Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.588
Κριτικές
171
Like
91.416
Πόντοι
46.423
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;

Της έχεις αγοράσει κανένα δωράκι ?

Αν όχι μάλλον ο άλλος προηγείται διότι ... διάβασε την προηγούμενη πρόταση.

:tooth: :tooth:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.588
Κριτικές
171
Like
91.416
Πόντοι
46.423
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Mηπως ήταν ο φίλος σου ο γλυκοτσουτσουνος που του ανέβηκε η άλλη στο τσουτσουνι: στο άλλο δωμάτιο;:confused:
Θα ηταν μαθυαμενη η πορνη τυπε...ομως ηταν νηφαλια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν σπαστικες να περιμένεις και σου πήραν και τη σειρά ντύσου πάρε το 20€ και άντε γεια.
Αυτό λέει η λογική που επικαλείσαι
Ποσες φορες περασε απο το μυαλο μου νομιζεις...
Ομως η αναγκη να τη γαμησω υπερισχυσε του εγωισμου
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Δεν τον έχει φτύσει.

Απλά είναι δευτερότριτος.
Εγω αρχηγε δεν εχω αναγκη απο δωρακια για να εχω περαση στις γυναικες οπως κατι αλλοι Ουτε δευτεροτριτος ειμαι οπως κατι αλλοι.
Για μαζεψου λιγο γιατι καλος ο χαβαλες αλλα να μη μιλας ετσι για ατομα που δεν ξερεις.
Ξαναδιαβασε το νημα πιο ψυχραιμα.
ΥΓ:Και δε σ εχα για ατομο που πεταει μαλακιες.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Εγω αρχηγε δεν εχω αναγκη απο δωρακια για να εχω περαση στις γυναικες οπως κατι αλλοι Ουτε δευτεροτριτος ειμαι οπως κατι αλλοι.
Για μαζεψου λιγο γιατι καλος ο χαβαλες αλλα να μη μιλας ετσι για ατομα που δεν ξερεις.
Ξαναδιαβασε το νημα πιο ψυχραιμα.
ΥΓ:Και δε σ εχα για ατομο που πεταει μαλακιες.
Οι άνδρες με παντελόνια ζητάνε συγνώμη τυπε δε γελάνε.
Ως τώρα σε θεωρούσα άξιο συνομιλητή για αυτό και σου απάντησα.Κατι που δε θα κάνω από δω και στο εξής.
Οκ μου πέρασες το νόημα
Επειδή εσύ είσαι ο δεύτεροτριτος τελικά δε σημαίνει ότι είναι και οι άλλοι.
Ξέρεις ότι χωρίς δωράκια δε μετράς.
Και το προβάλλεις στους άλλους.
Καλή συνέχεια από μένα
Τώρα σειρά μου να γελάσω όμως
:2funny::birdman:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.588
Κριτικές
171
Like
91.416
Πόντοι
46.423
Οι άνδρες με παντελόνια ζητάνε συγνώμη τυπε δε γελάνε.
Ως τώρα σε θεωρούσα άξιο συνομιλητή για αυτό και σου απάντησα.Κατι που δε θα κάνω από δω και στο εξής.
Οκ μου πέρασες το νόημα
Επειδή εσύ είσαι ο δεύτεροτριτος τελικά δε σημαίνει ότι είναι και οι άλλοι.
Ξέρεις ότι χωρίς δωράκια δε μετράς.
Και το προβάλλεις στους άλλους.
Καλή συνέχεια από μένα
Τώρα σειρά μου να γελάσω όμως
:2funny::birdman:

Καλά θα στο πω διαφορετικά.

Σε έχει χεσμένο ...

:tooth:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.393
Like
9.544
Πόντοι
2.306
:(
%CE%91%CE%A0%CE%9B%CE%A9%CE%A3-%CE%94%CE%95%CE%9D-%CE%A3%CE%95-%CE%93%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%A1%CE%95%CE%99.jpg
Είσαι άσπλαχνος τύπε
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Καλά θα στο πω διαφορετικά.

Σε έχει χεσμένο ...

:tooth:
Δεν διαπραγματεύεται καν αυτο το θεμα το παρων νήμα.
Ετσι θα το βλέπε όμως ένας σαν και σένα που γλύφει εκεί που άλλοι απλά γαμανε
Για να στο πω και γω διαφορετικά :pipa1:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Μοιάζει κάπως με μια αγαπημένη μου λαδοκόρη όπου όταν μπήκα με πήγε σε ένα δωμάτιο και μου είπε περίμενε να ξεπετάξω κάποιο ραντεβού και μετά θα κάτσουμε όση ώρα θέλεις και χωρίς πίεση! Περίμενα κανά 15λεπτο στον καναπέ , έκανα αργά το ντουσάκι μου και μετά .................:tits2:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.588
Κριτικές
171
Like
91.416
Πόντοι
46.423
Δεν διαπραγματεύεται καν αυτο το θεμα το παρων νήμα.
Ετσι θα το βλέπε όμως ένας σαν και σένα που γλύφει εκεί που άλλοι απλά γαμανε
Για να στο πω και γω διαφορετικά :pipa1:

Μπα εγώ δεν γλείφω.

Σου εύχομαι καλή συνέχεια και καλά γαμήσια.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
2
Like
3.564
Πόντοι
456
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
μαλλον βρηκε την ιδανικη πουτσα που την πληρωνει κιολας....μην τρελενεσαι ......για καλο και για κακο ψαξε γι αλλο στανταρακι.......αν υπηρχε καποιος σεβασμος απεναντι σου εξαφανιστηκε με την επιλογη της.....δυστυχως ειναι σπανιο ειδος γυναικες του επαγγελματος να εχουν τετοια προσοντα....δεν λεω οτι δεν υπαρχουν απλα οτι ειναι σπανιο....
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
2
Like
3.564
Πόντοι
456
....... εννοείς να φάμε χυλόπιτα από πουτάνα? ....... ε αυτός είναι ο μέγιστος εξευτελισμός. Αύτο δεν λέγεται "στανταράκι" αυτό λέγεται "εχω δαγκάσει τη λαμαρίνα και τρέχω με χίλια".
ποιος δεν το εχει παθει??????ο ακαψουρευτος πρωτος το λιθο.....
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
479
Πόντοι
21
Αν δεν πηγαίνεις με 1ο σκοπό την δική σου προσωπική ευχαρίστηση σε τέτοιου είδους ιδρύματα τότε πρέπει να τα εγκαταλείψεις μέχρι να καθαρίσει το μυαλό σου και να δεις τι πραγματικα έχεις ανάγκη...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Την Καλημερα μου Φιλε Trub.....αναλογη περιπτωση μου εχει τυχει και σε εμενα.....στανταρακι και οπως ημουν στο δωματιο με τη μαλαπερδα εξω και την ανεμιζα περηφανα με τον αερα του αρκοντισιον ακουσα τον ηχο της εξωπορτας που μπηκε συναγωνιστης αλαφιασμενος κατευθειαν δωματιο.....ηρθε η εργαζομενη και με παρακαλεσε οτι ηρθε ενας καινουργιος και για να μην τον χασει να παει πρωτα σε εκεινον.... Κυριος παραχωρησα την θεση μου στον συναγωνιστη να γευτει τα καλλη της Καλης μου....αφου τον ξεπεταξε ηρθε σε εμενα και με ευχαριστησε με μια καλη τσιμπουκα ανευ χρονου οπου καυλωμενος της τα εδωσα στο στομα......Καλα να περνας....
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Την Καλημερα μου Φιλε Trub.....αναλογη περιπτωση μου εχει τυχει και σε εμενα.....στανταρακι και οπως ημουν στο δωματιο με τη μαλαπερδα εξω και την ανεμιζα περηφανα με τον αερα του αρκοντισιον ακουσα τον ηχο της εξωπορτας που μπηκε συναγωνιστης αλαφιασμενος κατευθειαν δωματιο.....ηρθε η εργαζομενη και με παρακαλεσε οτι ηρθε ενας καινουργιος και για να μην τον χασει να παει πρωτα σε εκεινον.... Κυριος παραχωρησα την θεση μου στον συναγωνιστη να γευτει τα καλλη της Καλης μου....αφου τον ξεπεταξε ηρθε σε εμενα και με ευχαριστησε με μια καλη τσιμπουκα ανευ χρονου οπου καυλωμενος της τα εδωσα στο στομα......Καλα να περνας....
Σωστος αμα επαιζε ξηγα απο μερους της ιεροδουλης κανενα θεμα.
Θα μπορουσα μαλιστα να φωναξω την αλλη κοπελα της βαρδιας να με κρατα ζεστο με ενα αργο τσιμπουκι ενω περιμενω...:headbang2:
Και ολα καλα
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.856
Like
4.463
Πόντοι
456
Την Καλημερα μου Φιλε Trub.....αναλογη περιπτωση μου εχει τυχει και σε εμενα.....στανταρακι και οπως ημουν στο δωματιο με τη μαλαπερδα εξω και την ανεμιζα περηφανα με τον αερα του αρκοντισιον ακουσα τον ηχο της εξωπορτας που μπηκε συναγωνιστης αλαφιασμενος κατευθειαν δωματιο.....ηρθε η εργαζομενη και με παρακαλεσε οτι ηρθε ενας καινουργιος και για να μην τον χασει να παει πρωτα σε εκεινον.... Κυριος παραχωρησα την θεση μου στον συναγωνιστη να γευτει τα καλλη της Καλης μου....αφου τον ξεπεταξε ηρθε σε εμενα και με ευχαριστησε με μια καλη τσιμπουκα ανευ χρονου οπου καυλωμενος της τα εδωσα στο στομα......Καλα να περνας....
Ρε παλικαρια γιατι δεν λετε ονοματα και διευθυνσεις των κοριτσιων , εκτος εαν υπαρχει ψιλοκαψουρα !!! αλλα και παλι ...............!!!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Έχεις ζωηρή φαντασία!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.588
Κριτικές
171
Like
91.416
Πόντοι
46.423
Να ξαναπάς στο στανταράκι σου και να της πείς ότι ο Annapurna μου είπε ότι μέ έχεις χεσμένο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom