Νέα

Συνέντευξη από μία ιερόδουλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnKal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1

Η συνέντευξη είναι απο την καλή κλασσική κοπελίτσα (Κατερίνα απο Κολονού) που μιλάνε αρκετοί ή άλλη ?

Aπο την συνέντευξη φαίνεται οk και όχι σαν κάτι ζώα που σου έρχεται να τα χτυπήσεις  :ak:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μια χαρά μου ακούστηκε η Κατερίνα εμένα αν και δεν την έχω πάρει ποτέ λόγω απόστασης. Επίσης διάβασα με ικανοποίηση το κομμάτι ότι κάθε 15 μέρες γίνονται εργατηριακές εξετάσεις............Μπράβο για το interview παιδιά!!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.353
Κριτικές
10
Like
1.772
Πόντοι
5.975
Πολύ επιτυχημένη η συνέντευξη παιδιά και αρκετά cool άτομο φαίνεται η Κατερίνα,αν και δεν την έχω πάρει ποτέ καθώς κατεβαίνω πολύ αραιά στο Μεταξουργείο.Την επόμενη φορά καλό θα είναι να δούμε και τις απόψεις από κάποια κοπέλα στη Φυλής!! 
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Φίλοι συναγωνιστές,

επειδή δεν την διάβασα τη συνέντευξη, μήπως μπορεί κάποιος να γράψει που μπορώ να τη βρώ?

είναι πρακτικά αδύνατο να παρακολουθεί κάποιος όλο το γραπτό και ηλεκτρονικό τύπο

ευχαριστώ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Από την κεντρική σελίδα του site................ Υπάρχει το ανάλογο λινκ. Οι υπεύθηνοι του bourdela πήραν την συνέντευξη, όχι ο Ευαγγελάτος :)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Ευχαριστώ φίλε sonyp900,

μπαίνω με firefox, που μου κρατάει τη σελίδα της προηγούμενης φοράς που μπήκα, έτσι δεν πολυπαερναω από την κεντρική.

Δεν θα το ξανακάνω... ;)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Για να είμαστε και δίκαιοι, για μια πολύ καλή συνέντευξη (όπως αυτή) σημαντικότατο ρόλο παίζουν οι ερωτήσεις.

Συγχαρητήρια στους συντελεστές της
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
bourdela.com: Πότε μπήκες στο επάγγελμα και πώς πήρες την απόφαση;
Κατερίνα: Πριν αρκετά χρόνια. Είχα φύγει από ένα γάμο που είχε δυσάρεστες συνέπειες. Ολοκληρωτική καταστροφή. Κι έτσι πήρα την απόφαση και μπήκα στην δουλειά?Για επιβίωση?!!!

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μυρίζομαι Βιετνάμ πάλι...
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω με τον alfa291 ότι για μια πολύ καλή συνέντευξη (όπως αυτή) σημαντικότα το ρόλο παίζουν οι ερωτήσεις. Μόνο που η συγκεκριμένη συνέντευξη είναι για τα κλάματα. Ο δημοσιογραφίσκος που την πήρε θυμίζει παιδί του Γυμνασίου. Για να είμαι ειλικρινής καλή η προσπάθεια αλλά λανθασμένες, γελοίες και παιδικές οι ερωτήσεις.
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παρατήρηση εκ παραδρομής συμπεριέλαβα και το (όπως αυτή) που δεν με εκφράζει καθώς δεν αποτελεί καλή συνέντευξη. Αναφέρομαι στην γενικότερη παρατηρηση ότι συμφωνω μαζί με τον alfa291
 

Επισκέπτης
Θα συμφωνήσω με τον alfa291 ότι για μια πολύ καλή συνέντευξη (όπως αυτή) σημαντικότα το ρόλο παίζουν οι ερωτήσεις. Μόνο που η συγκεκριμένη συνέντευξη είναι για τα κλάματα. Ο δημοσιογραφίσκος που την πήρε θυμίζει παιδί του Γυμνασίου. Για να είμαι ειλικρινής καλή η προσπάθεια αλλά λανθασμένες, γελοίες και παιδικές οι ερωτήσεις.

δηλαδη τι ερωτησεισ θα εκανεσ εσυ?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Διαβάζω για 50-60 πελάτες σε διάστημα 6 ωρών... αυτό σημαίνει ένας πελάτης ανά 5-6 λεπτά... βγάλε το χρόνο που κι αυτή θα πρέπει να πλυθεί, να πιεί νερό κλπ... δηλαδή κάνουν από 2-3 λεπτά ο καθένας;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Θα συμφωνήσω με τον alfa291 ότι για μια πολύ καλή συνέντευξη (όπως αυτή) σημαντικότα το ρόλο παίζουν οι ερωτήσεις. Μόνο που η συγκεκριμένη συνέντευξη είναι για τα κλάματα. Ο δημοσιογραφίσκος που την πήρε θυμίζει παιδί του Γυμνασίου. Για να είμαι ειλικρινής καλή η προσπάθεια αλλά λανθασμένες, γελοίες και παιδικές οι ερωτήσεις.

hot_alkis έριξα μια πρόχειρη ματιά στα μηνύματα που έχεις μέχρι στιγμής δημοσιεύσει στο forum και ένα έχω να πω: άντε να μάθεις πρώτα την ορθογραφία του Δημοτικού και μετά κάνεις και σχόλια.
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ντάξει, ωραία ήταν η συνέντευξη, μην λέμε μαλακίες. Δηλ. πόσοι απο σας ρωτάτε αυτά τα πράγματα σε μια πουτάνα όταν πάτε για πήδημα ; Και να θέλεις κωλώνεις, άρα ...... η συνέντευξη χρήσιμη. Antistheni βουρ τώρα για συνέντευξη - γκάλοπ σε μέλη του site με ιδιαιτερότητες :
Π.Χ. gayboy ....
- (antisthenis) : Γιατί έγινες φίλε μέλος στο site ;
- (gayboy) : Μα για να με γαμήσουν βέβαια ......
- (antisthenis) : Εσύ Μιρέλλα γιατί έγινες μέλος του site ;
- (Μιρελλα) : Μα για να με γαμήσουν βέβαια .......        κλπ. κλπ.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ντάξει, ωραία ήταν η συνέντευξη, μην λέμε μαλακίες. Δηλ. πόσοι απο σας ρωτάτε αυτά τα πράγματα σε μια πουτάνα όταν πάτε για πήδημα ; Και να θέλεις κωλώνεις, άρα ...... η συνέντευξη χρήσιμη. Antistheni βουρ τώρα για συνέντευξη - γκάλοπ σε μέλη του site με ιδιαιτερότητες :
Π.Χ. gayboy ....
- (antisthenis) : Γιατί έγινες φίλε μέλος στο site ;
- (gayboy) : Μα για να με γαμήσουν βέβαια ......
- (antisthenis) : Εσύ Μιρέλλα γιατί έγινες μέλος του site ;
- (Μιρελλα) : Μα για να με γαμήσουν βέβαια .......        κλπ. κλπ.
Όταν δεν υπαρχει πληροφορηση,λετε ότι δεν υπαρχει.Και όταν υπαρχει ξαφνικα δουλευει το κατω κεφαλι και όχι το πανω.Τελικα εσυ φιλε μου γιατι εισαι μελος  σε αυτό το site?Βρες έναν καλο λογο και μετα μπορεις να απαντησεις?..!!!!!ΟΚΕΙΚ?????
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) α και κάτι άσχετο που μπορώ να βρώ αυτοκόλητα bourdela.com  , τα ειχα δει παλια σε μερικα μπουρ΄δελα στο Μεταξουργέιο?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
paidia ti na pw.....
egw proxtes piga metaksourgeio sto mpourdelo pou leei i kopela oti douleuei.....k simera eida oti i kopela stin sinenteuksi douleuei sto kwlonou 30....ekei pou piga k epa8a tin plaka mou!!!
an kaneis jerei ta xaraktiristika tis kopelas mporei na tin perigrapsei??
egw eida mia psili,omorfi,xwris megala bizia...ALLA!!! YPEROXO MAYRISMA PANW STA BIZIA THS!!!!!!DIAKRINONTAN OI GRAMMES APO MIKROSKOPIKO BIKINI STO FARDOS 2 DAKTYLOY POY ISA ISA KALYPTE TIS RWGES!!!!

an kaneis kserei an lew tin idia ton parakalw na me enimerwsei...8a to ektimousa ideontws....!!!! sas euxaristw...!!
   ISWS 8A MPOROUSE NA BOH8ISEI TO ATOMO POU PIRE TO INTERVIEW!!!THANX!!

Την Βαλεντίνα πήδηξες.
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ antistheni σε ευχαριστώ θερμά για τις έστω και πικρόχολες παρατηρήσεις σου.  Σε ότι γράφεις θα σου δηλώσω τα εξής: Πράγματι η ορθογραφία μου παρουσιάζει κάποια προβλήματα καθώς είμαι καινούργιος στη χρήση των Η/Υ και πολύ περισσότερο στη χρήση του πληκτρολογίου και το γεγονός που με αναγκάζει ? όχι ηθελημένα- να πραγματοποιώ πολλά ορθογραφικά λάθη. Αυτό νεαρέ μου δεν σημαίνει ότι δεν έχω τελειώσει Δημοτικό Αντίθετα η ποιότητα των ερωτήσεων στις οποίες υπέβαλες την εν λόγω με οδηγούν αβίαστα στο συμπέρασμα τις αμφιβολίας των δικών σου σπουδών. ʼλλη φορά να είσαι περισσότερο προσεκτικός στα σχόλια σου, να μην εκνευρίζεσαι τόσο εύκολα και πάνω από όλα δημοσιογραφίσκε της πεντάρας να δέχεσαι την καλόπιστη κριτική. Το αν έχω ή όχι ολοκληρώσει τις εγκύκλιες  σπουδές μου είναι άσχετο με το οικτρό αποτέλεσμα που παρουσίασε η συνέντευξη σου. Η υποτιθέμενη συνέντευξη που έλαβες αποδεικνύει το ποιος πρέπει εκ νέου να ολοκληρώσει την εκπαίδευση του στο Δημοτικό.   
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Katerina69 έγραψε : "Όταν δεν υπαρχει πληροφορηση,λετε ότι δεν υπαρχει.Και όταν υπαρχει ξαφνικα δουλευει το κατω κεφαλι και όχι το πανω.Τελικα εσυ φιλε μου γιατι εισαι μελος  σε αυτό το site?Βρες έναν καλο λογο και μετα μπορεις να απαντησεις?..!!!!!ΟΚΕΙΚ?????"
-----------------------------------------------------------------------------------------
Βρε παιδί μου δεν καταλαβαίνω, τώρα με αυτό που έγραψες τι θες ακριβώς να πεις ; Να σου πω όμως κάτι χρήσιμο και σωστό για σένα ; Ακολούθησε το κατά γράμμα και δεν θα χάσεις.
α) Ανοίγεις το Χρυσό Οδηγό.
β) Πηγαίνεις στο λήμμα "Ιατροί"
γ) Μετά διαλέγεις το κομμάτι "Ψυχίατροι"
δ) Βρίσκεις τον πιο κοντινό εκεί που μένεις.
ε) Πηγαίνεις στο γραφείο του και του ζητάς ένα γερό μείγμα φαρμάκων, ξέρεις τώρα παίξε και λίγο με τη φαντασία σου. Αφού τα πάρεις και καρδαμώσεις, ξαναμπαίνεις στο site και γράφεις. Θα σου κάνει καλό.  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom