Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΑΕΙ έβγαλα αλλά δεν έχει δουλειές

όσο για το στρατό, θα τον ξεχάσεις από την πρώτη βδομάδα που θα απολυθείς
το σοκ της πραγματικής οικονομίας που θα υποστείς θα είναι μεγάλο
όσο για τους γονείς μη νομίζεις ότι θα έχουν την ίδια στάση απέναντί σου όταν τριανταρήσεις
άσε που κι εσύ θα ντρέπεσαι να ζητάς από τη μάνα σου 7 ευρώ κάθε μέρα για τσιγάρα, και καφέ

Ελα μωρε εκει μεσα σαλονατοι ειναι. Αμα δεν εχουν υποχρεωσεις και δανεια
καθε Σαββατοκυριακο στου Βιλατζ θα ειναι με το γκομενακι για ταινια και φροζεν γιογκαρτ  :2funny: :2funny:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ΑΕΙ έβγαλα αλλά δεν έχει δουλειές

όσο για το στρατό, θα τον ξεχάσεις από την πρώτη βδομάδα που θα απολυθείς
το σοκ της πραγματικής οικονομίας που θα υποστείς θα είναι μεγάλο
όσο για τους γονείς μη νομίζεις ότι θα έχουν την ίδια στάση απέναντί σου όταν τριανταρήσεις
άσε που κι εσύ θα ντρέπεσαι να ζητάς από τη μάνα σου 7 ευρώ κάθε μέρα για τσιγάρα, και καφέ

αν δεν έχεις παιδιά, δάνεια, υποχρεώσεις και τέτοια μη μιλάς καθόλου....
είμαι πάλι καλά στη φάση που δεν έχω υποχρεώσεις και δεν χρωστάω σε κανένα, και να σου πω στα παπάρια μου που έχει μειωθεί η δουλειά μου...
χαλαρά..
στη χειρότερη να ξεμiνο από τσιγάρα και μπίρες...
αλλα εάν έχεις οικογένεια και παιδιά γάμα τα...
 

Επισκέπτης
ειχα εναν γνωστο με μαγαζι με ρουχα στην Εγνατια το πρωι τον βλεπω με τον πιτσιρικα τον γιο του , που πατε ρε του λεω να πεταξουμε πετρες στους μπατσους μου λεει
το βραδυ με πηρε τηλεφωνο κλαιγοντας να με ρωτησει αν εχω κανεναν αστυνομικο! να παει να προσεχει το μαγαζι του το οποιο φυσικα εγινε καρβουνο
ρε τυπε την ιδια ιστορια ειχε γραψει ο πρετεντερης νομιζω..!
Τα φασιστακια ας ζητησουν απο τους ινστρουχτορες τους να ειναι πιο προσεκτικοι,να παιζει καμμια παραλλαγη ρε παιδι μου-στην αναγκη ας ψαξουν για παλιοτερα αρθρα απο Πασχο,Πρετεντερη κλπ... :2funny:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Ελα μωρε εκει μεσα σαλονατοι ειναι. Αμα δεν εχουν υποχρεωσεις και δανεια
καθε Σαββατοκυριακο στου Βιλατζ θα ειναι με το γκομενακι για ταινια και φροζεν γιογκαρτ  :2funny: :2funny:

εσύ σταματα να μπαίνεις στο μυαλό μου!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω εχω χρεη... αυτα του σπιτιου που μενω...

εκτος και αν κανω αποποιηση κληρονομιας.  :P

μαλακα φανταζεσαι να σου κατσει κανα στοιχημα????κανα 100.000 ευρω ή κανα λαχειο

ΛΟΛ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Θα βγω με ενα τεραστιο πανο τοτε στο δρομο....

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ................  :2funny:
 

Επισκέπτης
Ελα μωρε εκει μεσα σαλονατοι ειναι. Αμα δεν εχουν υποχρεωσεις και δανεια
καθε Σαββατοκυριακο στου Βιλατζ θα ειναι με το γκομενακι για ταινια και φροζεν γιογκαρτ  :2funny: :2funny:

χρωστάς δε χρωστάς, την πούτσα θα στη φορμάρουν θες δε θες
κι άμα δε χρωστάς έχεις άλλα κουσούρια:
τρως, κοιμάσαι, κρυώνεις, χέζεις, γαμάς, διψάς, μετακινείσαι...
 

Επισκέπτης
Εάν δείτε τις εικόνες με την έναρξη συμμετοχής πολιτών στην αντιπαράθεση προς τους διαδηλωτές θα καταλάβετε ότι ένας οργανωμένος πυρήνας. Υπήρξε οργανωμένη αντίδραση από κάποιους που βρίσκουν την ευκαιρία και αυτοί δεν είναι άλλοι από τους « καλαμπόκιδες» τους « κοτζαμπάσηδες» και τους « χρυσαυγήτες».Και αυτό, δεδομένου ότι η ιστορία λέει σε παρόμοιες περιπτώσεις ότι σημειώνονται δολοφονίες (σ.σ. Λαμπράκη, Τεμπονέρα). Σας ρωτώ, όμως, αύριο τι θα κάνουμε; O πολίτης θα πάρει το νόμο για το προσφυγικό ή τις λαϊκές αγορές;».
Ανδρέας Φούρας,Δήμαρχος Πατρέων,  9/12/2008

«έχω πληροφορηθεί ότι οι νέοι αυτοί, ενώ κατοικούν στο Π. Ψυχικό και είναι γόνοι πλουσίων οικογενειών, συνηθίζουν να συχνάζουν στα Εξάρχεια, τα οποία επιλέγουν ως χώρο διασκέδασης»...
…«Το παιδί είχε αποβληθεί από τη Σχολή Μωραΐτη και άλλαζε συχνά σχολεία, κάτι που αποτυπώνει μια αποκλίνουσα συμπεριφορά».
…»Επίσης, εμπλέκετε σε περιστατικά βίας που είχαν προηγηθεί στο γήπεδο Χαλανδρίου κατά τη διάρκεια αγώνων υδατοσφαίρισης»
Το απολογητικό υπόμνημα του ειδικού φρουρού, Επ. Κορκονέα

«Προκαλούν το περί δικαίου αίσθημα». 
Δημήτρης Τσοβόλας, παράσταση πολιτικής αγωγής,  11/12/2008

«Πρόκειται για μία δολοφονική πράξη. Η περίπτωση του κατηγορουμένου θα πρέπει να διδάσκεται στις αστυνομικές ακαδημίες ως παράδειγμα προς αποφυγή» 
Υπουργός Εσωτερικών Προκόπης Παυλόπουλος, δήλωση στη Βουλή 11/12/2008

«να επιδείξουν ιδιαίτερη προσοχή στον τρόπο παρουσίασης των γεγονότων που σχετίζονται με τον τραγικό θάνατο του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, καθώς και την απαιτούμενη σύνεση».
Υπόδειξη του Εθνικού Συμβουλίου Ραδιοτηλεόρασης προς τα ΜΜΕ

«36 κρίσιμες ώρες, εκτόνωση ή ακραία αστυνομικά μέτρα!»
«Σε αδιέξοδο η χώρα»
Πρωτοσέλιδα των εφημερίδων,ΒΗΜΑ και Καθημερινή, 10/12/2008

«Η δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται, διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.»
Πρωτοσέλιδο του Ελεύθερου τύπου, 10/12/2008,σε μαύρο φόντο



ΥΓ απλα να συμπληρωσω οτι ακομη και"αρχαιοβαρεμενοι"υιοθετησαν ΠΑΚΕΤΟ το παραποιημενο ρητο του Ισοκρατη...Γιατι Τομιτακο μου?Αραξε στα κυβικα σου και μεινε στις σπονδες προς τον Ιουλιανο,αντε σφαξε καμμια κοτα στο τσακιρ κεφι...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
e καλά μετά αρχίζει το ξεσάλωμα... :grin:

χαχαχαχα παρτυ ταιμ φιλε αλα ελληναρας !!!!! Κοιμασαι στις 6 το πρωι... ξυπνας μεσα σε κουτια απο πιτσες και μπυρες..... βγαινεις για καφε με την πορσε ..... και το βραδυ στο σπιτι παρτουζες με πουτανακια !!!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω αν ειχα τωρα 500.000 ευρω... θα εδινα τα 150.000 για να ξεχρεωσω ολα τα δανεια που έχω.

Θα επαιρνα καινουργιο αυτοκινητο... (μονο ενα εχουμε κ αυτο πολλα χρονια) ... βασικα 2 αμαξακια... ενα για μενα κ ενα για την family. Μπορει να δανειζα κανα φιλο που χει προβλημα....


εεεμμμμ α εννοειται πως θα εβαζα λεφτα στην ακρη για να κανω μεταπτυχιακο στο εξωτερικο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και αμερικη... εεε πες ως τωρα 200.000 εχω φαει... μενουν 300.000 τα 100.000 τα παιρνω να τα εχω για να ανοιξω καποια επιχειρηση.... να κανω ενα βημα. Και τα αλλα στην ακρη... θα τα βαζα σε μια τραπεζα ή καπου αλλου να τοκιζονται  :P για ωρα αναγκης.

Πω ρε φιλε 500.000 ευρω ετσι? πωωωωωω ονειρο
 

Επισκέπτης
χαχαχαχα παρτυ ταιμ φιλε αλα ελληναρας !!!!! Κοιμασαι στις 6 το πρωι... ξυπνας μεσα σε κουτια απο πιτσες και μπυρες..... βγαινεις για καφε με την πορσε ..... και το βραδυ στο σπιτι παρτουζες με πουτανακια !!!!!!

και μετά σε ξυπνάει το σκούντημα της μάνας σου που σε ικετεύει:
σήκω παιδί μου πήγε 8 η ώρα, δε θα πάς στο ραντεβού για την αγγελία που είπες;
και επιστρέφουν στο νου σου οι νοσταλγικές εικόνες του Βενιζέλου, Στουρνάρα, Σπηλιοτόπουλου, Μειμαράκη, κλπ, κλπ

 

Επισκέπτης
Εγω αν ειχα τωρα 500.000 ευρω... θα εδινα τα 150.000 για να ξεχρεωσω ολα τα δανεια που έχω.

Θα επαιρνα καινουργιο αυτοκινητο... (μονο ενα εχουμε κ αυτο πολλα χρονια) ... βασικα 2 αμαξακια... ενα για μενα κ ενα για την family. Μπορει να δανειζα κανα φιλο που χει προβλημα....


εεεμμμμ α εννοειται πως θα εβαζα λεφτα στην ακρη για να κανω μεταπτυχιακο στο εξωτερικο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και αμερικη... εεε πες ως τωρα 200.000 εχω φαει... μενουν 300.000 τα 100.000 τα παιρνω να τα εχω για να ανοιξω καποια επιχειρηση.... να κανω ενα βημα. Και τα αλλα στην ακρη... θα τα βαζα σε μια τραπεζα ή καπου αλλου να τοκιζονται  :P για ωρα αναγκης.

Πω ρε φιλε 500.000 ευρω ετσι? πωωωωωω ονειρο

από που έχεις 150.000 δάνεια ρε φίλε αφού δε δούλευες;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
και μετά σε ξυπνάει το σκούντημα της μάνας σου που σε ικετεύει:
σήκω παιδί μου πήγε 8 η ώρα, δε θα πάς στο ραντεβού για την αγγελία που είπες;
και επιστρέφουν στο νου σου οι νοσταλγικές εικόνες του Βενιζέλου, Στουρνάρα, Σπηλιοτόπουλου, Μειμαράκη, κλπ, κλπ


χαχαχαχαχαχαχα ή σε σφαλιαριζει ο εργοδοτης

ΡΕ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ.... γαμησου θα σε πεταξω εξω με τις κλοτσες !
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Εγω αν ειχα τωρα 500.000 ευρω... θα εδινα τα 150.000 για να ξεχρεωσω ολα τα δανεια που έχω.

Θα επαιρνα καινουργιο αυτοκινητο... (μονο ενα εχουμε κ αυτο πολλα χρονια) ... βασικα 2 αμαξακια... ενα για μενα κ ενα για την family. Μπορει να δανειζα κανα φιλο που χει προβλημα....


εεεμμμμ α εννοειται πως θα εβαζα λεφτα στην ακρη για να κανω μεταπτυχιακο στο εξωτερικο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και αμερικη... εεε πες ως τωρα 200.000 εχω φαει... μενουν 300.000 τα 100.000 τα παιρνω να τα εχω για να ανοιξω καποια επιχειρηση.... να κανω ενα βημα. Και τα αλλα στην ακρη... θα τα βαζα σε μια τραπεζα ή καπου αλλου να τοκιζονται  :P για ωρα αναγκης.

Πω ρε φιλε 500.000 ευρω ετσι? πωωωωωω ονειρο

εγώ δεν ζητάω τόσα πολλά...
με ένα σπιτάκι(poli kalo omos) στη ζάκυνθο, (για κάποιο λόγο το αγαπώ αυτό το μέρος),mia porche kai mia harley imouyna άρχοντας!! :cheesy:
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Λιγες ημερες μετα τη ψηφιση του Μνημονιου 3, οι χρεοκοπημενοι ταζουν ξανα τη σωτηρια σε μια χρεοκοπημενη Ελλαδα στην καρδια της παγκοσμιας καπιταλιστικης κρισης, με τους κεφαλαιοκρατες να βαζουν τους καταπιεσμενους να πληρωνουν για την δικια τους κριση με μνημονια επι μνημονιων της ΕΕ, της ΕΚΤ και του ΔΝΤ, με πρωτοφανη ανεργια, κουρεμα διαρκες μισθων και συνταξεων, με βαρβαρες συνθηκες δουλειας για οσους εχουν καποια επισφαλη δουλεια, με απολυσεις στο δημοσιο και τα νεα (δηθεν τα τελευταια!) χαρατσια. Ετσι συμπλυρωνονται τεσσερα χρονια απο τη δολοφονια του μαθητη Αλεξανδρου Γρηγοροπουλου απο τον αστυνομικο Κορκονεα και τον συνεργο του να σουλατσαρει ελευθερος. Το κρατικο αυτο εγκλημα που πυροδοτησε το ξεσπασμα της μεγαλυτερης εξεγερσης στη μεταπολιτευτικη  Ελλαδα συγκλονισε τη χωρα, την Ευρωπη τον κοσμο ολο,σαν προανακρουσμα μιας νεας περιοδου εξεγερσεων σε ολο τον πλανητη.
Ψιτ φιλαράκι, καλά γίνονται όλες οι πορείες για τον Αναρχικό.
Γιατί δεν οργανώνεται καμία πορεία για τα θύματα της Marfin όπως λέει και ο lakis;

Υποκριτές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom