Νέα

Τα πουστριλίκια του podolagnos_1985

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
[URL unfurl="true"]https://78.media.tumblr.com/ebc3b9e80ccdf3cc3ccbf079ffba9533/tumblr_ozrevfw0Xh1u7t769o1_500.jpg[/img[/URL]]

ο τύπος του άντρα που μου αρέσει!!! :inlove:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
URL]]
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
[quote author=podolagnos_1985 notid=171220
Σου έγραψα την διαφορά ντείβεράδων με τους  αστυνομικούς και τους σκουπιδιάρηδες που τους σύγκρινες .

Δεν αποδέχεσαι όμως να μάθεις κάτι καινούργιο και απαντάς προκλητικά για τους ντελιβεράδες και απαξιώνεις την εργασία τους, μάλλον για να φας κανένα λούτσο από αυτούς.

Κανείς δεν σου ζήτησε να τους πληρώνεις την βενζίνα, φιλοδώρημα δίνεις αν θέλεις.

Τέλος, άλλο πουστριλίκια στο κρεββάτι και άλλο πουστριλίκια σαν άνθρωπος. Γιατί αν θέλεις οι άλλοι να σε δέχονται με αξιοπρέπεια όποιος και να είσαι, πρέπει και συ να τους φέρεσαι ομοίως και ανάλογα.



link=topic=255784.msg7977110#msg7977110 date=1511236779]
και θα πρέπει εγώ εκτός από αυτό που παραγγέλνω να πληρώνω και την βενζίνη του ντελιβερά? :S
ατυχής είναι η δουλειά που κάνουν όχι η σύγκρισή μου...

κι εγώ για να πάω σε μία δουλειά μόνος μου το πληρώνω το εισιτήριο για τα λεωφορεία ή ο κάθε άνθρωπος τη βενζίνη του αυτοκινήτου του για να πάει κάθε μέρα στη δουλειά του... :S
ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ
από τη λογική σας καταλαβαίνω πως πρέπει να είστε στρατιωτικός... οπότε στείλτε και κανα πμ γιατί τρελαίνομαι για ένστολους...  :grin:
[/quote]
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
[URL unfurl="true"]https://78.media.tumblr.com/bc42b3e3441c1a1020f847d303bbcd2e/tumblr_oeulsrqwwB1v2giizo1_540.jpg[/img[/URL]]

ρε παίδες αλήθεια τώρα, δεν μπαίνατε?  :rolleyes:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Κανείς δεν σου ζήτησε να τους πληρώνεις την βενζίνα, [size=20pt]φιλοδώρημα δίνεις αν θέλεις.[/size]

μένω σε αυτό με το οποίο συμφωνώ κι εγώ γιατί το χέσαμε το θέμα... και γιατί τώρα συμφωνούμε, αυτό προσπαθούσα να πω κι εγώ από την αρχή...
αν θες τους δίνεις.

απλά εγώ ανέφερα το συγκεκριμένο θέμα διότι όποτε βρέχει βλέπω ποστ στο fb που λένε σκεφτείτε τους ντελιβεράδες, αφήστε τους κανα φιλοδώρημα...  :S

τα φιλιά μου, παντού και σε όλους σας!!!  :-* :-* :-*

υγ. εγώ τρελαίνομαι για ντελιβεράδες όπως και για κάθε εργαζόμενο που ιδρώνουν οι ποδάρες του στη δουλειά και μυρίζουν έντονα ποδαρίλα!!! :inlove:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Σήμερα, πριν από λίγο, γνώρισα άλλο ένα "μέλος" - επισκέπτη του μπου  :grin:
χάρηκα πάαααρα πολύ και πέρασααα τέλεια!!!

είναι ένας αντράκος, άντρακλας βασικά 40χρ που φαίνεται για 30, bodybuilderas τριχωτός και ευχαριστήθηκα τα πάντα πάνω του αν και στα γρήγορα.
έγλειψα και πόδια, και κώλο, και μασχάλες, και ψωλάρα, και με έφτυσε και με έχυσε... γεύτηκα τα πάντα αν και στα γρήγορα γιατί είχε και δουλειά ο άνθρωπος (παντρεμένος) και βιαζόταν.

εύχομαι την επόμενη φορά να με ξεκολιάσει άγρια γιατί μου άρεσε πολύ η ψωλάρα του αλλά και η κορμάρα του, εύχομαι την επόμενη φορά να με κατουρήσει κιόλας στο λαρύγγι, και να έχουμε χρόνο να πάρω έναν υπνάκο στο πανέμορφο στήθος του...

για εμένα ο αντράκος αυτός έμοιαζε κάπως έτσι...

latest


νομίζω πως το ερωτεύτηκα το σώμα του, και θα ήθελα να το ξαναγευτώ σύντομα και για περισσότερη ώρα!!!

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα καυλάκοοοοο και σε ευχαριστώ για όλα :cheesy: και για τις χυσάρες σου και που με πήρες με το αμάξι σου.
Φιλιά στη κωλάρα σου την πανέμορφη.  :kissass:

υγ. μίλησα και με έναν άλλο επισκέπτη που με κάλεσε με απόκρυψη... από ότι φαίνεται για τα αρσενικά του μπου έχω καταλήξει να κάνω και τυφλά ραντεβού, αφού όπως σας είχα πει πριν μέρες είχα ρουφήξει άλλον ένα με απόκρυψη στο αμάξι του... χαίρομαι που όλοι μέχρι τώρα είναι άντρακλες, ψωλαράδες, όμορφοι και καλά παιδιά

και περιμένω τους επόμενους :) όποιος θέλει με καλεί. βρισκόμαστε κάπου, και αν σας κάνει η φάτσα μου και εμένα η δική σας, σας γλείφω τις ψωλάρες και με ταΐζετε ψωλόχυμα :grin:
 

Blackpenny

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
0
Αυτό που όταν βρέχει όλοι ζητάνε στο fb να αφήνουμε φιλοδώρημα στους ντελιβεράδες.... (δεν λέω, εγώ πάντα τους αφήνω)
αλλά μου φαίνεται πολύ χαζό...  :idiot: >:(

1) αυτή είναι η δουλειά τους, πληρώνονται για να το κάνουν αυτό και επέλεξαν αυτή τη δουλειά, και
2) με αυτή τη λογική θα έπρεπε να δίνουμε φιλοδώρημα και στους αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ, στους καθαριστές του δήμου, στους άστεγους, σε όσους δουλεύουν στη λαϊκή κτλπ...
Ποδολαγνε αγόρι μου,μεινε στα πουστριλικια σου κ αν δεν κατανοείς κάποια πράγματα ρώτα κ θα μάθεις.κ αν τα tips τα δίνεις βάσει εμφάνισης αυτό μπορείς να το πεις εκεί από όπου παραγγέλνεις για να τρως κατουρημενη η κ φτυσμενη πίτσα  όχι μόνο από τους όμορφους ψωλαραδες ντελιβεραδες(αλήθεια πόσες τσόντες βλέπεις?)αλλά κ από τη λαντζερισσα.
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ποδολαγνε αγόρι μου,μεινε στα πουστριλικια σου κ αν δεν κατανοείς κάποια πράγματα ρώτα κ θα μάθεις.κ αν τα tips τα δίνεις βάσει εμφάνισης αυτό μπορείς να το πεις εκεί από όπου παραγγέλνεις για να τρως κατουρημενη η κ φτυσμενη πίτσα  όχι μόνο από τους όμορφους ψωλαραδες ντελιβεραδες(αλήθεια πόσες τσόντες βλέπεις?)αλλά κ από τη λαντζερισσα.

για πες εσύ που φαίνεται ότι το έχεις σπουδάσει... :S
τι ακριβώς δεν κατάλαβα που μπορείς να μου εξηγήσεις?
γιατί σε λίγο θα μας το κάνετε και επιστήμη το ντελίβερι... :S

απλά καταλαβαίνω εδώ ότι έχετε κάνει αρκετοί αυτή τη δουλειά και θιχτήκατε.

1 ακόμα ερώτηση.
έχουμε έναν ντελιβερά που εργάζεται για ένα σουβλατζίδικο και παίρνει χ μισθό.
όταν βρέχει και φύγει από το σουβλατζίδικο και έρθει στο σπίτι μου για να φέρει την παραγγελία, αυτό για το οποίο πληρώνετε δηλαδή, για να κάνει τη δουλειά του δηλαδή,
θέλετε να του αφήσω φιλοδώρημα.

και έχουμε και έναν νταλικέρη που δουλεύει σε μία μεταφορική
που ξεκινάει από θεσσαλονίκη για να μεταφέρει εμπόρευμα σε μία αποθήκη στην αθήνα
και φυσικά είναι χειμώνας, βρέχει και σε κάποια σημεία έχει και χιόνια...

με τη λογική σας, στην αποθήκη που θα παραδώσει το εμπόρευμα, εκτός το τιμολόγιο που θα του δώσουν θα πρέπει να του δώσουν και φιλοδώρημα 1€ :S σωστά κατάλαβα?

:vomit:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Γαμώτο...  :(

Μιλούσα σήμερα στο fb με έναν νταλικέρη, νεαρό, χοντρούλη γομαράκο που μου άρεσε σε κανα δυο φώτος που τον είδα
και μου στέλνει μία φώτο με πουτσοκέφαλο
του λέω στείλε μου μία να φαίνεται ολόκληρη
και μου στέλνει αυτή...

23897718_1849230035389428_1983211946_n.jpg


και μου λέει στείλε και δική σου, και του στέλνω αυτή...

[URL unfurl="true"]https://s20.postimg.org/kth511jml/20170722_030151.jpg[/img[/URL]]

ξενέρωσα λίγο ρε γαμώτο...
 

Blackpenny

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
0
για πες εσύ που φαίνεται ότι το έχεις σπουδάσει... :S
τι ακριβώς δεν κατάλαβα που μπορείς να μου εξηγήσεις?
γιατί σε λίγο θα μας το κάνετε και επιστήμη το ντελίβερι... :S

απλά καταλαβαίνω εδώ ότι έχετε κάνει αρκετοί αυτή τη δουλειά και θιχτήκατε.

1 ακόμα ερώτηση.
έχουμε έναν ντελιβερά που εργάζεται για ένα σουβλατζίδικο και παίρνει χ μισθό.
όταν βρέχει και φύγει από το σουβλατζίδικο και έρθει στο σπίτι μου για να φέρει την παραγγελία, αυτό για το οποίο πληρώνετε δηλαδή, για να κάνει τη δουλειά του δηλαδή,
θέλετε να του αφήσω φιλοδώρημα.

και έχουμε και έναν νταλικέρη που δουλεύει σε μία μεταφορική
που ξεκινάει από θεσσαλονίκη για να μεταφέρει εμπόρευμα σε μία αποθήκη στην αθήνα
και φυσικά είναι χειμώνας, βρέχει και σε κάποια σημεία έχει και χιόνια...

με τη λογική σας, στην αποθήκη που θα παραδώσει το εμπόρευμα, εκτός το τιμολόγιο που θα του δώσουν θα πρέπει να του δώσουν και φιλοδώρημα 1€ :S σωστά κατάλαβα?

:vomit:
Άντε να στο κάνω φραγκοδιφραγκα γτ η πουτσα έχει κατακλύσει τον εγκέφαλο σου κ δυσκολεύεσαι προφανώς σε άλλους τομείς.Υπαρχουν κάποια επαγγέλματα που καλό θα είναι να δίνουμε φιλοδώρημα.για να ξέρεις:σε σερβιτόρους,σε γκρουμ που μας κουβαλανε τις βαλίτσες,σε κομμωτήρια,σε κούριερ,σε παρκαδορους κ μάντεψε!σε ντελιβεραδες.Ενδεχομενως να ξεχνάω κάποια άλλα επαγγελματα αλλά ας μείνουμε στους τελευταιους:πληρώνονται με 3-4 ευρώ την ώρα ανασφαλιστοι,με δικά τους έξοδα (μηχανάκι,βενζίνη)Στην Ελλάδα δεν είσαι υποχρεωμένος να δώσεις φιλοδώρημα,είναι απλά άγραφος κανόνας κ οι εργαζόμενοι σ αυτους τους κλάδους ποντάρουν σ αυτο.Αλλα αν θες να είσαι εντάξει κ αν είσαι αρχιδατος ΠΡΙΝ παραγγείλεις να λες:φέρτε μου την παραγγελία αλλά να ξέρετε φιλοδώρημα δε δίνω από άποψη.
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Άντε να στο κάνω φραγκοδιφραγκα γτ η πουτσα έχει κατακλύσει τον εγκέφαλο σου κ δυσκολεύεσαι προφανώς σε άλλους τομείς.Υπαρχουν κάποια επαγγέλματα που καλό θα είναι να δίνουμε φιλοδώρημα.για να ξέρεις:σε σερβιτόρους,σε γκρουμ που μας κουβαλανε τις βαλίτσες,σε κομμωτήρια,σε κούριερ,σε παρκαδορους κ μάντεψε!σε ντελιβεραδες.Ενδεχομενως να ξεχνάω κάποια άλλα επαγγελματα αλλά ας μείνουμε στους τελευταιους:πληρώνονται με 3-4 ευρώ την ώρα ανασφαλιστοι,με δικά τους έξοδα (μηχανάκι,βενζίνη)Στην Ελλάδα δεν είσαι υποχρεωμένος να δώσεις φιλοδώρημα,είναι απλά άγραφος κανόνας κ οι εργαζόμενοι σ αυτους τους κλάδους ποντάρουν σ αυτο.Αλλα αν θες να είσαι εντάξει κ αν είσαι αρχιδατος ΠΡΙΝ παραγγείλεις να λες:φέρτε μου την παραγγελία αλλά να ξέρετε φιλοδώρημα δε δίνω από άποψη.

χαχα θα με βγάλετε και τσιγγούνη στο τέλος  :grin:

ρε καυλιάρη και καυλιάρηδες...
δεν διαφωνώ...

απλά εσείς δεν διαβάζετε καλά τι έγραψα...

εγώ πάντα αφήνω φιλοδώρημα στους ντελιβεράδες ή σε σερβιτόρους, ανάλογα πάντα την ευγένεια και την εξυπηρετικότητα ή την εμφάνισή τους
(τελευταία παραγγέλνω μέρα παρα μέρα ένα σουβλάκι και μία coca cola, 3.5€ και τους δίνω 5€ χωρίς να υπάρχει ελάχιστη παραγγελία)
αλλά αυτό που ήθελα να πω είναι
ότι τους δίνω γιατί εγώ θέλω και όχι γιατί πρέπει ή μου το ζητάνε!!!
εγώ νευριάζω με αυτούς που λένε (και το θυμούνται μόνο όταν βρέχει, και είμαι σίγουρος ότι οι ίδοι δεν αφήνουν φιλοδώρημα) αφήστε φιλοδώρημα στους ντελιβεράδες, επειδή βρέχει, επειδή χιονίζει, επειδή φυσάει... :S

το έγραψες κι εσύ... δεν είσαι υποχρεωμένος, είναι άγραφος κανόνας, και στην ουσία το κάνεις γιατί έχεις εσύ ψυχολογικά θέματα και λυπάσαι ή ντρέπεσαι να μην τους αφήσεις, επειδή πιστεύεις ότι δουλεύουν για λίγα χρήματα, ενώ μπορεί ένας που δουλεύει σε τηλεφωνικό κέντρο να βγάζει λιγότερα...

τεσπα... δεν θα κάτσω να κάνω και βαθυστόχαστες συζητήσεις εδώ πέρα, γιατί το μόνο βαθύ που θέλω είναι τα βαθιά τσιμπούκια...
και μη μου γαμάτε το θρεντ με τις ανοησίες σας, γαμήστε εμένα αν θέλετε :grin:

επίσης... εγώ όταν μου περισσεύουν και δίνω φιλοδώρημα σε ντελιβερά ή σε σερβιτόρο, δίνω και σε έναν άστεγο που θα δω στο δρόμο να κάθετε κάτω μες στο κρύο, χωρίς να πουλάει κάτι ή να ζητιανεύει...
απλά ανέφερα τη μαλακία που γράφουν πάρα πολλοί, ντελιβεράδες φαντάζομαι, στο fb τις περιόδους με έντονο κρύο και βροχές μπας και ανεβάσουν τα κέρδη τους :P
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
[URL unfurl="true"]https://78.media.tumblr.com/196549c39bd57c86d5de1a12fea0bc0c/tumblr_om5njsoeNQ1w6w4gro1_500.gif[/img[/URL]]

[b][color=red]Σημαντικό[/color][/b]

Καλησπέρα παίδες, γνωρίζει κανείς σας γυναίκα που να γουστάρει πολύυυυ να πίνει χύσια και κάτουρα? Κυρίως κάτουρα? Να θέλει να τα πίνει όλα και να μην χορταίνει?

Έχω γνωρίσει έναν άντρακλα που γουστάρει να τα δίνει σε γυναίκα, να του τα πίνουν όλα όμως και δεν βρίσκει οπότε μου ζήτησε τη βοήθεια μου, και αν του βρω καμία τέτοια καριόλα,
μπορεί να μου δώσει κι εμένα κανένα ποτηράκι  ;D

Αν γνωρίζετε κάποια τέτοια γυναίκα παρακαλώ γράψτε μου ή πείτε μου από το τηλέφωνο.
Ευχαριστώ.

:hi:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
[URL unfurl="true"]https://78.media.tumblr.com/8a37778368388553bbadb21c93477618/tumblr_ozr989HaaD1vthphuo1_500.jpg[/img[/URL]]

θα ήθελα πολύ να με κατουρούσαν πατέρας με γιό παρέα, ή να με έχυναν μαζί, ή να με γάμαγαν παρέα πίπα κώλο!

:erection: :wanker:
 

Blackpenny

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
0
χαχα θα με βγάλετε και τσιγγούνη στο τέλος  :grin:

ρε καυλιάρη και καυλιάρηδες...
δεν διαφωνώ...

απλά εσείς δεν διαβάζετε καλά τι έγραψα...

εγώ πάντα αφήνω φιλοδώρημα στους ντελιβεράδες ή σε σερβιτόρους, ανάλογα πάντα την ευγένεια και την εξυπηρετικότητα ή την εμφάνισή τους
(τελευταία παραγγέλνω μέρα παρα μέρα ένα σουβλάκι και μία coca cola, 3.5€ και τους δίνω 5€ χωρίς να υπάρχει ελάχιστη παραγγελία)
αλλά αυτό που ήθελα να πω είναι
ότι τους δίνω γιατί εγώ θέλω και όχι γιατί πρέπει ή μου το ζητάνε!!!
εγώ νευριάζω με αυτούς που λένε (και το θυμούνται μόνο όταν βρέχει, και είμαι σίγουρος ότι οι ίδοι δεν αφήνουν φιλοδώρημα) αφήστε φιλοδώρημα στους ντελιβεράδες, επειδή βρέχει, επειδή χιονίζει, επειδή φυσάει... :S

το έγραψες κι εσύ... δεν είσαι υποχρεωμένος, είναι άγραφος κανόνας, και στην ουσία το κάνεις γιατί έχεις εσύ ψυχολογικά θέματα και λυπάσαι ή ντρέπεσαι να μην τους αφήσεις, επειδή πιστεύεις ότι δουλεύουν για λίγα χρήματα, ενώ μπορεί ένας που δουλεύει σε τηλεφωνικό κέντρο να βγάζει λιγότερα...

τεσπα... δεν θα κάτσω να κάνω και βαθυστόχαστες συζητήσεις εδώ πέρα, γιατί το μόνο βαθύ που θέλω είναι τα βαθιά τσιμπούκια...
και μη μου γαμάτε το θρεντ με τις ανοησίες σας, γαμήστε εμένα αν θέλετε :grin:

επίσης... εγώ όταν μου περισσεύουν και δίνω φιλοδώρημα σε ντελιβερά ή σε σερβιτόρο, δίνω και σε έναν άστεγο που θα δω στο δρόμο να κάθετε κάτω μες στο κρύο, χωρίς να πουλάει κάτι ή να ζητιανεύει...
απλά ανέφερα τη μαλακία που γράφουν πάρα πολλοί, ντελιβεράδες φαντάζομαι, στο fb τις περιόδους με έντονο κρύο και βροχές μπας και ανεβάσουν τα κέρδη τους :P
[/quote


Προσπαθείς να γίνεσαι προκλητικός μπας κ θυμώσει κανεις κ σε κεράσει πίπα.οκ θεμιτό.το γιατί δίνω εγώ φιλοδώρημα αν δεν το έχεις ήδη κατάλαβει δεν αξίζεις περαιτέρω να στο αναλύσω.Οι εργαζόμενοι δεν είναι για να τους λυπάσαι,δουλευουν κάποιοι πολύ σκληρά  κ σε δύσκολες κ επικίνδυνες συνθηκες.Μπραβο σου αγόρι μου πάντως που καταδεχεσαι κ αφήνεις tips.Μιας κ είσαι τόσο large,τους αγνώστους που στον δίνουν στα γρηγορα,τους θεωρείς σκληρά εργαζόμενους ώστε να αφήνεις κ σ εκείνους?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
για πες εσύ που φαίνεται ότι το έχεις σπουδάσει... :S
τι ακριβώς δεν κατάλαβα που μπορείς να μου εξηγήσεις?
γιατί σε λίγο θα μας το κάνετε και επιστήμη το ντελίβερι... :S

απλά καταλαβαίνω εδώ ότι έχετε κάνει αρκετοί αυτή τη δουλειά και θιχτήκατε.

1 ακόμα ερώτηση.
έχουμε έναν ντελιβερά που εργάζεται για ένα σουβλατζίδικο και παίρνει χ μισθό.
όταν βρέχει και φύγει από το σουβλατζίδικο και έρθει στο σπίτι μου για να φέρει την παραγγελία, αυτό για το οποίο πληρώνετε δηλαδή, για να κάνει τη δουλειά του δηλαδή,
θέλετε να του αφήσω φιλοδώρημα.

και έχουμε και έναν νταλικέρη που δουλεύει σε μία μεταφορική
που ξεκινάει από θεσσαλονίκη για να μεταφέρει εμπόρευμα σε μία αποθήκη στην αθήνα
και φυσικά είναι χειμώνας, βρέχει και σε κάποια σημεία έχει και χιόνια...

με τη λογική σας, στην αποθήκη που θα παραδώσει το εμπόρευμα, εκτός το τιμολόγιο που θα του δώσουν θα πρέπει να του δώσουν και φιλοδώρημα 1€ :S σωστά κατάλαβα?

:vomit:
βλακα το ίδιο είναι το παπάκι με την νταλίκα;
Ασχολήσου με τις πατούσες και τους τριχωτούς χεσμένους κώλους που δείχνεις να το κατέχεις καλύτερα.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Γαμώτο...  :(

Μιλούσα σήμερα στο fb με έναν νταλικέρη, νεαρό, χοντρούλη γομαράκο που μου άρεσε σε κανα δυο φώτος που τον είδα
και μου στέλνει μία φώτο με πουτσοκέφαλο
του λέω στείλε μου μία να φαίνεται ολόκληρη
και μου στέλνει αυτή...

23897718_1849230035389428_1983211946_n.jpg


και μου λέει στείλε και δική σου, και του στέλνω αυτή...

[URL unfurl="true"]https://s20.postimg.org/kth511jml/20170722_030151.jpg[/img[/URL]]

ξενέρωσα λίγο ρε γαμώτο...
[/quote]τι είναι αυτό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom