Νέα

Τα παιδιά της παραλίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Poupoulenia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
θα σας δωσω μια συμβουλη: οταν ακουτε πορνοιστορια και δινει εμφαση στο γαμησι απο τον κωλο (οτι και καλα της ξεσκισαν τον κωλο, της εχυσαν στο κωλο, της εβαλαν κοκα κολα στον κωλο κοκ) τοτε 99,999999% ο αφηγητης ειναι αδερφη-πουστης- κραγμενη-λουγκρα.........
δηλαδη τυπε η πουπουλενια βγηκε φτερου? :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτο που ειπε ο αλλος με την κοκα κολα ζιρο ηταν μοναδικο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
σωστος.μια που ειχα διαβασει στο ιντερνετ ελεγε για μια που γαμιουνταν απο τον κωλο 50 λεπτα και εφτασε σε οργασμο λεει τοτε.ουτε στις μεγαλύτερες τσοντοπαραγωγες δεν εχει σκηνη 50 λεπτα απο τον κωλο.τεσπα σωστγος ο φιλος.ασε που υπαρχουν ατομα που πληρωνονται για να γραφουν τετοια.

Εκτος απο τις αδερφες γραφουν και ενα σωρο "πειραγμενοι"...Το τι ανισοροπα ειχα διαβασει.... :cheesy:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ασε οτι μπορεις και δεν μπορεις να φανταστεις και σε οποιο μερος δεν μπορεις να σκεφτεις οτι μπορει να γινει κατι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εμενα μου κανει εντυπωση η τελευταια προταση "αν δεν θελετε μην σχολιασετε ή μην αρχιζετε τα ανωριμα κοροιδεματα"
ΧΑΧΧΑΧΑΧ

Προφανως και θα κραξουμε για να γελασουμε.... αλλωστε το γελιο απο το κραξιμο ειναι δεδομενο

τι περιμενεις να καυλωσουμε ρε τυπισσα (αν εισαι τυπισσα) απο αυτη την μπουρδα που εγραψες?

Παλια ειχα φτιαξει ενα hi5 και ειχα βαλει φωτογραφιες πακιστανων μεσα και παριστανα οτι ειμαι εγω

και μου λεει ενας φιλος μαλακας εισαι θα μπορουσες να βρεις γκομενα αμα εβαζες καμια δικια σου κανονικη

φιλε μου του κανω το γελιο που θα ριξω ομως απο αυτα που κανω ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ

ενω το να βρω γκομενα δεν ειναι... ΧΑΧΑΧ σωστος?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οπως και τα τηλε-ΦΟΝΙΚΑ κλασιματα η κτυπηματα πουτσου στο ακουστικο .
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
εμενα μου κανει εντυπωση η τελευταια προταση "αν δεν θελετε μην σχολιασετε ή μην αρχιζετε τα ανωριμα κοροιδεματα"
ΧΑΧΧΑΧΑΧ

Προφανως και θα κραξουμε για να γελασουμε.... αλλωστε το γελιο απο το κραξιμο ειναι δεδομενο

τι περιμενεις να καυλωσουμε ρε τυπισσα (αν εισαι τυπισσα) απο αυτη την μπουρδα που εγραψες?

Παλια ειχα φτιαξει ενα hi5 και ειχα βαλει φωτογραφιες πακιστανων μεσα και παριστανα οτι ειμαι εγω

και μου λεει ενας φιλος μαλακας εισαι θα μπορουσες να βρεις γκομενα αμα εβαζες καμια δικια σου κανονικη

φιλε μου του κανω το γελιο που θα ριξω ομως απο αυτα που κανω ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ

ενω το να βρω γκομενα δεν ειναι... ΧΑΧΑΧ σωστος?
Οχι...μαλακας με διπλα τουρμπο...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
αφηστε και το αλλο.ενα σωρο και με γυναικεια πολλες φορες ψευδωνυμα κανουν δικα τους μπλογκ και γραφουν οτι μπορεις να φανταστεις.μετα πο καμποσο καιρο βεβαια εξαφανιζονται πολλες φορες οτνα θελει ο κοσμος να γνωρισει να δει τι γυναικες ειναι...αρχιδια πουστηδες ειναι.να σου γραφει με γυναικειο ονομα αλικη ας πουμε και να λεει οτι σεξ χωρις οθωμανικο δεν κανει και γουσταρει εργαλεια 25αρια και βαλε ε εκει καταλαβαινεις οτι προκειται κραγμενη λουγκρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom