Νέα

Τα καλύτερα Anime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mythical Zoan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456
Συμφωνω,αλλα πολλα εχουν πλοτ χοουλς και αφηνουν κενα.Cowboy ειδα μονο μια ταινια,Ντεθ Νοουτ φαινοταν οτι το πηγαιναν οπως να 'ναι για να βγουν επεισοδια,περιμενα να παιχτει καμια ανατροπη με Σινιγκαμι και να την σκαπουλαρει ο Λαιτ.:confused::confused::confused:
Cowboy Bebop ωραία η ταινία αλλά πρέπει να δεις τη σειρά.Όχι πάλι αρκετές φορές την γλύτωσε ο πούστης.Κανονικά ο L ήταν καλύτερος από τον Light.Το ευχαριστήθηκα το τέλος με τον καριόλη.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.124
Κριτικές
1
Like
158.764
..Ξεκίνησα με Naruto..πωπω, τι θυμήθηκα τώρα..
Στάνταρ one piece γούσταρα...και death note ..
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456
Φοιτήτρια βρε αγορι..
Δεν πρόσεξα το προφίλ σορρυ.One piece είναι τεράστιο εγώ είμαι γέρος δεν αντέχω να δω σειρά 1000 επεισόδια.Το τελευταίο τόσο τεράστιο ανιμε που είδα μετά το dragonball ήταν το Touch που έφτασε τα 100 επεισόδια.Το naruto το παράτησα νωρίς κοντά στο 20-25 επεισόδιο.Κουράστηκα να βλέπω χαραχτήρες να συζητάνε τι κίνηση κάνει ο καθένας αντι να βλέπω μάχη.Την ίδια περίοδο που έβλεπα και prince of tennis.Με κάψανε και τα 2 αυτά.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.124
Κριτικές
1
Like
158.764

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.124
Κριτικές
1
Like
158.764
Δεν πρόσεξα το προφίλ σορρυ.One piece είναι τεράστιο εγώ είμαι γέρος δεν αντέχω να δω σειρά 1000 επεισόδια.Το τελευταίο τόσο τεράστιο ανιμε που είδα μετά το dragonball ήταν το Touch που έφτασε τα 100 επεισόδια.Το naruto το παράτησα νωρίς κοντά στο 20-25 επεισόδιο.Κουράστηκα να βλέπω χαραχτήρες να συζητάνε τι κίνηση κάνει ο καθένας αντι να βλέπω μάχη.Την ίδια περίοδο που έβλεπα και prince of tennis.Με κάψανε και τα 2 αυτά.
Το κατάλαβα ρε συ ,δεν τρέχει, ναι,είχε καταντήσει βαρετό αλλα ήταν το πρώτο μου...:smiling-face-with-heart-eyes:
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.281
Like
20.025
Πόντοι
3.656
Δεν πρόσεξα το προφίλ σορρυ.One piece είναι τεράστιο εγώ είμαι γέρος δεν αντέχω να δω σειρά 1000 επεισόδια.Το τελευταίο τόσο τεράστιο ανιμε που είδα μετά το dragonball ήταν το Touch που έφτασε τα 100 επεισόδια.Το naruto το παράτησα νωρίς κοντά στο 20-25 επεισόδιο.Κουράστηκα να βλέπω χαραχτήρες να συζητάνε τι κίνηση κάνει ο καθένας αντι να βλέπω μάχη.Την ίδια περίοδο που έβλεπα και prince of tennis.Με κάψανε και τα 2 αυτά.
Aξιζει με 1000,το one piece.Ξεκίνα το,εγω καπου στα 970 ειδα,τετοια πλοκη,αναλυση χαρακτηρων κλπ σπανια συναντας ακομα και σε ταινιες.Ντραγκον μπολ συνεχιζεται το μανγκα και θα βγουν επεισοδια ανιμε με Μορο και Γκρανολα νομιζω.Ναρουτο δεν ειδα ποτε.:confused::confused::confused:
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.124
Κριτικές
1
Like
158.764
Τα βρίσκεις στο ιντερνετ τα περισσότερα πια.
Ναι ρε συ,αλλα ήταν η συλλογή μου φυσικα στεναχωρηθηκα..
Λοιπον θυμάμαι ότι ειχα ντυθει Sakura σε cosplay, πανε κατι αιώνες φυσικα χαχαχαχαχα!!
Ωραιο θεματάκι άνοιξε τ αγορι πάντως, θα το παρακολουθώ όταν έχω χρόνο!
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456
Aξιζει με 1000,το one piece.Ξεκίνα το,εγω καπου στα 970 ειδα,τετοια πλοκη,αναλυση χαρακτηρων κλπ σπανια συναντας ακομα και σε ταινιες.Ντραγκον μπολ συνεχιζεται το μανγκα και θα βγουν επεισοδια ανιμε με Μορο και Γκρανολα νομιζω.Ναρουτο δεν ειδα ποτε.:confused::confused::confused:
Μα ρε πούστη μου είπαμε σημασία έχει το ταξίδι αλλά 1100 επεισόδια και έχει ακόμα τουλάχιστον μια 5ετία για να τελειώσει;Το πρωτοείδα όταν το βάλανε σε κάποιο Ελληνικό κανάλι σαν Καπετάνιο Ντρεικ.Το σταμάτησα κάπου στο 60 επεισόδιο.Άσε το Dragonball Super μια πατάτα και μισή.Μόνο η ταινία με τον Broly ήταν καλή.Έχει ξεφύγει και δεν έχει κανένα νόημα πια.Μια και η δικιά μου εφηβεία ήταν δεκαετία 90 εγώ είμαι συναισθηματικά συνδεδεμένος με Kabamaru,Jumaru,Area 88,Akira,Robotech,Macross kai Macross Plus,Ninja Scroll,Evangelion,Cowboy Bebop και το μέγα επος για μένα Rurouni Kenshin που τώρα συνεχίζεται το manga το οποίο είναι πολύ καλό και έχουμε επιτέλους απο τα μέσα του 2023 νέα ανιμε σειρά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι ρε συ,αλλα ήταν η συλλογή μου φυσικα στεναχωρηθηκα..
Λοιπον θυμάμαι ότι ειχα ντυθει Sakura σε cosplay, πανε κατι αιώνες φυσικα χαχαχαχαχα!!
Ωραιο θεματάκι άνοιξε τ αγορι πάντως, θα το παρακολουθώ όταν έχω χρόνο!
Προφανώς και θα ήσουν Sakura που αποτι έχω ψιλοδιαβάσει ξεκίνησε πολύ καλός και δυνατός χαρακτήρα αλλά στο τέλος παραμερίστηκε.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456
Ναι ρε συ,αλλα ήταν η συλλογή μου φυσικα στεναχωρηθηκα..
Λοιπον θυμάμαι ότι ειχα ντυθει Sakura σε cosplay, πανε κατι αιώνες φυσικα χαχαχαχαχα!!
Ωραιο θεματάκι άνοιξε τ αγορι πάντως, θα το παρακολουθώ όταν έχω χρόνο!
Μη μας φτιάχνεις τώρα.Να ξέρεις ότι ίσως σε κανένα ραντεβουδάκι σου ζητήσουμε να έρθεις ντυμένη cosplay.Να το βάλεις στις παροχές σου με εξτραδάκι.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.124
Κριτικές
1
Like
158.764
Μη μας φτιάχνεις τώρα.Να ξέρεις ότι ίσως σε κανένα ραντεβουδάκι σου ζητήσουμε να έρθεις ντυμένη cosplay.Να το βάλεις στις παροχές σου με εξτραδάκι.
.....να θυμηθώ τα νιάτα μου χαχαχαχα !!!
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
750
Κριτικές
19
Like
1.327
Πόντοι
2.290
Από τα πιο λατρεμένα μου ήταν η " περιοχή 88" και ο αξέχαστος jumaru . Από τα πιο πρόσφατα έχουν αναφερθεί όλα.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.124
Κριτικές
1
Like
158.764
Μια χαρά κουκλάρα είσαι.Βάζεις κάτω 18χρονα για πλάκα.
Για την ηλικία μου(πάντα κρινόμαστε βάση ηλικίας),καλή είμαι μωρε,δεν γκρινιάζω..Σ ευχαριστώ πολύ!Καλό υπόλοιπο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom