Νέα

Συνέντευξη Απο Ένα Κίνκυ Ζευγάρι - Αφέντρα Τίνα & αρσενική τσούλα "Σίσσυ"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com]  [/url]
Η Γωνιά Των Αναγνωστών : http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/p/blog-page_10.html]/p/blog-page_10.html [/url]

Ελπίζω να βρείτε την παρακάτω συνέντευξη που μου έστειλαν
ενδιαφέρουσα

Συνέντευξη Απο Ένα Kinky Ζευγάρι : Η Αφέντρα Τίνα και η αρσενική σκλάβα "Σίσσυ"
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2012/01/kinky.html]/2012/01/kinky.html[/url]

Με μεγάλη μου χαρά σας παρουσιάζω το πρώτο ζευγάρι που γνωρίσαμε μέσα απο την στήλη της Γωνίας Των Αναγνωστών , την Αφέντρα Τίνα και την αρσενική της τσούλα «Σίσσυ»  .
(Θα ενθυμείστε ίσως την περίφημη ιστορία τους : Η Ανταμοιβή Μιας Σκλάβας Τσούλας By Sissy http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2012/01/h-by-sisi.html]/2012/01/h-by-sisi.html[/url] )
Πρόκειται για ένα σύγχρονο , απελευθερωμένο ζευγάρι που δέχτηκε να απαντήσει στις ερωτήσεις , σχετικά με την σχέση Γυναικείας Κυριαρχίας που βιώνουν αναμεταξύ τους , πέραν των παραδοσιακών ρόλων που υπήρχαν μέχρι πρότινος σε μια Ελληνική οικογένεια.
Ας δούμε όμως τι έχουν να μας πούν :

Πρώτα η Αφέντρα Τίνα

Πείτε μας λίγα λόγια για τον εαυτό σας ! Πώς δηλαδή ήρθατε σε επαφή με την Κυριαρχική σας φύση , ποιά ήταν τα πρώτα ερεθίσματα και πότε καταλάβατε ότι επιθυμούσατε να υποδουλώσετε έναν άντρα.

Είμαι η Τίνα, 47 χρονών, Αφέντρα της ζωής μου, του σπιτιού μου και του σκλάβου μου.
Σε επαφή με την κυριαρχία με έφερε ο σκλάβος μου. Μαζί του γνώρισα πρώτα τον εαυτό μου και μετά το πόσο πολύ μου άρεσε και μου αρέσει να κυριαρχώ και να εξουσιάζω.
Ήταν απίστευτη η αίσθηση όταν έδεσα για πρώτη φορά στραπόν στη μέση μου.
Σα να ήταν αληθινό, σα να ήταν από πάντα δικό μου.
Όπως και η δύναμη που με κατέκλυζε κάθε φορά που έπαιρνα ένα μαστίγιο στο χέρι μου.

Ποιά είναι τα φετίχ σας ;

Τα ψηλοτάκουνα παπούτσια, οι φίνες κάλτσες με ραφή, οι κορσέδες, τα σέξυ εσώρουχα, τα μαστίγια και φυσικά τα στραπόν μου.

Μιλήστε μας λίγο για την γνωριμία σας με την “Σίσσυ” και κάντε μια αναδρομή στο χρονικό της υποταγής του και της μετατροπής σε προσωπική σας “τσούλα”

Εκείνος με έφερε σε επαφή με το bdsm όπως ήδη έχω πει και στη συνέχεια με το γυναικείο ντύσιμο.
Αυτό μου άρεσε πάρα πολύ και το επέκτεινα κάθε φορά και λίγο περισσότερο.
Έτσι πολύ σύντομα είχε γίνει η σκλάβα μου, με γυναικείο όνομα και γυναικεία ρουχαλάκια.
Ξυρισμένη και περιποιημένη.
Μετά την έβαλα σε πρόγραμμα εκπαίδευσης, δουλειές του σπιτιού, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, μαγείρεμα, πλύσιμο στο χέρι και παράλληλα εκπαίδευση στο πως κάθονται οι τσουλίτσες, πως περπατάνε με χάρη, πως κουνιούνται.
Μου άρεσε πάρα πάρα πολύ που εκπαίδευα μια τσούλα από το μηδέν, που της μάθαινα τα θέλω μου και πως να γίνει καλύτερη για μένα.

Έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο ενός αλλου εραστή για εσάς τον οποίο να υπηρετεί η Σίσσυ;

Δε με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο. Με καλύπτει απόλυτα η σχέση μου κι έτσι δεν έχω καν την ανάγκη να αναζητήσω κάτι έξω από αυτή.
Μόσο σε παιχνίδια φαντασιωσεων έχω παίξει το σενάριο να φέρω στο σπίτι μια κυρίαρχη θηλυκή τρανσέξουαλ και να ταπεινώσουμε μαζί τη Σίσσυ.

Τι πιστεύετε για τον BDSM χώρο στην Ελλάδα καθώς και για τους Έλληνες αν είναι έτοιμοι να τον υπηρετήσουν .

Το bdsm στην Ελλάδα γίνεται πίσω από ερμητικά κλειστές πόρτες, όπως γινόταν πολύ πριν γίνει της μόδας.
Κατι εξάρσεις των καιρών με shows και παρόμοια πανηγυριτζίδικα δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με το bdsm.
Δεν είναι θέμα Ελλήνων, Τούρκων ή Ολλανδών αλλά ανθρώπων.
Όταν μέσα σε μια σχέση υπάρχει εμπιστοσύνη, ασφάλεια, σιγουριά, δέσιμο και τα θέλω ταιριάζουν τότε γίνονται θαύματα.
    Αν όχι, τότε κανένα σενάριο δεν είναι ικανό να κρατήσει αυτή τη σχέση

Στην συνέχεια μετά απο άδεια της Κυρίας της απάντησε
η σκλάβα «Σίσσυ»

Πείτε μας λίγα λόγια για τον εαυτό σας ! Πώς δηλαδή ήρθατε σε επαφή με την υποτακτική  σας φύση , ποιά ήταν τα πρώτα ερεθίσματα και πότε καταλάβατε ότι επιθυμούσατε να υπηρετείτε τις γυναίκες.

Με την υποτακτική μου φύση ήρθα σε επαφή στα είκοσί μου, με μύησε στο ρόλο του υποτακτικού μια μεγαλύτερή μου, που είχαμε σχέση vanilla.
Μαζί της γνώρισα τη μαγεία του bdsm και την υποταγή σε μια Γυναίκα.
Προηγούμε ερεθίσματα δεν είχα, αν εξαιρέσουμε πως μεγάλωσα σε ένα σπίτι που στην ουσία η μητέρα είχε το πάνω χέρι.
Χωρίς οι γονείς, θέλω να πιστεύω, να έχουν μια ανάλογη σχέση, η μητέρα ήταν αυτή που αποφάσιζε και διοικούσε.
Έτσι μπορούμε να πούμε πως είχα μια κοινωνική κι όχι ερωτική εμπειρία σχετικά με τη Γυναικεία κυριαρχία.

Ποιά είναι τα φετίχ σας ;


Το κύριο φετίχ μου είναι το ντύσιμο, το να φοράω γυναικεία εσώρουχα σε καθημερινή βάση και ρούχα είτε για τις ανάγκες του ρόλου μου (μια στολή υπηρέτριας πχ ή μια ποδίτσα) είτε απλά επειδή έτσι με θέλει η Κυρία (με ένα φουστανάκι και γόβες για παράδειγμα).

Μιλήστε μας λίγο για την γνωριμία σας με την Κυρία σας  , εσείς προτείνατε την υποταγή και τα κίνκυ παιχνίδια ή μήπως εκείνη σας παρέσυρε ;
Εγώ Τη μύησα στο bdsm και μαζί μου ανακάλυψε την κυρίαρχη φύση Της.


Ήταν έκπληξη τόσο για Εκείνη αλλά και για μένα πόσο γρήγορα όχι μόνο το αποδέχτηκε αλλά έγινε κτημα Της, δεύτερη φύση Της.

Έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο ενός αλλου εραστη για την Κυρία σας τον οποίο θα υπηρετείτε και εσείς ;

Όχι, ποτέ.
Δε με ελκύουν οι άντρες και πιστεύω πως κι αν ακόμη Εκείνη το επέβαλε, δε θα λειτουργούσα.

Τι άλλο σκοπεύετε να δοκιμάσετε στην σχέση σας;

Το επόμενο πράγμα που θέλουμε να δοκιμάσουμε είναι την υποταγή μου σε δύο Γυναίκες.

Κάτι που είναι πολύ δύσκολο για την Ελληνική πραγματικότητα.
Ψάχνουμε μια Γυναίκα που πρώτα θα γίνει φίλη μας, θα μπορούμε να επικοινωνούμε, να νοιώθουμε εμπιστοσύνη, να υπάρξει δέσιμο ανάμεσά μας και μετά να περάσουμε σε όλα τα υπόλοιπα.


Σημείωμα Kinky Admin
Ήθελα να σας ευχαριστήσω και τους δύο για την διαδικτυακή αυτή συνέντευξη και να σας συγχαρώ διότι πρωτοπορήσατε και σπάσατε ταμπού δεκαετιών ενώ βιώνετε παιχνίδια και φαντασιώσεις που πολλοί ακόμα δεν τολμάνε ούτε στην σύντροφό τους να ομολογήσουν ακόμα .
Ένα μεγάλο μπράβο απο το Kinky Fantasies On Line και ευελπιστώ να συνεχίσετε να μας στέλνετε τις φαντασιώσεις και τα παιχνίδια σας ......


Διαβάστε Επίσης Σχετικά Άρθρα :
1. Forced Feminization – Η Απόλυτη Υποταγή Στην Αφέντρα
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/11/forced-feminization-sissyfication.html]/2011/11/forced-feminization-sissyfication.html [/url]
2. Strapon Play/Dildo Training/Slut Training – Αλλαγή Ρόλων/ Παιχνίδια με στραπον
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/08/strapon-playdildo-trainingtransformatio.html]/2011/08/strapon-playdildo-trainingtransformatio.html [/url]
3. Ποιά Γυναίκα Είναι Η Ονειρεμένη Αφέντρα ;
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/08/blog-post_11.html]/2011/08/blog-post_11.html [/url]
4. Strapon Play – Η Ψυχολογική Επίδραση Στον Σκλάβο Μιας Αφέντρας
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/10/strapon-play_26.html]/2011/10/strapon-play_26.html [/url]
5. Femdom Relationship - Η Εξέλιξη Μιας Σχέσης Γυναικείας Κυριαρχίας
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/11/femdom-relationship.html]/2011/11/femdom-relationship.html [/url]
6. Αυτό Που Θέλουν Οι Κυριαρχικές Γυναίκες
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/12/blog-post.html]/2011/12/blog-post.html [/url]
7. Και Οι Παντρεμένοι Θέλουν Αυταρχικά Σενάρια
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/12/blog-post_20.html]/2011/12/blog-post_20.html [/url]
8. Slut Training - Εκπαίδευση Αρσενικής Τσούλας
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2012/01/slut-training.html]/2012/01/slut-training.html [/url]

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παιδια !!! εδω ειναι ο μαλε τσουλης

ελατε να του χυσουμε και αυτο το θρεντ

:cum: :cum: :cum: :cum:


 

Επισκέπτης
Με την υποτακτική μου φύση ήρθα σε επαφή στα είκοσί μου, με μύησε στο ρόλο του υποτακτικού μια μεγαλύτερή μου, που είχαμε σχέση vanilla.
Μαζί της γνώρισα τη μαγεία του bdsm και την υποταγή σε μια Γυναίκα.
Προηγούμε ερεθίσματα δεν είχα, αν εξαιρέσουμε πως μεγάλωσα σε ένα σπίτι που στην ουσία η μητέρα είχε το πάνω χέρι.
Χωρίς οι γονείς, θέλω να πιστεύω, να έχουν μια ανάλογη σχέση, η μητέρα ήταν αυτή που αποφάσιζε και διοικούσε.
Έτσι μπορούμε να πούμε πως είχα μια κοινωνική κι όχι ερωτική εμπειρία σχετικά με τη Γυναικεία κυριαρχία.
Είναι αυτό που λέμε ότι το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει :dunno:
 

Επισκέπτης
Πρώτα η Αφέντρα Τίνα

Πείτε μας λίγα λόγια για τον εαυτό σας ! Πώς δηλαδή ήρθατε σε επαφή με την Κυριαρχική σας φύση , ποιά ήταν τα πρώτα ερεθίσματα και πότε καταλάβατε ότι επιθυμούσατε να υποδουλώσετε έναν άντρα.

Είμαι η Τίνα, 47 χρονών, Αφέντρα της ζωής μου, του σπιτιού μου και του σκλάβου μου.
Σε επαφή με την κυριαρχία με έφερε ο σκλάβος μου. Μαζί του γνώρισα πρώτα τον εαυτό μου και μετά το πόσο πολύ μου άρεσε και μου αρέσει να κυριαρχώ και να εξουσιάζω.
Ήταν απίστευτη η αίσθηση όταν έδεσα για πρώτη φορά στραπόν στη μέση μου.
Σα να ήταν αληθινό, σα να ήταν από πάντα δικό μου.
Όπως και η δύναμη που με κατέκλυζε κάθε φορά που έπαιρνα ένα μαστίγιο στο χέρι μου.

Μιλήστε μας λίγο για την γνωριμία σας με την “Σίσσυ” και κάντε μια αναδρομή στο χρονικό της υποταγής του και της μετατροπής σε προσωπική σας “τσούλα”

Εκείνος με έφερε σε επαφή με το bdsm όπως ήδη έχω πει και στη συνέχεια με το γυναικείο ντύσιμο.
Αυτό μου άρεσε πάρα πολύ και το επέκτεινα κάθε φορά και λίγο περισσότερο.
Έτσι πολύ σύντομα είχε γίνει η σκλάβα μου, με γυναικείο όνομα και γυναικεία ρουχαλάκια.
Ξυρισμένη και περιποιημένη.
Μετά την έβαλα σε πρόγραμμα εκπαίδευσης, δουλειές του σπιτιού, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, μαγείρεμα, πλύσιμο στο χέρι και παράλληλα εκπαίδευση στο πως κάθονται οι τσουλίτσες, πως περπατάνε με χάρη, πως κουνιούνται.
Μου άρεσε πάρα πάρα πολύ που εκπαίδευα μια τσούλα από το μηδέν, που της μάθαινα τα θέλω μου και πως να γίνει καλύτερη για μένα.



Στην συνέχεια μετά απο άδεια της Κυρίας της απάντησε
η σκλάβα «Σίσσυ»

Πείτε μας λίγα λόγια για τον εαυτό σας ! Πώς δηλαδή ήρθατε σε επαφή με την υποτακτική  σας φύση , ποιά ήταν τα πρώτα ερεθίσματα και πότε καταλάβατε ότι επιθυμούσατε να υπηρετείτε τις γυναίκες.

Με την υποτακτική μου φύση ήρθα σε επαφή στα είκοσί μου, με μύησε στο ρόλο του υποτακτικού μια μεγαλύτερή μου, που είχαμε σχέση vanilla.
Μαζί της γνώρισα τη μαγεία του bdsm και την υποταγή σε μια Γυναίκα.
Προηγούμε ερεθίσματα δεν είχα, αν εξαιρέσουμε πως μεγάλωσα σε ένα σπίτι που στην ουσία η μητέρα είχε το πάνω χέρι.
Χωρίς οι γονείς, θέλω να πιστεύω, να έχουν μια ανάλογη σχέση, η μητέρα ήταν αυτή που αποφάσιζε και διοικούσε.
Έτσι μπορούμε να πούμε πως είχα μια κοινωνική κι όχι ερωτική εμπειρία σχετικά με τη Γυναικεία κυριαρχία.

Ποιά είναι τα φετίχ σας ;


Το κύριο φετίχ μου είναι το ντύσιμο, το να φοράω γυναικεία εσώρουχα σε καθημερινή βάση και ρούχα είτε για τις ανάγκες του ρόλου μου (μια στολή υπηρέτριας πχ ή μια ποδίτσα) είτε απλά επειδή έτσι με θέλει η Κυρία (με ένα φουστανάκι και γόβες για παράδειγμα).

Μιλήστε μας λίγο για την γνωριμία σας με την Κυρία σας  , εσείς προτείνατε την υποταγή και τα κίνκυ παιχνίδια ή μήπως εκείνη σας παρέσυρε ;
Εγώ Τη μύησα στο bdsm και μαζί μου ανακάλυψε την κυρίαρχη φύση Της.


Ήταν έκπληξη τόσο για Εκείνη αλλά και για μένα πόσο γρήγορα όχι μόνο το αποδέχτηκε αλλά έγινε κτημα Της, δεύτερη φύση Της.



Σημείωμα Kinky Admin
Ήθελα να σας ευχαριστήσω και τους δύο για την διαδικτυακή αυτή συνέντευξη και να σας συγχαρώ διότι πρωτοπορήσατε και σπάσατε ταμπού δεκαετιών ενώ βιώνετε παιχνίδια και φαντασιώσεις που πολλοί ακόμα δεν τολμάνε ούτε στην σύντροφό τους να ομολογήσουν ακόμα .
Ένα μεγάλο μπράβο απο το Kinky Fantasies On Line και ευελπιστώ να συνεχίσετε να μας στέλνετε τις φαντασιώσεις και τα παιχνίδια σας ......
:grin:
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
και οταν βγαινουν με φιλικα ζευγαρια τι κανουν? η δεν εχουν τετοια? get a life ρε!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εκείνος με έφερε σε επαφή με το bdsm όπως ήδη έχω πει και στη συνέχεια με το γυναικείο ντύσιμο.
Αυτό μου άρεσε πάρα πολύ και το επέκτεινα κάθε φορά και λίγο περισσότερο.
Έτσι πολύ σύντομα είχε γίνει η σκλάβα μου, με γυναικείο όνομα και γυναικεία ρουχαλάκια.
Ξυρισμένη και περιποιημένη.
Μετά την έβαλα σε πρόγραμμα εκπαίδευσης, δουλειές του σπιτιού, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, μαγείρεμα, πλύσιμο στο χέρι και παράλληλα εκπαίδευση στο πως κάθονται οι τσουλίτσες, πως περπατάνε με χάρη, πως κουνιούνται.
ο ιδανικος γαμος.....αυτο ψαχνω κι εγω να βρω σε μια γυναικα, να την βαλω σε προγραμμα....λετε αμα της το περασω οτι ειμαι bdsm τυπος και ετσι να το αποδεχτει ευκολοτερα; :grin: :grin: :grin:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ο ιδανικος γαμος.....αυτο ψαχνω κι εγω να βρω σε μια γυναικα, να την βαλω σε προγραμμα....λετε αμα της το περασω οτι ειμαι bdsm τυπος και ετσι να το αποδεχτει ευκολοτερα; :grin: :grin: :grin:
με τις ελεηνιδες τυπε θα φας σουτο  :2funny:
 

Επισκέπτης
ο ιδανικος γαμος.....αυτο ψαχνω κι εγω να βρω σε μια γυναικα, να την βαλω σε προγραμμα....λετε αμα της το περασω οτι ειμαι bdsm τυπος και ετσι να το αποδεχτει ευκολοτερα; :grin: :grin: :grin:
να της πεις οτι θα παρει τα ευσημα και απο τον τσουλι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ελα ρε μαν,ειχες υσηχο υπνο τελικα? :grin:

βασικα γυρω στις 5 το πρωι φιλε δινω μια με τον βηχα
και σπαει μεσα στον λαιμο ενας γρομπος και εφυγε το φλεμα
ποταμι  :2funny: :2funny: :2funny:

ε και μετα κοιμηθηκα... μαλακιες αυτο ειναι βρογχιτιδα.
Αλλα ειναι πολυ ηπια... λογω του οτι εχω σταματησει το καπνισμα
αμα καπνιζα θα ηθελα εισπνεομενα σιγουρα.

 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
βασικα γυρω στις 5 το πρωι φιλε δινω μια με τον βηχα
και σπαει μεσα στον λαιμο ενας γρομπος και εφυγε το φλεμα
ποταμι  :2funny: :2funny: :2funny:

ε και μετα κοιμηθηκα... μαλακιες αυτο ειναι βρογχιτιδα.
Αλλα ειναι πολυ ηπια... λογω του οτι εχω σταματησει το καπνισμα
αμα καπνιζα θα ηθελα εισπνεομενα σιγουρα.
ναι ρε τυπε αλλα αν ειναι βροχιτιδα θες φαρμακα μην κανεις εξυπναδες :birdman:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν παιρνεις φαρμακα για ψιλου πηδημα τυπε  :grin:

πρεπει να αφησεις τον οργανισμο να το παλεψει μονος του.

πηγα γιατρο και τον ρωτησα αλλωστε και μου ειπε οτι δεν επηγει.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Οποιοδήποτε φετιχιστικό πρόγραμμα ή σαδομαζοχιστική πρακτική που γίνεται για σεξουαλική ευχαρίστηση (εφόσον δεν καταπιέζονται εκατέρωθεν τα δικαιώματα ή ελευθερία του ατόμου, και δεν επηρεάζεται η λειτουργικότητα αυτου που τα εκτελει)...δε χρήζει βοηθειας ή θεραπείας σύμφωνα με το DSM-IV.
(οι φαντασιώσεις ή σεξουαλικές παρορμήσεις ή συμπεριφορές - εφόσον - προκαλούν σημαντική ενόχληση ή έκπτωση των κοινωνικών, επαγγελματικών ή άλλων σημαντικών περιοχών της λειτουργικότητας)

Τα υπόλοιπα είναι για την παιδική χαρα των Ούνων, που όπως βλέπω επεκτείνεται σε πολλά thread (σε άλλα είστε Παναγίες φυσικα.....κοκοκοκοκο)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στο μεταξυ επειδη με κουρασε το σαιτ
και επειδη ειχα πει απο καιρο στον αντισθενη (απο το καλοκαιρι)
οτι το σαιτ του εχει προβλημα αλλα δεν μου εδωσε σημασια...

εγω προσωπικα την κανω... και θα ξαναρθω μετα απο κανα μηνα και βλεπουμε...

ελπιζω μεχρι τοτε να εχει ενδιαφερθει ο τυπος και να το εχει φτιαξει!
Ε δεν ειναι κατασταση αυτη! Καναμε αρκετη υπομονη.

ΑΝτε τσαγια σε ολους τυποι
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
τελοςπαντων boldermort :)
sarouman το bdsm η μαλλον femdom για μενα εχει την ιδια ηδονη σαν να κανεις σεξ.αδερφια ειμαστε φιλαρα σαυτο το ζητημα :)
 

Επισκέπτης
στο μεταξυ επειδη με κουρασε το σαιτ
και επειδη ειχα πει απο καιρο στον αντισθενη (απο το καλοκαιρι)
οτι το σαιτ του εχει προβλημα αλλα δεν μου εδωσε σημασια...

εγω προσωπικα την κανω... και θα ξαναρθω μετα απο κανα μηνα και βλεπουμε...

ελπιζω μεχρι τοτε να εχει ενδιαφερθει ο τυπος και να το εχει φτιαξει!
Ε δεν ειναι κατασταση αυτη! Καναμε αρκετη υπομονη.

ΑΝτε τσαγια σε ολους τυποι
γιατι ετσι τυπε  :think:
 

Επισκέπτης
(οι φαντασιώσεις ή σεξουαλικές παρορμήσεις ή συμπεριφορές - εφόσον - προκαλούν σημαντική ενόχληση ή έκπτωση των κοινωνικών, επαγγελματικών ή άλλων σημαντικών περιοχών της λειτουργικότητας)
Και πως μπορούμε να διακρίνουμε πότε συμβαίνει κάτι τέτοιο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom