Νέα

Θα πηγαίνατε με Ασιάτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeklovems
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.031
Πόντοι
3.556
οι οποιες γαμιουνται κιολας ?
εννοεις οτι δεν κανω εγω κατι σωστα?
στις αγγελιες κ στα γραφεια δεν βλεπω παντως σχιστοματισσες ,περαν απο τις ρωσσιδες που ειναι μιξ ρωσια μογγολια κ καλα?
εσυ βρισκεις καπου?
Οχι, συμφωνω με αυτο που λες εσυ, οτι παροτι οι ασιατισες ειναι δις και ηδη εχουμε πολλες απο αυτες εδω (πχ ως μασερ) παρ ολα αυτα, δεν εχουμε κοριτσια στην πιατσα.
Νομιζω οφειλεται στο γεγονος πως στην Ασια η σε αλλες πλουσιοτερες χωρες μπορει μια κοπελα να βγαλει πολυ περισσοτερα λεφτα απ οτι εδω.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
38
Like
20.507
Πόντοι
12.896
Οχι, συμφωνω με αυτο που λες εσυ, οτι παροτι οι ασιατισες ειναι δις και ηδη εχουμε πολλες απο αυτες εδω (πχ ως μασερ) παρ ολα αυτα, δεν εχουμε κοριτσια στην πιατσα.
Νομιζω οφειλεται στο γεγονος πως στην Ασια η σε αλλες πλουσιοτερες χωρες μπορει μια κοπελα να βγαλει πολυ περισσοτερα λεφτα απ οτι εδω.
αρα εδω ερχονται μονο οι μπαζολες που δεν τις πηδαει κανενας μπας κ βγαλουν κανα φραγκο απ οτο μασαζ
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.031
Πόντοι
3.556
αρα εδω ερχονται μονο οι μπαζολες που δεν τις πηδαει κανενας μπας κ βγαλουν κανα φραγκο απ οτο μασαζ
Οχι απαραιτητα. Βλεπω και αξιολογες κοπελες στα παραλιακα μασαζ.
Χαζα χαζα, μηπως πρεπει να ανοιξουμε ενα ξεχωριστο θεμα για τις μασατζουδες των παραλιων;
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
38
Like
20.507
Πόντοι
12.896
ή παιζει θεμα με τις μαφιες που δεν τις αφηνουν να ερθουν?

παντως οτι κ να παιζει το ρεζουμε ειναι οτι στη ελλαδα σχιστοματες δυσκολο να βρουμε να γαμησουμε απο οτι καταλαβαινω,παροτι σε ολους τους αλλους τομεις απο ηλεκτρονικα μεχρι δεν ξερω γω τι αλλο ειμαστε τιγκα στα κινεζικα!
μαλλον η κινεζικη μαφια ενω σε ολους τους αλλους τομεις γαμει κ δερνει στον τομεα των κοριτσιων δεν το πολυεχει,στην ελλαδα τουλαχιστον.
κριμα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οχι απαραιτητα. Βλεπω και αξιολογες κοπελες στα παραλιακα μασαζ.
Χαζα χαζα, μηπως πρεπει να ανοιξουμε ενα ξεχωριστο θεμα για τις μασατζουδες των παραλιων;
για τις μασατζουδες που γαμιουνται κιολας ομως! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.031
Πόντοι
3.556

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.663
Πόντοι
2.456
Απο το συνολο του προσωπου αλλα και απο το υφος
Οι Φιλιππινεζοι εχουν μια συγκεκριμενη διαμορφωση προσωπου-υφους
ρε τυπε εγω εχω δυο κοπελες στο υπηρετικο προσωπικο ,αλλα δεν ειναι ετσι οπως τα λες !
 

theredchain6

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
9
Like
27
Πόντοι
0
άνετα, ειδικά καμιά αδυνατούλα με μικρά βυζάκια, αλλά δεν νομίζω να έχει καμία στην περιοχή μου
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
898
Κριτικές
2
Like
2.439
Πόντοι
446
Οχι, συμφωνω με αυτο που λες εσυ, οτι παροτι οι ασιατισες ειναι δις και ηδη εχουμε πολλες απο αυτες εδω (πχ ως μασερ) παρ ολα αυτα, δεν εχουμε κοριτσια στην πιατσα.
Νομιζω οφειλεται στο γεγονος πως στην Ασια η σε αλλες πλουσιοτερες χωρες μπορει μια κοπελα να βγαλει πολυ περισσοτερα λεφτα απ οτι εδω.
αυτο ισχυει και για ολες τις αλλες εθνικοτητες ρε μπρο..τι λες
 

Νικον39Αθηνα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
126
Like
1.260
Πόντοι
201
Επειδη εχω επαφες με Φιλιπινες κυριως λογω δουλειας ναι εχω πηδηξει Φιλιπινεζα και περασα τελεια.
Απλα αλλο πραγμα
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.022
Κριτικές
2
Like
3.417
Πόντοι
456
το θεμα ειναι πού θα βρουμε εδω ασιατισσα ...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.015
Κριτικές
14
Like
4.030
Πόντοι
2.777
μιλάμε για ασιάτισσες ή για σχιστομάτες αποκλειστικά;
γιατί η Ασία ξεκινάει από την Τουρκία και πάει, πάει πάει...έχει πολλά και διαφορετικά χαρακτηριστικά τόσο σε σωματότυπο και προφίλ προσώπων όσο και σε χαρακτήρες και συμπεριφορές.
 

perfectnick

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
116
Πόντοι
0
Εγώ είχα σχέση παλιά με κοπέλα από Φιλιππίνες, η οποία ήταν κουκλάρα!!! Έχυνε πολλές φορές, ότι και να της έκανες. Είτε την έγλυφες στο στήθος, στο λαιμό ... παντού, είτε την πήδαγες σε όλες τις στάσεις!!!
 

evilrabbit21

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Αν με ρωταγες πριν λίγο καιρο θα σου απαντούσα αρνητικά. Αλλα εξω απο την δουλεια στην Ρόδο έχω ήδη αρχίσει να βλέπω κατι μουνάρες ασιάτισσες (λογικά Κίνα) που με κάνανε να αλλάξω γνώμη:buck2::buck2:
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.963
Πόντοι
6.186
για μένα είναι οι καλύτερες πρώτα κινεζες κ μετά οι Φιλιππινεζες, να σου κάνουν μασάζ σε όλο το σώμα με την γλώσσα κ νερό μέσα στο στόμα να τα δεις όλα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom