Νέα

Συνέλαβαν τον Κωστόπουλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jigsaw24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 330
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Στο "τραινάκι" στην θέση δύο, έχεις τριπλή "απόλαυση"!
Τον παίρνεις από τον τρία, τον δίνεις στον ένα και επειδή του ένα είναι ελεύθερη του την παίζεις κι όλας! :2funny: :2funny:

Για σκέψου αν μπορεί κάποιος άλλος να κάνει τόσα πολλά; :grin:
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
Η μόνη μαλακία του Κωστόπουλου ήταν ότι ήταν Πασοκτής.

Δεν γίνεται να είσαι μορφωμένος,επιτυχημένος και σώφρων άνθρωπος και να ψήφιζες ΠΑΣΟΚ από το 1985 και μετά.
αν η 'επιτυχια' σου οφειλεται στο οτι ησουν πασοκος μια χαρα γινεται.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
Στο "τραινάκι" στην θέση δύο, έχεις τριπλή "απόλαυση"!
Τον παίρνεις από τον τρία, τον δίνεις στον ένα και επειδή του ένα είναι ελεύθερη του την παίζεις κι όλας! :2funny: :2funny:

Για σκέψου αν μπορεί κάποιος άλλος να κάνει τόσα πολλά; :grin:

Περίμενε ....... κατεβάζω Τά <<στοιχεία>> τού Εύκλείδη , τό θέμα πού βάλατε μέ άνατρέχει σέ Γεωμετρία  :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Είδες λοιπόν που μερικά πράγματα δεν μπορεί κανείς να τα φανταστεί καν, επειδή όσα βλέπει σήμερα τα θεωρεί ανέκαθεν δεδομένα;

Λοιπόν τότε που έπαιζε ο Πετράν πόλο στο ΝΟΒ, κολυμπούσαμε και παίζαμε πόλο στη θάλασσα!
Και ακόμα λίγα χρόνια πιο πριν και τα ντέρμπυ Εθνικός-Ολυμπιακός, στην θάλασσα γινόταν, στα βραχάκια της Πειραϊκής.

Τώρα όμως ακόμα και η κάθε κυράτσα θέλει κλειστά κολυμβητήρια (και θερμαινόμενα!) για να πλατσουρίζει...

τωρα βρηκες εμενα για να πεις τι δεν μπορω να φανταστω για κρυο και θαλασσα  :2funny:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Κατ. Αρχάς δηλώνω ότι ο Κωστόπουλος μου είναι τελείως αντιπαθής για πολλούς και διάφορους λόγους.
Όμως αυτή η χαιρεκακία με την οποία αντιμετωπίζεται  είναι μάλλον αδικαιολόγητη.
Μέχρι να χρεοκοπήσει δεν βγήκε κανείς να πει ότι δεν πληρωνόταν ή τουλάχιστον δεν πληρωνόταν καλά αντίθετα όλοι ήθελαν να δουλέψουν γι αυτόν.
Μαζί με αυτόν λόγω της (τεχνητής για μένα) κατάστασης χρεοκόπησαν ένα σωρό άλλοι spider, sato, fokas, vovos, lakis κλπ κλπ και μαζί με αυτούς πολλοί περισσότεροι μικροεπιχειρηματίες, μαγαζιά κλπ. Οι οποίοι μέχρι να χρεοκοπήσουν πλήρωναν και τους υπαλλήλους τους και τις άλλες υποχρεώσεις τους και οι φωστήρες εκλεγμένοι ηγέτες αυτού του τόπου φωτογραφίζονταν μαζί τους αγκαλιά. Ας μπούνε λοιπόν τώρα αυτοί φυλακή και να διαπομπεύονται από τα ΜΜΕ για να μπορούν ανενόχλητοι οι “εκλεγμένοι” ηγέτες να φροντίζουν για την ανάπτυξη της Ελλάδας φτάνοντας την ανεργία σιγά σιγά στο 40%.
Περαστικά μας....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
τωρα βρηκες εμενα για να πεις τι δεν μπορω να φανταστω για κρυο και θαλασσα  :2funny:

Ρε εσύ μπορεί να είσαι και ΟΥΚας.
Για το πως νομίζει κανείς πως ήταν πάντα τα πράγματα λέω.

Υ.Γ. για πάνε στο θρεντ της Αστεριάδη που σου έχω "δώρο έκπληξη"! :)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ρε εσύ μπορεί να είσαι και ΟΥΚας.
Για το πως νομίζει κανείς πως ήταν πάντα τα πράγματα λέω.

Υ.Γ. για πάνε στο θρεντ της Αστεριάδη που σου έχω "δώρο έκπληξη"! :)

ωπ ωπ τρεχω
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Ρε παίχτη καλά όλα αυτά και όντως ξέρεις πολλά πράγματα. Κάτι ξέρουμε κι εμείς βέβαια από αυτά απλά δεν βγήκαμε να τα διαλαλούμε, αλλά δεν είναι εκεί το θέμα.
Κι εγώ έχω κερδίσει 8 χιλιάρικα σε μια επένδυση 30 χιλιάδων σε 15 μέρες μια φορά. Αυτό σε ετήσια βάση είναι 640%! Πάει να πει πως κάθε μέρα γιορτή θά 'ναι; Διότι προσωπικά συνολικά χαμένος είνμαι και απλά προσπαθώ να ρεφάρω.

Τώρα ας πούμε πως εγώ είμαι χαμένος επειδή είμαι "άσχετος". Εσύ όμως που είσαι σχετικός και "τσακίζεις τις αγορές καθημερινά" δεν μας έλεγες τις προάλλες πως δεν πάει άλλο εδώ και θα πήγαινες στην Αυστραλία για να γίνεις μεγαλομανάβης; Αφού τσακίζεις τις αγορές με τόση ευκολία γιατί διάολο να πας στην άλλη άκρη του κόσμου να πουλάς λάχανα και μπρόκολα; :think:  



    Καταρχάς δεν είπα πως "τσακίζω τις αγορές". Πουθενά.


Εσείς το βγάλατε αυτό το συμπέρασμα. Όχι εγώ.


  Δεύτερον. Δοκίμασε να μεταναστεύσεις στην Αυστραλία και θα δεις πως ο μόνος δρόμος είναι να κάνεις επιχείρηση εκεί.

 Διαφορετικά δεν σε δέχονται, τον Θεό μπάρμπα να έχεις.

 Τρίτον. Το μαγαζί που αγοράζω, το παίρνω σε καλή τιμή. Πολύ καλή τιμή. Πάρα πολύ καλή τιμή.

 Satisfied?

 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
    Καταρχάς δεν είπα πως "τσακίζω τις αγορές". Πουθενά.


Εσείς το βγάλατε αυτό το συμπέρασμα. Όχι εγώ.


  Δεύτερον. Δοκίμασε να μεταναστεύσεις στην Αυστραλία και θα δεις πως ο μόνος δρόμος είναι να κάνεις επιχείρηση εκεί.

  Διαφορετικά δεν σε δέχονται, τον Θεό μπάρμπα να έχεις.

  Τρίτον. Το μαγαζί που αγοράζω, το παίρνω σε καλή τιμή. Πολύ καλή τιμή. Πάρα πολύ καλή τιμή.

  Satisfied?
μεταναστευει καποιος που θελει να ριξει μαυρη πετρα πισω του .............
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
    Καταρχάς δεν είπα πως "τσακίζω τις αγορές". Πουθενά.


Εσείς το βγάλατε αυτό το συμπέρασμα. Όχι εγώ.


  Δεύτερον. Δοκίμασε να μεταναστεύσεις στην Αυστραλία και θα δεις πως ο μόνος δρόμος είναι να κάνεις επιχείρηση εκεί.

 Διαφορετικά δεν σε δέχονται, τον Θεό μπάρμπα να έχεις.

 Τρίτον. Το μαγαζί που αγοράζω, το παίρνω σε καλή τιμή. Πολύ καλή τιμή. Πάρα πολύ καλή τιμή.

 Satisfied?

Εν μέρει!
Διότι κάποτε το έλεγες πως περιμένεις τις αγορές να ανοίξουν για να τις τσακίσεις, κάπως έτσι τέλος πάντων. Στο μεταξύ βέβαια θα έφαγες κι εσύ τις "σφαλιάρες" σου από τις αγορές (κι εγώ τις έφαγα και το παραδέχθηκα) και θα είδες πως δεν είναι και τόσο εύκολο.

Τώρα στην Αυσταλία κι εμένα με παίρνουν! Ζητάνε την ειδικότητά μου, αλλά σε κάτι κωλοχώρια στη μέση του πουθενά. Οπότε δεν λέει να τρέχω στην άλλη άκρη της γης, γέρος άνθρωπος. Κάποιο μεροκάματο βγαίνει κι εδώ ακόμα, σε λίγα χρόνια σύνταξη.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εν μέρει!
Διότι κάποτε το έλεγες πως περιμένεις τις αγορές να ανοίξουν για να τις τσακίσεις, κάπως έτσι τέλος πάντων. Στο μεταξύ βέβαια θα έφαγες κι εσύ τις "σφαλιάρες" σου από τις αγορές (κι εγώ τις έφαγα και το παραδέχθηκα) και θα είδες πως δεν είναι και τόσο εύκολο.

Τώρα στην Αυσταλία κι εμένα με παίρνουν! Ζητάνε την ειδικότητά μου, αλλά σε κάτι κωλοχώρια στη μέση του πουθενά. Οπότε δεν λέει να τρέχω στην άλλη άκρη της γης, γέρος άνθρωπος. Κάποιο μεροκάματο βγαίνει κι εδώ ακόμα, σε λίγα χρόνια σύνταξη.

ρε μη τον κατουρατε ολοι μαζι  :2funny: τι ψαχνεις τωρα για απαντησεις εσυ, τις προαλλες ειπε οτι φευγει για αυστραλια γιατι θα φορολογηθει το χρηματιστηριο ενω εχει δηλωσει πολλακις οτι δεν παιζει χρηματιστηριο μονο φορεξ  :2funny:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
στο θεμα μας ......στον μπουτσο μας για τον κωστοπουλο.....εδω κοβουν ρευμα ΔΕΗ σε οικογενειες με 400 ευρω εισοδημα ....οι εταιριες του ,πτωχευσαν ,οχι ο Ιδιος...και δεν γουσταρει να πληρωσει 400 χιλιαρικα διοτι με το νομικο συστημα της Ελλαδας, θα την γλυτωσει,εχει και γνωριμιες ,θα λαδωσει κανα δικαστακο και θα δωσει τα λιγοτερα !!! τωρα κατι παπαριες ,οτι δεν εχει,οτι εδωσε στην εταιρια του,εχωσε χρημα ...αυτα ειναι για τους ηλιθιους να τα πιστευουν!!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Εν μέρει!
Διότι κάποτε το έλεγες πως περιμένεις τις αγορές να ανοίξουν για να τις τσακίσεις, κάπως έτσι τέλος πάντων. Στο μεταξύ βέβαια θα έφαγες κι εσύ τις "σφαλιάρες" σου από τις αγορές (κι εγώ τις έφαγα και το παραδέχθηκα) και θα είδες πως δεν είναι και τόσο εύκολο.

Τώρα στην Αυσταλία κι εμένα με παίρνουν! Ζητάνε την ειδικότητά μου, αλλά σε κάτι κωλοχώρια στη μέση του πουθενά. Οπότε δεν λέει να τρέχω στην άλλη άκρη της γης, γέρος άνθρωπος. Κάποιο μεροκάματο βγαίνει κι εδώ ακόμα, σε λίγα χρόνια σύνταξη.






   :think: :think: :think: :think: :think:





   Μάλλον με μπερδεύεις με κάποιον άλλον....  Το μόνο πράγμα που τσακίζω είναι κάτι μηλαράκια ΚΙΚΟΥ....  :2funny: :2funny: :2funny:


 
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
  Εκκρεμοτητες κλείνω. Οσονούπω, παίρνω τον πούλο.





   

κατσε εδω ρε δεν εχεις φοβο. θα κλεισει και το δαφνι και θα τους αφηνουνε να πηγαινουν σπιτι λεει στις ειδησεις. που θα βρεις καλυτερα  :crazy:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ρε μη τον κατουρατε ολοι μαζι  :2funny: τι ψαχνεις τωρα για απαντησεις εσυ, τις προαλλες ειπε οτι φευγει για αυστραλια γιατι θα φορολογηθει το χρηματιστηριο ενω εχει δηλωσει πολλακις οτι δεν παιζει χρηματιστηριο μονο φορεξ  :2funny:


Καλά εσύ την μαλακία την έχεις κάνει επιστήμη.....



  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
Καλά εσύ την μαλακία την έχεις κάνει επιστήμη.....



   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ρε τυπε γιατι δεν προστατευεις τον εαυτο σου; οχι απο αυτους που σε γλεντανε, αλλα απο τον εαυτο σου.
υπαρχει κοσμος που εχει παθει ψυχικες βλαβες απο κατι τετοια. το να επινοησεις εναν αλλον εαυτο σε μια παραλληλη ιντερνετικη ζωη δεν ειναι κακο. εσυ ομως δειχνεις να εχεις παρα-μπει στο πετσι του ρολου.
φιλικα παντα.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
ρε μπουτσο μας για τον κωστοπουλο.......καλα τα λεει ο ποδολαγνος.......ας μην εκανε λαμογιες !!! και ο γαβαλας παλι μεσα πηγε ξανα για να χρησιμοποιησει αλλο παραθυρακι του νομου.....τα ξερει απο την πρωτη που πηγε στον δικηγορο του..ολα τα βηματα ενα ενα ...ετσι και ο κωστοπουλος,και θα μπει και θα ξαναμπει 10 φορες για χρεη....το αποτελεσμα ειναι μηδεν για το κρατος.....μονο ο Ακης και ο Παπαγεργοπουλος τρωνε την φυλακη προς το παρων.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom