Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αεράτο και αμείλικτο γυναικο-τιμωρό....  
:rockon: :rockon: :rockon:
Εσύ και ο Νομάρχης
Δεν είναι τυχαίο που γράφεστε με κεφαλαίο

Edit: Εναλλακτικά αν δε σου αρέσει ο Νομάρχης,
Εσύ και ο Μοντελοπνίχτης
Τρισμέγιστοι Τιμωροί Σαυρών
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Και να κλάσω εδώ μέσα κάποιοι ασήμαντοι - ασήμαντες, τσάτσοι, κλώνοι κ.λ.π. πετάγονται αμέσως και μετράνε πότε έκλασα και πόσα ml κλανιάς άφησα....

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon:
Εσύ και ο Νομάρχης
Δεν είναι τυχαίο που γράφεστε με κεφαλαίο

Edit: Εναλλακτικά αν δε σου αρέσει ο Νομάρχης,
Εσύ και ο Μοντελοπνίχτης
Τρισμέγιστοι Τιμωροί Σαυρών
Και τρισυπόστατοι!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο Νομάρχης και ο ΜοντελοΠνίχτης εννοώ
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ναι... ΑΛΛΑ ήταν κι άλλα χρόνια τα δικά μας! Χωρίς τέτοια διασπορά ενημέρωσης, εύκολης αναζήτησης πληροφοριών αλλά κ βιβλιογραφία! Τώρα μέχρι κ στατιστικές μελέτες υπάρχουν έτοιμες για το θέμα...
Η πείρα σίγουρα παίζει τον ρόλο της, αλλά αν υπάρχει και "θεωρητική" κατάρτιση τ' αποτελέσματα είναι πάντα καλύτερα! :rockon:

Σ' αυτό έχεις δίκαιο.
Εδώ στο site έμαθα ότι υπάρχουν μέχρι και βιβλία pdf από κάποιο thread με dating advices etc. :o
Τι άλλο θα βγει τελοσπάντων!
Αυτά άραγε έχουν απήχηση? :think:
Εμένα μου θυμίζουν τις συμβουλές του Κωστόπουλου στο Esquire κλπ. :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Σ' αυτό έχεις δίκαιο.
Εδώ στο site έμαθα ότι υπάρχουν μέχρι και βιβλία pdf από κάποιο thread με dating advices etc. :o
Τι άλλο θα βγει τελοσπάντων!
Αυτά άραγε έχουν απήχηση? :think:
Εμένα μου θυμίζουν τις συμβουλές του Κωστόπουλου στο Esquire κλπ. :2funny:
Εμένα ρε Ninja μου θυμίζουνε τα βιβλία που προσπαθούσαν να πουλήσουν στα Κέντρα Εκπαίδευσης Νεοσυλλέκτων οι διάφοροι απόστρατοι αξιωματικοί... άραγε χρησίμευσαν ποτέ σε κάτι επί της ουσίας?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εμένα ρε Ninja μου θυμίζουνε τα βιβλία που προσπαθούσαν να πουλήσουν στα Κέντρα Εκπαίδευσης Νεοσυλλέκτων οι διάφοροι απόστρατοι αξιωματικοί... άραγε χρησίμευσαν ποτέ σε κάτι επί της ουσίας?
Εγώ λέω όχι.
Αυτά δε μαθαίνονται με σεμινάριο, κι ας κοκορεύονται κάποιοι που νομίζουν πως είναι δάσκαλοι ενώ το μόνο που κάνουν είναι να φωνάζουν  :sunglasses:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Εμένα ρε Ninja μου θυμίζουνε τα βιβλία που προσπαθούσαν να πουλήσουν στα Κέντρα Εκπαίδευσης Νεοσυλλέκτων οι διάφοροι απόστρατοι αξιωματικοί... άραγε χρησίμευσαν ποτέ σε κάτι επί της ουσίας?

Χαχα, δεν τα ξέρω αυτά αλλά φαντάζομαι τι εννοείς.
Πάντα είναι καλό να έχεις ένα θεωρητικό υπόβαθρο αλλά χωρίς εμπειρία είναι άχρηστο.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Χαχα, δεν τα ξέρω αυτά αλλά φαντάζομαι τι εννοείς.
Πάντα είναι καλό να έχεις ένα θεωρητικό υπόβαθρο αλλά χωρίς εμπειρία είναι άχρηστο.
Ακριβώς η δεύτερη σου πρόταση είναι αυτό που εννοώ φίλε Ninja
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ακριβώς η δεύτερη σου πρόταση είναι αυτό που εννοώ φίλε Ninja

Σωστός ο Ινδιάνος. :rockon:
Πάντως αυτά με τις dating "σχολές" είχαν συζητηθεί αναλυτικότατα και παλιότερα σε αυτό το thread.
Όποιος θέλει να τα διαβάσει ας αρχίζει από εδώ:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Σημερα που κυκλοφορησα αρκετα με συγκοινωνιες στην Αθηνα περιμενα να βρω υλικο μηπως και τροφοδοτησω καποιο απ τα περιβοητα thread με τις Ελλεηνιδες vs ξενες αλλα φευ! Το κλου παντως της ημερας ηταν η συναντηση με ξενη που ειχα στο υψος του Jasmin στη Μιχαλακοπουλου  :rockon: ! Σοκολατι χρωματακι, σουπερ προσωπο και καλα διαγραφομενο σωμα, με σταματα με το 15ετιας Peugeot 106 της και με ρωτα "Συγκνομι, Μεσογκειων ειναι εντω;" Τις λεω πως ευθεια πανω θα τη βρεις και συνεχιζει το δρομο της. Στο αυτοκινητο συνοδηγος ηταν μια μεσηλικας και στο πισω καθισμα μια αλλη νεαρη που δεν διεκρινα καλα. Τι καμακι να κανεις σε μια τετοια περιπτωση που δεν εχεις πολυ χρονο κ σ αυτον πρεπει να δωσεις οδηγιες; Δυστυχως δεν ειχε παρκαρει η κοπελια.

ΥΓ: Τηλ δεν πηρα φυσικα [size=6pt]αλλα τουλαχιστον σημειωσα τον αριθμο της πινακιδας της[/size] :cheesy:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Σημερα που κυκλοφορησα αρκετα με συγκοινωνιες στην Αθηνα περιμενα να βρω υλικο μηπως και τροφοδοτησω καποιο απ τα περιβοητα thread με τις Ελλεηνιδες vs ξενες αλλα φευ! Το κλου παντως της ημερας ηταν η συναντηση με ξενη που ειχα στο υψος του Jasmin στη Μιχαλακοπουλου  :rockon: ! Σοκολατι χρωματακι, σουπερ προσωπο και καλα διαγραφομενο σωμα, με σταματα με το 15ετιας Peugeot 106 της και με ρωτα "Συγκνομι, Μεσογκειων ειναι εντω;" Τις λεω πως ευθεια πανω θα τη βρεις και συνεχιζει το δρομο της. Στο αυτοκινητο συνοδηγος ηταν μια μεσηλικας και στο πισω καθισμα μια αλλη νεαρη που δεν διεκρινα καλα. Τι καμακι να κανεις σε μια τετοια περιπτωση που δεν εχεις πολυ χρονο κ σ αυτον πρεπει να δωσεις οδηγιες; Δυστυχως δεν ειχε παρκαρει η κοπελια.

ΥΓ: Τηλ δεν πηρα φυσικα [size=16pt]αλλα τουλαχιστον σημειωσα τον αριθμο της πινακιδας της[/size] :cheesy:

Μα γιατί να το κάνει κάποιος αυτό? :think:
Τι ακριβώς σκέφτεσαι τύπε? Θα ρωτήσεις στην τροχαία σε ποιον/α ανήκει το όχημα και μετά θα προσπαθήσεις να την αποπλανήσεις? :o
Είσαι πολύ μπροστά. :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Μα γιατί να το κάνει κάποιος αυτό? :think:
Τι ακριβώς σκέφτεσαι τύπε? Θα ρωτήσεις στην τροχαία σε ποιον/α ανήκει το όχημα και μετά θα προσπαθήσεις να την αποπλανήσεις? :o
Είσαι πολύ μπροστά. :rockon:

Τελικά ο τύπος είχε μέγιστη ιδέα με τις πινακίδες και λέω να συμπληρώσω ορισμένα πράγματα για το know-how.
Επειδή εδώ πάνω απ' όλα ανταλλάσσουμε χρήσιμες πληροφορίες, σε όποιον συμβεί κάτι παρόμοιο καλό θα ήταν να ξέρει πώς να κινηθεί.

Τι πρέπει να κάνουμε σε περίπτωση που συναντήσουμε μουνάρα οδηγό η οποία έχει χαθεί και ζητάει πληροφορίες.

- Σημείωση αριθμού πινακίδας (βασικό).
- Έλεγχος κάρτας καυσαερίων (αν γίνεται).
- Πάντα ρωτάμε "Τι κάνεις τέτοια ώρα εδώ?" καθώς και το "Βλέπω τα μάτια σου να γυαλίζουν, έχεις πάρει κάτι?"
- Μετά λέμε με στυλ ένα από τα παρακάτω:
"Ξέρεις κάτι; Τα μάτια σου είναι το ίδιο ακριβώς χρώμα με την Πόρσε μου… Απίστευτο!"
"Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω;"
"I love you karga"
- Έτσι και δεν πιάσει (που δεν υπάρχει περίπτωση), μερικά χρήσιμα τηλέφωνα: Τώρα που ξέρετε το κόλπο θα γαμάτε όλες τις τουρίστριες.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Εχω φιλο στην τροχαια, θα με βοηθησει τα μεγιστα στις πονηρες προθεσεις μου  ;) Χμμμ τιμη μου να προωθεις την ιδεα μου τοσο πολυ, θα κρατησω σιγουρα καποιες προτασεις σου  :2funny: Αληθεια, το i love u karga ποιος το ειχε πρωτοπει;  :think:
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
το ντου γιου λαικ μαμαζελ δι γκρις ποιος το είπε?  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom