν κρατιέμαι ξύπνιος....Καλημέρα-νύχτα και τα λέμε άυριο..

psaxnwtrans με φαγαν τα κυκλώματα των γαλάζιων παιδιων,γιαυτο δεν διάβασε το μήνυμα μου ο Καίσαρης :P
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχαχα κι εγω αδερφε την πεφτω...Ε και δεν μπορουμε να ειμαστε συμφωνοι σε ολα...εγω γαυρος..χεχεχεχεχ!!αντε ρε καληνυχτα!!!
 

Επισκέπτης
Όχι βέβαια... μπορεί να είναι καλό παιχτάκι αλλά το άτομο πάσχει εγκεφαλικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom