Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο καράφλας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cretan335
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόιον θέλετε νέο προπονητή για τον Ολυμπιακό?

  • Τάκη Λεμονή

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Νίκο Αλέφαντο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νίκο Αναστόπουλο

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Κίκε Φλόρες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τζόρτζεβιτς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κοβάσεβιτς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Βαλβέρδε

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Αλεξανδρης

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

paparoach7

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
είμαστε συνομίλικοι φίλε και καλά κάνεις και καταθέτεις την άποψή σου

δεν διαφέρουμε ούτε στο διαρκείας (γιατί κι εγώ είμαι κάτοχος απο το 96-97 απο ΟΑΚΑ σερί)

απλά οι απόψεις μας διαφέρουν εσύ πιστεύεις πως ο ΕΤ δεν είχε τόσο μεγάλο μερίδιο ευθύνης και εδώ μπορεί και να συμφωνήσω δεν συμφωνώ όμως καθόλου στο οτι ο περσινός διαχειριστής είναι χειρότερος του ΨΑΡΑ απο την Σκανδιναβία που με έτρεχε στα δικαστήρια για τα λεφτά του μέχρι πρίν απο μερικούς μήνες

Για όλους εμάς το ταβάνι του θρύλου πρέπει να είναι ο ΘΕΟΣ και όχι το ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Sir Τάκης προπονητης και τζορτζεβιτς με κοβασεβιτς σαν τεχνικο τμημα/βοηθο προπονητη δε ξερω οτι να'ναι.

Δεν απέχεις και πολύ από την πραγματικότητα κάπως τα βλέπω τα πράγματα να εξελίσονται.....................................
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
nai exeis dikio!!! eidame ton proponotara me onomatepwnumo ton ernesto !!
kai upenthimizw !!! o tupos mas eixe sto perimene 3 mines enw emeis tou eixame kanei protasi anaewsis !! pou pige o egwismos sas re???  mas pige sto uefw meta apo 12 xronia sunexeis parousias sto ch le !!! mas ekane romba xanontas me 3ares apo ton timour kai apo tin st etient !!! megathiria e?  xasame ston ari meta apo 17 xronia ! ferame 2 x me ton akatanomasto !!! kai sun ola auta zitage kai ta lefta an pernage sto ch fetos mprosta!! re exete trelathei oloi me ton axristo???


Άντε δε σου λέω για το νικ  :2funny:αλλά για δε πρόσεξες ότι εδώ δε γράφει κανείς με greeklish?? :2funny: Ξαναγράψτο με ελληνικά!  :2funny:
 

paparoach7

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ας αλλάξουμε και τον τίτλο του θέματος σε ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΠΑΡΕΛΑΣΗ Ο ΚΑΡΑΦΛΑΣ
 

fuckpao

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
δεν ειπα χειροτερος του ψαρα(αν και συγγραφεας ειναι το σωστο)..ειπα ο χειροτερος μετα τον ψαρα!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εδώ στη δουλειά μιλάνε για Αλεξανδρή - καλά κρασιά δηλαδή. :jerking:
 

krevatas

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παει ο καράφλας αντε να δούμε τι μας επιφυλάσει το μέλλον τώρα... :think:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εδώ στη δουλειά μιλάνε για Αλεξανδρή - καλά κρασιά δηλαδή. :jerking:

Έχει ακουστεί το ονομά του αλλά ας ελπίσουμε να μην γίνει καμιά τέτοια πρόσληψη για την θέση του προπονητή :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

paparoach7

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή ο κύριος Αλμπέρτο Μπιγκόν κατά την άποψή σου ή επίσης ο κύριος Προτάσοφ ήταν καλύεροι του σπανιόλου

τέσπα σου ξαναλέω πως δεν έχω καμία αντιδικία μαζί σου

σέβομαι την άποψή σου απλά το θέμα μας είναι πως η ομάδα θα πάει μπροστά και όχι πίσω στα παστάκια και τους κορνέδες επί Νταιφά

Αύριο όλοι γήπεδο

(Fuck Pao κερνάω και καφέ)
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Παντως θα ηταν μια ιδινικη λυση...................για τον Παναθηναικο
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Δηλαδή ο κύριος Αλμπέρτο Μπιγκόν κατά την άποψή σου ή επίσης ο κύριος Προτάσοφ ήταν καλύεροι του σπανιόλου

τέσπα σου ξαναλέω πως δεν έχω καμία αντιδικία μαζί σου

σέβομαι την άποψή σου απλά το θέμα μας είναι πως η ομάδα θα πάει μπροστά και όχι πίσω στα παστάκια και τους κορνέδες επί Νταιφά

Αύριο όλοι γήπεδο

(Fuck Pao κερνάω και καφέ)

Από όλους αυτούς που ανέφερες ο ισπανός ήτανε μακράν ο καλύτερος δεν χωράει συζήτηση σε αυτό.Θα είανι μαλακία ο Ολυμπιακός να μην κατορθώσει να πάρει έναν μεγάλο προπονητή για να φτιάξει την ομάδα και να δούμε την μπάλα που θέλουμε.
 

paparoach7

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ας είμαστε ρεαλιστές οι ΜΕΓΑΛΟΙ προπονητές πάρα πολύ δύσκολα κάνουν το βήμα να έρθουν σε ένα πρωτάθλημα όπως το ελληνικό

Δεν αποτελεί διαφήμιση στο βιογραφικό τους μια τέτοια κίνηση και είναι φυσιολογικό πολλοί (μετξύ αυτών και ο ΕΡΝΕΣΤΟ) να έχουν τρελές απαιτήσεις

Δεν είμαι λοιπόν αντίθετος στην λύση Τάκη όντως δούλεψε πολύ και έβγαλε πράγματα (εκεί να μας εξηγήσουν άλλοι γιατί έφυγε και μην ισχυριστούν το κύπελλο με τα Γιάννενα ή τις σχέσεις με Ιβιτς γιατί δεν παίζει )
 

fuckpao

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Από όλους αυτούς που ανέφερες ο ισπανός ήτανε μακράν ο καλύτερος δεν χωράει συζήτηση σε αυτό.Θα είανι μαλακία ο Ολυμπιακός να μην κατορθώσει να πάρει έναν μεγάλο προπονητή για να φτιάξει την ομάδα και να δούμε την μπάλα που θέλουμε.
kafe??? de thelw vlakeies! gia mpuritsa omws aneta!!!
 

paparoach7

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαχχαχα οκ εάν εννοείς μπυρίτσα και όχι μπουρίτσα είμαι κι εγώ μέσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom