Νέα

Συνέντευξη Απο Ένα Κίνκυ Ζευγάρι - Αφέντρα Τίνα & αρσενική τσούλα "Σίσσυ"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Οπότε άμα τον τρως από πίσω εντείνεται το κακό;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ο ιδανικος γαμος.....αυτο ψαχνω κι εγω να βρω σε μια γυναικα, να την βαλω σε προγραμμα....λετε αμα της το περασω οτι ειμαι bdsm τυπος και ετσι να το αποδεχτει ευκολοτερα; :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Και πως μπορούμε να διακρίνουμε πότε συμβαίνει κάτι τέτοιο;

E αν πηγαίνεις ντυμένος γυναικεία ας πουμε στη δουλεια σου (μεταφέροντας το φετιχισμό σου δηλ στον επαγγελματικο σου χώρο), ή θέτεις σε σοβαρό κίνδυνο την υγεία σου και την υγεία του άλλου, ή προκαλείς το κοινωνικό σύνολο (δηλ τις επικρατούσες προτιμήσεις του κοινωνικού συνόλου τη δεδομένη χρονική περίοδο).
 

Επισκέπτης
E αν πηγαίνεις ντυμένος γυναικεία ας πουμε στη δουλεια σου (μεταφέροντας το φετιχισμό σου δηλ στον επαγγελματικο σου χώρο)
Είναι όμως δυνατό ένα ζευγάρι που έχει καθιερωμένο ρόλο στο σπίτι, να διαφοροποιείται στη δουλειά (εφόσον έχουν κοινό εργασιακό χώρο);

ναι ρε ενεργοποιει τα τσακρα του κωλου και φευγει πιο ευκολα η αρνητικη ενεργεια :shit:
Κοίτα ρε που ήμουν υγιεινός τόσον καιρό για τις γκόμενες και δεν το 'ξερα :rockon:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Είναι όμως δυνατό ένα ζευγάρι που έχει καθιερωμένο ρόλο στο σπίτι, να διαφοροποιείται στη δουλειά (εφόσον έχουν κοινό εργασιακό χώρο);

Λογικά εξαρτάται απο τα όρια που βάζουν οι ίδιοι στη σχέση τους, ως ξεχωριστές - αυτόνομες προσωπικότητες.
Πολλοί λένε άλλο η δουλεια, άλλο στο σπίτι.

Τι να σου πω...εξατομικεύεται, ανάλογα με την περίπτωση.
 

Επισκέπτης
Λογικά εξαρτάται απο τα όρια που βάζουν οι ίδιοι στη σχέση τους, ως ξεχωριστές - αυτόνομες προσωπικότητες.
Πολλοί λένε άλλο η δουλεια, άλλο στο σπίτι.

Τι να σου πω...εξατομικεύεται, ανάλογα με την περίπτωση.
ναι αυτος που ειναι ολη μερα στην πουτσα και στο σφουγγαρισμα στη δουλεια θα απαιτει σεβασμο
 

Επισκέπτης
Λογικά εξαρτάται απο τα όρια που βάζουν οι ίδιοι στη σχέση τους, ως ξεχωριστές - αυτόνομες προσωπικότητες.
Πολλοί λένε άλλο η δουλεια, άλλο στο σπίτι.

Τι να σου πω...εξατομικεύεται, ανάλογα με την περίπτωση.
Πηδούσα μια πριν μερικά χρόνια που γούσταρε ξεφτιλισμούς και ξύλο πέραν του δέοντως. Δεν είμαι βίαιος άνθρωπος αλλά είχα βρει τα κουμπιά της και γούσταρε. Στο σπίτι ας πούμε την υποχρέωνα να περπατά συνέχεια στα τέσσερα, την γαμούσα πολλές φορές μόνο από κώλο και της απαγόρευα να ακουμπήσει το μουνί της κλπ.
Μια φορά σε ένα μπαράκι που είμασταν μεγάλη παρέα, την "υποχρέωσα" να ανέβει στην τουαλέτα και κατεβαίνοντας να μου φέρει το στριγκάκι της αφήνοντάς την ξεβράκωτη για όλη την υπόλοιπη βραδιά και δαχτυλιάζοντάς την με τρόπο.
Δεν έδειξα, ούτε είπα σε κανέναν τίποτα, παρόλα αυτά κάποιες, κάποιοι κατάλαβαν και σχολίαζαν έκτοτε. Της δικιάς μου της είχε βγει το όνομα με την κακή έννοια κι εμένα με την καλή.
Τι θέλω να πω; Μήπως υιοθετώντας μια στάση στο σεξ, υιοθετούμε ουσιαστικά τη στάση μας απέναντι στους ανθρώπους;
Για να ικανοποιείς μια γυναίκα φερ' ειπείν, δεν αρκεί να κλείνεις την πόρτα και να το παίζεις άντρας. Πρέπει γενικά η στάση σου απέναντί της να είναι αντρίκια. Στο κρεβάτι αλλά και έξω. Κατά τον ίδιο τρόπο, μου φαίνεται αδύνατο να είσαι αφέντης ή υποτακτικός μόνο κάποιες στιγμές της μέρας στο σπίτι όταν δεν σε βλέπουν άλλοι. Πρέπει γενικά να έχεις αυτήν την στάση στη ζωή σου, ειδάλλως ζεις μόνιμα προσποιούμενος.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Πηδούσα μια πριν μερικά χρόνια που γούσταρε ξεφτιλισμούς και ξύλο πέραν του δέοντως. Δεν είμαι βίαιος άνθρωπος αλλά είχα βρει τα κουμπιά της και γούσταρε. Στο σπίτι ας πούμε την υποχρέωνα να περπατά συνέχεια στα τέσσερα, την γαμούσα πολλές φορές μόνο από κώλο και της απαγόρευα να ακουμπήσει το μουνί της κλπ.
Μια φορά σε ένα μπαράκι που είμασταν μεγάλη παρέα, την "υποχρέωσα" να ανέβει στην τουαλέτα και κατεβαίνοντας να μου φέρει το στριγκάκι της αφήνοντάς την ξεβράκωτη για όλη την υπόλοιπη βραδιά και δαχτυλιάζοντάς την με τρόπο.
Δεν έδειξα, ούτε είπα σε κανέναν τίποτα, παρόλα αυτά κάποιες, κάποιοι κατάλαβαν και σχολίαζαν έκτοτε. Της δικιάς μου της είχε βγει το όνομα με την κακή έννοια κι εμένα με την καλή.
Τι θέλω να πω; Μήπως υιοθετώντας μια στάση στο σεξ, υιοθετούμε ουσιαστικά τη στάση μας απέναντι στους ανθρώπους;
Για να ικανοποιείς μια γυναίκα φερ' ειπείν, δεν αρκεί να κλείνεις την πόρτα και να το παίζεις άντρας. Πρέπει γενικά η στάση σου απέναντί της να είναι αντρίκια. Στο κρεβάτι αλλά και έξω. Κατά τον ίδιο τρόπο, μου φαίνεται αδύνατο να είσαι αφέντης ή υποτακτικός μόνο κάποιες στιγμές της μέρας στο σπίτι όταν δεν σε βλέπουν άλλοι. Πρέπει γενικά να έχεις αυτήν την στάση στη ζωή σου, ειδάλλως ζεις μόνιμα προσποιούμενος.
Τυπε γτ χωρισατε??? Τετοια κοριτσα δν τα παρατανε!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Από ένα σημείο και μετά γίνονται άρρωστες κάτι τέτοιες καταστάσεις τύπε μου. Για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Από ένα σημείο και μετά γίνονται άρρωστες κάτι τέτοιες καταστάσεις τύπε μου. Για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον.
Νταξ μπορουσες να της επιτρεπεις να περπαταει κανονικα στα ποδια της!! Ετσι γ αλλαγη!  :grin:

 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Πηδούσα μια πριν μερικά χρόνια που γούσταρε ξεφτιλισμούς και ξύλο πέραν του δέοντως. Δεν είμαι βίαιος άνθρωπος αλλά είχα βρει τα κουμπιά της και γούσταρε. Στο σπίτι ας πούμε την υποχρέωνα να περπατά συνέχεια στα τέσσερα, την γαμούσα πολλές φορές μόνο από κώλο και της απαγόρευα να ακουμπήσει το μουνί της κλπ.
Μια φορά σε ένα μπαράκι που είμασταν μεγάλη παρέα, την "υποχρέωσα" να ανέβει στην τουαλέτα και κατεβαίνοντας να μου φέρει το στριγκάκι της αφήνοντάς την ξεβράκωτη για όλη την υπόλοιπη βραδιά και δαχτυλιάζοντάς την με τρόπο.
Δεν έδειξα, ούτε είπα σε κανέναν τίποτα, παρόλα αυτά κάποιες, κάποιοι κατάλαβαν και σχολίαζαν έκτοτε. Της δικιάς μου της είχε βγει το όνομα με την κακή έννοια κι εμένα με την καλή.
Τι θέλω να πω; Μήπως υιοθετώντας μια στάση στο σεξ, [size=10pt]υιοθετούμε ουσιαστικά τη στάση μας απέναντι στους ανθρώπους;[/size]
Για να ικανοποιείς μια γυναίκα φερ' ειπείν, δεν αρκεί να κλείνεις την πόρτα και να το παίζεις άντρας. Πρέπει γενικά η στάση σου απέναντί της να είναι αντρίκια. Στο κρεβάτι αλλά και έξω. Κατά τον ίδιο τρόπο, μου φαίνεται αδύνατο να είσαι αφέντης ή υποτακτικός μόνο κάποιες στιγμές της μέρας στο σπίτι όταν δεν σε βλέπουν άλλοι. Πρέπει γενικά να έχεις αυτήν την στάση στη ζωή σου, ειδάλλως ζεις μόνιμα προσποιούμενος.
Σε αυτο εχεις δικιο! Ειμαι κ εγω φετιχιστης! Με αλλα πραγματα κ το καταλαβαινω!
 

Επισκέπτης
Νταξ μπορουσες να της επιτρεπεις να περπαταει κανονικα στα ποδια της!! Ετσι γ αλλαγη!   :grin:
Προτιμούσα να την έχω πάντα έτοιμη σε θέση μάχης :2funny:

Σε αυτο εχεις δικιο! Ειμαι κ εγω φετιχιστης! Με αλλα πραγματα κ το καταλαβαινω!
Ακριβώς! Εγώ έχω τρελό κόλλημα με το κοντό μαλλί φερ' ειπείν. Άμα παίζει μια κοντομάλλα σ' έναν χώρο, δεν μπορώ να ξεκολλήσω τα μάτια μου από πάνω της!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Πηδούσα μια πριν μερικά χρόνια που γούσταρε ξεφτιλισμούς και ξύλο πέραν του δέοντως. Δεν είμαι βίαιος άνθρωπος αλλά είχα βρει τα κουμπιά της και γούσταρε. Στο σπίτι ας πούμε την υποχρέωνα να περπατά συνέχεια στα τέσσερα, την γαμούσα πολλές φορές μόνο από κώλο και της απαγόρευα να ακουμπήσει το μουνί της κλπ.
Μια φορά σε ένα μπαράκι που είμασταν μεγάλη παρέα, την "υποχρέωσα" να ανέβει στην τουαλέτα και κατεβαίνοντας να μου φέρει το στριγκάκι της αφήνοντάς την ξεβράκωτη για όλη την υπόλοιπη βραδιά και δαχτυλιάζοντάς την με τρόπο.
Δεν έδειξα, ούτε είπα σε κανέναν τίποτα, παρόλα αυτά κάποιες, κάποιοι κατάλαβαν και σχολίαζαν έκτοτε. Της δικιάς μου της είχε βγει το όνομα με την κακή έννοια κι εμένα με την καλή.
Τι θέλω να πω; Μήπως υιοθετώντας μια στάση στο σεξ, υιοθετούμε ουσιαστικά τη στάση μας απέναντι στους ανθρώπους;
Για να ικανοποιείς μια γυναίκα φερ' ειπείν, δεν αρκεί να κλείνεις την πόρτα και να το παίζεις άντρας. Πρέπει γενικά η στάση σου απέναντί της να είναι αντρίκια. Στο κρεβάτι αλλά και έξω. Κατά τον ίδιο τρόπο, μου φαίνεται αδύνατο να είσαι αφέντης ή υποτακτικός μόνο κάποιες στιγμές της μέρας στο σπίτι όταν δεν σε βλέπουν άλλοι. Πρέπει γενικά να έχεις αυτήν την στάση στη ζωή σου, ειδάλλως ζεις μόνιμα προσποιούμενος.

Μα το σεξ ανήκει στις εκφάνσεις της ζωής μας, ένας τρόπος που αντιλαμβανόμαστε τον εαυτό μας και τους άλλους μέσα απο τη σωματική επαφή.

Η αλήθεια είναι πως ενώ ο γυναικείος εξευτελισμός (ας πούμε ο σοδομισμός, δηλ το πρωκτικό σεξ) θεωρείται "αποδεκτός", όταν γίνεται αντιστρόφως, αντιμετωπίζεται με κατάκριση.
Το σεξουαλικο παιχνίδι κάνει καλο στη ψυχική υγεία του ζευγαριου. Βεβαια μπορει αν ξεφυγει απο τον έλεγχο να σημάνει και το τέλος της σχέσης

Αλλά επειδή όπως λες εύκολα μπορεί να χαθούν τα όρια (σε μια κοινωνία σεμνότυφη) δε θα συνιστούσα τέτοιες πρακτικές σε άτομα που δε γνωρίζονται καλά, και δεν είναι βέβαια για το σύντροφο τους.

Γιαυτο όσες extreme εμπειρίες είχα, τις πραγματοποίησα πάντα στο χώρο του αγοραίου έρωτα.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Μα το σεξ ανήκει στις εκφάνσεις της ζωής μας, ένας τρόπος που αντιλαμβανόμαστε τον εαυτό μας και τους άλλους μέσα απο τη σωματική επαφή.

Η αλήθεια είναι πως ενώ ο γυναικείος εξευτελισμός (ας πούμε ο σοδομισμός, δηλ το πρωκτικό σεξ) θεωρείται "αποδεκτός", όταν γίνεται αντιστρόφως, αντιμετωπίζεται με κατάκριση.
Το σεξουαλικο παιχνίδι κάνει καλο στη ψυχική υγεία του ζευγαριου. Βεβαια μπορει αν ξεφυγει απο τον έλεγχο να σημάνει και το τέλος της σχέσης

Αλλά επειδή όπως λες εύκολα μπορεί να χαθούν τα όρια (σε μια κοινωνία σεμνότυφη) δε θα συνιστούσα τέτοιες πρακτικές σε άτομα που δε γνωρίζονται καλά, και δεν είναι βέβαια για το σύντροφο τους.

[size=10pt]Γιαυτο όσες extreme εμπειρίες είχα, τις πραγματοποίησα πάντα στο χώρο του αγοραίου έρωτα. [/size]
Κανονικα τις extreme εμπειριες επρεπε να τις καναμε εκτος αγοραιου ερωτα! Δν μπορει να ζητας κατι κ σε λενε κ ανωμαλο! Ημαρτον!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom