Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλησπέρα.
Κάνω brake για φαγητό.
Με ζήτησες κ δεν είχε διαθέσιμο ραντεβού;
Έλα pm στο φτιάχνω επί τόπου.
Σε ευχαριστώ πολύ
Μολις επιστρέψω στο κλεινόν άστυ γιατί ειμαι εκτός απο σήμερα και για 1-2 βδομάδες. :smiling-face-with-heart-eyes:
:rose::rose:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
Καλημέρα φωτιά μου.
Στο μαζί συμβαίνουν όλα!!
Θα είσαι εδώ στα γενέθλια μου?
Σε θέλωωωωω
Καλημερα κοριτσι μου ...
Απαράδεκτη ειμαι χθές χαϊδευτικα για σένα και σήμερα ουτε ένα γεια μπήκα με επίθεση πάλι :cry: ...
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.847
Πόντοι
8.815
Προσπερνω τους τσαμπουκαδες κ στεκομαι σε μερικα σχολια που εγιναν απο Τεα και @Γιολάντα Magic
Αμα τελικα κλεισει η Γιολαντα την Τεα,μπορω να ειμαι σε μια γωνιτσα να βλεπω? Δε θα ενοχλω.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.162
Κριτικές
32
Like
26.568
Πόντοι
8.346
Προσπερνω τους τσαμπουκαδες κ στεκομαι σε μερικα σχολια που εγιναν απο Τεα και @Γιολάντα Magic
Αμα τελικα κλεισει η Γιολαντα την Τεα,μπορω να ειμαι σε μια γωνιτσα να βλεπω? Δε θα ενοχλω.
large_20210319165524_dianemitis_arithmon_proteraiotitas_ticket_dispenser_k_td_choris_charti.jpeg
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
Προσπερνω τους τσαμπουκαδες κ στεκομαι σε μερικα σχολια που εγιναν απο Τεα και @Γιολάντα Magic
Αμα τελικα κλεισει η Γιολαντα την Τεα,μπορω να ειμαι σε μια γωνιτσα να βλεπω? Δε θα ενοχλω.
Κρις μου οντως θα την κλείσω....δεν θα το μάθετε τωρα αυτές τις μέρες που με έπιασε η ανωμαλία θα την βάλω να μου κάνει μασαζ κλειτοριδας , δεν αργω να τελειώσω ειδικά με γυναικείο απαλό χεράκι...μετά θα τριψει λίγο αυχένα γιατί εχω κάποιες ενοχλήσεις από το πολύ mouthfuck
Τωρα εάν αυτό έχει ζήτηση και εξελιχθει σε κανονικό λεαβιακο θα κλείσω κάποιο αμφιθέατρο να έρθετε με κανόνες. Είσοδος ελεύθερη εννοείται γιατί ειμαι και τέτοια
Κανόνες από μεριάς μου
1. Θα απαγορεύονται τα κινητά
2. Όχι οχλαγωγια , γελάκια και ψίθυροι
3. Θα απαγορεύσω ρητά την είσοδο στους δικούς μου σκορπιούς γιατί είναι απεριόριστα ανώμαλοι, και εγώ μαζί τους φυσικά, και όχι μόνο λεαβιακο δεν θα γίνει αλλά θα ασελγήσουν σε όλες τις τρύπες της τεας δικιες μου και .της σκηνής ολόκληρης :P
❤❤
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
αθλητικο μασαζ μετ' απλου τρομπαρισματος ποσο παει:think:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.162
Κριτικές
32
Like
26.568
Πόντοι
8.346
Κρις μου οντως θα την κλείσω....δεν θα το μάθετε τωρα αυτές τις μέρες που με έπιασε η ανωμαλία θα την βάλω να μου κάνει μασαζ κλειτοριδας , δεν αργω να τελειώσω ειδικά με γυναικείο απαλό χεράκι...μετά θα τριψει λίγο αυχένα γιατί εχω κάποιες ενοχλήσεις από το πολύ mouthfuck
Τωρα εάν αυτό έχει ζήτηση και εξελιχθει σε κανονικό λεαβιακο θα κλείσω κάποιο αμφιθέατρο να έρθετε με κανόνες. Είσοδος ελεύθερη εννοείται γιατί ειμαι και τέτοια
Κανόνες από μεριάς μου
1. Θα απαγορεύονται τα κινητά
2. Όχι οχλαγωγια , γελάκια και ψίθυροι
3. Θα απαγορεύσω ρητά την είσοδο στους δικούς μου σκορπιούς γιατί είναι απεριόριστα ανώμαλοι, και εγώ μαζί τους φυσικά, και όχι μόνο λεαβιακο δεν θα γίνει αλλά θα ασελγήσουν σε όλες τις τρύπες της τεας δικιες μου και .της σκηνής ολόκληρης :P
❤❤
...θα προτεινα κατι πιο βολικο απο αμφιθεατρο!
berlin2.jpg
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
...θα προτεινα κατι πιο βολικο απο αμφιθεατρο!
berlin2.jpg
Μμμ όχι....το θέατρο πέτρας σκέφτηκα , θέλω να έχει και καποιες νότες ποιότητας και καλιτεχνικες ...
Δεν μαρεσει το ωμό ανήθικο σεξ :2funny:
Τελοςπνατων ας μην βιαζόμαστε θα δούμε...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
αθλητικο μασαζ μετ' απλου τρομπαρισματος ποσο παει:think:
Καλησπέρα σας.
Με ένα ΑΠΛΟ μήνυμα σας στο Viber.
Υπηρεσίες/θεραπείες/διάρκεια συνεδρίας
Κόστος συνέδριας/φωτογραφικό υλικό.

VIBER message
6979398952

Σας ευχαριστούμε πολύ για την επικοινωνία.
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.516
Κριτικές
21
Like
12.200
Πόντοι
9.195
3. Θα απαγορεύσω ρητά την είσοδο στους δικούς μου σκορπιούς γιατί είναι απεριόριστα ανώμαλοι, και εγώ μαζί τους φυσικά, και όχι μόνο λεαβιακο δεν θα γίνει αλλά θα ασελγήσουν σε όλες τις τρύπες της τεας δικιες μου και .της σκηνής ολόκληρης :P
❤❤
Καλησπέρα!
Ξέρεις πολλούς σκόρπιους;;;
:buck2:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom