Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.159
Πόντοι
4.546

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
674
Like
299
Πόντοι
26
Δε μπορώ να καταλάβω το σκοπό για τον οποίο άνοιξε νήμα για να πει οτι απλά θα βγει με κάποια την Κυριακή και το κυριότερο να λέει ότι βρήκε κοπέλα. Ο νηματοθέτης μήπως είναι 18 χρονών μαξ? Όπως και να χει καλή τύχη μακάρι να πάει καλά αλλά όπως προείπαν και άλλοι αν είναι ελληνίδα κράτα μικρό καλάθι.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.203
Like
3.454
Πόντοι
456
Διάβασα στο twitter μια ατάκα ελλεηνίδας που έλεγε πως η διαφορά αντρών και γυναικών είναι πως οι γυναίκες επιλέγουν ενώ οι άντρες πάνε με όποια τους κάτσει.
Στο twitter την έκραξα αλλά το γεγονός πως ανοίχτηκε τέτοιο νήμα εδώ αποδυκνύει πως είχε αυτή δίκιο.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
Διάβασα στο twitter μια ατάκα ελλεηνίδας που έλεγε πως η διαφορά αντρών και γυναικών είναι πως οι γυναίκες επιλέγουν ενώ οι άντρες πάνε με όποια τους κάτσει.
Στο twitter την έκραξα αλλά το γεγονός πως ανοίχτηκε τέτοιο νήμα εδώ αποδυκνύει πως είχε αυτή δίκιο.
γιατι ρε παιδι, αδικο εχει?
οταν η καθε γκομενα-απο θεοχοντρη ορκα μεχρι μοντελε- εχει δεκαδες καλημερακηδες και καληνυχτακηδες, αυτη δεν επιλεγει με το ποιον θα βγει?
οταν ο μεσος ελληνας ψαχνει μια βρωμονεοελλεηνιδα να κανει το μεγα λαθος του γαμου-παιδιων-διαζυγιου και διατροφης, και δεν του καθεται σχεδον καμια νορμαλ, δε θα παει αναγκαστικα να κανει το βημα με οποια τελικα του κατσει?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Διάβασα στο twitter μια ατάκα ελλεηνίδας που έλεγε πως η διαφορά αντρών και γυναικών είναι πως οι γυναίκες επιλέγουν ενώ οι άντρες πάνε με όποια τους κάτσει.
Στο twitter την έκραξα αλλά το γεγονός πως ανοίχτηκε τέτοιο νήμα εδώ αποδυκνύει πως είχε αυτή δίκιο.
Οι γκομενες επιλεγουν απο τους υποψηφιους γαμιαδες ποιος θα τους κατσει για σχεση,αν τους κατσει.
Οι ανδρες δε διαλεγουν(δυστυχως)ποια θα γαμησουν,γαμανε οποια τους επιλεξει.
Οι ανδρες ομως επιλεγουν με ποια θα κανουν σχεση απο αυτες που γαμησαν!
Δικαιο η επιτηδευμενα αδικο;
Το ιδανικο δε θα ταν οι ανδρες να διαλεγουν μουνι για γαμησι και οι γυναικες ανδρα για σχεση;
Οσο ιδανικο η δικαιο ακουγεται αλλο τοσο ουτοπικο ειναι:
Αν οι ανδρες επελεγαν μουνι να γαμησουν τοτε τα περιθωρια των γυναικων να επιλεξουν μετα συντροφο θα στενευαν μια και υπαρχει η νοοτροπια πως αν μου κατσει μια ευκολα δεν κανει για σχεση.
Μαλακισμενη νοοτροπια για την οποια ευθυνονται περισσοτερο οι ανδρες!
Αντιστροφα αν οι γυναικες επελεγαν ανδρα για σχεση τοτε θα εμεναν με το μουνι στο χερι μια και ποιος θα καθοταν να υπομενει να γαμησει καποια που θα γαμουσε στο 5ο plus ραντεβου μονο και μονο για να πειστει αυτη πως ειναι ο εκλεκτος της καρδιας της;
Μαλακισμενη γυναικεια νοοτροπια πως αν δεν ταλαιπωρηθει ο υποψηφιος ανδρας δε θα την δει για σχεση.
Συνυπευθυνοι λοιπον ανδρες γυναικες για το αβολο παραδοξο που επικρατει:καθενας απο τα δυο φυλα να βρισκει ευκολοτερα οτι δεν ποθει και τοσο.
Οι ανδρες να καταληγουν με σχεση ενω ηθελαν απλα να γαμησουν
Και γυναικες στον καλαθο αχρηστων μετα απο ενα ξεγυρισμενο one night stand ενω εψαχναν πριγκηπα!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Αύριο η μεγάλη μέρα....
που μάλλον
θα γ@μησεις κιόλας!:knockinb:


Συμβουλή:

Να είσαι ο εαυτός σου!

Ποτέ μην προσπαθήσεις να υποδυθείς κάτι άλλο.... από αυτό που είσαι πραγματικά!

:hi:

Ισως δε γαμησει...ισως τον ακουμπησει ομως...
Καλα να παιξει αμυνα και στον αιφνιδιασμο να σκοραρει
Bonus tip:οι αγκαλιες μες τη θαλασσα και κατω απο πετσετες θαλασσης μπορει να του δωσουν την ευκαιρια να της πετυχει κανα δυο γαμιες
Απαξ και καταφερει να κουνηθει 2-3 φορες μεσα εξω ειναι δικια του(σημειωση:τα κουνηματα να ειναι μεσα της οχι στον αερα)
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.297
Πόντοι
11.956
Εγώ νομίζω ότι ο νηματοθετης που δεν έχει απαντήσει μέρες τώρα .....ένα πιρούνι εάν του δώσεις ούτε τα μάτια του δεν μπορεί να βγάλει.....όχι να γαμισει
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.066
Like
6.763
Πόντοι
1.056
Νηματοθετη πιστευω σε σενα!

Παμε αγορινα μου! :rockon:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Έχει να κάνει και με τον πλυθησμό της εκάστοτε χώρας!

Η ψωροκωσταινα η Ελλαδιτσα έχει 10.000.000 εκατομμύρια πλυθησμό!
Πάρα πολύ λίγες επιλογές σε μουνι!

Η Ρωσία έχει
150.000.000 εκατομμύρια πληθυσμό!
Παντού μουνι!
Πάρα πολλές επιλογές!

:woldman:
δεν είναι έτσι καθώς ο Σπαλιάρας μπορεί να έχει γαμήσει 4500 γκόμενες ,ενώ ο σαντ μαν καμία.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.226
Κριτικές
2
Like
22.619
Πόντοι
6.236

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Νηματοθέτης, αντί να ετοιμάζεται για Κυριακή, κάνει ερωτήσεις σε άλλα νήματα για άκα σε studio....Δεν ξέρω, δεν ξέρω...:sunglasses:

Κάνει αντιπερισπασμό.. τελικά θα μας αιφνιδιάσει και θα πάει για μπάνιο..( στη γουοτερλαντ της Αθήνας , να πιει φραπέ μόνος, μετά το ακα..- έτσι κάνω κι εγώ, χωρίς ακα..)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Ποια γουερλαντ..καμία παρακμιακή πισίνα στη γειτονιά..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.226
Κριτικές
2
Like
22.619
Πόντοι
6.236
Κάνει αντιπερισπασμό.. τελικά θα μας αιφνιδιάσει και θα πάει για μπάνιο..( στη γουοτερλαντ της Αθήνας , να πιει φραπέ μόνος, μετά το ακα..- έτσι κάνω κι εγώ, χωρίς ακα..)
Waterland:smitten:τι μου θύμισες τώρα.....
Πας και χαζεύεις κωλαράκια να πέφτουν από τις τσουλήθρες;
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Waterland:smitten:τι μου θύμισες τώρα.....
Πας και χαζεύεις κωλαράκια να πέφτουν από τις τσουλήθρες;
Όχι πάω θάλασσα για τα αρθριτικά μου..κάπου κοντά.. Καραμπουρνάκι..δίπλα στο σαρκ.. χαζεύω τις κοπέλες στο σαρκ από τη θάλασσα και κάνω μακροβουτια για να τις προσελκυσω...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.226
Κριτικές
2
Like
22.619
Πόντοι
6.236
Ποια γουερλαντ..καμία παρακμιακή πισίνα στη γειτονιά..
%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%BD%CE%B1-53025861.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom