Νέα

Συνέντευξη Απο Ένα Κίνκυ Ζευγάρι - Αφέντρα Τίνα & αρσενική τσούλα "Σίσσυ"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16

Α γεια σου. Αυτό μου τη σπάει , που βλογάνε τα γέννια τους "και είστε πρωτοπόροι και οι άλλοι δεν τολμάνε " και τ'αρχίδια μας κουνιούντε. Λες και ξέρουν τι κάνει όλος ο κόσμος στο κρεβάτι του . :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Αν δεν το είχα πρωτοακούσει για τον πλανητάρχη , ναι παίζει να το θεωρούσα γυναικείο όνομα.
Πλανητάρχης ο Osama; Αν ήμασταν σε αμερικάνικο forum παίζει και να σε έπαιρναν με τις χειροπαίδες αυτή τη στιγμή :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166

:jerking:

"Σημείωμα Kinky Admin
Ήθελα να σας ευχαριστήσω και τους δύο για την διαδικτυακή αυτή συνέντευξη και να σας συγχαρώ διότι πρωτοπορήσατε και σπάσατε ταμπού δεκαετιών ενώ βιώνετε παιχνίδια και φαντασιώσεις που πολλοί ακόμα δεν τολμάνε ούτε στην σύντροφό τους να ομολογήσουν ακόμα .
Ένα μεγάλο μπράβο απο το Kinky Fantasies On Line και ευελπιστώ να συνεχίσετε να μας στέλνετε τις φαντασιώσεις και τα παιχνίδια σας ...... "



Κατάλαβες ποίος είναι ο λόγος που τους συγχαίρει ?
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
1
Όποιος φοβάται την κριτική πα να πει ότι νοιώθει ένοχος. Αυτός που κάνει ότι κάνει χωρίς να νοιώθει ότι πράττει κάτι κακό δεν έχει θέμα με το τι θα πουν οι άλλοι.

Επίσης διαφώνω ότι ο καθένας θα έπρεπε να κοιτάει τη δικιά του καμπούρα μόνο. Καλώς για μένα κρινόμεστε από τον περίγυρό μας. Αν δεν γουστάραμε κριτική να πάμε να ασκητέψουμε. Από κει και πέρα , αν όπως είπα νοιώθει κάποιος ότι κάνει κάτι κακό τότε θα επηρεαστεί από την κριτική. Αλλιώς θα συνεχίσει ακάθεκτος.
δεν μπωρο να κριτικαρω καποιον εαν δεν μου το ζητισει.μου την σπαει ωμος να με κριτικαρει καποιος χωρις να του εχω δοσει το δικαιωμα.οτι κανει ο καθενας ειναι δικαιωμα του και δεν μπωρο να του πω τι θα κανει και πως θα το κανει.απλως καποιοι τα θεωρουν αυτα ως ταμπου και μολις τα ακουνε αρχιζουν και κραζουν και οι ιδιοι εχοθν κανει τα ιδια και χειροτερα.δεν νιωθω ενοχοσ αυτες της κριτικες φοβαμε -μου την σπανε
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
δεν μπωρο να κριτικαρω καποιον εαν δεν μου το ζητισει.μου την σπαει ωμος να με κριτικαρει καποιος χωρις να του εχω δοσει το δικαιωμα.οτι κανει ο καθενας ειναι δικαιωμα του και δεν μπωρο να του πω τι θα κανει και πως θα το κανει.απλως καποιοι τα θεωρουν αυτα ως ταμπου και μολις τα ακουνε αρχιζουν και κραζουν και οι ιδιοι εχοθν κανει τα ιδια και χειροτερα.δεν νιωθω ενοχοσ αυτες της κριτικες φοβαμε -μου την σπανε

Όταν ζεις δίπλα μου ρε φίλε οτιδήποτε κάνεις έχω δικαίωμα να το κριτικάρω γιατί με επηρεάζει. Ότι κάνεις μες τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού σου και είναι νόμιμο , κάντο δεν είναι δουλειά μου , φτάνει και αυτό να μην με επηρεάζει σαν άτομο. Πχ αν δέρνεις τη γυναίκα σου , αν βιάζεις το παιδί σου , αν πουλάς ναρκωτικά στο δικό μου παιδί πχ, έστω και αν τα κάνεις σπίτι σου πάλι θα σε κρίνω και θα σε κατακρίνω και θα σου γαμήσω και τα ράμματα άμα λάχει.

Τώρα αν κάποιοι κρίνουν πέραν το δέοντος  είναι κι αυτό ένα γνώρισμα της κοινωνίας. Και μην νομίζετε ότι το κουτσομπολιό παίζει μόνο στην Ελλάδα γιατί πλανάστε.
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
1
Όταν ζεις δίπλα μου ρε φίλε οτιδήποτε κάνεις έχω δικαίωμα να το κριτικάρω γιατί με επηρεάζει. Ότι κάνεις μες τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού σου και είναι νόμιμο , κάντο δεν είναι δουλειά μου , φτάνει και αυτό να μην με επηρεάζει σαν άτομο. Πχ αν δέρνεις τη γυναίκα σου , αν βιάζεις το παιδί σου , αν πουλάς ναρκωτικά στο δικό μου παιδί πχ, έστω και αν τα κάνεις σπίτι σου πάλι θα σε κρίνω και θα σε κατακρίνω και θα σου γαμήσω και τα ράμματα άμα λάχει.

Τώρα αν κάποιοι κρίνουν πέραν το δέοντος  είναι κι αυτό ένα γνώρισμα της κοινωνίας. Και μην νομίζετε ότι το κουτσομπολιό παίζει μόνο στην Ελλάδα γιατί πλανάστε.
αναλογως τι πρωσοπο εισαι στην ζωη μου.αν ησουν καποιος ξεκαρφοτος πολυ πιθανον να σε εγραφα και στα αρχιδια μου.αν πουλαγες και εσυ ναρκωτικα στο παιδι μου οχι μονο θα γαμαγα τα ραμματα αλλα θα σε αφηνα και στον τοπο.τωρα το τικανει ο καθενας στο σπιτι οπως λες και εσυ ειναι προβλημα του.οταν εσυ  ενοχλεις καποιον με αυτο που κανεις ειναι φυσιολογηκο να σε κριτικαρι ο αλλος οταν ωμοσ το κανεις πχ με την γυνεκα σου η την γκομενα σου και δεν ενοχλεις κανεναν αλλον τοτε δεν εχει κανενας δικαιωμα να σε κρινει για αυτο που κανεις εκτωσς αν του το εχεις δωσει.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Γιατί εμπνέει τό πουστριλέ. Μεταλλαγή από καλιαρντή παράδοση μου μυρίζει στήν πλοιονότητα τών Ελλήνων θιασωτών.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τυπε γιατι διαλεγουν τετοια ονοματα
σισσυ
ραννια
λιλα
νενα
και δεν βαζουν καποιο κλασσικο οπως μαρια ή ελενη?

η μαρια και η ελενη ειναι σοβαρες κοπελες δε τα κανουνε αυτα τυπε  :grin:
 

Επισκέπτης
:jerking:

"Σημείωμα Kinky Admin
Ήθελα να σας ευχαριστήσω και τους δύο για την διαδικτυακή αυτή συνέντευξη και να σας συγχαρώ διότι πρωτοπορήσατε και σπάσατε ταμπού δεκαετιών ενώ βιώνετε παιχνίδια και φαντασιώσεις που πολλοί ακόμα δεν τολμάνε ούτε στην σύντροφό τους να ομολογήσουν ακόμα .
Ένα μεγάλο μπράβο απο το Kinky Fantasies On Line και ευελπιστώ να συνεχίσετε να μας στέλνετε τις φαντασιώσεις και τα παιχνίδια σας ...... "



Κατάλαβες ποίος είναι ο λόγος που τους συγχαίρει ?
εγω καταλαβα.... οπως καταλαβα και το λογο που λεει οτι δεν θα πηγαινε με αντρες, οτι ειναι πολυ προχωρημενοι αλλα οχι τιποτα αλλο  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Α γεια σου. Αυτό μου τη σπάει , που βλογάνε τα γέννια τους "και είστε πρωτοπόροι και οι άλλοι δεν τολμάνε " και τ'αρχίδια μας κουνιούντε. Λες και ξέρουν τι κάνει όλος ο κόσμος στο κρεβάτι του . :tickedoff:
;) θελουν να κανουν αλλη μια "ιδιαιτεροτητα" μοδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom