Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μα αυτό είναι το θέμα. Ότι όφειλε να δράσει διαφορετικά.
και θα σου πω κ κατι αλλο,ο τεμπονερας παλιοτερα που σκοτωσε τον αναρχικο με τη μολοτωφ στο χερι εκανε καλα η οχι?
Αν δεν τον πυροβολουσε θα τους εκαιγε ζωντανους!!!
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • κατάλογος1.jpg
    κατάλογος1.jpg
    95,3 KB · Εμφανίσεις: 32
  • κατάλογος.jpg
    κατάλογος.jpg
    98,4 KB · Εμφανίσεις: 29

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Για να καταλάβω,υποτίθεται είδες εδώ μέσα(και αλλού) να χαρακτηρίζουν το κάψιμο των ανθρώπων στην Μαρφιν ως ρεβάνς για τον Γρηγορόπουλο;;;

Παράξενο σου φαίνεται κι εσένα;!
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
και θα σου πω κ κατι αλλο,ο τεμπονερας παλιοτερα που σκοτωσε τον αναρχικο με τη μολοτωφ στο χερι εκανε καλα η οχι?
Αν δεν τον πυροβολουσε θα τους εκαιγε ζωντανους!!!
έχεις μπλέξει τα μπούτια σου λίγο  :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ποιος είδε τα γεγονότα της μαρφίν σα ρεβάνς ρε γαμημένε??

Γκαιμπελίσκε της κακιάς ώρας..
Δεν θυμάται τι του γίνεται!
Η συγκεκριμένη πορεία είχε γίνει τις παραμονές της ψήφισης κάποιας μεγάλης δόσης μέτρων και ήταν η μεγαλύτερη που έχει γίνει όλο αυτό το διάστημα στην Αθήνα!Μετά από αυτό το συμβάν όλες οι συγκεντρώσεις ήτανε μικρότερες σε όγκο!Τυχαίο?
Αν κάποιος θέλει να εκδικηθεί για τον πιτσιρικά την πέφτει στους μπάτσους ή τα κάνει μπάχαλο σε κάποια επετειακή πορεία!
Δεν έχουνε καμμία σχέση τα δύο γεγονότα που θέλουνε να συμψηφίσουν οι φωστήρες...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
βοηθαω Ελληνες αλλα δεν φιλοξενω αν ειχα την δυνατοτητα η αν την αποκτησω θα το κανω σιγουρα
εσυ βοηθας σκουρους;
Ωραία,μέχρι να το κάνεις/-νετε κόψε/-τε αυτήν την μαλακία που αναπαράγετε κατά κόρον οι ακροδεξιοί να πάρουμε στα σπίτια μας τους μετανάστες ως κατοικίδια ζωάκια...
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Για να καταλάβω,υποτίθεται είδες εδώ μέσα(και αλλού) να χαρακτηρίζουν το κάψιμο των ανθρώπων στην Μαρφιν ως ρεβάνς για τον Γρηγορόπουλο;;;

ΟΧΙ ΑΓΑΠΗΤΕ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΠΟΣΤ "Τεσσερα χρονια απο τη δολοφονια του μαθητη Αλεξανδρου Γρηγοροπουλου", [ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΕΞΙΣΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ, ΜΑΝΤΩ ΜΑΥΡΟΓΕΝΟΥΣ...(ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΥΣ ΗΡΩΕΣ)] ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΙΑ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ...

ΒΕΒΑΙΑ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εννοω οτι θα μπορουσε να τον ξυλοφορτωσει,να του σπασει τα ποδια η οτι αλλο.
Αφου αυτη ηταν η καταληξη ομως καλα να παθαινε οτι και να του κανε,που στην συγκεκριμενη περιπτωση τον πυροβολησε αδικως η δικαιως,δεν θα ειμαι εγω αυτος που θα το κρινει...
Εγω αυτο που επικροτω και μονο ειναι οτι επιτελους ενας αστυνομικος αντεδρασε,με οποιον τροπο αντεδρασε,στις προκλησεις των αναρχικων.Βεβαια θα μπορουσε κ αλλιως αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια...

ουτε δουλεια του ειναι να σπασει ποδια σε 15χρονο ουτε αντρικιο. τι μαλακιες ειναι αυτες.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εννοω οτι θα μπορουσε να τον ξυλοφορτωσει,να του σπασει τα ποδια η οτι αλλο.
Αφου αυτη ηταν η καταληξη ομως καλα να παθαινε οτι και να του κανε,που στην συγκεκριμενη περιπτωση τον πυροβολησε αδικως η δικαιως,δεν θα ειμαι εγω αυτος που θα το κρινει...
Εγω αυτο που επικροτω και μονο ειναι οτι επιτελους ενας αστυνομικος αντεδρασε,με οποιον τροπο αντεδρασε,στις προκλησεις των αναρχικων.Βεβαια θα μπορουσε κ αλλιως αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια...

η ιδια ιστορια ειναι,  φασιστικη.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
έχεις μπλέξει τα μπούτια σου λίγο  :2funny:
Γιατι εχω μπλεξει τα μπουτια μου?
Το ιδιο δεν ειναι?
Μπορει να κανω λαθος στο ονομα του αστυνομικου αλλα νομιζω αυτος ηταν...
Την περιπτωση τη θυμασαι?
Αν ειναι λαθος το ονομα συγνωμη...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ουτε δουλεια του ειναι να σπασει ποδια σε 15χρονο ουτε αντρικιο. τι μαλακιες ειναι αυτες.
Ουτε δουλεια του 15χρονου ειναι να πεταει αδεια μπουκαλια σε ατυνομικους κ να τους βριζει...
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Γιατι εχω μπλεξει τα μπουτια μου?
Το ιδιο δεν ειναι?
Μπορει να κανω λαθος στο ονομα του αστυνομικου αλλα νομιζω αυτος ηταν...
Την περιπτωση τη θυμασαι?
Αν ειναι λαθος το ονομα συγνωμη...
την θυμάμαι ρε, κάνε δουλειά σου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Παράξενο σου φαίνεται κι εσένα;!
Δεν είναι παράξενο,γκαιμπελίστικο είναι.

Αυτό που γράφεις ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ με την καμία,το πολύ ορισμένοι καμμένοι να υποστηρίξαν πως: "καλά να πάθουν οι απεργοσπάστες της Marfin''...σύνδεση με τον Γρηγορόπουλο δεν έπαιξε από κανέναν..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν αντιλεγω αλλα οτι εγινε εγινε και για να αντιδρασει ετσι ομως κατι του εκαναν...Δεν ξυπνησε το πρωι ο Κορκωνεας και ειπε παω να σκοτωσω καποιον.
βεβαια αν ημασταν στην αμερικη αυτο δε θα ηταν ουτε καν ειδηση...Ειδηση θα ηταν αν δεν τον πυροβολουσαν...

τι λε ρε μεγαλε οτι εγινε εγινε. του επεσε το παγωτο απο το χωνακι στο πεζοδρομιο για να το παρουμε ετσι?
και επειδη δε ξυπνησε ετσι τι να λεει. μονο το εκ προμελετης ειναι κολασιμο?
ρε τι διαβαζουμε σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom