Νέα

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Άσχημος και άκομψος τρόπος να αναφέρεσαι σε οποιονδηποτε άνθρωπο.
Ειδικά όταν πληρωνεις κιόλας για να πας μαζί του...
Μα αφου ειναι πεταμενες ρε φιλε πως να τις πω?Πουτανες ειναι>Και το κωλοχαρτο το πληρωνω αλλα δεν παυει να ειναι κωλοχαρτο!
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Μα αφου ειναι πεταμενες ρε φιλε πως να τις πω?Πουτανες ειναι>Και το κωλοχαρτο το πληρωνω αλλα δεν παυει να ειναι κωλοχαρτο!
Και το γκαρσόνι το πληρώνεις και τον οποιοδήποτε υπάλληλο ή ιδιοκτήτη καταστήματος, αλλά και πάλι υποχρεούσαι να είσαι άνθρωπος απέναντί τους και να φερεσαι ανάλογα και εκείνη τη στιγμή κσι οποτεδήποτε αναφερεσαι σε αυτους.
Το ιδιο ισχύει και για τις ιερόδουλες.
Αν θεωρείς τόσο αναξιοπρεπή τη δουλειά που κάνουν, είσαι κι εσυ το ίδιο αναξιοπρεπής (πεταμένος) που τις επισκέπτεσαι...
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Ο άνθρωπος είναι "πεταμένος" ή όχι ανάλογα με το πως φερεται , όχι με το πως εσυ τον προσδιορίζεις λόγω επαγγέλματος ή ό,τι άλλο
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.259
Πόντοι
14.936
Είδαμε και τις κοινωνικά αποδεκτές πόσο καλές είναι και πόσο καλά συμπεριφέρονται...
Καλύτερα να με ερωτεύοταν αληθινά και ειλικρινά μια εργαζόμενη και στον πουτσο μου όσο δεν πάει το οποίο παρελθόν της άλλωστε δεν έχω και εγώ καλύτερο εδώ που τα λέμε παρά τα καθημερινά θυμιατά που μου στέλνει το σύμπαν για να δοκιμάσει τα ποσά μπαρ πίεσης αντέχουν τα ΑΡΧΙΔΙΑ μου...
Γνώμη μου συντροφιά..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Είδαμε και τις κοινωνικά αποδεκτές πόσο καλές είναι και πόσο καλά συμπεριφέρονται...
Καλύτερα να με ερωτεύοταν αληθινά και ειλικρινά μια εργαζόμενη και στον πουτσο μου όσο δεν πάει το οποίο παρελθόν της άλλωστε δεν έχω και εγώ καλύτερο εδώ που τα λέμε παρά τα καθημερινά θυμιατά που μου στέλνει το σύμπαν για να δοκιμάσει τα ποσά μπαρ πίεσης αντέχουν τα ΑΡΧΙΔΙΑ μου...
Γνώμη μου συντροφιά..
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Μετα απο αυτη την τοποθετηση μπορει να κλεισει το νημα !!
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Είδαμε και τις κοινωνικά αποδεκτές πόσο καλές είναι και πόσο καλά συμπεριφέρονται...
Καλύτερα να με ερωτεύοταν αληθινά και ειλικρινά μια εργαζόμενη και στον πουτσο μου όσο δεν πάει το οποίο παρελθόν της άλλωστε δεν έχω και εγώ καλύτερο εδώ που τα λέμε παρά τα καθημερινά θυμιατά που μου στέλνει το σύμπαν για να δοκιμάσει τα ποσά μπαρ πίεσης αντέχουν τα ΑΡΧΙΔΙΑ μου...
Γνώμη μου συντροφιά..
Οκ δεν εχω να πω τιποτα.. Θεωρω οτι ειναι μια απλη Κυριακατικη απαντηση :2funny: :2funny:
Υ.Γ. Αν εννοεις αυτα που γραφεις σεβαστο απο την μια αλλα ασχολιαστο απο την αλλη :2funny: :2funny: :hi: :hi:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
1.625
Πόντοι
216
Ουτε για πλακα κατι σοβαρο με τις πεταμενες>κανα νταραβερι για την εμπειρια οκ αλλα μεχρι εκει!
....Σκέψου εμείς τι είμαστε δηλαδή, που πληρώνουμε αυτές τις 'πεταμένες' να μας κάτσουν, και να έχουμε εδώ ολόκληρο φόρουμ για να ασχολούμαστε με δαύτες......
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.259
Πόντοι
14.936
Οκ δεν εχω να πω τιποτα.. Θεωρω οτι ειναι μια απλη Κυριακατικη απαντηση :2funny: :2funny:
Υ.Γ. Αν εννοεις αυτα που γραφεις σεβαστο απο την μια αλλα ασχολιαστο απο την αλλη :2funny: :2funny: :hi: :hi:
Να είσαι καλά αδερφέ..
Επίσης το να δηλώνουμε πουριτανοί και με κλισέ τέτοιου είδους στον συγκεκριμένο ιστότοπο απλά γαμαει..
Καλές γιορτές να έχουμε όλοι..
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
....Σκέψου εμείς τι είμαστε δηλαδή, που πληρώνουμε αυτές τις 'πεταμένες' να μας κάτσουν, και να έχουμε εδώ ολόκληρο φόρουμ για να ασχολούμαστε με δαύτες......
Η απαντηση ειναι απλη: Κλασικο Κυριακατικο θεμα τυπε.. :hi:
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Να είσαι καλά αδερφέ..
Επίσης το να δηλώνουμε πουριτανοί και με κλισέ τέτοιου είδους στον συγκεκριμένο ιστότοπο απλά γαμαει..
Καλές γιορτές να έχουμε όλοι..
1)Οπως ειπα αν εννοεις αυτο που γραφεις το σεβομαι
2) Πουριτανος δεν ειναι κανενας μας.. Ολοι οσοι ειμαστε εδω μεσα (φανταζομαι) μας αρεσει να γαμαμαι πουτανες για τον Α η Β λογω
3)Αν θα μπλεκαμε με ιεροδουλη? Το ξαναλεω ειναι ενα ωραιο Κυριακατικο θεμα
4) Καλες Γιορτες επισης :hi:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
1.625
Πόντοι
216
Είδαμε και τις κοινωνικά αποδεκτές πόσο καλές είναι και πόσο καλά συμπεριφέρονται...
Καλύτερα να με ερωτεύοταν αληθινά και ειλικρινά μια εργαζόμενη και στον πουτσο μου όσο δεν πάει το οποίο παρελθόν της άλλωστε δεν έχω και εγώ καλύτερο εδώ που τα λέμε παρά τα καθημερινά θυμιατά που μου στέλνει το σύμπαν για να δοκιμάσει τα ποσά μπαρ πίεσης αντέχουν τα ΑΡΧΙΔΙΑ μου...
Γνώμη μου συντροφιά..
Τα πες όλα!
Η μοναδική ουσιαστική αλήθεια, είτε αρέσει είτε όχι!
Ρεαλιστική και ντόμπρα στάση, υποκλίνομαι.
ΕΥΓΕ!
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Τα πες όλα!
Η μοναδική ουσιαστική αλήθεια, είτε αρέσει είτε όχι!
Ρεαλιστική και ντόμπρα στάση, υποκλίνομαι.
ΕΥΓΕ!
Οποτε αφου δωθηκε η τελεια-η ιδανικη απαντηση νομιζω οτι δεν χρειαζεται να απαντηθει τιποτα αλλο
Αλλωστε τα εχει και ο Καρρας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Θα θέλατε να τα μπλέξετε με κορίτσι του χώρου;; Όταν λέω όμως "μπλέξιμο" δεν εννοώ κάτι που από την αρχή θα είναι με ημερομηνία λήξεως. Εννοώ αν θα γουστάρατε να κάνατε σχέση κανονική και όπου αυτό βγει. Αν ναι, θα υπήρχαν όροι;
μπα οχι...μονο κατι στο πολυ χαλαρο...εχω βγει ομως με ιεροδουλη,με μια ειχα παει για μπανιο αλλα δε με αφησε να τη γαμησω εκτος μαγαζιου,στο τελος τσακωθηκαμε γιναμε μπιλιες και με μια αλλη (οπου ακομα δουλευει) ειχαμε παει παλι για μπανιο και με εκεινη,μετα φαγητο και μετα σπιτι για γαμησι..αυτη μου εκανε διαφορες κουβέντες απεξω απεξω για κατι πιο σταθερο,αλλα το απεφυγα.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Σχέση με εκδιδόμενη η οποία εργάζεται είναι σχέση καταδικασμένη να αποτύχει γιατί κανένας σοβαρός άντρας με αισθήματα δεν μπορεί να δεχτεί επί μακρόν ότι η γκόμενα του γαμιέται ασύστολα με τον οποιονδήποτε εκτός αν μιλάμε για εκμετάλλευση της οπότε πάσο, με πρώην εκδιδόμενη αλλάζει το πράγμα και μπορεί ο συνδυασμός να δουλέψει, γενικά όλες οι σχέσεις έχουν ακμή και παρακμή και στο τέλος η μέγιστη πλειοψηφία τους συντηρείται από την δύναμη της συνήθειας και τον φόβο του άγνωστου
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
έχω κάνει σχέση με εκδιδόμενη, όχι εργαζόμενη σε κατάστημα (μπουρδέλο, στούντιο ή μασατζίδικο) αλλά callgirl.

πέρασα υπέροχα για μερικούς μήνες, μιλάμε για αξέχαστη εμπειρία ζωή΄ς απ όλες τις πλευρές...και μου άφησε αθροιστικά καλή "γεύση"

αλλά με πρωτοβουλ΄ία μου έδωσα τέλος...

αν δεν γνώριζα το "εργασιακό" της παρελθόν πολύ πιθανό να είχα προχωρήσει...

είναι σαν το μεταχειρισμένο αυτοκίνητο...αν ξέρεις όλη την ιστορία του δεν το αγοράζεις.
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
ας εξετάσουμε τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα
πλεονεκτηματα επαγγελματικη τεχνικη στο σεξ,οταν λειπει ξερεις που συνουσιαζεται,δεν πληρωνεις τα γαμισιατικα του γκομενου αντιθετα σου φερνει και μεροκαματο ,δεν θελει συνεχως σεξ
μειονεκτηματα επαγγελματικη τεχνικη και αντε να την ξεγελασεις οτι εισαι κουρασμενος και δεν πηγες με αλλη,δεν θελει συνεχως σεξ μαλλον το εχει βαρεθει μετα απο τοσες πουτσες καθημερινα ,αν πεσεις σε καψουρα θα σε ξετιναξει λογω εμπειριας στην πουτανια και θα σε αφησει στεγνο ,μπορει να πηδιεται με τον γκομενο χωρις να μπορεις να πεις οτιδηποτε ,αμα εχει αχτι τους αντρες την γαμησες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom