Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Πάντως, εγώ δεν έχω δει κανέναν (που συμμετέχει στην παρούσα συζήτηση)να επιθυμεί ρεβάνς με θάνατο πολιτών.

Αυτό, θα το δούμε στη συνέχεια. Φρονώ όμως ότι υποτιμάτε τις κριτικές τους ικανότητες.
Εννοειται κ θελουμε ολοι οι πολιτικοι να εχουν αυτη τη μοιρα!!!Μια σφαιρα στο κεφαλι και τα πτωματα τους στο Συνταγμα και να περναμε να τα κατουραμε μετα...
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
μαλακες δε πατε καλα. ή με τον μπιστολερο δηλαδη ή με τα καψοσπασιματα πρεπει να τοποθετειται καποιος?  :jerking:
εγώ πάντως είμαι με τον τεμπονέρα

καλά ξηγήθηκε που έφαγε τον ανάρχα  :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο 15 ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΡΙΣΚΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΨΥΧΟΠΑΘΗ

ωραια λογικη αυριο μεθαυριο σε αυτοκινητιστικα θα βγαζει αποφαση ο δικαστης." ο χ οδηγος θα επρεπε να ξερει οτι οδηγωντας πηρε το ρισκο της επαναστατικης γυμναστικης και ιδιαιτερα οταν βρεθει απεναντι σε μεθυσμενο οδηγο " και αν καποιος μεθυσμενος σε σκοτωσει θα κρινεσαι υπευθυνος εσυ που πεθανες επειδη ρισκαρες να οδηγεις αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
μαλακες δε πατε καλα. ή με τον μπιστολερο δηλαδη ή με τα καψοσπασιματα πρεπει να τοποθετειται καποιος?  :jerking:

e ναι οι περισσότεροι ανήκουν κάπου...(ιδεολογικά)
τώρα αν ζητάς από κάποιον πολιτικοποιημένο να έχει δικη του άποψη ζητάς πολλά.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
εγώ πάντως είμαι με τον τεμπονέρα

καλά ξηγήθηκε που έφαγε τον ανάρχα  :2funny:
cebcceb5cebbceb9ceb3ceb1cebbceaccf82-cf87ceafcebbceb9cebfceb9-cebaceb1cebbcebfceaf-cf87cf89cf81ceaccebdceb5-meligalas-xilioi-kaloi-xorane-skata.jpg
 :zfuck:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.274
Πόντοι
25.467
και θα σου πω κ κατι αλλο,ο τεμπονερας παλιοτερα που σκοτωσε τον αναρχικο με τη μολοτωφ στο χερι εκανε καλα η οχι?
Αν δεν τον πυροβολουσε θα τους εκαιγε ζωντανους!!!


Ωχχχχ... Βοήθα Οσία Σβιετλάνα μου επί του σωλήνος λικνιζομένη...  :headbang: :headbang: :headbang:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΙΣ ΡΕΛΑΝΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ... ΟΣΟ ΝΑΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΡΙΣΚΟ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.... Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥ ΡΙΣΚΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΔΑΣ...

Μπορείς να θυμηθείς καθόλου πώς σκεφτόσουν στα 15 σου;
Εκτός κι αν ήσουν μαμόθρεφτο φυτουκλάκι που έπαιζε όλη μέρα ατάρι
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Προσωπικά δεν έκαψα καμμία Αθήνα και επίσης δεν συμμετέχω σε τέτοιες πορείες μνήμης!Τα δύο περιστατικά όμως είναι εντελώς διαφορετικά!Στο ένα έχεις ένοχο και μάλιστα μπάτσο και στην άλλη απλά κάνεις υποθέσεις...

ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ... ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ.... ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΤΟΤΕ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ....? ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΡΕΙΑ?

...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ...ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΛΑΘΡΟ ΤΡΩΕΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΡΑΤΣΙΣΜΟ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ) ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ ΚΑΙ ΤΗΝ 17Ν ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ?
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Μπορείς να θυμηθείς καθόλου πώς σκεφτόσουν στα 15 σου;
Εκτός κι αν ήσουν μαμόθρεφτο φυτουκλάκι που έπαιζε όλη μέρα ατάρι

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΣΤΑ 15 ΤΟ ΑΙΜΑ ΒΡΑΖΙ... ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΑΓΚΙΕΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ....ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ... ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ.... ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΤΟΤΕ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ....? ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΡΕΙΑ?

...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ...ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΛΑΘΡΟ ΤΡΩΕΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΡΑΤΣΙΣΜΟ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ) ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ ΚΑΙ ΤΗΝ 17Ν ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ?

εγω ειμαι ευαισθητη και για τους νεκρους της μαρφιν. για τους νεκρους απο την 17 νοεμβρη δεν εεχω ευαισθησια. δεν τους βριζω ομως..απλα μου ειναι αδιαφοροι.Για την αριστερα δεν μπορω να μιλησω, παρε τηλεφωνο αλεκα τσιπρα και λοιπους πολιτικαντιδες να σου απαντησουν
α και θεωρω οι δολοφονοι των νεκρων της μαρφιν ηταν φασισταρια. σε καλυψα;  :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Πάντως, εγώ δεν έχω δει κανέναν (που συμμετέχει στην παρούσα συζήτηση)να επιθυμεί ρεβάνς με θάνατο πολιτών.

Δίκιο έχεις!
Είναι όλοι υποδείγματα νηφαλιότητος, αντικειμενικότητος και μετριοπαθείας! :grin: :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΣΤΑ 15 ΤΟ ΑΙΜΑ ΒΡΑΖΙ... ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΑΓΚΙΕΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ....ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ..

εχεις τσακωθει ποτε ρε μεγαλε? εχεις δειρει εχεις δαρθει? σε βλεπω πολυ σκληρο στις δηλωσεις
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ... ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ.... ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΤΟΤΕ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ....? ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΡΕΙΑ?

...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ...ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΛΑΘΡΟ ΤΡΩΕΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΡΑΤΣΙΣΜΟ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ) ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ ΚΑΙ ΤΗΝ 17Ν ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ?
Κακώς τα λες σε μένα αλλά τέλος πάντων...
Γιατί δεν κάνεις εσύ που είσαι ΔΕΞΙΟΣ πορεία για τους νεκρούς της Μαρφίν?Και δεν νομίζω ότι έχει επικροτήσει κάποιος ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ αυτό που έγινε στη Μαρφίν...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΣΤΑ 15 ΤΟ ΑΙΜΑ ΒΡΑΖΙ... ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΑΓΚΙΕΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ....ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ..

οτι βραζι βραζι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom