Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Α δηλαδη να κανω οτι δεν το ειδα; νομιζα οτι το ειπες εδω. :2funny: :2funny: :2funny:  στο συντακτικο πρεπει να ειχες βαθμους ισους με πολικες θερμοκρασιες ..
αν ειχα την διευθυνση σου θα σου στελνα γραμμα να εισαι 100% σιγουρη οτι ειναι για σενα αν και δεν ξερω να γραφω αλβανικα
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
για γύρνα λίγο πιο πίσω και ξαναδές τι έγραψες, τον ίδιο καταράστηκες ευθέως όχι τις πράξεις του και τα επακόλουθα
Ολα τα καταραστηκα,αυτον,οτι προκαλεσε,ολα!Να παει να γαμηθει και καλα να παθει αφου προκαλεσε τον αστυνομικο να τον πυροβολησει.Δεν δικαιολογω τον αστυνομικο για κανενα λογο γιατι ετσι θα αρχισουν να παιρνουν ολοι τα πιστολια κ θα πυροβολουν αλλα για να φτασει σε αυτο το σημειο κατι θα εγινε,διαφωνεις?
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Εγω καταριεμαι οτι εκανε κ οτι ακολουθησε εξαιτιας του.
Τι δουλεια ειχε ενας 15αχρονος στις 11 το βραδυ στα εξαρχεια,που μενει κ ψυχικο κιολας γιατι αν εμενε κοντα θα λεγα περπατησε και πηγε,να πινει μπυρες με τα υπολοιπα καλοπαιδα και να πεταει τα μπουκαλια στους αστυνομικους κ να τους βριζει?
Λυσε μου την απορια πονηριδη με τα κοκο ποπς με γευση αλεπου?
ειχα εναν γνωστο με μαγαζι με ρουχα στην Εγνατια το πρωι τον βλεπω με τον πιτσιρικα τον γιο του , που πατε ρε του λεω να πεταξουμε πετρες στους μπατσους μου λεει
το βραδυ με πηρε τηλεφωνο κλαιγοντας να με ρωτησει αν εχω κανεναν αστυνομικο! να παει να προσεχει το μαγαζι του το οποιο φυσικα εγινε καρβουνο
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ειχα εναν γνωστο με μαγαζι με ρουχα στην Εγνατια το πρωι τον βλεπω με τον πιτσιρικα τον γιο του , που πατε ρε του λεω να πεταξουμε πετρες στους μπατσους μου λεει
το βραδυ με πηρε τηλεφωνο κλαιγοντας να με ρωτησει αν εχω κανεναν αστυνομικο! να παει να προσεχει το μαγαζι του το οποιο φυσικα εγινε καρβουνο
Αυτο πες στο στον φιλαρακο απο πανω που παει να μου βγαλει τον αλεξακο καλο παιδι...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ολα τα καταραστηκα,αυτον,οτι προκαλεσε,ολα!Να παει να γαμηθει και καλα να παθει αφου προκαλεσε τον αστυνομικο να τον πυροβολησει.Δεν δικαιολογω τον αστυνομικο για κανενα λογο γιατι ετσι θα αρχισουν να παιρνουν ολοι τα πιστολια κ θα πυροβολουν αλλα για να φτασει σε αυτο το σημειο κατι θα εγινε,διαφωνεις?
Κάνεις κ βουντού εκτός από το να ρίχνεις κατάρρες;;;; :2funny: :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
πόσο τραγικά άσχετος είσαι????

αλλά και πόσο οι συμψηφισμοί σας θολώνουν/συσκοτίζουν/παραπληροφορούν ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ!!!!

δες τις ημερομηνίες, γελοίε τύπε που νομίζεις ότι έχεις και άποψη...

Ο.Κ. Λάθος μου στις ημερομηνίες. Δεν ήταν χρόνος, ήταν κάποιοι μήνες, λιγώτεροι ή περισσότεροι μετά.
Εσύ δεν είχες ακούσει τότε κανέναν να επιχαίρει και να λέει πως "ΕΤΣΙ ξεπληρώθηκε ο θάνατος του Αλέξη";
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.278
Πόντοι
25.467
Ο.Κ. Λάθος μου στις ημερομηνίες. Δεν ήταν χρόνος, ήταν κάποιοι μήνες, λιγώτεροι ή περισσότεροι μετά.
Εσύ δεν είχες ακούσει τότε κανέναν να επιχαίρει και να λέει πως "ΕΤΣΙ ξεπληρώθηκε ο θάνατος του Αλέξη";

Γιατρέ... Δείτε τον τίτλο και κάντε την αφαίρεση...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ότι και να κάνεις το πουλάκι σου δεν πρόκειται να μεγαλώσει
Δε τα ξέρεις καλά αναρχοάπλυτε...η πλαστική χειρουργική κάνει θαύματα. :sunglasses:

Μόνο που φαίνεται μόνο στο πουτσομέτρημα μεταξύ αρσενικών όταν κατουράνε.....
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Αυτο πες στο στον φιλαρακο απο πανω που παει να μου βγαλει τον αλεξακο καλο παιδι...
ελα ρε τωρα σαλια μαλια αν ηταν ενας απο αυτους τους επαναστατες εκ του ασφαλους
να δεις τι καλα θα νιαουριζανε και αυτοι
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ολα τα καταραστηκα,αυτον,οτι προκαλεσε,ολα!Να παει να γαμηθει και καλα να παθει αφου προκαλεσε τον αστυνομικο να τον πυροβολησει.Δεν δικαιολογω τον αστυνομικο για κανενα λογο γιατι ετσι θα αρχισουν να παιρνουν ολοι τα πιστολια κ θα πυροβολουν αλλα για να φτασει σε αυτο το σημειο κατι θα εγινε,διαφωνεις?
τι να σου πω τώρα, από την μία λες καλά να πάθει αφού προκάλεσε αλλά από την άλλη δεν δικαιολογείς τον αστυνομικό που πυροβόλησε, βγάλε άκρη
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Δε τα ξέρεις καλά αναρχοάπλυτε...η πλαστική χειρουργική κάνει θαύματα. :sunglasses:

Μόνο που φαίνεται μόνο στο πουτσομέτρημα μεταξύ αρσενικών όταν κατουράνε.....
δεν συνηθίζω να ρίχνω κλεφτές ματιές σε ξένα παπάρια μωρή άνεργη θεατρίνα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εγω καταριεμαι οτι εκανε κ οτι ακολουθησε εξαιτιας του.
Τι δουλεια ειχε ενας 15αχρονος στις 11 το βραδυ στα εξαρχεια,που μενει κ ψυχικο κιολας γιατι αν εμενε κοντα θα λεγα περπατησε και πηγε,να πινει μπυρες με τα υπολοιπα καλοπαιδα και να πεταει τα μπουκαλια στους αστυνομικους κ να τους βριζει?
Λυσε μου την απορια πονηριδη με τα κοκο ποπς με γευση αλεπου?

σε μπουρδελο μπορουσε να παει τι λεει το μιχαλολιακος ποια η επισημη θεση των φασισταριωνανε; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom