Νέα

Τα παιδιά της παραλίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Poupoulenia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Poupoulenia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
*Γεια σας ύστερα από λίγο καιρό σκέψης αποφάσισα να γράψω μερικές ερωτικές εμπειρίες που μου έχουν συμβεί κατά τη διάρκεια της ζωής μου σε αυτό το site μιας και μου αρέσει να αναφέρομαι σε αυτές,πόσο μάλλον όταν τις διαβάζουν δεκάδες ανδρικά βλέμματα.Θα ήθελα να κάνω ξεκάθαρο εξ αρχής πως δεν με ενδιαφέρει κάποιου είδους γνωριμία εδώ ή αν τυχόν τις θεωρείται δημιουργήματα της φαντασίας μου.'Όποιος θέλει τις διαβάζει,όποιος δεν θέλει δεν τις διαβάζει και απλά δεν δίνει σημασία και δεν κάνει ανούσια σχόλια του τύπου 'χαχα τι μαλακίες'κτλπ.Τέλος κλείνω με την ευχή να περάσουμε όλοι καλά και ευχάριστα!  :P *


   Είχα χρόνια να πάω διακοπές με την αδελφή μου μιας και είχε κλειστεί στην οικογένεια της και στην νέα της ζωή. Όντας μεγαλύτερη κατ'εμε 15 χρόνια ποτέ δεν είχαμε πολλά πολλά και ούτε όπως είναι φυσικό δεν είχαμε ζήσει μαζί πολλά πράγματα.Με εξέπληξε ευχάριστα το γεγονός όταν με πήρε τηλέφωνο και μου είπε πως θα πήγαινε καλοκαιρινές διακοπές με τον άντρα της στη Σύρο και τα 2 τους παιδιά και πως αν ήθελα ήμουν και εγώ ευπρόσδεκτη.Φυσικά και δέχτηκα αφού και θα μου δινόταν η ευκαιρία να ξαναζήσω από κοντά την αδελφή μου αλλά και θα έκανα τις διακοπούλες μου σε ένα όμορφο νησί του Αιγαίου. Έτσι λοιπόν ετοιμάσαμε τα μπαγκάζια μας και αναχωρήσαμε με ένα ευχάριστο κλίμα να είναι διάχυτο στην ατμόσφαιρα.
   Φτάνοντας στο ξενοδοχείο ταχτοποιηθήκαμε και αρχίσαμε να μπαίνουμε στο κλίμα μιας και θα καθόμασταν 1 βδομάδα και οφείλαμε να προσαρμοστούμε γρήγορα.Οι πρώτες 3 μέρες κυλούσαν ομαλά,επισκεφτήκαμε πολλά μέρη όπως την άνω Σύρο,την Χαλανδριανή,το Καστρί κτλπ.Την τέταρτη όμως μέρα καθώς απολάμβανα τον ήλιο στη παραλία κοντά στο ξενοδοχείο το οποίο μέναμε είδα μια παρέα 3 ατόμων αγόρια όλοι τους γύρω στα 20-25 που έκαναν πολλή φασαρία και συνέχεια είτε έβριζαν είτε μίλαγαν για γκόμενες (πράγμα το οποίο εμένα με ενόχλησε να μην έχω ησυχία)...Το απόγευμα της ίδιας μέρας και ενώ ήμουν στην ίδια παραλία μαζί με τα ανιψάκια μου οι 3 άντρες άρχισαν και κοίταζαν προς το μέρος μου λέγοντας 'ποπο τι μουνάκι είναι αυτο' και άλλου τέτοιου είδους ξεράσματα.Δεν έδωσα σημασία και βούτηξα στη θάλασσα κάνοντας το μπάνιο μου και παίζοντας με τα παιδάκια.
Την πέμπτη ημέρα και έχοντας βαρεθεί πλήρως με την αδελφή μου και την οικογένεια της πήρα τα παιδιά της να πάμε βόλτα στη γύρω περιοχή,πάλι τα ίδια με αυτούς που με κόζαραν συνέχεια και δεν το παράταγαν μη σεβόμενοι το γεγονός ότι ήμουν με μικρά παιδιά και πως δεν τους έχω δώσει δικαιώματα.Το κακό ήταν πως είχαμε πάει εκεί με το αυτοκίνητο του άντρα της αδελφής μου και αυτοί βαρίοντουσαν να πάνε σε άλλες παραλίες και εγώ αναγκαστικά συνάνταγα τους ενοχλητικούς μην έχοντας άλλη παραλία να πάω.Την έκτη μέρα όμως θες οι αγαμίες θες ότι δεν το έβαζαν κάτω,άρχισε και μου άρεσε η ιδέα να με φλερτάρουν και άρχισα να τους βλέπω με άλλο μάτι,αποκλείοντας όμως το ενδεχόμενο να κάνω κάτι μαζί τους.Όμως με είχαν ερεθίσει και το βράδυ δεν μπορούσα να τους βγάλω από το μυαλό μου μιας και η ιδέα να με σκίσουν 3 παθιασμένοι πούτσοι μου άρεσε....Το πρωί της έβδομης και τελευταίας μέρας είπα πως δεν αισθάνομαι πολύ καλά στην παρέα μου και δεν έχω όρεξη να τους ακολουθήσω στις ταβέρνες ή όπου αλλού θα πήγαιναν.Έτσι φόρεσα το μαγιό και το παρεό μου και κατέβηκα προς τη παραλία έχοντας θολωμένο μυαλό και πολλές αμφιβολίες για το αν κάνω το σωστό πράγμα...
   Εκεί ήταν και οι 3 και χάζευαν τον λίγο κόσμο που υπήρχε πρωινίατικα.Ξάπλωσα και άρχισα να σκέπτομαι ωχ τι θα κάνω παναγία μου,αυτοί εδώ καυλωμένοι όπως είναι θα μου ορμήξουν.Ήρθαν κοντά μου και ένιωσα ακόμα πιο πιεσμένη,παρόλαυτα μετά τους χαιρετισμούς άρχισα να νιώθω και πιο άνετα.Τους ρώτησα πως γίνεται να είναι όλη την ώρα εκεί και μου απάντησαν ότι ο πατέρας ενός εκ των τριών είχε το beach bar και αν θέλω να με κεράσουν ποτάκι.Πήγαμε στο μαγαζάκι χαλαρώσαμε και τα 'παμε φέρνοντας τη κουβέντα όμως στο σεξουαλικό.Ε δεν άντεξα και πολύ και ύστερα από μερικά βλέμματα με πιάνουν και με πάνε στις τουαλέτες.Με γδύνουν λυσσασμένα σχίζοντας το παρεό μου και το πάνω μέρος του μπικίνι.Σε μια στιγμή βρέθηκα να γλύφω και να πιπώνω 3 πούτσες,ο λαιμός μου είχε μπουκώσει και εγώ κόντευα να πνιγώ αλλά το γούσταρα τρελά.Με δύναμη μου βγάζει ένας το κάτω μέρος και μου λέει θα σου διαλύσουμε το κώλο βρωμοπούτανο και τον έβαλε όλο μέσα.Εγώ πόνεσα αλλά δεν μπορούσα να πω κάτι μιας και ο άλλος μου έχωνε όλα του τα δάχτυλα στο στόμα μου και ο τρίτος μου έγλυφε το μουνάκι μου που έβγαζε καταρράκτες.Με γάμαγαν χωρίς σταματημό και από όλες τις τρύπες με τη στάση να είμαι εγώ ανάμεσα σε δύο και στο τρίτο να του γλύφω το καυλί να παίρνει κύριο ρόλο.Όταν με ακούμπησαν πάνω στο νιπτήρα μου έφτυναν το πρόσωπο και με έβριζαν ξευτελίζοντας με σαν μια φτηνή πουτάνα του δρόμου.Ενώ το μουνί και ο κώλος μου είχε ανοίξει τότε άρχισαν και με έβαζαν να τους γλύφω τα πόδια και ο ένας έφερε από την αποθήκη μπουκάλι coca cola.Ενώ ο ένας με έγλυφε στο πρόσωπο ο άλλος προσπαθούσε να βάλει το μπουκάλι στο κωλαράκι μου και ο τρίτος είχε καταιδρώσει και κόντευε να σκάσει.Αφού μου άνοιξαν κάθε τρύπα όσο δεν πάει(μέχρι και τη μπουνία του έβαλε ένας μέσα μου)είχε έρθει η ώρα να τελειώσουν.Ο ένας τα άφησε στην πίσω τρυπούλα μου,ο άλλος στα βυζάκια μου και ο τρίτος με έβαλε να του τα καταπιώ...Στο τέλος αφού εγώ τα είχα χάσει με όλα όσα έγιναν αυτοί άρχισαν να λένε 'τσουλάρα θα σου σχίζουμε το πάτο κάθε μέρα','αχ να ήταν εδώ οι φίλοι σου να σε καμαρώσουν' κτλπ εγώ τους είπα πως θα γύρναγα πίσω το απόγευμα.Όταν το άκουσαν αυτό με έβρισαν και αφού μου πέταξαν τα ρούχα μου άγρια πάνω μου,μου είπαν να φύγω (πράγμα που εμένα με ενόχλησε αλλά τεσπα).
   Γυρνώντας στο χοτέλ τα συναισθήματα μου ήταν ανάμεικτα.Από τη μία χάρηκα που έβγαλα τη πουτάνα από μέσα μου και έκανα τις κρυφές αμαρτίες μου πραγματικότητα και από την άλλη με χάλασε που μου συμπεριφέρθηκαν έτσι.Το απόγευμα γύρισαν και οι άλλοι και όταν η αδελφή μου με ρώτησε αν είμαι καλύτερα της είπα πως από τις πολλές φορές που έχω πάει τουαλέτα δεν μπορώ καλά καλά να περπατήσω.Εκείνη με καθησύχασε λέγοντας μου πως θα γίνω καλά και ότι μάλλον κάτι που έφαγα με πείραξε.Εγώ της απάντησα ότι μάλλον το 'κρέας' θα ήταν  :) .Το βράδυ γυρίσαμε πίσω.Χάρηκα που ξανάδα το μωρό μου και περισσότερο όταν μου είπε ότι θα με πάει διακοπές στην Κρήτη....


*Δεν πρόκειται να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες επί του θέματος.
Στο μέλλον αν έχω όρεξη θα αναφέρω μερικές ακόμα που μπροστά σε αυτήν είναι πολύ πιο πλούσιες στο κυρίως πιάτο.*


cya...



                 
   
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
επιτελους!
να και ενα θεμα με ερωτικες ιστοριες που δεν ειχε σκεφτει κανενας να ανοιξει :2funny: :2funny: :2funny:
γεια σου ρε πουπουλενια :2funny:
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
Η coca cola ητανε ZERO....?????
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
τελικα σε πηγε διακοπες στην κρητη,ο κερατουκλης?
 

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
Πουπουλένια τι κάνεις? Με θυμάσαι?...ο ένας από τους 3 είμαι...αυτός με το μεγαλύτερο.... :sunglasses:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ωραια ιστορια πουπουλενια...ρε τυποι γιατι την αποπερνεται την κοπελα :think:
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Πουπουλενια εγω και η παρεα μου ειμαστε στη διαθεση σου  :2on1:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τελικα σε πηγε διακοπες στην κρητη,ο κερατουκλης?

XAXXAXAXAXA για να δεις τι μαλακες κυκλοφορουν.

Αντε να χεις μια τετοια πουταναρα και να νομιζεις οτι εχεις σχεση  :2funny: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τα νεφρα μου ρε μαλακες χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

v1982

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
den nomizw na einai alitheia auta poules poupoulenia giati ligo duskolo se toualeta apo beach bar na kaneis kati giati sunuthws einai mesa sti vromia pantws borw na pw pws exeis megalh fadasia kai den einai kako........
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Εγω αναρωτιεμαι που δεν θελεις να πεις και αλλες λεπτομερειες...τι αλλο να πεις δηλαδη ???
Αν η κοκα κολα ητανε 500 ml η 1.5l ??? χαχαχα!
Μηπως να πας και σε κανα γιατρο αν ειναι αληθινη η ιστορια σου? γιατι μαζι με τα χυσια τους σου δωσανε και τιποτε αλλο ???
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Εχω την υποψια οτι ολες αυτες οι τσοντο ιστοριες που κυκλοφορουν στο Ιντερνετ ειναι ξεπατικωσουρα  και οι ισιες μουφιες ιστοριες που εβγαζε  το αειμνητο εναλλακτικο λαιφσταιλ εντυπο FREE πριν κατι χρονια.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εχω την υποψια οτι ολες αυτες οι τσοντο ιστοριες που κυκλοφορουν στο Ιντερνετ ειναι ξεπατικωσουρα  και οι ισιες μουφιες ιστοριες που εβγαζε  το αειμνητο εναλλακτικο λαιφσταιλ εντυπο FREE πριν κατι χρονια.... :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν εχειs δικιο....Βαψαμε ολη την κουζινα χαριs στο...FREE :2funny: :2funny:
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Δεν εχειs δικιο....Βαψαμε ολη την κουζινα χαριs στο...FREE :2funny: :2funny:

Ναι ιστοριες με  εξιωματικους με σωματοτυπο Jessica Alba που πηγαιναν στην σκοπια ετσι στο ξεκουδουνο και βαζαν τους φανταρους να της πηδηξουν στα ορθια...Ωμος ρεαλισμος που λεμε....Αυτοι και ο Marc Dorcel.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281
θα σας δωσω μια συμβουλη: οταν ακουτε πορνοιστορια και δινει εμφαση στο γαμησι απο τον κωλο (οτι και καλα της ξεσκισαν τον κωλο, της εχυσαν στο κωλο, της εβαλαν κοκα κολα στον κωλο κοκ) τοτε 99,999999% ο αφηγητης ειναι αδερφη-πουστης- κραγμενη-λουγκρα.........
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
θα σας δωσω μια συμβουλη: οταν ακουτε πορνοιστορια και δινει εμφαση στο γαμησι απο τον κωλο (οτι και καλα της ξεσκισαν τον κωλο, της εχυσαν στο κωλο, της εβαλαν κοκα κολα στον κωλο κοκ) τοτε 99,999999% ο αφηγητης ειναι αδερφη-πουστης- κραγμενη-λουγκρα.........

:thumbsup:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πωπω.......βγαλανε τα πουπουλα τηs...Πουπουλενιαs!!!!! :bounce-glasses:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
θα σας δωσω μια συμβουλη: οταν ακουτε πορνοιστορια και δινει εμφαση στο γαμησι απο τον κωλο (οτι και καλα της ξεσκισαν τον κωλο, της εχυσαν στο κωλο, της εβαλαν κοκα κολα στον κωλο κοκ) τοτε 99,999999% ο αφηγητης ειναι αδερφη-πουστης- κραγμενη-λουγκρα.........
σωστος.μια που ειχα διαβασει στο ιντερνετ ελεγε για μια που γαμιουνταν απο τον κωλο 50 λεπτα και εφτασε σε οργασμο λεει τοτε.ουτε στις μεγαλύτερες τσοντοπαραγωγες δεν εχει σκηνη 50 λεπτα απο τον κωλο.τεσπα σωστγος ο φιλος.ασε που υπαρχουν ατομα που πληρωνονται για να γραφουν τετοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom