Νέα

Τελικός Champions League

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ωραιο ματς θα δουμε Αθηνα..Ελπιζω να τους ξαναπατήσουνμε τους συμπαθητικούς ιταλούς..
ελα μωρη αρρώστια ΛΙΒΕΡ...
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Αυτός ο ροναλντο δεν βλέπεται, ίσως είναι ο χειρότερος σήμερα της μαν/στερ. Με Μιλαν κ λιβερπουλ θα δούμε ενα κακό τελικό πάντως, ειδικά εάν δεν μπει κάποιο γκολ στην αρχή μαμησετα...
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
3-0 και η σεμνη τελετη φαινεται πως λαμβανει τελος...

Μιλαν-Λιβερπουλ, η αλλιως 2 απο τις 5 διαχρονικα κορυφαιες ευρωπαικες ομαδες (Ρεαλ,Γιουβε,Μπαγερν οι αλλες 3), θα ειναι το ζευγαρι του τελικου της Αθηνας...

Δικαιο μου φαινεται..
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εντάξει σήμερα είχαμε τα χάλια μας και καλά να πάθουμε...αυτό που μου την δίνει περισσότερο είναι ο γαμημένος ο γαύρος ο σπήκερ που κοντεύει να πεθάνει από την χαρά του...και τον πληρώνουμε εμείς το μ....που να του μπεί το μικρόφωνο στον λοκό... :tickedoff:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
3-0 !!!!!! οβερ στο στοιχημα!!!!! τα πηρα!!!!!
εβγαλα το citytour της παρασκευης!!!!!!

να ειναι καλα ο Σωτηρακοπουλος και οι προβλεψεις του!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
...Με Μιλαν κ λιβερπουλ θα δούμε ενα κακό τελικό πάντως, ειδικά εάν δεν μπει κάποιο γκολ στην αρχή μαμησετα...
Πάντως ο τελευταίος μεταξύ τους τελικός ίσως ήταν ο κορυφαιός των τελευταίων 20 ετών....you'll never walk alone......καλώς να έρθουν οι πελάτες μας....... :dancing: :dancing: :dancing:
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Λιβερπουλαρα και τα μυαλα στα καγκελα
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Milan-Manchester Utd. τελικό σκορ........3-0
Η Milan θα αντιμετωπίσει στον τελικό της Αθήνας την Liverpool σε μια αναβίωση του τελικού του 2005.

Τα γκολ για τους Μιλανέζους έβαλαν οι....Κακά,Ζέεντορφ που έχει κάνει καταπληκτική χρονιά φέτος και ο Τζιλαρντίνο ο οποίος σφράγισε την νίκη-πρόκριση για την Milan!

Οι ιταλοί ξεκίνησαν δυνατά κάνοντας πολλές φάσεις στα πρώτα λεπτά του αγώνα με αποκορύφωμα το γκολ του Κακά...η συνέχεια άνηκε στους Ροσσονέρι αφού η Man Utd. δεν μπήκε στο κλίμα του παιχνιδιού.....αυτό ωφείλεται και στο ντεφορμάρισμα παικτών-κλειδιά όπως Ρονάλντο,Γκίγγς και Σκόουλς οι οποίοι δεν προσέφεραν τα αναμενόμενα για την ομάδα τους...

Η Milan λοιπόν,κόντρα στα προγνωστικά φτάνει για άλλη μια φορά στον τελικό της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.....
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ο Ρονάλντο είναι για τα μπάζα. Εκτός απο ζελέ στο μαλί και καμμιά γυφτιά φιγουρατζίδικη δε μπορεί να κάνει πολλά.

Χωρίς πλάκα, νομίζω ότι κάποιος συναγωνιστής το είχε πει για Μίλαν. Gangsta ήσουν εσύ;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Milan-Manchester Utd. τελικό σκορ........3-0
Η Milan θα αντιμετωπίσει στον τελικό της Αθήνας την Liverpool σε μια αναβίωση του τελικού του 2005.

Τα γκολ για τους Μιλανέζους έβαλαν οι....Κακά,Ζέεντορφ που έχει κάνει καταπληκτική χρονιά φέτος και ο Τζιλαρντίνο ο οποίος σφράγισε την νίκη-πρόκριση για την Milan!

Οι ιταλοί ξεκίνησαν δυνατά κάνοντας πολλές φάσεις στα πρώτα λεπτά του αγώνα με αποκορύφωμα το γκολ του Κακά...η συνέχεια άνηκε στους Ροσσονέρι αφού η Man Utd. δεν μπήκε στο κλίμα του παιχνιδιού.....αυτό ωφείλεται και στο ντεφορμάρισμα παικτών-κλειδιά όπως Ρονάλντο,Γκίγγς και Σκόουλς οι οποίοι δεν προσέφεραν τα αναμενόμενα για την ομάδα τους...

Η Milan λοιπόν,κόντρα στα προγνωστικά φτάνει για άλλη μια φορά στον τελικό της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.....
Ο...Σωτηρακόπουλος είναι μέλος του site..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
αισχρη αποψε η ομαδα και καλα να παθει.   :tickedoff:

περασαν στον τελικο, οχι οι καλυτερες ομαδες αλλα αυτες με την πιο βαρια φανελα. περαστικα μας..
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
αν και αντιπαθω την μιλαν μακαρι να το παρει και να ξενερωσει τους αγγλους.
εγω ομως ξενερωσα κανοντας μια αλλη σκεψη.
και οι 2 ομαδες του τελικου δεν ειναι πρωταθλητριες στην χωρα τους...
αρε παλιο κυππελο πρωταθλητριων......
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Χωρις να εχω καποια ιδιαιτερη συμπαθεια σε καμια εκ των δυο φιναλιστ του επερχομενου τελικου της Αθηνας(ΜΟΝΟ Η ΠΑΝΑΘΑ υπαρχει για μενα),εχω την αισθηση οτι το τροπαιο θα μεινει στην μεσογειο και μετα την Βαρκελωνη θα μετακομισει στον Ιταλικο βορρα...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
αισχρη αποψε η ομαδα και καλα να παθει.   :tickedoff:

περασαν στον τελικο, οχι οι καλυτερες ομαδες αλλα αυτες με την πιο βαρια φανελα. περαστικα μας..
+10...αν και η Λίβερπουλ έχει την ποιό βαριά.....αν και φέτος οι ομάδες κινήθηκαν όλες περίπου στα ίδια επίπεδα.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αν η UNITED δεν πάρει αμυντικούς της προκοπής κύπελλο δεν βλέπει....ωρέ τι τρύπιοι είναι αυτοί...κάτι μεταξύ γκούμα και μωρίς....[ μη φωνάζετε ρε ΒΑΖΕΛΟΣ είμαι]...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
αν η UNITED δεν πάρει αμυντικούς της προκοπής κύπελλο δεν βλέπει....ωρέ τι τρύπιοι είναι αυτοί...κάτι μεταξύ γκούμα και μωρίς....[ μη φωνάζετε ρε ΒΑΖΕΛΟΣ είμαι]...
Το κενό του Φέρδιναρντ μεγάλο...καλά αυτός ο Βίντιτς πληρώνεται κιόλας???Φίλε ξέχασες και Ανατόλ.....(και εγώ γαύρος...)
 

Επισκέπτης
Έτσι ρε πούστη... ΒΕΝΤΟΥΖΑ στα μουνόπανα τα πουστροαγγλάκια κι ιδιαίτερα στα μουνιά της Manchester!
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Κάποτε θα έκλεινε η σούφρα της μαντσεστερ!Μακάρι να έχαναν και το πρωτάθλημα στην Αγγλία για να σταματήσουν να μας τα πρήζουν οι"ειδικοί",αλλά εκεί είναι λίγο πιο δύσκολο!

Στον τελικό μακάρι να το πάρουμε με γκολ στο τελευταίο λεπτό ή στα πέναλτι για να πάρουμε το αίμα μας πίσω.

Forza Milan!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom