Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.234
Κριτικές
2
Like
22.648
Πόντοι
6.236
μετα απο 2 χρονια μπακουριασης τα καταφερα , μιλαω καθημερινα και θα βγω με μια ομορφη κοπελα(27χρ) μετα απο δικια της παροτρινση την κυριακη για μπανιο , θελω να ευχαριστισω ολες τις πορνες αθλιες και μη που μου κρατησαν συντροφια ολο αυτο το διαστημα
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
Μετά λέμε για τις γυναίκες ότι με το που θα τους μιλήσει κάποιος, αμέσως σκέφτονται τι μπομπονιέρες θα έχουν στο γάμο....
Εσύ ακόμα δεν πήγες για μπάνιο και αποκλείστηκες ισόβια από το bou λόγω ευτυχισμένης γεμάτης ζωής. Σωραίος και εσύ.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.065
Κριτικές
10
Like
13.089
Πόντοι
3.846
Mη δει ο Έλληνας το διπλανό του να χαίρεται, αμέσως να του κόψει τη χαρά

Μη δει ο Έλληνας το διπλανό του να στερείται κάτι, αμέσως να του τρίψει στη μούρη την επιτυχία του

Παίκτη μου βιάστηκε να κάνεις φιγούρα την επτιυχια σου για αυτο προκαλείς την οργή. Αν περνούσες καλά με την κοπέλα δε θα ένιωθες ανάγκη να το φλεξάρεις σε άγνωστους για να τους κάνεις να ζηλέψουν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.198
Like
18.286
Πόντοι
3.656
μετα απο 2 χρονια μπακουριασης τα καταφερα , μιλαω καθημερινα και θα βγω με μια ομορφη κοπελα(27χρ) μετα απο δικια της παροτρινση την κυριακη για μπανιο , θελω να ευχαριστισω ολες τις πορνες αθλιες και μη που μου κρατησαν συντροφια ολο αυτο το διαστημα
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι

Πώς καταντήσαμε έτσι ρε πούστη...

Ο άλλος θα πάει με γκόμενα για μπάνιο κι έχει χεστεί απ'τη χαρά του 1 βδομάδα πριν.Εν τω μεταξύ η γκόμενα παίζει και να μην το θυμάται

Αν σου'ρθει Σάββατο βράδυ το μήνυμα του άκυρου,μην αυτοκτονήσεις τύπε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.833
Κριτικές
127
Like
8.062
Πόντοι
7.885
Mη δει ο Έλληνας το διπλανό του να χαίρεται, αμέσως να του κόψει τη χαρά

Μη δει ο Έλληνας το διπλανό του να στερείται κάτι, αμέσως να του τρίψει στη μούρη την επιτυχία του

Παίκτη μου βιάστηκε να κάνεις φιγούρα την επτιυχια σου για αυτο προκαλείς την οργή. Αν περνούσες καλά με την κοπέλα δε θα ένιωθες ανάγκη να το φλεξάρεις σε άγνωστους για να τους κάνεις να ζηλέψουν.
Τυπε τον τραμπουκιζουμε ομαδικα μπας και βαλει μυαλο και γλιτωσει το πιρφοριλικι. Τι να ζηλεψουμε απο την μ@λακια που τον δερνει.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
καλά ολα αυτά αλλά γιατί ένα ραντεβουδακι να τον αποτρέψει από το να ξαναμπεί στο site ακόμα και σχέση να κάνει μπόρει να σταματήσει τις πουτάνες (όπως είναι και το πρέπον μάλλον)..αλλά οκ δικαιωμά του
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Πρόσεξε λίγο τις οικονομικές παραμέτρους του μπάνιου. Αν πληρώσεις βενζίνες, ξαπλώστρες, χταποδάκια και δεν πηδήξεις, τότε ναι, σώσε την όποια αξιοπρέπειά σου και μην ξαναμπείς στο σαη!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.965
Like
18.282
Πόντοι
3.656
Παίκτη μου βιάστηκε να κάνεις φιγούρα την επτιυχια σου για αυτο προκαλείς την οργή. Αν περνούσες καλά με την κοπέλα δε θα ένιωθες ανάγκη να το φλεξάρεις σε άγνωστους για να τους κάνεις να ζηλέψουν.
Ποια επιτυχία ; Επιτυχία θα ήταν να τον πήγαινε αυτή με το ανάξι της για μπάνιο , να τον κέρναγε, αυτός να έπινε όλη μέρα τον κώλο του και μετά επειδή δεν είναι αχάριστος για ανταμοιβή , να την σοδόμιζε μόνο με σάλιο και να της γέμιζε σπέρμα το κωλάντερο . Οι σκληροί καριόληδες τα κάνουν αυτά.
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση ή θα μείνουμε στο μπάνιο; Από καθαρά συναδελφικό ενδιαφέρον ρωτάω.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.601
Like
10.116
Πόντοι
3.506
Θα πάει για μπάνιο. Αυτή θα φέρει και τις φίλες της. Αυτός θα πληρώσει ξαπλωστρα,βενζίνη,καφέ,φαΐ.

Αυτές όλες μαζί ,ρεφενέ,θα του πάρουν ένα παγωτό. Θα της βλέπει να γλείφουν το παγωτό και θα λέει πωπω σχεδόν γαμησα σήμερα.

Και όταν αυτό γίνει καμία εικοσαριά φορές μέχρι αυτή να βρει γαμια θα λέει είμαστε φίλοι.
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Θα πάει για μπάνιο. Αυτή θα φέρει και τις φίλες της. Αυτός θα πληρώσει ξαπλωστρα,βενζίνη,καφέ,φαΐ.

Αυτές όλες μαζί ,ρεφενέ,θα του πάρουν ένα παγωτό. Θα της βλέπει να γλείφουν το παγωτό και θα λέει πωπω σχεδόν γαμησα σήμερα.

Και όταν αυτό γίνει καμία εικοσαριά φορές μέχρι αυτή να βρει γαμια θα λέει είμαστε φίλοι.
Σε σενάριο τσόντας θα τις πηδούσε όλες μαζί!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.295
Like
3.602
Πόντοι
1.706
μετα απο 2 χρονια μπακουριασης τα καταφερα , μιλαω καθημερινα και θα βγω με μια ομορφη κοπελα(27χρ) μετα απο δικια της παροτρινση την κυριακη για μπανιο , θελω να ευχαριστισω ολες τις πορνες αθλιες και μη που μου κρατησαν συντροφια ολο αυτο το διαστημα
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
Πρόωρα ενθουσιασμένο σε βλέπω, αλλά τέλος πάντων. Σου εύχομαι κάθε επιτυχία. Όπως και να το κάνουμε η πραγματική ζωή είναι εκεί έξω. Καλά να περνάς!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μετά λέμε για τις γυναίκες ότι με το που θα τους μιλήσει κάποιος, αμέσως σκέφτονται τι μπομπονιέρες θα έχουν στο γάμο....
Εσύ ακόμα δεν πήγες για μπάνιο και αποκλείστηκες ισόβια από το bou λόγω ευτυχισμένης γεμάτης ζωής. Σωραίος και εσύ.
Φαντασία μου πλανευτρα, είσαι η πιο μεγάλη ψεύτρα..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Εγω εχω μια απορια.
Σημερα ειναι Τριτη.
Γιατι θα πατε την Κυριακη για μπανιο, μετα απο τοσες ημερες?
Ενδιαμέσως πειραζει να βρεθειτε για κανεναν καφέ ας πουμε?
Εχετε συναντηθει ακομη ή οχι? Δεν εχω καταλαβει.
Το καλό πράγμα αργεί
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.891
Κριτικές
3
Like
4.502
Πόντοι
456
2 μέρες και δεν έχουμε νέα του ακόμα.Να ανησυχήσω;
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.310
Like
3.577
Πόντοι
1.706
Τύπος νηματοθέτης κατάλαβε την πρόωρη μαλακία του να εγκαταλείψει τον πληρωμένο και αποφάσισε να εγκαταλείψει τα εγκόσμια, έγινε ιερομόναχος
ΕΥΛΟΓΗCΟΝ :priest::priest::priest::priest::priest:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.629
Like
68.299
Πόντοι
11.956
Εεεε ναι τώρα βάζει ένα νήμα μας λέει 5 πληροφορίες και μετά χάνονται....όταν ανεβάζει κάποιος κάποιο νήμα πρέπει να είναι παρόν ....και να ακούσει τους έμπειρους μύστες και να δώσει απαντήσεις....μετά λένε γιατί τρολαρουμε....αφού δεν υπάρχουν απαντήσεις ο καθένας βάζει το αλατοπιπερο στο νημα
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
2 μέρες και δεν έχουμε νέα του ακόμα.Να ανησυχήσω;
Εγινε μαλακία..Ακουσε τον Alex,βγηκανε νωρίτερα για καφε και εκει παιχτηκε κακο σκηνικό και εληξε αδοξα...
Παει και το μπανακι....:confused::confused::confused:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.891
Κριτικές
3
Like
4.502
Πόντοι
456
Ρε μάγκες μας τρολάρει ο τυπάς.Μπηκε έγραψε τη μαλακία του και απλά διαβάζει τι του απαντάμε.Σαν τον άλλον με την κουμπάρα.Τουλαχιστον ο άλλος ανέβασε και καμία φώτο της κουμπάρας.Ελπιζω να μας ανεβάσει φώτο την Κυριακή το βράδυ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom