Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 788K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Τους κάναμε αναφορά την αφαίρεσαν.
Λάθος είπαν...οκ...
Όλα clear.
Ναι λάθος ... Την έχουν σε αγγελία για δόλωμα και όταν ρωτάει ο πελάτης δεν απαντάνε καν για να μην πουν ότι είναι αλλού . Λαμόγια
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ναι λάθος ... Την έχουν σε αγγελία για δόλωμα και όταν ρωτάει ο πελάτης δεν απαντάνε καν για να μην πουν ότι είναι αλλού . Λαμόγια
Όπως το λες...
Και σου πασάρουν το δικό τους εμπόρευμα...
Εδώ εμένα με έχουν ακόμα γραφεία σε όλα τα social media όταν κάποτε εργάστηκα για αυτούς 5-6 χρόνια πριν... αλλά έφυγα και έφαγαν πίκρα...σου λέει σηκώνει κεφάλι η Τέα κάτσε να την πηδήξουμε λίγο... εξού κ κλωνάρια, πρόμο, ψεύτικα προφίλ, μηνύσεις, τηλεφωνικές απειλές, στημένα ραντεβού, και πραγματικά δεν μπορώ να πω τα υπόλοιπα δημόσια... Πραγματικά δεν πρέπει ακόμα τουλάχιστον.
Εδώ ζητούν κοριτσάκια να φύγουν από τα γραφεία και τα απειλούν άστο...
Οι παλιοί ξέρετε τι παίζει άσχημο παιχνίδι παίζετε από πίσω και πολλές φορές δεν τους δίνουν ραντεβού και οι πληρωμές είναι χάλια για να τις έχουν στην πείνα σου λέει εδώ θα κάτσεις δεν θα πας πουθενά... Και να γιατί μετά γίνονται αλλά χειρότερα... Άσε γιατί άμα ανοίξω το κουτί της Πανδώρας...
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
1
Like
1.388
Πόντοι
206
Όπως το λες...
Και σου πασάρουν το δικό τους εμπόρευμα...
Εδώ εμένα με έχουν ακόμα γραφεία σε όλα τα social media όταν κάποτε εργάστηκα για αυτούς 5-6 χρόνια πριν... αλλά έφυγα και έφαγαν πίκρα...σου λέει σηκώνει κεφάλι η Τέα κάτσε να την πηδήξουμε λίγο... εξού κ κλωνάρια, πρόμο, ψεύτικα προφίλ, μηνύσεις, τηλεφωνικές απειλές, στημένα ραντεβού, και πραγματικά δεν μπορώ να πω τα υπόλοιπα δημόσια... Πραγματικά δεν πρέπει ακόμα τουλάχιστον.
Εδώ ζητούν κοριτσάκια να φύγουν από τα γραφεία και τα απειλούν άστο...
Οι παλιοί ξέρετε τι παίζει άσχημο παιχνίδι παίζετε από πίσω και πολλές φορές δεν τους δίνουν ραντεβού και οι πληρωμές είναι χάλια για να τις έχουν στην πείνα σου λέει εδώ θα κάτσεις δεν θα πας πουθενά... Και να γιατί μετά γίνονται αλλά χειρότερα... Άσε γιατί άμα ανοίξω το κουτί της Πανδώρας...
Σύμφωνω απόλυτα σε ότι αφορά γραφεία κ πλατφόρμες που εκμεταλλεύονται το κόπο κ ιδρώτα άλλον
Κ εγώ στον τομέα αντιστέκομαι κ δεν βάζω πλατφόρμα ,κανένα μεγάλο αφεντικό ότι μπορώ μόνος μου...αφεντικό μόνο ο εαυτός μου
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
1
Like
1.388
Πόντοι
206
Όλοι αυτοί οι καρχαρίες μετά το 2009 βρήκαν ευκαιρία κ ξεσαλωσαν,τα ΜΜΕ κ γενικά τον πλούτο τα εχουν 4φαμιλιες εδώ οι οποίες ειναι χωμένοι παντού με μετοχές στα πάντα,
Για να σε πείσουν πρώτα σε αφαλοκοδουν ότι δεν μπορείς μόνος Απετυχες σου λενε
Στον Καναδά 4 χρόνια ήμουν το παιχνίδι ήταν αλλιώς σε άφηναν κ δούλευες
Αντιστέκομαι όσο μπορώ κ προχωρώ
 
Τελευταία τροποποίηση:

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Όλοι αυτοί οι καρχαρίες μετά το 2009 βρήκαν ευκαιρία κ ξεσαλωσαν,τα ΜΜΕ κ γενικά τον πλούτο τα εχουν 4φαμιλιες εδώ οι οποίες ειναι χωμένοι παντού με μετοχές στα πάντα,
Για να σε πείσουν πρώτα σε αφαλοκοδουν ότι δεν μπορείς μόνος Απετυχες σου λενε
Στον Καναδά 4 χρόνια ήμουν το παιχνίδι ήταν αλλιώς σε άφηναν κ δούλευες
Αντιστέκομαι όσο μπορώ κ προχωρώ
Χριστό δεν κατάλαβα!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Όπως το λες...
Και σου πασάρουν το δικό τους εμπόρευμα...
Εδώ εμένα με έχουν ακόμα γραφεία σε όλα τα social media όταν κάποτε εργάστηκα για αυτούς 5-6 χρόνια πριν... αλλά έφυγα και έφαγαν πίκρα...σου λέει σηκώνει κεφάλι η Τέα κάτσε να την πηδήξουμε λίγο... εξού κ κλωνάρια, πρόμο, ψεύτικα προφίλ, μηνύσεις, τηλεφωνικές απειλές, στημένα ραντεβού, και πραγματικά δεν μπορώ να πω τα υπόλοιπα δημόσια... Πραγματικά δεν πρέπει ακόμα τουλάχιστον.
Εδώ ζητούν κοριτσάκια να φύγουν από τα γραφεία και τα απειλούν άστο...
Οι παλιοί ξέρετε τι παίζει άσχημο παιχνίδι παίζετε από πίσω και πολλές φορές δεν τους δίνουν ραντεβού και οι πληρωμές είναι χάλια για να τις έχουν στην πείνα σου λέει εδώ θα κάτσεις δεν θα πας πουθενά... Και να γιατί μετά γίνονται αλλά χειρότερα... Άσε γιατί άμα ανοίξω το κουτί της Πανδώρας...
Αυτό γίνεται συνέχεια . Έχουν ένα σωρό φωτό στα σάιτ και αυτές δουλεύουν αλλού . Φταίτε όμως γιατί αν κάνατε ένα εξώδικο , να δεις μετά πώς θα έβγαζαν φωτό. Όσο για τις απειλές, έχω ακούσει πολλά για όλους τους κλάδους , στον δικό σας χαίρομαι που πλέον αρχίζουν και ανοίγουν γυναίκες γραφεία και σιγά σιγά θα φύγει το φαινόμενο του φόβου θεωρώ , καλό θα ήταν, και τι λέει μέχρι και άντρας αυτο. Εκτός αν καμία από εσας είναι μαφιοζα χαχαχα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Αυτό γίνεται συνέχεια . Έχουν ένα σωρό φωτό στα σάιτ και αυτές δουλεύουν αλλού . Φταίτε όμως γιατί αν κάνατε ένα εξώδικο , να δεις μετά πώς θα έβγαζαν φωτό. Όσο για τις απειλές, έχω ακούσει πολλά για όλους τους κλάδους , στον δικό σας χαίρομαι που πλέον αρχίζουν και ανοίγουν γυναίκες γραφεία και σιγά σιγά θα φύγει το φαινόμενο του φόβου θεωρώ , καλό θα ήταν, και τι λέει μέχρι και άντρας αυτο. Εκτός αν καμία από εσας είναι μαφιοζα χαχαχα
Δυστυχώς δεν μπορώ να πω ακόμα.... δημόσια κάποια πράγματα... έχεις δίκιο σε όλα τα παραπάνω... Κ δυστυχώς συμβαίνουν πολύ άσχημες ιστορίες..εν καιρώ όμως κ όταν πρέπει σου δίνω το λόγο μου ότι θα τα πούμε δημόσια όλα... όχι ακόμα όμως. Ελπίζω να καταλαβαίνεις.
Σε φιλώ και σε αγκαλιάζω.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Δυστυχώς δεν μπορώ να πω ακόμα.... δημόσια κάποια πράγματα... έχεις δίκιο σε όλα τα παραπάνω... Κ δυστυχώς συμβαίνουν πολύ άσχημες ιστορίες..εν καιρώ όμως κ όταν πρέπει σου δίνω το λόγο μου ότι θα τα πούμε δημόσια όλα... όχι ακόμα όμως. Ελπίζω να καταλαβαίνεις.
Σε φιλώ και σε αγκαλιάζω.
Τουλάχιστον θα μάθει και ο κόσμος , ώστε να ξεχωρίσουν οι σωστοί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Δυστυχώς δεν μπορώ να πω ακόμα.... δημόσια κάποια πράγματα... έχεις δίκιο σε όλα τα παραπάνω... Κ δυστυχώς συμβαίνουν πολύ άσχημες ιστορίες..εν καιρώ όμως κ όταν πρέπει σου δίνω το λόγο μου ότι θα τα πούμε δημόσια όλα... όχι ακόμα όμως. Ελπίζω να καταλαβαίνεις.
Σε φιλώ και σε αγκαλιάζω.
Δε χρειάζεται να τους φιλάς όλους και να τους αγκαλιάζεις. .. Ζηλεύουμε!!Πλάκα κάνω φίλε @Xrestoszaxa ...μη παρεξηγηθω.Την αγαπώ και την πειράζω.Μονο αυτοί που την αγαπάνε έχουν δικαίωμα να την πειράζουν
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.366
Πόντοι
1.071
Τέα μου καλησπέρα είσαι όλες τις μέρες εντός αθηνών?
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Καλησπέρα κι απο μενα....αρκετα σιωπησα αυτη την εβδομαδα...καιρος να τα πουμε καλα...οπως πρέπει!!!Εχεις π.μ κοριτσάρα....!!!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Τέα μου καλησπέρα είσαι όλες τις μέρες εντός αθηνών?
Καλησπέρα.
Καλά δεν έμειναν κ πολλές
Πέμπτη κ Παρασκευή εργασία εντός.
Σάββατο κ Κυριακή είμαστε κλειστά
Οπότε εκτός.
Εβδομαδιαίο πρόγραμμα εργασίας...
Φιλιααααα!!!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Καλησπέρα κι απο μενα....αρκετα σιωπησα αυτη την εβδομαδα...καιρος να τα πουμε καλα...οπως πρέπει!!!Εχεις π.μ κοριτσάρα....!!!!!!
Τι έχω;τι έχω;;
Τι έγινε για πες;;...
Αρχίζει το πανηγύρι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom