Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Τοσο πολυ σου αρεσει να τρως πουτσα απο λαθροεισβολεις που τους φερνεις σαν αντεπιχειρημα στο θανατο ενος παληκαριου? ΓΕΛΟΙΕ υπανθρωπε
Ααα ναι σωστάαα,ξέχασα ότι οι μετανάστες δεν είναι άνθρωποι αλλά λαθροεισβολείς....

Το καλό είναι ότι καρφώνεστε συνέχεια κ όποιος λογικός διάβαζει καταλαβαίνει πέντε πράγματα.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Σάλτα και γαμήσου ρε σκουλήκι, που θα μου μιλήσεις έτσι!
Και που σου απαντάω χάρη σου κάνω, απόβρασμα.
μην εξάπτεσαι

δεν είναι κακό να παραδεχτείς οτι έβγαλες μαλακισμένο συμπέρασμα
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Ααα ναι σωστάαα,ξέχασα ότι οι μετανάστες δεν είναι άνθρωποι αλλά λαθροεισβολείς....

Το καλό είναι ότι καρφώνεστε συνέχεια κ όποιος λογικός διάβαζει καταλαβαίνει πέντε πράγματα.
φιλοξενεις κανεναν στο σπιτι σου μικρε;
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
τι να σου πω τώρα, από την μία λες καλά να πάθει αφού προκάλεσε αλλά από την άλλη δεν δικαιολογείς τον αστυνομικό που πυροβόλησε, βγάλε άκρη
Εννοω οτι θα μπορουσε να τον ξυλοφορτωσει,να του σπασει τα ποδια η οτι αλλο.
Αφου αυτη ηταν η καταληξη ομως καλα να παθαινε οτι και να του κανε,που στην συγκεκριμενη περιπτωση τον πυροβολησε αδικως η δικαιως,δεν θα ειμαι εγω αυτος που θα το κρινει...
Εγω αυτο που επικροτω και μονο ειναι οτι επιτελους ενας αστυνομικος αντεδρασε,με οποιον τροπο αντεδρασε,στις προκλησεις των αναρχικων.Βεβαια θα μπορουσε κ αλλιως αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
..εχω φιλους στο σωμα,και οποτε εχει γινει συζητηση στην υπηρεσια μπλοκαρει το θεμα
με τη σκεψη πως χωρις οπλο αν σε κλεισουνε 4-5 ατομα με λοσταρια-μαδερια κλπ θα σε κλαιει η μανα σου..για δικη τους ασφαλεια το κρατανε.

αυτα ειναι του κωλου μπουρδες ανυποστατες. δε χρειαστηκε ουτε χρειαζεται ποτε πιστολι στις διαδηλωσεις. ειναι τοσο ηλιθιοι οι φιλοι σου και το λενε αυτο? αν το τραβηξουν θα κλαιει η μανα τους και ολη η οικογενεια. μυαλο δε βαλανε τελικα.
υ.γ. αμα φοβουνται το ξυλο να αλλαξουν επαγγελμα.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Την αναγωγή που σου έβαλα για το σπίτι την έκανες;  :2funny:
Κακέκτυπο του Περσόνα. :birdman:

Ό,τι κ να κάνεις πάντα κακή αντιγραφή θα'σαι...δεν θα φτάσεις ούτε το δαχτυλάκι του γνήσιου. :birdman:
 

Επισκέπτης
Σάλτα και γαμήσου ρε σκουλήκι, που θα μου μιλήσεις έτσι!
Και που σου απαντάω χάρη σου κάνω, απόβρασμα.

Απαντάς??
Σε τι απαντάς?
Η ερώτηση ήταν απλή. Ποιον είδες να θεωρεί τα της μαρφίν ανταπόδοση στη δολοφονία του Αλέξη??
Αντ'αυτού άρχισες τους γκαιμπελισμούς.

Υ.Γ. Τράβα γαμήσου καραγκιόζη.
Εγώ είμαι ο μαλάκας που κάθομαι κι ασχολούμαι με τελειωμένα ανθρωπάκια σαν και του λόγου σου..
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δεν εξάπτομαι. Απαντάω νηφάλια με τον ίδιο τρόπο που μου απευθύνονται.
Όταν κάποιος με βρίσει τον βρίζω κι εγώ. Ανέξοδο είναι εξ αλλου...
Για να καταλάβω,υποτίθεται είδες εδώ μέσα(και αλλού) να χαρακτηρίζουν το κάψιμο των ανθρώπων στην Μαρφιν ως ρεβάνς για τον Γρηγορόπουλο;;;
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Απαντάς??
Ποιον είδες να θεωρεί τα της μαρφίν ανταπόδοση στη δολοφονία του Αλέξη??
δεν θυμάται λεπτομέρειες αλλά το άκουσε/διάβασε κάπου

ρίξε, ρίξε λάσπη, όλο και κάτι θα μείνει
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Εσύ φιλοξενείς κανέναν άστεγο έλληνα;;;
εχω στο μαγαζι 14 υπαλληλους ολοι Ελληνες
το αν δινω σε οικογενειες Ελληνων η ορφανοτροφεια  μονο στα Ελληνακια
δεν θα το πω εδω
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.278
Πόντοι
25.467
Εννοω οτι θα μπορουσε να τον ξυλοφορτωσει,να του σπασει τα ποδια η οτι αλλο.
Αφου αυτη ηταν η καταληξη ομως καλα να παθαινε οτι και να του κανε,που στην συγκεκριμενη περιπτωση τον πυροβολησε αδικως η δικαιως,δεν θα ειμαι εγω αυτος που θα το κρινει...
Εγω αυτο που επικροτω και μονο ειναι οτι επιτελους ενας αστυνομικος αντεδρασε,με οποιον τροπο αντεδρασε,στις προκλησεις των αναρχικων.Βεβαια θα μπορουσε κ αλλιως αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια...

Μα αυτό είναι το θέμα. Ότι όφειλε να δράσει διαφορετικά.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
εχω στο μαγαζι 14 υπαλληλους ολοι Ελληνες
το αν δινω σε οικογενειες Ελληνων η ορφανοτροφεια  μονο στα Ελληνακια
δεν θα το πω εδω
Δεν απάντησες...με την λογική ότι ένας αριστερός οφείλει να στεγάσει έναν άπορο μετανάστη ομοίως κ ένας εθνικιστής-πατριώτης(και όπως αλλιώς θες να αποκαλείσαι) οφείλει να στεγάσει έναν άπορο έλληνα,έτσι δεν είναι;;;

Το κάνεις,αν έρθω σπίτι σου αυτή την στιγμή θα βρω κάποιον άπορο έλληνα που τον έχεις στεγάσει;;;;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Αυτό δεν έχει να κάνει με πολιτικές πεποιθήσεις. Σε όλες τις κοινωνίες υπάρχουν φανατικά μισαλλόδοξα αποβράσματα, όπως ο Νορβηγός για παράδειγμα.

Συμφωνούμε και πάλι!

Θα σε κακοχαρακτηρίσουν! :grin:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μα αυτό είναι το θέμα. Ότι όφειλε να δράσει διαφορετικά.
Δεν αντιλεγω αλλα οτι εγινε εγινε και για να αντιδρασει ετσι ομως κατι του εκαναν...Δεν ξυπνησε το πρωι ο Κορκωνεας και ειπε παω να σκοτωσω καποιον.
βεβαια αν ημασταν στην αμερικη αυτο δε θα ηταν ουτε καν ειδηση...Ειδηση θα ηταν αν δεν τον πυροβολουσαν...
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Απαντάς??
Σε τι απαντάς?
Η ερώτηση ήταν απλή. Ποιον είδες να θεωρεί τα της μαρφίν ανταπόδοση στη δολοφονία του Αλέξη??
Αντ'αυτού άρχισες τους γκαιμπελισμούς.

Υ.Γ. Τράβα γαμήσου καραγκιόζη.
Εγώ είμαι ο μαλάκας που κάθομαι κι ασχολούμαι με τελειωμένα ανθρωπάκια σαν και του λόγου σου..

Konstantinou_tes_ANTARSUA_mprosta_apo_to_phlegomeno_ktirio_tes_Marfin.jpg


ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΤ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ "4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΕ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ 4 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ"  :2funny:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Δεν απάντησες...με την λογική ότι ένας αριστερός οφείλει να στεγάσει έναν άπορο μετανάστη ομοίως κ ένας εθνικιστής-πατριώτης(και όπως αλλιώς θες να αποκαλείσαι) οφείλει να στεγάσει έναν άπορο έλληνα,έτσι δεν είναι;;;

Το κάνεις,αν έρθω σπίτι σου αυτή την στιγμή θα βρω κάποιον άπορο έλληνα που τον έχεις στεγάσει;;;;
βοηθαω Ελληνες αλλα δεν φιλοξενω αν ειχα την δυνατοτητα η αν την αποκτησω θα το κανω σιγουρα
εσυ βοηθας σκουρους;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom