Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Kαλοκαιριατικα ρε μαλακα Τριανταφυλλιδη?
http://[URL unfurl="true"]www.gagarin205.gr/wp-content/uploads/2012/01/THRASH-POSTER-04_12_color-300x268.jpg[/img[/URL]]
[URL unfurl="true"]http://www.gagarin205.gr/sacred-reich/[/URL]
[MEDIA=youtube]9MsiHRPiXCI[/MEDIA]
ΥΓ Αυτοι επρεπε να ηταν στους Big Four προπερσι
 

Επισκέπτης
Ανακοινωθηκαν οι  Nashville Pussy την πρωτη μερα του RockWave Festival  :rockon:
Για δες καιρος που διαλεξε η αφραγκια να με αγκαλιασει :cheesy:
Γαμηστε τα λυσσαρες μου.
 

Επισκέπτης
URL]]
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Ρε καυλιαρηδες Lynyrd Skynyrd θα παει κανεις? Λετε να αξιζει να τους δουμε μετα απο 800 χρονια και με το 90% του συγκροτηματος πεθαμενο?  :think:
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.cosmo.gr/Lifestyle/Celebrities/article1822163.ece/ALTERNATES/w460/osbourne-family-arrives-for-tribeca-film-festival-premiere-of-god-bless-ozzy-osbourne-new-york_158.jpg[/img[/URL]]

Τρεις εβδομάδες αφότου έγινε πατέρας, ο 26χρονος Jack Osbourne διαγνώστηκε με την αυτοάνοση ασθένεια. Τι δήλωσαν Ozzy και Sharon.

Στο ίδιο νοσοκομείο που ήρθε στη ζωή η κόρη του Pearl πριν περίπου 20 μέρες, ο Jack Osbourne διαγνώστηκε με σκλήρυνση κατά πλάκας και το μούδιασμα στην οικογένεια του Ozzy δεν ήταν καθόλου ευχάριστο.

"Θα προσαρμοστώ στα νέα δεδομένα και θα το ξεπεράσω", δήλωσε ο Jack Osbourne. "Στην αρχή σκέφτηκα με θυμό, στεναχωρήθηκα αλλά θα κοιτάξω μπροστά"

Ο 63χρονος Ozzy συγκίνησε δηλώνοντας "μακάρι να το πάθαινα εγώ", ενώ η μητέρα του Sharon μίλησε για τις ενοχές που νιώθει. "Σκέφτομαι συνέχεια ότι είναι δικό μου το λάθος. Τι δεν έτρωγα ή έπινα όσο ήμουν έγκυος.."

Να σημειωθεί ότι ο Jack διαγνώστηκε με σκλήρυνση κατά πλάκας όταν έχασε ξαφνικά το 50% της όρασής του από το δεξί μάτι.


Θα τους θαψει ολους ο Τρελος.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ω ρε συ, πόσο κρίμα. :(
 

Επισκέπτης
Εντωμεταξυ τι γινετε τον τελευταιο καιρο με αυτες τις αυτοονοσες ασθενειες?
Σαν επιδημια ειναι.
Σε δυο κολλητους μου μικρους στην ηλικια διωγνωστικαν τετοιες παθησεις και στον εναν χορηγουν ισχυρα φαρμακα(κορτιζονες) που θα ειναι εφορου ζωης :-
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εντωμεταξυ τι γινετε τον τελευταιο καιρο με αυτες τις αυτοονοσες ασθενειες?
Σαν επιδημια ειναι.
Σε δυο κολλητους μου μικρους στην ηλικια διωγνωστικαν τετοιες παθησεις και στον εναν χορηγουν ισχυρα φαρμακα(κορτιζονες) που θα ειναι εφορου ζωης :-

:(
<3
 

STEAMROLLER ASSAULT

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Με αφορμη την επικειμενη συναυλια των Sepultura και επειδη ηταν η πρωτη συναυλια που εχω παει ειπα να ποσταρω ενα αρθρο καταγραφη των συναυλιων που εχουν γινει στην Ελλαδα τις προηγουμενες δεκαετιες.
Που ξερεις καποιος μπορει να το βρει ενδιαφερον. :)

Μέγας ο Παίχτης! m/

Και μια που λες για Sepultura, αν και πιθανολογώ είσαι της Cavalera εποχης αποκλειστικά, τσίμπα κ το live από 2/6 που τράβηξα σχεδόν όλο...


http://[URL unfurl="true"]www.gagarin205.gr/wp-content/uploads/2012/01/THRASH-POSTER-04_12_color-300x268.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Τσίμπα και το πρώτο 20' από OVERKILL

[MEDIA=youtube]lPrJsOaN7cE[/MEDIA]
 

Επισκέπτης
Μέγας ο Παίχτης! m/

Και μια που λες για Sepultura, αν και πιθανολογώ είσαι της Cavalera εποχης αποκλειστικά, τσίμπα κ το live από 2/6 που τράβηξα σχεδόν όλο...

Εχω δει τους Sepultura 3 φορες,μια με τον Max και 2 με τον Derrick,τους Soulfly αλλες 2 μεχρι και τον Igor εχω δει σε Dj set σε μπαρ στην Αθηνα.Οπως καταλαβαινεις ειμαι τελειως καμμενος με την μπαντα αλλα δεν νομιζω να εχει κατι αλλο να μου προσφερει.
Εχω παρατηρησει οτι η thrash σκηνη στην Ελλαδα εχει παρει πολυ τα πανω της,λογο ηλικιας (32)εχω αποτραβηχτει λιγο απο το συγκεκριμενο ειδος αλλα μια φορα πεταχτα που ακουσα τους Suicidal Angels  μου ακουστηκαν παλαιομοδιτικα πρωτοποριακοι.Ξερω οτι στην Ελλαδα τα πραγματα ειναι δυσκολα για μπαντες του ειδους σας αλλα keep the feeling alive μαγκες και καντε αυτο που γουσταρετε.Ειχα φιλους με μπαντες την δεκαετια του 90 και 00s και ξερω τα πραγματα απο μεσα.
Απο Ελληνικες μπαντες που ξεχωριζω ειναι οι 1000 mods.

ΥΓ. Αν δεν ειχα φυγει διακοπες και ημουν Αθηνα θα εσκαγα για μια μπυρα στο 7sins να σας ακουσω :rockon:

ΥΓ Γαματο το ονομα της μπαντας σας :thumbsup:
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
http://[URL unfurl="true"]www.anclub.gr/wp-content/uploads/2012/05/162085_333011230078312_1748606936_n.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Ελα συντροφε τι λεει? Παικτη μην τους χασεις τους Saint Vitus με την καμια....απο τα ποιο καλα live στην συναυλιακη ζωη μου που τους ειχα δει στο Rotterdam στο Dutch Doom Days !!!  :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Τι ειπαν οι πουροπανκιδες οι Pennywise? :P  Εμαθα παιξαν οκ αλλα δεν ειχε κοσμο...

ps Γαμανε μουσικα οι mods ρε!!!!Α σε που ειναι και γαμω τα παιδια κι'ολας!! ;)
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Xaros παρε ενα απο τα παλια ...Arnando Acosta και ετσ!!!


 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
http://[URL unfurl="true"]www.cosmo.gr/Lifestyle/Celebrities/article1822163.ece/ALTERNATES/w460/osbourne-family-arrives-for-tribeca-film-festival-premiere-of-god-bless-ozzy-osbourne-new-york_158.jpg[/img[/URL]]

Τρεις εβδομάδες αφότου έγινε πατέρας, ο 26χρονος Jack Osbourne διαγνώστηκε με την αυτοάνοση ασθένεια. Τι δήλωσαν Ozzy και Sharon.

Στο ίδιο νοσοκομείο που ήρθε στη ζωή η κόρη του Pearl πριν περίπου 20 μέρες, ο Jack Osbourne διαγνώστηκε με σκλήρυνση κατά πλάκας και το μούδιασμα στην οικογένεια του Ozzy δεν ήταν καθόλου ευχάριστο.

"Θα προσαρμοστώ στα νέα δεδομένα και θα το ξεπεράσω", δήλωσε ο Jack Osbourne. "Στην αρχή σκέφτηκα με θυμό, στεναχωρήθηκα αλλά θα κοιτάξω μπροστά"

Ο 63χρονος Ozzy συγκίνησε δηλώνοντας "μακάρι να το πάθαινα εγώ", ενώ η μητέρα του Sharon μίλησε για τις ενοχές που νιώθει. "Σκέφτομαι συνέχεια ότι είναι δικό μου το λάθος. Τι δεν έτρωγα ή έπινα όσο ήμουν έγκυος.."

Να σημειωθεί ότι ο Jack διαγνώστηκε με σκλήρυνση κατά πλάκας όταν έχασε ξαφνικά το 50% της όρασής του από το δεξί μάτι.


Θα τους θαψει ολους ο Τρελος.

[/quote]

Ναι αμε θα ξεπερασει τα αρχιδια μου! Κριμα ομως κ απο τοσο μικρος!! Πιτσιρικι μιλαμε  :banghead:

Α! και μιας και αναφεραμε τον οζζυ να υπενθυμισω οτι ισχυει ακομα η προσφορα μου.. 40ε για το εισητιριο για τη συναυλια του την πρωτη Ιουλιου  :P
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Ναι αμε θα ξεπερασει τα αρχιδια μου! Κριμα ομως κ απο τοσο μικρος!! Πιτσιρικι μιλαμε  :headbang:

Α! και μιας και αναφεραμε τον οζζυ να υπενθυμισω οτι ισχυει ακομα η προσφορα μου.. 40ε για το εισητιριο για τη συναυλια του την πρωτη Ιουλιου  :P

καυλιαρη ξεχασες το :

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ    :s&m_1:
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Ναι αμε θα ξεπερασει τα αρχιδια μου! Κριμα ομως κ απο τοσο μικρος!! Πιτσιρικι μιλαμε  :headbang:

Α! και μιας και αναφεραμε τον οζζυ να υπενθυμισω οτι ισχυει ακομα η προσφορα μου.. 40ε για το εισητιριο για τη συναυλια του την πρωτη Ιουλιου  :P

Πουστη-Αλεκο βαλε μου τα αεροπορικα να ερθω απο Ρουμανια και το περνω 45€ το εισητιριο !!!! :o :o :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom