Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 918
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αν η τσάρκα είναι εκτός Πειραιά και χωράει και τρίτος στην παρέα στείλε μήνυμα να σας γνωρίσω και από κοντά!!!
Και βεβαια χωρανε το τραπεζομπουκαλο ειναι για 6 ατομα
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
720
Like
1.505
Πόντοι
206
Για Roi Mat, όντως υπάρχουν οι τακτικές κοπέλες του μαγαζιού, που οι πιο πολλές είναι μέτριες. Όντως πριν περίπου ένα μήνα, μαζί με τις τακτικές, είχε καμιά δεκαριά και παραπάνω, δυνατά μωρά, θύμιζε πασαρέλα φάση ή στριπτιζάδικο. Αλλά δεν μιλούσαν Ελληνικά να κάνουμε χαβαλέ. Επιπρόσθετα δεν ενδιαφερόντουσαν για ποτό. Είχαν μαζευτεί στο Π που είναι στο βάθος και χόρευαν μόνες τους με έναν-δύο πελάτες.
Σε άλλη μέρα που πήγα πάλι, καθημερινή, πιο λίγες κοπέλες πλέον, αλλά είχαν πιάσει την μπάρα και γενικά όπου είχε σκαμπό. Αποτέλεσμα την έκανα για το Παρκάκι.
Πάντως παιχνίδι γίνεται με τις τακτικές. Φουλ χουφτώματα, άλλωστε μερικές σου πιάνουν τον πούτσο πριν ακόμη κεράσεις ποτό. Τώρα να γαμήσεις δύσκολο, γιατί φαίνεσαι. Δεν αξίζει σε καμιά περίπτωση πάντως να κάνεις φάση μέσα στο μαγαζί, το "ταξίμετρο" γράφει διπλά και πολλά.
Εγώ έκανα φάση την εποχή πριν την δεύτερη καραντίνα, την μεγάλη, και εν τέλει μου βγήκε σε καλό. Μόλις κλείσανε τα μαγαζιά τότε, τον πρώτο καιρό, οργανώναμε πάρτι στο σπίτι της μιας κάθε Σάββατο. Εννοείται έφερνε τις φίλες της από το μαγαζί, εγώ έφερνα τα ποτά. Γενικά περάσαμε ωραία.
 

Forgivebutnotforget

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
281
Πόντοι
21
Αν η τσάρκα είναι εκτός Πειραιά και χωράει και τρίτος στην παρέα στείλε μήνυμα να σας γνωρίσω και από κοντά!!!
Ας μας στειλει Ο ΑΡΧΗΓΟΣ GOLEMIS με το καλο οταν γυρισει και απο εμενα κανονιστηκε ηδη ειμαι μεσα με τα 1000
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ας μας στειλει Ο ΑΡΧΗΓΟΣ GOLEMIS με το καλο οταν γυρισει και απο εμενα κανονιστηκε ηδη ειμαι μεσα με τα 1000
Λογω καθυστερησης της καταραμενης πτησης απο το καταραμανο Συδνευ εφτασα πρωι Αθηνα με πλακωσανε οι δικοι μου. Θα ριξω ενα υπνακο και μολις ξυπνησω θα σας στειλω πμ με κινητο να συννενοηθουμε
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αρχηγοι μου μετα απο πολυ ταλαιπωρια εφτασα Αθηνα. Πολυ κουραση απο το ταξιδι 23 ωρες. Ποια εχουν μεινει ανοιχτα για καταδρομικη απο Τριτη και μετα? Ειμαι πτωμα για αυτο το ΠΣΚ αλλα απο Τριτη αρχιζει η τουρνε σε οτι ομπαρο εχει μεινει ανοιχτο
 

Forgivebutnotforget

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
281
Πόντοι
21
Αρχηγοι μου μετα απο πολυ ταλαιπωρια εφτασα Αθηνα. Πολυ κουραση απο το ταξιδι 23 ωρες. Ποια εχουν μεινει ανοιχτα για καταδρομικη απο Τριτη και μετα? Ειμαι πτωμα για αυτο το ΠΣΚ αλλα απο Τριτη αρχιζει η τουρνε σε οτι ομπαρο εχει μεινει ανοιχτο
Golemi αρχοντα εννοείται ριξε ξεκουραση κανε αυτα που πρεπει με οικογενεια και λοιπους συγγενεις και φιλους και οταν γουσταρεις πραγματικα χωρις καμμια πιεση απο πλευρας μου στειλε μηνυμα να βγουμε τσαρκα γιατι θελω απο παρτη σου ενα σεμιναριο καλης και εξυπνης συμπεριφορας που πρεπει να εχω στα κωλομπαρα για να περναω καλα χωρις να με μαδανε οικονομικα σε εμπιστευομαι και το κατεχεις καλο βραδυ και εδω ειμαστε....Σε ευχαριστω εκ των προτερων Αρχηγε
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
26
Like
874
Πόντοι
311
Αρχηγοι μου μετα απο πολυ ταλαιπωρια εφτασα Αθηνα. Πολυ κουραση απο το ταξιδι 23 ωρες. Ποια εχουν μεινει ανοιχτα για καταδρομικη απο Τριτη και μετα? Ειμαι πτωμα για αυτο το ΠΣΚ αλλα απο Τριτη αρχιζει η τουρνε σε οτι ομπαρο εχει μεινει ανοιχτο
Τί να έχει μείνει φίλε μου. Περασμένα μεγαλεία, πού είναι οι μαγαζάρες του παρελθόντος
Ντάλας στο Παγκράτι, 2000 π.Χ. στην Καλλιρόης, του Νικήτα στη Δάφνη, Ανεσις στην Βουλιαγμένης και τόσα άλλα.
Μιχαλακοπούλου είχε 20 μαγαζιά, Κυψέλη άλλα τόσα κι άλλα τόσα στου Γκύζη

Πάντως. Πέρα από τα 3-4 γνωστά μαγαζιά που πας αν θέλεις μπριζόλα και που τα ξέρουμε όλοι, αν θες καθαρά να πυρφορίσεις εγώ θα πήγαινα στο παρκάκι, ή στην Νικόλ στο Περιστέρι, ή Πιπίνου στον Ρομοσό (στορυ)
ή στην έσχατη roi mat
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Μιας που αναφέρθηκε τελευταία το ρουά ματ να σας πω δικές μου εντυπώσεις που το επισκέφτηκα πριν 2 μέρες..Είχε αρκετές γυναίκες μέσα κάποιες πιο πιτσιρίκες και καποιες πιο μεγάλες αλλά μόνο κονσομα.Τιποτα παραπάνω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παιδιά ξέρει κανείς που να έχει πάει το τελευταίο δίμηνο στο "La luna" της Μιχαλακοπούλου να μου πει αν δουλεύουν Σαββατόβραδο Μαρία, Μαρίνα και Εύα; Distro εσύ θα γνωρίζεις σίγουρα
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
26
Like
874
Πόντοι
311
Βόλτα χτες μετά από καιρό στην περιοχή της Τρούμπας και πιάνοντας την Νοταρά από το τέλος προς την αρχή πήγα σε τρία μαγαζιά
1. Europa, λίγα πράγματα,η Ιωάννα κρατάει το μαγαζί ακόμα, έχει μια Ελληνίδα πίσω από την μπάρα και δύο Ρωσίδες κάτω του μετρίου, την μία την ήξερα από το Cointreau.
2. Λευκές νύχτες, μία από τα ίδια. Το πολύ κιριλε τους μάρανε. Ωραίο το περιβάλλον αλλά από γυναίκες και ατμόσφαιρα λίγα πράγματα
Και 3. Σκορπιός για κατάληξη στο άντρο της καλτιλας και της ακολασίας.
Μαγαζί για σκληρούς χυστες, πελατεία κάτι ναυτικοί, ένας τύπος με ένα χέρι που χόρευε ζεϊμπέκικο και από γυναίκες κάτι δομινικανες,γυφτισες, κάτι παλαιμαχες μπουζουκοβιες που απ'τα ξενύχτια η μούρη τους έχει γίνει σαν αρβύλα του '40
Για το σέρβις και τις υπηρεσίες δεν θα γράψω, όποιος έχει πάει ξέρει.
Γενικώς υπερκάλτ καταστάσεις
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
26
Like
874
Πόντοι
311
Ξέχασα να συμπληρώσω οτι για τους νταλκαδιάρηδες παίζει και λάιβ κάθε Παρασκευή Σάββατο σε παρακείμενη μπουζουκερί με Διαμαντή Διονυσίου και Σταύρο Φωτιάδη
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Βόλτα χτες μετά από καιρό στην περιοχή της Τρούμπας και πιάνοντας την Νοταρά από το τέλος προς την αρχή πήγα σε τρία μαγαζιά
1. Europa, λίγα πράγματα,η Ιωάννα κρατάει το μαγαζί ακόμα, έχει μια Ελληνίδα πίσω από την μπάρα και δύο Ρωσίδες κάτω του μετρίου, την μία την ήξερα από το Cointreau.
2. Λευκές νύχτες, μία από τα ίδια. Το πολύ κιριλε τους μάρανε. Ωραίο το περιβάλλον αλλά από γυναίκες και ατμόσφαιρα λίγα πράγματα
Και 3. Σκορπιός για κατάληξη στο άντρο της καλτιλας και της ακολασίας.
Μαγαζί για σκληρούς χυστες, πελατεία κάτι ναυτικοί, ένας τύπος με ένα χέρι που χόρευε ζεϊμπέκικο και από γυναίκες κάτι δομινικανες,γυφτισες, κάτι παλαιμαχες μπουζουκοβιες που απ'τα ξενύχτια η μούρη τους έχει γίνει σαν αρβύλα του '40
Για το σέρβις και τις υπηρεσίες δεν θα γράψω, όποιος έχει πάει ξέρει.
Γενικώς υπερκάλτ καταστάσεις
Καλά ο "Σκορπιός" είναι το στέκι της καρδιάς μας, δεν το συζητώ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Σκορπιός ή Χαλαρά απόψε? δίλημμα..
Ο "Σκορπιός" είναι για πιο "μερακλήδες" και ψημένους, το "Χαλαρά" όμως έχει σαφώς ωραιότερες γυναίκες και είναι σταθερή αξία
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.402
Πόντοι
15.775
Συμφωνα με το facebook του καταστηματος το Απλο bar στο Νεο Κοσμο κλεινει και βγαινει για πωληση..Λογοι υγειας λεει το αφεντικο..
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.673
Like
8.047
Πόντοι
1.056
Συμφωνα με το facebook του καταστηματος το Απλο bar στο Νεο Κοσμο κλεινει και βγαινει για πωληση..Λογοι υγειας λεει το αφεντικο..
Θα κλείσουν αρκετά φέτος
από τα λίγα που έχουν μείνει ακόμα ζωντανά.....
Το σπορ πεθαίνει χρόνο με το χρόνο.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Συμφωνα με το facebook του καταστηματος το Απλο bar στο Νεο Κοσμο κλεινει και βγαινει για πωληση..Λογοι υγειας λεει το αφεντικο..
Λυπόμαστε για το θέμα υγείας του αφεντικού, όχι όμως και για το μαγαζί που μας είχε γεμίσει και προμότορές του πριν λίγο καιρό εδώ
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.402
Πόντοι
15.775
Μιας και λεμε για κλειστα μαγαζια εκλεισε και το Bone Nuit(πιρφοραδικο) που ηταν στην Παρασχου. Αντεχουν ακομα οσα ειναι 3ης Σεπτεμβριου και γυρω στενα.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.673
Like
8.047
Πόντοι
1.056
Μιας και λεμε για κλειστα μαγαζια εκλεισε και το Bone Nuit(πιρφοραδικο) που ηταν στην Παρασχου. Αντεχουν ακομα οσα ειναι 3ης Σεπτεμβριου και γυρω στενα.
Με το ζόρι αντέχουν, 6 έχουν μείνει εδώ πια από τις δεκάδες που είχε η γειτονιά μου και οι γύρω περιοχές πριν μερικά χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom