Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 31 62,0%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    50

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
ελληνική διατροφή.....
μέγα πρόβλημα για τις ανατολικές........

Ειναι αληθεια οπως και το Ελληνικο ξηρο κλιμα!
Ενθυμουμαι το παλαι ποτε εν ετει 1992 εις το ευαγες ιδρυμα La nuit εν Παγκρατιω ( οπισθεν Χιλτον) το οποιον δεν υφισταται πλεον... ημερα 14η Φεβρουαριου ειχα γνωρισει με ενα φιλο και συμπολεμιστη δυο Μοσχοβιτισες κορασιδες αρτι αφιχθεισες εκ του καταρρευσαντος Σιδηρου Παραπετασματος... την Λινε και την Μαρια!

Ηταν ενα θαυμα μπροστα στα θολωμενα νεανικα μας ματια αυτα τα μαργαριταρια του Βορρα, ασπρες με ξανθο ναι ξανθον ηβικον τριχωμα και ΞΥΡΙΣΜΕΝΕΣ... ( θα θυμαστε οι γηραιοτεροι εξ υμων και ιδιως οι θητευσαντες εις τα αριστερα κομματα τα περιφημα ταγαρια και την αποψη τους επι της αποτριχωσεως εις την περιοχην μπικινι )

Αλλα το θεμα ειναι οτι οντως οι δυο κορασιδες μετα απο δυο χρονια εις την ελληνικην επικρατειαν μετα τα πολλα Γουδις, Γουεντις, και αλλα καπιταλιστικα ταχυφαγεια ηλθαν και απλωσαν δεξια και αριστερα... και απεκτησαν και υφη καρπου πορτοκαλεας... Οχι σαν τις ιθαγενεις κορσιδες αλλα απεκτησαν.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
νταριααααααα ακομα ξυπνια εισαι διαβαζεις για το προφισενσι??????????
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Φιλοι συναγωνιστες,

Διαβασα εν ταχει αρκετα σχολια, αποψεις κ οπτικες - καποιες σωστες μερικες σωστοτερες...ειναι υποκειμενικο αλλωστε το..αθλημα

ειχα εμπειρια με κορασιδα εκ Πολωνιας μερικα χρονια πριν - οπως καθε τι στον ματαιο τουτο κοσμο.....αν εχεις την ευκαιρια....give it a try

Να παρατηρησω μονο ενα εγγενες προβλημα του thread - τα δια8εσιμα κοριτσια ειναι πολυ χαμηλα στο value chain κ μαζι με το γνωστο....Ελληνικο supply/demand curve εχουμε κ πλη8ωρηστικες πιεσεις κ κακη ποιοτητα παρεχομενων υπηρεσιων  ;)
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
κάνε ποιοτικό έλεγχο 3σ. να γλυτώσεις σκαρταδούρα
 

Επισκέπτης
Κοιτα οι στριπτιζουδες δεν εχουν κυταρριτιδα οποτε η εθνικοτητα αναιρειται αυτοματα αρα ναι θα εκανα :tits: :tits: :tits:

Γι'αυτό μην πάρεις όρκο...ή καλύτερα ξεκίνα τις εκδρομές σε στριπτιζάδικα...

γιατί όλες οι ξεβρακοκέφαλες έχουν τέτοιο κόλλημα με την αξιοπρέπειά τους;

νόμιζα οτι επειδή είμαι πααααααρα πολύ καλό παιδί....τους βγαίνει η μαλακία....:cheesy: :P
 

STAM1974

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Για σοβαρη σχέση δεν ξέρω αλλά για σοβαρά γαμήσια .... ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :pipa1: :pipa1: :pipa2:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
γενικα τα κοριτσια που κοινουνται σε αυτο τον χωρο ειναι μουναρες.δεν της βρισκεις ευκολα εξω.η εχει καμια φιλη κανεις τετοια κ δεν το ξερουμαι.κ αμα βρεις μια ελληνιδα θα πρεπει να εισαι ο λατσης.αλεξανδρατου μπαστα κτα λοιπα.οποτε θεωρω εφοσον βρεις μια πολυ ομορφη γκομενα να τα φτιαξεις μαζι της να περνας καλα το οτι πληρωνεις οταν βγαινεντε δεν μου λεει κατι γιατι κ με την ελληνιδα πληρωνεις περισσοτερα.Πιστευω το να γαμας μια μουναρα οπως η καρολαιν η ουγγαρεζα κ ας ειναι κ επιπλο ειναι μεγαλη καυλα κ μονο που την κυκλοφορεις.Φανταστειτε να σκατε guzel dekko ακρωτηρι κτλ τι θα γινεται.μια γυναικα ομορφη ειναι παντα μια γυναικα ανεξαρτητως τι δουλεια κανει κ αν εχει λεφτα η οχι...Γιαυτο παιξτε μπαλα κ αφηστε τους αλλους να λενε κ αν σας δουνε στα κλαμπ θα λενε ποπο τι μουνι γαμαει αυτος......φιλικα παντα!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γενικα τα κοριτσια που κοινουνται σε αυτο τον χωρο ειναι μουναρες.δεν της βρισκεις ευκολα εξω.η εχει καμια φιλη κανεις τετοια κ δεν το ξερουμαι.κ αμα βρεις μια ελληνιδα θα πρεπει να εισαι ο λατσης.αλεξανδρατου μπαστα κτα λοιπα.οποτε θεωρω εφοσον βρεις μια πολυ ομορφη γκομενα να τα φτιαξεις μαζι της να περνας καλα το οτι πληρωνεις οταν βγαινεντε δεν μου λεει κατι γιατι κ με την ελληνιδα πληρωνεις περισσοτερα.Πιστευω το να γαμας μια μουναρα οπως η καρολαιν η ουγγαρεζα κ ας ειναι κ επιπλο ειναι μεγαλη καυλα κ μονο που την κυκλοφορεις.Φανταστειτε να σκατε guzel dekko ακρωτηρι κτλ τι θα γινεται.μια γυναικα ομορφη ειναι παντα μια γυναικα ανεξαρτητως τι δουλεια κανει κ αν εχει λεφτα η οχι...Γιαυτο παιξτε μπαλα κ αφηστε τους αλλους να λενε κ αν σας δουνε στα κλαμπ θα λενε ποπο τι μουνι γαμαει αυτος......φιλικα παντα!!

το πρότυπο και το όνειρο του επιτυχημένου σύγχρονου έλληνα.....

κ αν σας δουνε στα κλαμπ θα λενε ποπο τι μουνι γαμαει αυτος......

 

Επισκέπτης
το πρότυπο και το όνειρο του επιτυχημένου σύγχρονου έλληνα.....

κ αν σας δουνε στα κλαμπ θα λενε ποπο τι μουνι γαμαει αυτος......

εγώ τους τα λεγα..να μην πηγαίνουν σε κλαμπ...παρα μονον σε μπουζούκια...

δεν μ'ακουγαν...τώρα χώσε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom