Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Δεν τα βρίσκεται μεταξύ σας λέω εγώ;;
Γιατί δεν έχει να κάνει με την επισκεψιμότητα του πελάτη στο κατ οικον τελικά αλλά με δικά σας θέματα που δεν με αφορούν.
Σε προσωπικό επίπεδο εμένα ως πελάτης είναι γαμωωωωωω

Δεν έχει να κάνει με αυτό. Ήθελα απλά μέσω χειρισμού εσυ η ίδια να τον πεις πελατάκο. Άλλο αρέσκεται στις υπηρεσίες μας ή εκτιμά αυτό που προσφέρουμε και άλλο το τον έχω πελατάκο, που μας λέει πολλά. Όπως και να εχει, ο συγκεκριμένος είναι εντελώς άφραγκος και γλίτσας επομένως ξέρουμε ότι δεν είναι τακτικός πουθενά πέραν του δεκάρικου και ότι εσυ προσωπικά δε τον έχεις αγγίξει, ούτε θα τον αγγιζες. Άρα καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι όντως κάνεις μια πιστή αντιγραφή του νήματος του Μάγου, επιστρατεύοντας μερικούς φελλούς και χρησιμοποιώντας τους για να κρατήσεις ενεργό το νήμα σου. Ψεύδη, κενές υποσχέσεις, και ένας ταλαιπωρημένος πενηντάρης με την κιθάρα του που τον τυραννάς. Άρα όταν θα σε λέω κάτι δε θα με κες νιετ νιετ πακά πακά. Δε σε τιμάει το πώς εκμεταλλεύεσαι την αφέλεια του κόσμου, ειδικά όταν υπαινίσσεσαι ότι τα δυο από τα τέσσερα χέρια στη συνέδρια είναι τα δικά σου. Αρκέσου σε μια ταπεινή και έντιμη ενημέρωση των υπηρεσιών του γραφείου που δεν τρέχεις και αντί να εμπλέκεσαι σε χαζοπαραθέσεις, άφησε ένα κολακευτικό σχόλιο πού και πού για τα κορίτσια τα ίδια που σίγουρα πεθαίνουν από τους πόνους, όπως άλλωστε κάθε άντρας ή γυναίκα που ασκεί το επάγγελμα του μασάζ ή του φυσιοθεραπευτή, πόσο μάλλον όταν πρέπει να ρουφάς και ψωλές. Άσε τα γλοιώδη σεντόνια που έχεις μέσα σε ένα αρχείο περί ενεργειας και ρέικι και σκατα. Αν ήταν δίκη σου μπιζνα από την αρχή, θα έδινες βάση σε αυτές. Γι’ αυτό όπως σου είπα και τις προάλλες, ο άντρας είναι αυτός και μόνο αυτός που μπορεί να τρεχει σωστά σα καλοκουρδισμένο ρολοι μια επιχείρηση. Γι’ αυτό και όλα τα γραφεία τα τρεχει άντρας και ως προσωπείο έχει τη γυναίκα του. Αυτά από μένα, δικαστηκες σε όλα, αποχωρώ προς νέες ακτές για νέες περιπέτειες.

04F5F1C5-15A2-42B8-B18A-5DECB51932A5.jpeg
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Δεν έχει να κάνει με αυτό. Ήθελα απλά μέσω χειρισμού εσυ η ίδια να τον πεις πελατάκο. Άλλο αρέσκεται στις υπηρεσίες μας ή εκτιμά αυτό που προσφέρουμε και άλλο το τον έχω πελατάκο, που μας λέει πολλά. Όπως και να εχει, ο συγκεκριμένος είναι εντελώς άφραγκος και γλίτσας επομένως ξέρουμε ότι δεν είναι τακτικός πουθενά πέραν του δεκάρικου και ότι εσυ προσωπικά δε τον έχεις αγγίξει, ούτε θα τον αγγιζες. Άρα καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι όντως κάνεις μια πιστή αντιγραφή του νήματος του Μάγου, επιστρατεύοντας μερικούς φελλούς και χρησιμοποιώντας τους για να κρατήσεις ενεργό το νήμα σου. Ψεύδη, κενές υποσχέσεις, και ένας ταλαιπωρημένος πενηντάρης με την κιθάρα του που τον τυραννάς. Άρα όταν θα σε λέω κάτι δε θα με κες νιετ νιετ πακά πακά. Δε σε τιμάει το πώς εκμεταλλεύεσαι την αφέλεια του κόσμου, ειδικά όταν υπαινίσσεσαι ότι τα δυο από τα τέσσερα χέρια στη συνέδρια είναι τα δικά σου. Αρκέσου σε μια ταπεινή και έντιμη ενημέρωση των υπηρεσιών του γραφείου που δεν τρέχεις και αντί να εμπλέκεσαι σε χαζοπαραθέσεις, άφησε ένα κολακευτικό σχόλιο πού και πού για τα κορίτσια τα ίδια που σίγουρα πεθαίνουν από τους πόνους, όπως άλλωστε κάθε άντρας ή γυναίκα που ασκεί το επάγγελμα του μασάζ ή του φυσιοθεραπευτή, πόσο μάλλον όταν πρέπει να ρουφάς και ψωλές. Άσε τα γλοιώδη σεντόνια που έχεις μέσα σε ένα αρχείο περί ενεργειας και ρέικι και σκατα. Αν ήταν δίκη σου μπιζνα από την αρχή, θα έδινες βάση σε αυτές. Γι’ αυτό όπως σου είπα και τις προάλλες, ο άντρας είναι αυτός και μόνο αυτός που μπορεί να τρεχει σωστά σα καλοκουρδισμένο ρολοι μια επιχείρηση. Γι’ αυτό και όλα τα γραφεία τα τρεχει άντρας και ως προσωπείο έχει τη γυναίκα του. Αυτά από μένα, δικαστηκες σε όλα, αποχωρώ προς νέες ακτές για νέες περιπέτειες.

04F5F1C5-15A2-42B8-B18A-5DECB51932A5.jpeg

Πελάτες κ φίλοι είναι όλοι ρε υπηρεσίες παρέχουμε.
Το πελατακο που το είδες;; Χαχαχα
Κλαιωωωω
Ρέικι;;
Εμείς Ρέικι;; Είσαι κοσμάρα χαχα
Ούτε για αστείο...
Τα έχεις κάνει κουβάρι όλα χαχα έχεις πάθει κρίση πανικού; πάρε ανάσα
Αχτραρμας το μυαλό σου...
Μάλλον τελικά σε πονάει πολύ.
Καλά.. επειδή έχω λάβει 23 pm σοριδων για πάρτη σου.... χαλάρωσε λίγο κ η παραπληροφόρηση γυρνάει πίσω άσχημα...
Μην διαβάζεις αυτό το νήμα αν δεν σου κάνει στην τελική κ ασχολήσου με τα γνωστά τραβελσκι που όντως γουστάρεις κατά ομολογία όλων.αλλα θα μου πεις πρέπει να γράψεις σε καταλαβαίνω πονάει πολύ η πουτσα αλλά σου αρέσει.
Η φαντασία σου καλπάζει ρε συ αλλά το διασκεδάζω γιατί θα σε κράξουν πάλι γαμώτη κ σε αυτό το θρεντ, δεν βαρέθηκες το ξεβρακωμα; χαλάρωσε ξέρει ο κόσμος κ τι είμαι κ τι κάνω κ αν έχω γραφεία η όχι.
Ζημιές εδώ δεν γίνονται με αυτά που γράφεις μόνο γέλιο πέφτει.
Τώρα εσύ αν γουστάρεις μόνο γραφεία που τα τρέχουν άντρες κ ιδιαίτερα ο συγκεκριμένος με τον υπέρ μεγέθη πέος... Σου εύχομαι από καρδιάς καλές πουτσες βάλε λιπαντικό είναι τεράστιος το ξέρεις. Εμείς οι γυναίκες κ οι τρυπουλες μας ξέρουμε τι κάνουμε δεν χρειάζονται οι συμβουλές σου.
ΥΓ. Σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει έκανα καινούργια αγορά στραπον έτοιμο για νέες περιπέτειες με τον κώλο σου.
Τα σέβη μου.
Οπότε θέλεις εδώ είμαστε λατρεμένε δότη.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Άλλο ένα νήμα που κάναμε δικό μας :coffee:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Αυτό ήθελα, ευχαριστώ.

@papaphilips αυτό για να σου γίνει ξεκάθαρο σκιά ποια είναι η θέση σου και στο πόσο πολύ διαφέρουμε.

Καλημέρα.
βρε βρε καλωστηνα, την ξουρισμενη πολυκλωνου τραβελοπουστριτσα μου.:smiling-face-with-heart-eyes:
τι κανεις μωακι, ολα οκ απο προχθες ? :fuck2:
σου ελειψα και με μελετας βλεπω εε ??? :angel:
στο ρελαντι σε εχω ακομα να ξες, οπως και κατι αλλα φιλαρακια σου :cool2:
αχχχχχχχχ ατιμουτσικο κωλοτρυπιδελισκο :rose:
ελα μωε να σε πασαλειψω λιγουλακι, να μην εχεις παραπονο. ελα τσακω μια μεσημεριανης πρωτεϊνης... :cum:

η διαφορα που εχουμε μωρη γκιζελα ψωλαρπαχτρα ειναι οτι, εγω το καβλι μου το βαζω στις γυναικες που παω και τις πηδαω, ενω σε σενα σου βαζουν το στραπον και σε οργωνουν ... με οτι και να πας. :effemine::gay:
#2,651
μεγαλη διαφορα - μεγαλη υποθεση... γαμια (λεμε τωρα) του πληκτρολογιου και της χουφτας.
μου ηθελες και νταραβερι με γυναικα οριτζιναλε @Γιολάντα Magic :tooth: που τα μονα θηλυκα που εχεις δει τετατετ, ειναι οι χουφτες σου, το πουλακι σου και η κωλοσουφριδα σου οταν στην ανοιγουν τα τραβελακια.
φανταζομαι τι μηνυματα της εχεις στειλει κακομοιρογλου και κλαις και παρακαλας, για να σου ανοιξει τις φρεσκοξουρισμενες τρυπουλες σου και τι ακομα ψυχικα προβληματα σου της εχει μεταφερει.
οταν ιδιως εβγαλες στη φορα π.μ. δικο της, εκτος απο αδερφη του ελεους, φανηκε τι κακιασμενη και ψυχικα αρρωστη εισαι.
για λυπηση εισαι κοινως γκιζελα.:(

βρε δεν πα να κανεις κανα προφιλ ακομα μωρη κακιασμενη τραβελοπουστριτσα λεω εγω... αντε μωρε πανε.
μη μασας.
τι 4, τι 5, τι.... ?????
ελα παρτο απο την αρχη παλι, μια ιδεα ειναι ολα.
εδω θα'μαστε παλι να σε περιποιηθουμε και να σε βοηθησουμε καταλληλα... και σενα, αλλα και την περιπτωση σου.

επειδη ομως ειμαι δουλεια τωρα ακομα και γυρναω, θα τα πουμε ΚΑΙ αλλη στιγμη αν θες... ναι ??? :fuck1:
αντε πανε παιξε τωρα με τα δονηταρια σου και τα αλλα τα φιλαρακια σου εκει που ξερεις, στα αναλογα "εξυπνα" θρεντακια :mati: να ανταλλαξετε χαχαχουχου, καρδουλες και likes :jealous:
νεξτττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττ...
:sopase::babycry:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Πελάτες κ φίλοι είναι όλοι ρε υπηρεσίες παρέχουμε.
Το πελατακο που το είδες;; Χαχαχα
Κλαιωωωω
Ρέικι;;
Εμείς Ρέικι;; Είσαι κοσμάρα χαχα
Ούτε για αστείο...
Τα έχεις κάνει κουβάρι όλα χαχα έχεις πάθει κρίση πανικού; πάρε ανάσα
Αχτραρμας το μυαλό σου...
Μάλλον τελικά σε πονάει πολύ.
Καλά.. επειδή έχω λάβει 23 pm σοριδων για πάρτη σου.... χαλάρωσε λίγο κ η παραπληροφόρηση γυρνάει πίσω άσχημα...
Μην διαβάζεις αυτό το νήμα αν δεν σου κάνει στην τελική κ ασχολήσου με τα γνωστά τραβελσκι που όντως γουστάρεις κατά ομολογία όλων.αλλα θα μου πεις πρέπει να γράψεις σε καταλαβαίνω πονάει πολύ η πουτσα αλλά σου αρέσει.
Η φαντασία σου καλπάζει ρε συ αλλά το διασκεδάζω γιατί θα σε κράξουν πάλι γαμώτη κ σε αυτό το θρεντ, δεν βαρέθηκες το ξεβρακωμα; χαλάρωσε ξέρει ο κόσμος κ τι είμαι κ τι κάνω κ αν έχω γραφεία η όχι.
Ζημιές εδώ δεν γίνονται με αυτά που γράφεις μόνο γέλιο πέφτει.
Τώρα εσύ αν γουστάρεις μόνο γραφεία που τα τρέχουν άντρες κ ιδιαίτερα ο συγκεκριμένος με τον υπέρ μεγέθη πέος... Σου εύχομαι από καρδιάς καλές πουτσες βάλε λιπαντικό είναι τεράστιος το ξέρεις. Εμείς οι γυναίκες κ οι τρυπουλες μας ξέρουμε τι κάνουμε δεν χρειάζονται οι συμβουλές σου.
ΥΓ. Σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει έκανα καινούργια αγορά στραπον έτοιμο για νέες περιπέτειες με τον κώλο σου.
Τα σέβη μου.
Οπότε θέλεις εδώ είμαστε λατρεμένε δότη.
μωρο, επεσε συρμα και σκασανε οι "εξυπνοι".
μη μασας, εχουν αγαμητα τα κωλοτρυπιδελια τους και ψαχνονται.
τα λεμε μετααααααααααααααααα... μωρη καβλοταντρα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom