Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Ελπίζω να πάει καλά και να μην χρειαστεί να επιστρέψεις σε πορνοκαταστάσεις
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
πως τα καταφερες ρε φιλε? γιατι εμεις μονο πουτανες γαμαμε,
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Διάβασα στο twitter μια ατάκα ελλεηνίδας που έλεγε πως η διαφορά αντρών και γυναικών είναι πως οι γυναίκες επιλέγουν ενώ οι άντρες πάνε με όποια τους κάτσει.
Στο twitter την έκραξα αλλά το γεγονός πως ανοίχτηκε τέτοιο νήμα εδώ αποδυκνύει πως είχε αυτή δίκιο.
μεγα λαθος.
ΚΑΙ εμεις επιλεγουμε :eyebrows:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.768
Πόντοι
5.975
Ελλείψη άλλου Κυριακατικού θέματος (για την ώρα), καλό είναι και αυτό... :globeos-cigar:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.196
Like
18.284
Πόντοι
3.656
Διάβασα στο twitter μια ατάκα ελλεηνίδας που έλεγε πως η διαφορά αντρών και γυναικών είναι πως οι γυναίκες επιλέγουν ενώ οι άντρες πάνε με όποια τους κάτσει.
Στο twitter την έκραξα αλλά το γεγονός πως ανοίχτηκε τέτοιο νήμα εδώ αποδυκνύει πως είχε αυτή δίκιο.

Όποιος το έγραψε,μάλλον με διαβάζει εδώ πέρα

Εννοείται,η μεγαλύτερη αλήθεια είναι.Μόνο τα σόσιαλ να κοιτάξεις,βλέπεις ποιος έχει επιλογές και ποιος όχι.Όλοι αυτοί που κάνουν τίντερ κλπ μόλις τους πει γυναίκα να συναντηθούν,θα πάνε πετώντας.Η γυναίκα μπορεί να κλείσει 500 ραντεβού τη μέρα και να μην πάει ποτέ...μόνο για την πλάκα της.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
χτες βγήκα πρώτο ραντεβού με 40αρα που στα μηνύματα μου το έπαιζε καυλιάρα κι έτσι και θα γίνει χαμόγς και ξέρω γω.
20 κιλά πάνω απο τις φωτογραφίες και μου πέταξε ότι έχει να πάει με άντρα 5 χρόνια, από τότε που έφυγε ο σύζυγος για να μην πληγωθεί το παιδί.

Η πρώτη λογική αντίδραση ήταν να τσεκάρω τι παίζει αυτή την περίοδο σε στούντιο και μασατζίδικα. Γιατί αυτός είναι ο μπουρδελιάρης τελικά. Θα γαμήσει με όποιο τρόπο μπορεί.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.066
Like
6.763
Πόντοι
1.056
χτες βγήκα πρώτο ραντεβού με 40αρα που στα μηνύματα μου το έπαιζε καυλιάρα κι έτσι και θα γίνει χαμόγς και ξέρω γω.
20 κιλά πάνω απο τις φωτογραφίες και μου πέταξε ότι έχει να πάει με άντρα 5 χρόνια, από τότε που έφυγε ο σύζυγος για να μην πληγωθεί το παιδί.

Εγω θα της τον εριχνα μυστη (σε φυσιολογικα πλαισια βεβαια και οχι να ειναι 100 κιλα) μονο και μονο με αυτο που σου ειπε, αν μη τι αλλο δειχνει αξιοπρεπεια.., χωρις βεβαια να σημαινει οτι δεν θα μπορουσε να παει με αλλον αντρα!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.226
Κριτικές
2
Like
22.619
Πόντοι
6.236
χτες βγήκα πρώτο ραντεβού με 40αρα που στα μηνύματα μου το έπαιζε καυλιάρα κι έτσι και θα γίνει χαμόγς και ξέρω γω.
20 κιλά πάνω απο τις φωτογραφίες και μου πέταξε ότι έχει να πάει με άντρα 5 χρόνια, από τότε που έφυγε ο σύζυγος για να μην πληγωθεί το παιδί.
Γιατί να έφυγε ο σύζυγος άραγε....:think:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Όποιος το έγραψε,μάλλον με διαβάζει εδώ π
Οι γυναίκες επιλέγουν ενώ οι άντρες πάνε με οποία τους κάτσει, είναι πολύ παλιό ρητό..
Πρώτη φορά το άκουσα πριν 25 χρόνια..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.226
Κριτικές
2
Like
22.619
Πόντοι
6.236
Οι γυναίκες επιλέγουν ενώ οι άντρες πάνε με οποία τους κάτσει, είναι πολύ παλιό ρητό..
Πρώτη φορά το άκουσα πριν 25 χρόνια..
Μα πριν 25 χρόνια; Με αυτό σε νανούριζαν όταν ήσουν μωράκι;;
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
χτες βγήκα πρώτο ραντεβού με 40αρα που στα μηνύματα μου το έπαιζε καυλιάρα κι έτσι και θα γίνει χαμόγς και ξέρω γω.
20 κιλά πάνω απο τις φωτογραφίες και μου πέταξε ότι έχει να πάει με άντρα 5 χρόνια, από τότε που έφυγε ο σύζυγος για να μην πληγωθεί το παιδί.

Η πρώτη λογική αντίδραση ήταν να τσεκάρω τι παίζει αυτή την περίοδο σε στούντιο και μασατζίδικα. Γιατί αυτός είναι ο μπουρδελιάρης τελικά. Θα γαμήσει με όποιο τρόπο μπορεί.
Σιγά μην είχε να κάνει σεξ 5 χρόνια.. βαλτην να κάνει δίαιτα και γυμναστική.. μπορεί να προκύψει καλή περίπτωση..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Γιατί να έφυγε ο σύζυγος άραγε....:think:
Σοβαρό σχόλιο: με μικρό παιδί χωρίζουν.. διαφωνώ.. εκτός αν η κατάσταση ήταν ανυπόφορη..
Αν χωρίζουν για την εμφάνιση κακώς..γυμναστήρια, δίαιτες κλπ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.196
Like
18.284
Πόντοι
3.656
χτες βγήκα πρώτο ραντεβού με 40αρα που στα μηνύματα μου το έπαιζε καυλιάρα κι έτσι και θα γίνει χαμόγς και ξέρω γω.
20 κιλά πάνω απο τις φωτογραφίες και μου πέταξε ότι έχει να πάει με άντρα 5 χρόνια, από τότε που έφυγε ο σύζυγος για να μην πληγωθεί το παιδί.

Η πρώτη λογική αντίδραση ήταν να τσεκάρω τι παίζει αυτή την περίοδο σε στούντιο και μασατζίδικα. Γιατί αυτός είναι ο μπουρδελιάρης τελικά. Θα γαμήσει με όποιο τρόπο μπορεί.

5 αυτή,κανα 15 εσύ,έκανε ψυχικό ο ένας στον άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom