Νέα

Θα πάω με τρανς πρώτη φορά. Είμαι γκέι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimakos(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ενταξει. Ηρεμησε τωρα ο ανθρωπος :2funny:
σε συζητηση με κολ γκιρλ στο σοσιαλ ταιμ μου εχει πει οτι πολλυ γουσταρουν στραπονιασμα..την λεω τετοια κρεβατογεμιστρα και θελουν να τους στραπονιαζεις???και μου απαντησε οτι πιο σωστο εχω ακουσει για τετοια περιπτωση.....Μουρομου ντρεπονται να παραδεκτουν και στον εαυτο τους ακομα....οποτε αμα ο τυπος ηταν γκευ δεν θα χε κολλημα να το δηλωσει θα χε τις προτημισεις του και ολα κομπλε....γι αυτο του λεω πουσταρα εισαι που γουσταρεις κρεας....ενας ακομπλεξαριστος γκευ δεν θα μπενε στη διαδικασια,και μαγκια του...πολλα πιο πολλα αρχιδια εχει ο δηλωμενος ακομπλεξαριστος γκευ απο κατι τετοιους
 

dimi19

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
είμαι νέος στο γκρουπ και απο οσα έχω διαβάσει υπάρχουν άτομα που κανουν bullying σχεδόν σε όλα τα topics που έχω διαβάσει. Επικρητικοί στο έπακρο με δόσεις κοροϊδίας.
Εγώ λοιπόν πιστευω ότι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει και οτι τον καυλώνει. Τις ταμπέλες τις βάζουν οι κομπλεξικοί.
Επίσης για εμένα υπάρχει αυτός που γουστάρει να βλέπει τα γυναικεία χαρακτηριστικά και αυτά τον ελκύουν, και με μια τέτοια γυναίκα η οποία έχει κάτι extra μπορεί να φτιάξει τη φαντασίωσή του όπως του αρέσει. Και αυτόν τον ανθρωπο δεν τον ελκύει το αντρικό σώμα κλπ. Αυτός ο ανθρωπος γουστάρει φουλ τις γυναίκες, μπορει να είναι σε σχέση και να θέλει και το κατι διαφορετικό (είτε active είτε passive) καμια φορά.
Τωρα αυτό που μερικοί βλέπετε πίσω απο όλα ότι ο άλλος γουστάρει αντρες και δεν το παραδέχεται με ξεπερνάει (μπορεί να υπάρχει και αυτό αλλά είναι πολύ μικρό ποσοστό).
Τέλος πιστευω ότι καταλαβαίνεις για τον άλλον τι ειναι και πως το βλέπει απο το πως μιλάει γενικότερα αλλά και ειδικότερα.
 

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
1
Με την πρώτη όχι. Το δις όμως εξαμαρτείν :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
είμαι νέος στο γκρουπ και απο οσα έχω διαβάσει υπάρχουν άτομα που κανουν bullying σχεδόν σε όλα τα topics που έχω διαβάσει. Επικρητικοί στο έπακρο με δόσεις κοροϊδίας.
Εγώ λοιπόν πιστευω ότι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει και οτι τον καυλώνει. Τις ταμπέλες τις βάζουν οι κομπλεξικοί.
Επίσης για εμένα υπάρχει αυτός που γουστάρει να βλέπει τα γυναικεία χαρακτηριστικά και αυτά τον ελκύουν, και με μια τέτοια γυναίκα η οποία έχει κάτι extra μπορεί να φτιάξει τη φαντασίωσή του όπως του αρέσει. Και αυτόν τον ανθρωπο δεν τον ελκύει το αντρικό σώμα κλπ. Αυτός ο ανθρωπος γουστάρει φουλ τις γυναίκες, μπορει να είναι σε σχέση και να θέλει και το κατι διαφορετικό (είτε active είτε passive) καμια φορά.
Τωρα αυτό που μερικοί βλέπετε πίσω απο όλα ότι ο άλλος γουστάρει αντρες και δεν το παραδέχεται με ξεπερνάει (μπορεί να υπάρχει και αυτό αλλά είναι πολύ μικρό ποσοστό).
Τέλος πιστευω ότι καταλαβαίνεις για τον άλλον τι ειναι και πως το βλέπει απο το πως μιλάει γενικότερα αλλά και ειδικότερα.
σε ποιο γκρουπ μουτρο μπας κ γραφτω κ γω και βγαλω κανα γκομενακι ?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Λιγο click bait ο τιτλος γιατι εχω τι απάντηση μου! Αλλα για να έρθετε ολοι οι "κριτές" του κολου μου εδω.

Οποτε ας αρχισουμε στο οτι ειστε σε ενα φορουμ για τραβελια οποτε κατι σας τραβαει εδω οσο και αν δεν θελετε να το παραδεκτητε, αν παλι δεν σας τραβαει κατι και μπαίνετε μονο και μονο να γράψετε "γκει", "πουστεακι", "πισογλεντη" κλπ...
Πείτε μας τι λυπητερή ζωη ζείτε.
Get a life που λενε και στο χωριο μου.

Στο θεμα μας λοιπόν τωρα.
Αν καποιος απολαμβαβει τον πρωκτικο δεν ειναι αναγκαστικα γκει. Νομιζω πως πολλοι (ακομα και απο αυτους που κραζουν) εχουν δοκιμασει να βαλουν κατι απο πίσω τους απλα και μονο απο περιεργια αυτο δεν σε κανει γκει.
Μπορεί να σου εβαλε η να σου βαζει δάκτυλο η κοπελα σου. Not gay.
Και γενικα το οτι σου αρέσει να τον παίρνεις ΔΕΝ σε κανει γκέι!
Ειναι απλα ενα ταμπού.
Προφανος και αναγκαστικα ενας γκει του αρεσει ο πρωκτικος αλλα δεν ειναι αυτο που το χαρακτηρίζει.

Ο γκει ειναι αυτος που τον ελκύει το αντιθετο φύλο οπως ελκυουν τους στρειτ το αντιθετο φυλο.

Γιατι αλλιως οπως το λετε... τον πηρες? Εισαι γκει .. τα παρθενακια ειναι gender free γιατι δεν εχουν δωσει η παρει? Ενας παρθενουλης που βλεπει αγορακια και του τρέχουν τα σαλια αλλα δεν εχει παει με αντρα δεν ειναι γκει?

Για Τις τρανς οπως οπως θα παρατηρήσετε ακομα και εσεις οι "κριτες" αναφέρεστε σε αυτες με γένος θηλυκού!
Ναι, ΗΤΑΝ άνδρες αλλα δεν ειναι ποια! Δείχνουν, ντύνονται, συμπεριφέρονται και αισθανοται γυναίκες. Οποτε οταν αναφέρεσται σε αυτες σε γενος Θηλυκό γιατι οταν παει καποιος με μια τον χαρακτηρίζεται γκει?


Γιατι αν το σκεφτείτε εσεις οι ψευτομαγκες που απλα τον παίζεται
πισω απο την οθονουλα σας βλέποντας τσοντουλες ακομα και με τις τρανς...γυμνάζοντας και την παλαμη σας. γιατι δεν πείθεται κανεναν οτι απλα βρέθηκατε στο τρανς φορουμ ετσι απλα χωρις να γουστάρετε. με το μυαλο σας αυτος που τον παιζει ειναι απλα μαλακας για αυτο κόψτε την μαλακία βρείτε τα με το εαυτο σας.
Ναι φίλε, είσαι αλλά μην το παίρνεις κατάκαρδα. Γούστα είναι αυτά. 'Αλλωστε το ερώτημα από μόνο του είναι παράδοξο/άτοπο δεν το αντιλαμβάνεσαι παρά θες και τις γνώμες άλλων ;
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Ρε φιλαρακο που να ξερουμε αμα εισαι gay, μπορει να εισαι και straight μπορει να εισαι και bisexual.
Οτι και να εισαι στα αρχιδια μας, δεν ειμαστε οι κηδεμονες σου. :P
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Ξερεις τι εισαι και εμας δεν μας πεφτει λογος
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
είμαι νέος στο γκρουπ και απο οσα έχω διαβάσει υπάρχουν άτομα που κανουν bullying σχεδόν σε όλα τα topics που έχω διαβάσει. Επικρητικοί στο έπακρο με δόσεις κοροϊδίας.
Εγώ λοιπόν πιστευω ότι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει και οτι τον καυλώνει. Τις ταμπέλες τις βάζουν οι κομπλεξικοί.
Επίσης για εμένα υπάρχει αυτός που γουστάρει να βλέπει τα γυναικεία χαρακτηριστικά και αυτά τον ελκύουν, και με μια τέτοια γυναίκα η οποία έχει κάτι extra μπορεί να φτιάξει τη φαντασίωσή του όπως του αρέσει. Και αυτόν τον ανθρωπο δεν τον ελκύει το αντρικό σώμα κλπ. Αυτός ο ανθρωπος γουστάρει φουλ τις γυναίκες, μπορει να είναι σε σχέση και να θέλει και το κατι διαφορετικό (είτε active είτε passive) καμια φορά.
Τωρα αυτό που μερικοί βλέπετε πίσω απο όλα ότι ο άλλος γουστάρει αντρες και δεν το παραδέχεται με ξεπερνάει (μπορεί να υπάρχει και αυτό αλλά είναι πολύ μικρό ποσοστό).
Τέλος πιστευω ότι καταλαβαίνεις για τον άλλον τι ειναι και πως το βλέπει απο το πως μιλάει γενικότερα αλλά και ειδικότερα.
αρα μας λες οτι θελει να φαει γυναικεια πουτσα? απο τον στεγνο βρεγμενο φαλακρο με τα ξανθα μαλλια?
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
οχι, εισαι αντρακλας. μην την αφησεις εγκυο ομως.

τεσπα, περα απο καζουρα, αν οντως ηθελες να το κανεις δε θα ρωταγες θα το εκανες
 

PETROSANAL1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2016
Μηνύματα
188
Like
253
Πόντοι
21
είμαι νέος στο γκρουπ και απο οσα έχω διαβάσει υπάρχουν άτομα που κανουν bullying σχεδόν σε όλα τα topics που έχω διαβάσει. Επικρητικοί στο έπακρο με δόσεις κοροϊδίας.
Εγώ λοιπόν πιστευω ότι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει και οτι τον καυλώνει. Τις ταμπέλες τις βάζουν οι κομπλεξικοί.
Επίσης για εμένα υπάρχει αυτός που γουστάρει να βλέπει τα γυναικεία χαρακτηριστικά και αυτά τον ελκύουν, και με μια τέτοια γυναίκα η οποία έχει κάτι extra μπορεί να φτιάξει τη φαντασίωσή του όπως του αρέσει. Και αυτόν τον ανθρωπο δεν τον ελκύει το αντρικό σώμα κλπ. Αυτός ο ανθρωπος γουστάρει φουλ τις γυναίκες, μπορει να είναι σε σχέση και να θέλει και το κατι διαφορετικό (είτε active είτε passive) καμια φορά.
Τωρα αυτό που μερικοί βλέπετε πίσω απο όλα ότι ο άλλος γουστάρει αντρες και δεν το παραδέχεται με ξεπερνάει (μπορεί να υπάρχει και αυτό αλλά είναι πολύ μικρό ποσοστό).
Τέλος πιστευω ότι καταλαβαίνεις για τον άλλον τι ειναι και πως το βλέπει απο το πως μιλάει γενικότερα αλλά και ειδικότερα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ετσι ακριβως και γω γουσταρω τρανσ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
[quote author=Jimakos link= ]Λιγο click bait ο τιτλος γιατι εχω τι απάντηση μου! Αλλα για να έρθετε ολοι οι "κριτές" του κολου μου εδω.

Οποτε ας αρχισουμε στο οτι ειστε σε ενα φορουμ για τραβελια οποτε κατι σας τραβαει εδω οσο και αν δεν θελετε να το παραδεκτητε, αν παλι δεν σας τραβαει κατι και μπαίνετε μονο και μονο να γράψετε "γκει", "πουστεακι", "πισογλεντη" κλπ...
Πείτε μας τι λυπητερή ζωη ζείτε.
Get a life που λενε και στο χωριο μου.

Στο θεμα μας λοιπόν τωρα.
Αν καποιος απολαμβαβει τον πρωκτικο δεν ειναι αναγκαστικα γκει. Νομιζω πως πολλοι (ακομα και απο αυτους που κραζουν) εχουν δοκιμασει να βαλουν κατι απο πίσω τους απλα και μονο απο περιεργια αυτο δεν σε κανει γκει.
Μπορεί να σου εβαλε η να σου βαζει δάκτυλο η κοπελα σου. Not gay.
Και γενικα το οτι σου αρέσει να τον παίρνεις ΔΕΝ σε κανει γκέι!
Ειναι απλα ενα ταμπού.
Προφανος και αναγκαστικα ενας γκει του αρεσει ο πρωκτικος αλλα δεν ειναι αυτο που το χαρακτηρίζει.

Ο γκει ειναι αυτος που τον ελκύει το αντιθετο φύλο οπως ελκυουν τους στρειτ το αντιθετο φυλο.

Γιατι αλλιως οπως το λετε... τον πηρες? Εισαι γκει .. τα παρθενακια ειναι gender free γιατι δεν εχουν δωσει η παρει? Ενας παρθενουλης που βλεπει αγορακια και του τρέχουν τα σαλια αλλα δεν εχει παει με αντρα δεν ειναι γκει?

Για Τις τρανς οπως οπως θα παρατηρήσετε ακομα και εσεις οι "κριτες" αναφέρεστε σε αυτες με γένος θηλυκού!
Ναι, ΗΤΑΝ άνδρες αλλα δεν ειναι ποια! Δείχνουν, ντύνονται, συμπεριφέρονται και αισθανοται γυναίκες. Οποτε οταν αναφέρεσται σε αυτες σε γενος Θηλυκό γιατι οταν παει καποιος με μια τον χαρακτηρίζεται γκει?


Γιατι αν το σκεφτείτε εσεις οι ψευτομαγκες που απλα τον παίζεται
πισω απο την οθονουλα σας βλέποντας τσοντουλες ακομα και με τις τρανς...γυμνάζοντας και την παλαμη σας. γιατι δεν πείθεται κανεναν οτι απλα βρέθηκατε στο τρανς φορουμ ετσι απλα χωρις να γουστάρετε. με το μυαλο σας αυτος που τον παιζει ειναι απλα μαλακας για αυτο κόψτε την μαλακία βρείτε τα με το εαυτο σας.
Όλο και πιο συχνά βλέπω γύρω μου τους άντρες που προτιμούν για ερωτικό σύντροφό τους άντρα,τρανσέξουαλ αλλά όχι γυναίκα. Έχει γίνει μόδα τελευταία χρόνια ο γάμος των ομοφύλων,παίρνει όλο και μεγαλύτερες διαστάσεις.

Οι άντρες δημιουργούν κλάμπ για ομοϊδεάτες , διοργανώνουν ειδικές βραδιές για ομοφυλόφιλους,συναντιούνται με εραστές ,είναι έτοιμοι να πληρώσουν πολλά χρήματα για να ικανοποιήσουν τις ορμές τους με τους ομοίους τους. Η μόνη εξήγηση που εχω είναι οτι δεν είναι στη μόδα το σεξ νε γυναίκα.


Το ερώτημά μου είναι τί πρέπει να κάνουμε εμείς,οι γυναίκες; να ψάχνουμε για γυναίκα -ερωτικό σύντροφο,να αγοράσουμε σεξ μηχανή;
[/QUOTE]
Όταν δε σας κανουμε καμάκι είμαστε ανίκανοι όταν σας κανουμε παρενοχληστε σεξουαλικά. Όταν αποφασίσετε τι θέλετε θα αποφασίσουμε και εμείς.
 

man1985

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
91
Πόντοι
0
η απαντηση είναι όχι δεν είσαι γκευ αν πας με τρανσ
το πως ακριβως είναι το definition δεν παίζει μεγάλο ρόλο
 

man1985

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
91
Πόντοι
0
εκτός βέβαια και έισαι ο μπαμπινιώτης και ετοιμάζεις νέο λεξικό
 

man1985

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
91
Πόντοι
0
αν καυλώνεις με ένα κ0λο που είναι θεωρητικά αντρικό αλλά είναι σαν 100% γυναικέιο χωρίς τρίχες κτλ τότε λογικά δεν είσαι γκει
αν καυλώνεις με κανενα νταλικέρη λογικά είσαι γκει(όχι οτι είναι κακό αλλά λέμε τώρα)

αν δεν καυλώνεις με τίποτα και κανέναν έχεις κατάθλιψη και ξεκινάς ζολόφτ
αυτό το τελευταίο είναι το χειρότερο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
είμαι νέος στο γκρουπ και απο οσα έχω διαβάσει υπάρχουν άτομα που κανουν bullying σχεδόν σε όλα τα topics που έχω διαβάσει. Επικρητικοί στο έπακρο με δόσεις κοροϊδίας.
Εγώ λοιπόν πιστευω ότι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει και οτι τον καυλώνει. Τις ταμπέλες τις βάζουν οι κομπλεξικοί.
Επίσης για εμένα υπάρχει αυτός που γουστάρει να βλέπει τα γυναικεία χαρακτηριστικά και αυτά τον ελκύουν, και με μια τέτοια γυναίκα η οποία έχει κάτι extra μπορεί να φτιάξει τη φαντασίωσή του όπως του αρέσει. Και αυτόν τον ανθρωπο δεν τον ελκύει το αντρικό σώμα κλπ. Αυτός ο ανθρωπος γουστάρει φουλ τις γυναίκες, μπορει να είναι σε σχέση και να θέλει και το κατι διαφορετικό (είτε active είτε passive) καμια φορά.
Τωρα αυτό που μερικοί βλέπετε πίσω απο όλα ότι ο άλλος γουστάρει αντρες και δεν το παραδέχεται με ξεπερνάει (μπορεί να υπάρχει και αυτό αλλά είναι πολύ μικρό ποσοστό).
Τέλος πιστευω ότι καταλαβαίνεις για τον άλλον τι ειναι και πως το βλέπει απο το πως μιλάει γενικότερα αλλά και ειδικότερα.
Κάνεις ότι γουστάρεις και λές ότι γουστάρεις. Εδώ είμαστε για να λέμε τα γουστα μας και να ανταλλάσουμε εμπειρίες. Οχι να κοροιδευουμε ο ένας τον άλλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom