Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Εχεις καμια φωτογραφια της αδερφε, οπως ηταν ντυμενη, χωρις να φαινεται φάτσα
Οχι μύστη και με φάτσα να στείλει....μήπως θα είναι αληθινή....μουφα όπως η ιστορία....αλλά έτσι είναι η Κυριακή
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.657
Κριτικές
171
Like
91.622
Πόντοι
46.423
Πήραμε χθες βραδυ με την κοπέλα μου ταξί να πάμε Γκάζι.
Ο ταρίφας πολύ επικοινωνιακός και κύριος έκανε σχόλιο για την εμφάνιση της κοπέλας μου.
Είπε ότι του αρέσουν τα χείλη της και τα μπούτια της καθώς φορούσε σούπερ μίνι με γόβες.
Η γκόμενα μου ψυθιρισε ότι έβρεξε το βρακάκι της από τα λόγια του ταρίφα.
Της λέω "θες να του προτείνω τρίο;"
Μου λέει "σαν τρελή"
Όμως ντράπηκα εκεινη τη στιγμη.
Μετα το μετανοιωσα και ψηνομουν σαν τρελος να βλεπω την κοπελα μου να την ξεφτυλιζει στην πουτσα ο ταριφας.
Τελικα πηγαμε σ ενα χοτελ γαμηθηκαμε αλλα μια μελαγχολια μας επιασε γιατι ελειπε ο ταριφας με την κοιλαρα του και την μουστακα του...
Ειπα στην κοπελα μου να παμε στις πιατσες να βρουμε ενα τυχαιο ταξι και να προτεινουμε τριο αλλα εκεινη εχει κολλησει με τον συγκεκριμμενο ταριφα...
Τι να κανω να χρησιμοποιησω την εφαρμογη taxi beat οτι ψαχνουμε τον χθεσινο ταριφα να παρουμε μαζι κουρσα τη γκομενα μου;

Ρίξε μια φώτο της τύπισσας και στα παπάρια μας ο ταρίφας.

:tooth:

Όχι τίποτα άλλο απλώς για να ξέρουμε αν θα ασχοληθούμε με το θέμα ...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
Τελικά πήγατε στο γκαζι η όχι....πάλι δεν μας λες όλη την ιστορία ...η γκόμενα με σούπερ μίνι και ψηλοτάκουνα.... φωτογραφία έβγαλες ...μισά πράγματα πάλι ....λες ότι ντραπηκες τον ταρίφα ...εδώ που γράφεις κάθε Κυριακή νέο νήμα δεν ντρέπεσαι...ξεκινά από σήμερα ...κάνε ένα προσχέδιο στην νέα ιστορία και κάθε μέρα θα σου έρχεται νερά ιδέα ώστε να έρθει ολόκληρη η ιστορία χωρίς κενά
Πηγαμε στο Γκαζι.
Λεω καπου οτι δεν πηγαμε;
Φωτογραφια γιατι να βγαλω ρε μεγαλε;
Εγω δεν ειμαι σα κατι δηθεν αντρακια εδω μεσα που βγαζουν στη φορα τη γκομενα τους για να αποδειξουν οτι μετρανε.
Οσο για τα κενα εγω τα μονα κενα που βλεπω ειναι στην αναγνωση σου φιλε.
Μη βιαζεσαι να το παιξεις εξυπνακιας κανεις δε σε κυνηγα να το κανεις....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εσκασε το Κυριακατικο νωρις νωρις.
Αναρωτιεμαι, καποιοι το σκεφτεστε ολη την εβδομαδα και μολις ερθει η Κυριακη το ξεφουρνιζετε?
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
.
Οχι μύστη και με φάτσα να στείλει....μήπως θα είναι αληθινή....μουφα όπως η ιστορία....αλλά έτσι είναι η Κυριακή
Τραβας κανενα ζορι μεγαλε;Για πες μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω μία ερώτηση πριν σκεφτώ πάνω στο πρόβλημα, φίλε μου: Όταν η κοπέλα σου είπε ότι έβρεξε τα βρακάκι της με τα λόγια του ταρίφα, αυτός την άκουσε; Διότι σε αυτή την περίπτωση σας έριξε πίτα. Συγγνώμη κιόλας.
Ψυθιρισε.Δε θα το ακουσε.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Πηγαμε στο Γκαζι.
Λεω καπου οτι δεν πηγαμε;
Φωτογραφια γιατι να βγαλω ρε μεγαλε;
Εγω δεν ειμαι σα κατι δηθεν αντρακια εδω μεσα που βγαζουν στη φορα τη γκομενα τους για να αποδειξουν οτι μετρανε.
Οσο για τα κενα εγω τα μονα κενα που βλεπω ειναι στην αναγνωση σου φιλε.
Μη βιαζεσαι να το παιξεις εξυπνακιας κανεις δε σε κυνηγα να το κανεις....
Σχόλια έκανα στην ιστορία με ότι μυαλό έχω ....έτσι το είδα έτσι έγραψα ...και φυσικά πιστεύω ότι είναι αληθινή ιστορία όπως όλοι εδώ μέσα ...Κυριακή σήμερα ...και ένα λάθος σχόλιο να κάνουμε δεν τρέχει κάτι ....εδώ άλλοι....όχι εσύ....φτιάχνουν μουφα νήματα επειδή είναι Κυριακή....σε εμένα κόλλησες
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
Σχόλια έκανα στην ιστορία με ότι μυαλό έχω ....έτσι το είδα έτσι έγραψα ...και φυσικά πιστεύω ότι είναι αληθινή ιστορία όπως όλοι εδώ μέσα ...Κυριακή σήμερα ...και ένα λάθος σχόλιο να κάνουμε δεν τρέχει κάτι ....εδώ άλλοι....όχι εσύ....φτιάχνουν μουφα νήματα επειδή είναι Κυριακή....σε εμένα κόλλησες
Εσυ κολλησες σε μενα τυπαρα μου.
Σε εχω κοψει οτι κανεις ψιλο ειρωνικα ποστακια στα θεματα μου κατα καιρους και μου δινεις την εντυπωση οτι κατι θες.
Θες κατι λοιπον;
Η ιστορια μπορει να ειναι αληθινη μπορει και μουφα.
Αν το ηξερες ομως αυτο στα σιγουρα θα χανοταν η μαγεια.
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.733
Like
11.459
Πόντοι
2.256
Πήραμε χθες βραδυ με την κοπέλα μου ταξί να πάμε Γκάζι.
Ο ταρίφας πολύ επικοινωνιακός και κύριος έκανε σχόλιο για την εμφάνιση της κοπέλας μου.
Είπε ότι του αρέσουν τα χείλη της και τα μπούτια της καθώς φορούσε σούπερ μίνι με γόβες.
Η γκόμενα μου ψυθιρισε ότι έβρεξε το βρακάκι της από τα λόγια του ταρίφα.
Της λέω "θες να του προτείνω τρίο;"
Μου λέει "σαν τρελή"
Όμως ντράπηκα εκεινη τη στιγμη.
Μετα το μετανοιωσα και ψηνομουν σαν τρελος να βλεπω την κοπελα μου να την ξεφτυλιζει στην πουτσα ο ταριφας.
Τελικα πηγαμε σ ενα χοτελ γαμηθηκαμε αλλα μια μελαγχολια μας επιασε γιατι ελειπε ο ταριφας με την κοιλαρα του και την μουστακα του...
Ειπα στην κοπελα μου να παμε στις πιατσες να βρουμε ενα τυχαιο ταξι και να προτεινουμε τριο αλλα εκεινη εχει κολλησει με τον συγκεκριμμενο ταριφα...
Τι να κανω να χρησιμοποιησω την εφαρμογη taxi beat οτι ψαχνουμε τον χθεσινο ταριφα να παρουμε μαζι κουρσα τη γκομενα μου;
risous-happy.gif
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.329
Κριτικές
18
Like
20.283
Πόντοι
4.546
Βγάλε άμπερ αλέρτ για τον ταρίφα, πλήρωσε ντετέκτιβ, βάλε και τον βαψομαλιά πρόεδρό τους να τον ψάξει, και όλα θα πάρουν το δρόμο τους τυπάρα μου.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.066
Πόντοι
3.846
παίκτη ευτυχώς που δεν πήγατε με μετρό και να ήθελε η δικιά σου να πάρει όλο το βαγόνι. Δε θα σου έφτανε ένας όροφος ξενοδοχείου.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
904
Like
1.838
Πόντοι
206
Όχι ρε πούστη και θα βγω με την γυναίκα για φαΐ
Δεν μπορείτε εσείς που βάζετε τα Κυριακάτικα ή πολύ πρωί να είναι ή αργά το απόγευμα ;
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Πήραμε χθες βραδυ με την κοπέλα μου ταξί να πάμε Γκάζι.
Ο ταρίφας πολύ επικοινωνιακός και κύριος έκανε σχόλιο για την εμφάνιση της κοπέλας μου.
Είπε ότι του αρέσουν τα χείλη της και τα μπούτια της καθώς φορούσε σούπερ μίνι με γόβες.
Η γκόμενα μου ψυθιρισε ότι έβρεξε το βρακάκι της από τα λόγια του ταρίφα.
Της λέω "θες να του προτείνω τρίο;"
Μου λέει "σαν τρελή"
Όμως ντράπηκα εκεινη τη στιγμη.
Μετα το μετανοιωσα και ψηνομουν σαν τρελος να βλεπω την κοπελα μου να την ξεφτυλιζει στην πουτσα ο ταριφας.
Τελικα πηγαμε σ ενα χοτελ γαμηθηκαμε αλλα μια μελαγχολια μας επιασε γιατι ελειπε ο ταριφας με την κοιλαρα του και την μουστακα του...
Ειπα στην κοπελα μου να παμε στις πιατσες να βρουμε ενα τυχαιο ταξι και να προτεινουμε τριο αλλα εκεινη εχει κολλησει με τον συγκεκριμμενο ταριφα...
Τι να κανω να χρησιμοποιησω την εφαρμογη taxi beat οτι ψαχνουμε τον χθεσινο ταριφα να παρουμε μαζι κουρσα τη γκομενα μου;
Είσαι τυχερός πραγματικά τυχερός ,εγώ είμαι ο Ταρίφας και διαβάζοντας την αληθινή ιστορία σου σε θυμήθηκα στείλε π.μ να βρεθούμε και να :zfuck: την γκόμενα σου
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.871
Κριτικές
21
Like
11.073
Πόντοι
4.546
Πήραμε χθες βραδυ με την κοπέλα μου ταξί να πάμε Γκάζι.
Ο ταρίφας πολύ επικοινωνιακός και κύριος έκανε σχόλιο για την εμφάνιση της κοπέλας μου.
Είπε ότι του αρέσουν τα χείλη της και τα μπούτια της καθώς φορούσε σούπερ μίνι με γόβες.
Η γκόμενα μου ψυθιρισε ότι έβρεξε το βρακάκι της από τα λόγια του ταρίφα.
Της λέω "θες να του προτείνω τρίο;"
Μου λέει "σαν τρελή"
Όμως ντράπηκα εκεινη τη στιγμη.
Μετα το μετανοιωσα και ψηνομουν σαν τρελος να βλεπω την κοπελα μου να την ξεφτυλιζει στην πουτσα ο ταριφας.
Τελικα πηγαμε σ ενα χοτελ γαμηθηκαμε αλλα μια μελαγχολια μας επιασε γιατι ελειπε ο ταριφας με την κοιλαρα του και την μουστακα του...
Ειπα στην κοπελα μου να παμε στις πιατσες να βρουμε ενα τυχαιο ταξι και να προτεινουμε τριο αλλα εκεινη εχει κολλησει με τον συγκεκριμμενο ταριφα...
Τι να κανω να χρησιμοποιησω την εφαρμογη taxi beat οτι ψαχνουμε τον χθεσινο ταριφα να παρουμε μαζι κουρσα τη γκομενα μου;
Άσε ρε ψεύτη, δεν έχεις κοπέλα αφού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom