Νέα

Θάνατος τριών παιδιών. Ίσως έχουμε εκπλήξεις. Παρενέβη ο εισαγγελέας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.395
Πόντοι
6.256
και οπως και αλλοι πολλοι ελληνες βεβαια
Οταν εμπαινε το πρωι κορυδαλο το ρουλακι ηταν η Λουκά και της ευχοταν ψόφο.
Τα μμε μιλαγαν για κοσμο που την αποδοκιμαζε.
Τραγικα μμε
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
δώσε μας την άποψή σου τύπε. Με ενδιαφέρει πως το έχεις τοποθετήσει μέσα στο κεφάλι σου
Είπα λίγες οι πιθανότητες, αλλά πώς μπορείς να είσαι σίγουρος 100% για ένα έγκλημα ότι το έχει κάνει κάποιος αν δεν είσαι αυτόπτης μάρτυρας?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Είπα λίγες οι πιθανότητες, αλλά πώς μπορείς να είσαι σίγουρος 100% για ένα έγκλημα ότι το έχει κάνει κάποιος αν δεν είσαι αυτόπτης μάρτυρας?
μα ναι, αυτές τις πιθανότητες ζήτησα να μου αναλύσεις. Πως το φαντάζεσαι;
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Εγω απορω πως δεν τα εριξε στον πατερα των παιδιων να βγουν οι meetooδες να την υπερασπιστουν
μα ήδη το λένε τύπε, ακόμα κι εδώ κάποιος έγραψε πως είμαστε σίγουροι ότι δεν το έκανε ο πατέρας. Και του απάντησα πως τα παιδιά πέθαιναν όταν ο πατέρας έφευγε από το σπίτι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Δεν έχω πρόσβαση στη δικογραφία για να κάνω τέτοια ανάλυση.
...Δεν έχω πρόσβαση στη δικογραφία ... έγραψες, κι όμως εκφράζεις αμφιβολία ΜΗΠΩΣ αυτοί που έχουν πρόσβαση στη Δικογραφία και αποφάσισαν να παραπέμψουν την καλή μανούλα για δολοφονία κάνουν λάθος. Αναρωτήσου τι δείχνει η στάση σου αυτή
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.175
Πόντοι
10.411
Ως πότε θα την έχουν στο κελί φρούριο?Θα έρθει η ώρα που θα βρεθεί με άλλες κρατούμενες και θα αποδοθεί πραγματική δικαιοσύνη
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
...Δεν έχω πρόσβαση στη δικογραφία ... έγραψες, κι όμως εκφράζεις αμφιβολία ΜΗΠΩΣ αυτοί που έχουν πρόσβαση στη Δικογραφία και αποφάσισαν να παραπέμψουν την καλή μανούλα για δολοφονία κάνουν λάθος. Αναρωτήσου τι δείχνει η στάση σου αυτή
Ό,τι να 'ναι...
Αν δεν υπήρχαν αμφιβολίες κάθε φορά δεν θα κάναμε δίκες και απ' την αστυνομία (προανακριτική) θα περνούσαμε κατευθείαν στις ποινές.
Η στάση μου δε, είναι απόλυτα ξεκάθαρη, ενώ είμαι βέβαιος ότι είναι ένοχη απ' όσα ακούω και διαβάζω, θα βάλω ένα "ίσως" γιατί δεν μπορώ να είμαι βέβαιος για τίποτα σε αυτή τη ζωή και επίσης, επειδή το έγκλημα είναι ιδιαίτερα ειδεχθές, μέχρι τελευταία στιγμή ελπίζεις να μην είναι έτσι τα πράγματα.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Ως πότε θα την έχουν στο κελί φρούριο?Θα έρθει η ώρα που θα βρεθεί με άλλες κρατούμενες και θα αποδοθεί πραγματική δικαιοσύνη
Ναι, θα την λιντσάρει η μάνα του Κωστή Πολύζου... :confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Ό,τι να 'ναι...
Αν δεν υπήρχαν αμφιβολίες κάθε φορά δεν θα κάναμε δίκες και απ' την αστυνομία (προανακριτική) θα περνούσαμε κατευθείαν στις ποινές.
Η στάση μου δε, είναι απόλυτα ξεκάθαρη, ενώ είμαι βέβαιος ότι είναι ένοχη απ' όσα ακούω και διαβάζω, θα βάλω ένα "ίσως" γιατί δεν μπορώ να είμαι βέβαιος για τίποτα σε αυτή τη ζωή και επίσης, επειδή το έγκλημα είναι ιδιαίτερα ειδεχθές, μέχρι τελευταία στιγμή ελπίζεις να μην είναι έτσι τα πράγματα.
μα γι αυτό το λόγο την γλυτώνουν όσες δολοφονούν τα παιδιά τους τύπε. Επειδή η Κοινωνία και τα όργανά της, δεν θέλουν να πιστέψουν πως υπάρχουν Μάνες οι οποίες δολοφονούν τα παιδιά τους. Κι ας μας έχουν πληροφορήσει οι Τραγωδοί εδώ και 2.500 χρόνια. Αν δεν σκότωνε το τρίτο, δεν θα έκαναν την καινούρια τοξικολογική ώστε να βρουν την Κεταμίνη. Πάμπολες την έχουν γλυτώσει ακριβώς επειδή δεν θέλουμε να το πιστέψουμε
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.175
Πόντοι
10.411
Ναι, θα την λιντσάρει η μάνα του Κωστή Πολύζου... :confused:
Εκεί κολλάς εσύ?Έχεις την εντύπωση πως δεν έχει καριόλες/σκύλες εκεί μέσα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.532
Like
21.904
Πόντοι
5.006
Ναι, θα την λιντσάρει η μάνα του Κωστή Πολύζου... :confused:
θα την λιντσαρουν οι γυφτισες ομως που εχουν τιγκαρει ολες τις φυλακες...
για τις γυφτισες ειναι υφιστο εγκλημα να σκοτωσεις τα παιδια σου, γιατι αυτες τα πουλανε και ειναι πηγη εσοδων...
αποκλειεται να το αφησουν ετσι αυτο που εκανε η μαγισσα...
:confused: :confused: :confused: :confused:

υγ : φυσικα ολα τα παραπανω με την προυποθεση οτι δεν θα μπει στην μπουζου και ο γολιαθ...γιατι τοτε αλλαζουν οι συσχετισμοι δυναμεων...
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
μα γι αυτό το λόγο την γλυτώνουν όσες δολοφονούν τα παιδιά τους τύπε. Επειδή η Κοινωνία και τα όργανά της, δεν θέλουν να πιστέψουν πως υπάρχουν Μάνες οι οποίες δολοφονούν τα παιδιά τους. Κι ας μας έχουν πληροφορήσει οι Τραγωδοί εδώ και 2.500 χρόνια. Αν δεν σκότωνε το τρίτο, δεν θα έκαναν την καινούρια τοξικολογική ώστε να βρουν την Κεταμίνη. Πάμπολες την έχουν γλυτώσει ακριβώς επειδή δεν θέλουμε να το πιστέψουμε
Όχι. Το πρόβλημα δεν είναι αυτό επειδή είναι εξαιρετικά σπάνιο. Το πρόβλημα για μένα εντοπίζεται στις ποινές. Δικαιοσύνη αποδίδεται και δεν γίνεται να μην αποδοθεί εφόσον το έγκλημα είναι σοβαρό αλλά το θέμα είναι η χαλαρότητα της ποινικής μεταχείρησης. Κάτι ανάλογο βλέπουμε και στους άντρες βέβαια περιπτώσεις με ληστείες έχουν συλληφθεί 670 φορές και κυκλοφορούν έξω.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Εκεί κολλάς εσύ?Έχεις την εντύπωση πως δεν έχει καριόλες/σκύλες εκεί μέσα?

θα την λιντσαρουν οι γυφτισες ομως που εχουν τιγκαρει ολες τις φυλακες...
για τις γυφτισες ειναι υφιστο εγκλημα να σκοτωσεις τα παιδια σου, γιατι αυτες τα πουλανε και ειναι πηγη εσοδων...
αποκλειεται να το αφησουν ετσι αυτο που εκανε η μαγισσα...
:confused: :confused: :confused: :confused:
Υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις γυναικών παιδοκτόνων στην ελλάδα εκτός απ' την Ρούλα - σε καμία δεν έχουν κάνει τίποτα.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.175
Πόντοι
10.411
Υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις γυναικών παιδοκτόνων στην ελλάδα εκτός απ' την Ρούλα - σε καμία δεν έχουν κάνει τίποτα.
Και εσύ που το ξέρεις?Ή νομίζεις πως θα το βγάλουν προς τα έξω πως περνάνε εκεί μέσα αυτές?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
θα την λιντσαρουν οι γυφτισες ομως
για τις γυφτισες ειναι υφιστο εγκλημα να σκοτωσεις τα παιδια σου, γιατι αυτες τα πουλανε και ειναι πηγη εσοδων...

:confused: :confused: :confused: :confused:

υγ : φυσικα ολα τα παραπανω με την προυποθεση οτι δεν θα μπει στην μπουζου και ο γολιαθ...γιατι τοτε αλλαζουν οι συσχετισμοι δυναμεων...
:2funny::2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.717
Κριτικές
3
Like
28.977
Πόντοι
6.186
δώσε μας την άποψή σου τύπε. Με ενδιαφέρει πως το έχεις τοποθετήσει μέσα στο κεφάλι σου

Ναι, θα την λιντσάρει η μάνα του Κωστή Πολύζου... :confused:
αυτός ο λυτρας μόνο σκουπίδια υπερασπίζετε
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Αδερφή Γολιαθ προς ανακριτρια ,Αν ήταν έγκλημα θα έκανα μηνυσεις για να βρω ποιος φταιει ?

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: πολύ προβλεψιμη τύποι,



οι γονεις τα εστειλαν στον αλλο κοσμο και κανουν μηνυσεις κατα παντος υπευθυνου για να θολωσουν τα νερα. :confused: :confused: :confused: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

θεμα χρονου να επιβεβαιωθω :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom