Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.647
Πόντοι
456
μα δεν καταλαβες.
δεν ασχολουμαι εγω, αλλα οι πουσταρδελες που ψοφανε για :alivedick:
το παιζουν και εξυπνοι κιολας χωρις να ξερουν, αλλα οταν τους μπαινει βαθια, ξεκινανε κονξες και ασυναρτησιες.
@Νίπλης :cum: μη χανεσαι μωρη τσουραπω ειπα, εδω στο ρουφηχτεν.
οσο θα μπαινεις εδω, στη θεση θα εισαι.
Νταξ ναι ξέρω κι εγω δεν ειμαι χτεσινος....δεν γινεται καποιες φορες να μην τους περάσεις ενα "χέρι" οταν σε μπριζώνουν αλλα δευτερο δεν θα υπάρξει....τα ψωλικά μας συστήματα τα εχουμε για αλλες δουλειες και σιγουρα οχι για σπάσιμο!!!!Με τουτα και με κεινα χάθηκαν τα κορίτσια...κατι μου λεει οτι δεν τους λείπουμε κιολας...αυτα ειναι...τα κατάντια μας με τις μαλακιες εδω μέσα!!!!Δώστε σήμα ρε μωράκια...δουλευουν τα...πιεστικά φούλ???
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
Μην με μπλέκεις με ψωλές την ώρα που τα μουνιά παιρνουν φωτιά τυπε μου...με καταστρεφεις και μου τονεριχνεις στα τάρταρα...δηλαδη...γιατί???
Ειδας τώρα τι κάνει ...μην και πάμε λίγο να καυλωσουμε......αμέσως να .το γυρίσει σε ίντριγκα και τσακωμούς
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.647
Πόντοι
456
About this night....
squirt.jpeg
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.647
Πόντοι
456
Ειδας τώρα τι κάνει ...μην και πάμε λίγο να καυλωσουμε......αμέσως να .το γυρίσει σε ίντριγκα και τσακωμούς
Αντέχουμε εμεις μην σε νοιάζει ακομα ανεμίζει η σημαια στον ιστό της...κάβλωσε με την ησυχία σου και οταν ειναι να εκραγεις πες μου...να διασταυρωθούν τα "πυρά" μας !!!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Νταξ ναι ξέρω κι εγω δεν ειμαι χτεσινος....δεν γινεται καποιες φορες να μην τους περάσεις ενα "χέρι" οταν σε μπριζώνουν αλλα δευτερο δεν θα υπάρξει....τα ψωλικά μας συστήματα τα εχουμε για αλλες δουλειες και σιγουρα οχι για σπάσιμο!!!!Με τουτα και με κεινα χάθηκαν τα κορίτσια...κατι μου λεει οτι δεν τους λείπουμε κιολας...αυτα ειναι...τα κατάντια μας με τις μαλακιες εδω μέσα!!!!Δώστε σήμα ρε μωράκια...δουλευουν τα...πιεστικά φούλ???
οι κοπελες χανονται απο αυτα τα ναυαγια, αν παρατηρησεις και απο τους γελοιους εξυπνακισμους τους.
το αλλο το τραβελογιδο @Νίπλης :cum:εσενα λεω , με πηγε επιτηδες στο θρεντακι τους, που δεν εχω μπει ποτε.
μιλαμε για το πιο βαρετο θρεντ εβερ. μπες να δεις σαχλαμαρες που λενε ολη μερα και παιρνιουνται για εξυπνοι.
εκατσα ειδα μια δυο μερες για πλακα να δω τι παιζει και εκει θαβουν αλλα μελη απο εδω μεσα, πουστικα ομως.
χωρις να κανουν ενα ταγκ να δουν και οι αλλοι τι παιζει και ποιος ο λογος, που τους θαβουν.
ετσι βρηκα τον τραβελοπουστα απο σποντα και τονε παω τρενο.... ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟΝΕ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ !
δεν του βγηκε εκει, τον εκανε ακομα πιο ρομπα και ο αλλος ο χαϊ τιμημενος, πηρε φορα και αλλα ναυαγια η μπαλα και εγινε κουλουβαχατο :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.479
Πόντοι
12.756
κουρασες μωρε μαλακα με τα σεντόνια
Ενας απλος ηλίθιος εισαι , παρτο αποφαση
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.647
Πόντοι
456
οι κοπελες χανονται απο αυτα τα ναυαγια, αν παρατηρησεις και απο τους γελοιους εξυπνακισμους τους.
το αλλο το τραβελογιδο @Νίπλης :cum:εσενα λεω , με πηγε επιτηδες στο θρεντακι τους, που δεν εχω μπει ποτε.
μιλαμε για το πιο βαρετο θρεντ εβερ. μπες να δεις σαχλαμαρες που λενε ολη μερα και παιρνιουνται για εξυπνοι.
εκατσα ειδα μια δυο μερες για πλακα να δω τι παιζει και εκει θαβουν αλλα μελη απο εδω μεσα, πουστικα ομως.
χωρις να κανουν ενα ταγκ να δουν και οι αλλοι τι παιζει και ποιος ο λογος, που τους θαβουν.
ετσι βρηκα τον τραβελοπουστα απο σποντα και τονε παω τρενο.... ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟΝΕ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ !
δεν του βγηκε εκει, τον εκανε ακομα πιο ρομπα και ο αλλος ο χαϊ τιμημενος, πηρε φορα και αλλα ναυαγια η μπαλα και εγινε κουλουβαχατο :2funny::2funny::2funny::2funny:
Εχεις φορτωσει τριαξονικό εσυ φίλος...κι εγω ειμαι νευρικος αλλα πλεον κραταω την ενεργεια μου για εκει που γουσταρω...εχω "φορτώματα" κι εγω βεβαια απο αλλα θεματα της καθημερινοτητας...να κανονίσουμε μαζωξη με Τεα και Γιολαντα να μας φύγει η ψυχη...και μετα να βλεπουμε κατι τετεια που λες και να γελαμε παρεα!!!!Η προταση επεσε...παρακαλεισθε οπως την εξετασετε με σοβαροτητα και συνεση!!!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
κουρασες μωρε μαλακα με τα σεντόνια
Ενας απλος ηλίθιος εισαι , παρτο αποφαση
ποναει η αληθεια μωρακι, δεν πειραζει θα το συνηθισεις.
τοσα χρονια αυτο κανεις ετσι κι αλλιως, γιατι το κρυβεις ??? :effemine:
και αφου το παραδεχτηκαν και απο το θρεντακι σου, εισαι με τα πεντιγκρι σου πλεον. :2on1:
Τ Ρ Α Β Ε Λ Ο Μ Π Ο Υ Σ Τ Α !!!!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Εχεις φορτωσει τριαξονικό εσυ φίλος...κι εγω ειμαι νευρικος αλλα πλεον κραταω την ενεργεια μου για εκει που γουσταρω...εχω "φορτώσεις" κι εγω βεβαια απο αλλα θεματα της καθημερινοτητας...να κανονίσουμε μαζωξη με Τεα και Γιολαντα να μας φύγει η ψυχη...και μετα να βλεπουμε κατι τετεια που λες και να γελαμε παρεα!!!!Η προταση επεσε...παρακαλεισθε οπως την εξετασετε με σοβαροτητα και συνεση!!!!
οχι φιλαρακι, μια χαρα ειμαι.
σιγα μη φορτωσω για τα αποτυχημενα ναυαγια, που θεωρουν τους εαυτους τους εξυπνους για να ικανοποιησουν το εγω τους.
ρελαντι τους παω και ολα με ποστς δικα τους.
αυτοι μονιμως στις αεροπαπαρολογιες και στα φυκια.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
Late night after
23:00-03:00
Δική σου
4ωρακι δυνατό .....βεβαίως
Θα σου στείλω σε πμ.. διεύθυνση... λαδάκι σε παρακαλώ μην ξεχάσεις για μασάζ στις τρυπούλες.μου ....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.479
Πόντοι
12.756
οχι φιλαρακι, μια χαρα ειμαι.
σιγα μη φορτωσω για τα αποτυχημενα ναυαγια, που θεωρουν τους εαυτους τους εξυπνους για να ικανοποιησουν το εγω τους.
ρελαντι τους παω και ολα με ποστς δικα τους.
αυτοι μονιμως στις αεροπαπαρολογιες και στα φυκια.
Κρετινε
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Εχεις φορτωσει τριαξονικό εσυ φίλος...κι εγω ειμαι νευρικος αλλα πλεον κραταω την ενεργεια μου για εκει που γουσταρω...εχω "φορτώσεις" κι εγω βεβαια απο αλλα θεματα της καθημερινοτητας...να κανονίσουμε μαζωξη με Τεα και Γιολαντα να μας φύγει η ψυχη...και μετα να βλεπουμε κατι τετεια που λες και να γελαμε παρεα!!!!Η προταση επεσε...παρακαλεισθε οπως την εξετασετε με σοβαροτητα και συνεση!!!!

Εχεις φορτωσει τριαξονικό εσυ φίλος...κι εγω ειμαι νευρικος αλλα πλεον κραταω την ενεργεια μου για εκει που γουσταρω...εχω "φορτώματα" κι εγω βεβαια απο αλλα θεματα της καθημερινοτητας...να κανονίσουμε μαζωξη με Τεα και Γιολαντα να μας φύγει η ψυχη...και μετα να βλεπουμε κατι τετεια που λες και να γελαμε παρεα!!!!Η προταση επεσε...παρακαλεισθε οπως την εξετασετε με σοβαροτητα και συνεση!!!!

Εχεις φορτωσει τριαξονικό εσυ φίλος...κι εγω ειμαι νευρικος αλλα πλεον κραταω την ενεργεια μου για εκει που γουσταρω...εχω "φορτώματα" κι εγω βεβαια απο αλλα θεματα της καθημερινοτητας...να κανονίσουμε μαζωξη με Τεα και Γιολαντα να μας φύγει η ψυχη...και μετα να βλεπουμε κατι τετεια που λες και να γελαμε παρεα!!!!Η προταση επεσε...παρακαλεισθε οπως την εξετασετε με σοβαροτητα και συνεση!!!!
Είμαστε μέσα:
Παπά κιθάρας
James
Barock
TEA
Και άλλα 4 μέλη++++
Σύντροφοι όλοι
Προτείνω
Μαζική συμμετοχή σπίτι μου...
Οι άντρες barbecue grill
Μπύρες/κρασάκι
Μουσική live έχω παρεάκι τρελό με μπουζούκι, κιθάρα, μπαγλαμά
Αναμονή απάντησης
.... Έχουμε να γιορτάσουμε διπλά γενέθλια με πολύ γνωστό μέλος
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.647
Πόντοι
456
Πάτερ κιθάρας
Τέα



Είμαστε μέσα:
Παπά κιθάρας
James
Barock
TEA
Και άλλα 4 μέλη++++
Σύντροφοι όλοι
Προτείνω
Μαζική συμμετοχή σπίτι μου...
Οι άντρες barbecue grill
Μπύρες/κρασάκι
Μουσική live έχω παρεάκι τρελό με μπουζούκι, κιθάρα, μπαγλαμά
Αναμονή απάντησης
.... Έχουμε να γιορτάσουμε διπλά γενέθλια με πολύ γνωστό μέλος
Αναλαμβανω μουσική....θα σας απογειώσομεν!!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.516
Κριτικές
21
Like
12.176
Πόντοι
9.195
Είμαστε μέσα:
Παπά κιθάρας
James
Barock
TEA
Και άλλα 4 μέλη++++
Σύντροφοι όλοι
Προτείνω
Μαζική συμμετοχή σπίτι μου...
Οι άντρες barbecue grill
Μπύρες/κρασάκι
Μουσική live έχω παρεάκι τρελό με μπουζούκι, κιθάρα, μπαγλαμά
Αναμονή απάντησης
.... Έχουμε να γιορτάσουμε διπλά γενέθλια με πολύ γνωστό μέλος
Μέσα! :smiling-face-with-heart-eyes:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.516
Κριτικές
21
Like
12.176
Πόντοι
9.195
Είμαστε μέσα:
Παπά κιθάρας
James
Barock
TEA
Και άλλα 4 μέλη++++
Σύντροφοι όλοι
Προτείνω
Μαζική συμμετοχή σπίτι μου...
Οι άντρες barbecue grill
Μπύρες/κρασάκι
Μουσική live έχω παρεάκι τρελό με μπουζούκι, κιθάρα, μπαγλαμά
Αναμονή απάντησης
.... Έχουμε να γιορτάσουμε διπλά γενέθλια με πολύ γνωστό μέλος
Μήπως να μην είσαι η μόνη γυναίκα;;; Θα σε κουράσουμε ρε παιδί μου…γι’αυτο το λέω μόνο!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Αναλαμβανω μουσική....θα σας απογειώσομεν!!!!
Μόνο στη σκέψη ότι θα βρεθείτε με κάποια μέλη κ τραγούδι κ πολύ γέλιο κ barbecue όλοι μαζί γυμνοί λέει χαχχα πίστεψέ με κάποιους ανθρώπους αξίζει πραγματικά να τους γνωρίσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως να μην είσαι η μόνη γυναίκα;;; Θα σε κουράσουμε ρε παιδί μου…γι’αυτο το λέω μόνο!
Θα πω στα κορίτσια όλες μαζί ρεπό ρε συ..
Αφού έχουμε γενέθλια
Δεν αξίζουμε ένα πάρτυ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom