Νέα

Τα καλύτερα Anime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mythical Zoan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456
Για την ηλικία μου(πάντα κρινόμαστε βάση ηλικίας),καλή είμαι μωρε,δεν γκρινιάζω..Σ ευχαριστώ πολύ!Καλό υπόλοιπο!
Χαχαχα ούτε εμείς πάντως.Μια χαρά μας φτιάχνεις.Αλλά σκέψου το μου έβαλες ιδέες με το cosplay.Καλή συνέχεια!
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.281
Like
20.025
Πόντοι
3.656
Μα ρε πούστη μου είπαμε σημασία έχει το ταξίδι αλλά 1100 επεισόδια και έχει ακόμα τουλάχιστον μια 5ετία για να τελειώσει;Το πρωτοείδα όταν το βάλανε σε κάποιο Ελληνικό κανάλι σαν Καπετάνιο Ντρεικ.Το σταμάτησα κάπου στο 60 επεισόδιο.Άσε το Dragonball Super μια πατάτα και μισή.Μόνο η ταινία με τον Broly ήταν καλή.Έχει ξεφύγει και δεν έχει κανένα νόημα πια.Μια και η δικιά μου εφηβεία ήταν δεκαετία 90 εγώ είμαι συναισθηματικά συνδεδεμένος με Kabamaru,Jumaru,Area 88,Akira,Robotech,Macross kai Macross Plus,Ninja Scroll,Evangelion,Cowboy Bebop και το μέγα επος για μένα Rurouni Kenshin που τώρα συνεχίζεται το manga το οποίο είναι πολύ καλό και έχουμε επιτέλους απο τα μέσα του 2023 νέα ανιμε σειρά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Προφανώς και θα ήσουν Sakura που αποτι έχω ψιλοδιαβάσει ξεκίνησε πολύ καλός και δυνατός χαρακτήρα αλλά στο τέλος παραμερίστηκε.
Ακριβως αυτο ειπα πριν κατι χρονια σε εναν τυπο που το εβλεπε,μου λεει ξεκινα δες το εχει τρομερη πλοκη,παγκοσμια κυβερνηση που στηνει δολοπλοκιες κλπ.Απο τοτε κολλησα.Στο σουπερ αξιζε η σκηνη με Σον Γκοκου εξω απο το ναο:hi:Τα ιδια βλεπαμε πανω κατω,καπου εκει ειμαι κι εγω:confused::confused::confused:
 

Soliram7

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
89
Like
206
Πόντοι
20
..Ξεκίνησα με Naruto..πωπω, τι θυμήθηκα τώρα..
Στάνταρ one piece γούσταρα...και death note ..
Η Jo fungirl των manga θα τρελαθώ τελείως με αγαπημένω το Naruto??? Όνειρο θα είναι θα ξυπνήσω που θα πάει
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456
Ακριβως αυτο ειπα πριν κατι χρονια σε εναν τυπο που το εβλεπε,μου λεει ξεκινα δες το εχει τρομερη πλοκη,παγκοσμια κυβερνηση που στηνει δολοπλοκιες κλπ.Απο τοτε κολλησα.Στο σουπερ αξιζε η σκηνη με Σον Γκοκου εξω απο το ναο:hi:Τα ιδια βλεπαμε πανω κατω,καπου εκει ειμαι κι εγω:confused::confused::confused:
Δεν το είχα παρατηρήσει ότι κάνανε τέτοια αναφορά.Πωωω είναι πολύ deep to dragonball super.Τι να πω.Λένε ότι τα νέα Arc Granola κλπ κλπ είναι πολύ καλύτερα.Είδωμεν.
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.281
Like
20.025
Πόντοι
3.656
Δεν το είχα παρατηρήσει ότι κάνανε τέτοια αναφορά.Πωωω είναι πολύ deep to dragonball super.Τι να πω.Λένε ότι τα νέα Arc Granola κλπ κλπ είναι πολύ καλύτερα.Είδωμεν.
Γενικα ψιλοβαρετο αλλα αυτη η αναφορα ηταν γαματη:rockon:Ειδωμεν:confused::confused::confused:
 

Soliram7

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
89
Like
206
Πόντοι
20
Για εμένα τοπ είναι το Berserk μακάρι να συνεχίσει κάπως
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456
Γενικα ψιλοβαρετο αλλα αυτη η αναφορα ηταν γαματη:rockon:Ειδωμεν:confused::confused::confused:
ειρωνικά το είπα πραγματικά αυτό ήταν το προβλημά τους να κάνουν αναφορά τόσο παλιά;περα από το black Goku arc άντε και το τελικό τουρνουά όλο το άλλο ήταν μάπα.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Καλά εγώ απλα θα το παρατηρώ το θέμα γιατί μετα τις γυναίκες, είναι το 2ο μεγαλύτερο κόλλημα μου. (3 ταττοο, παρα πολλες φιγουρες). Να πω 2,3 που δεν είδα να γράψετε, τα οποία είναι πολύ καλά κατ'εμε.
1) Stein's Gate
2) Haikyu
3) Guren Lagann
4) Hellsing και Hellsing Ultimate

Δεν πρόσεξα, αν βάλατε τα Full Metal Alchemist και το Brotherhood.
 

Rossonero1990

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
517
Πόντοι
280
1. One piece
2. dragonball
3. Naruto
4. Sailor moon

Το ONE PIECE δεν πιανεται. 23 χρονια κραταει αυτη η κολονια απο το ALTER τοτε. Ο μεγαλος Goda ειναι μονος του στην κορυφη. Πλεον διαβαζω μονο manga και οne piece
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Επηρεασμενος απο το νημα ειδα χτες το resident evil infinite darkness. Τεσσερα επεισοδιακια. Καλο.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.124
Κριτικές
1
Like
158.764
OP
OP
Mythical Zoan

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
521
Κριτικές
21
Like
2.626
Πόντοι
1.196

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.124
Κριτικές
1
Like
158.764
Συνεχίζεις να είσαι ψαγμένο κορίτσι :wink:
Άκουγα και K-pop ...!!
Ενημερώνομαι για πολλά αγόρι,οντος..μ αρέσει να συναναστρεφομαι με νεολαία και να παίρνω από τον...παλμό τους!!
 
OP
OP
Mythical Zoan

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
521
Κριτικές
21
Like
2.626
Πόντοι
1.196
Άκουγα και K-pop ...!!
Ενημερώνομαι για πολλά αγόρι,οντος..μ αρέσει να συναναστρεφομαι με νεολαία και να παίρνω από τον...παλμό τους!!
K-pop τι είναι; Εμείς οι νεαροί δεν τα γνωρίζουμε αυτά.
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Κορεατικη ποπ; Σαν βασανιστηριο για δυτικους κατασκοπους ακουγεται
2funny.gif
2funny.gif
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Σημερα ξεκινησα το Dragon's dogma. Τα γραφικα δεν με ενθουσιασαν αλλα φαινεται να εχει καλο σεναριο. Απο παιχνιδι επισης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom