Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
340
Like
139
Πόντοι
1
:huh:σημερα το βραδυ ...συναντηση ? η καταλαβα λαθος ?
 

Επισκέπτης
Εμ αναθεμα τις αφραγκιες Δοκτωρ, τα ηξερα τα χαλια, αλλα ΓΙΟΚ ca$h....
Ξεχαστε το σπιτι μου, γκεστ ειμαι  :-

Λοιπον μια και θα βγω για ενα βραδυνο περιπατο, 20:30 Πατησιων και Αγ. Μελετιου πρασινη κοντομανικη μπλουζα, τζην θα με βρειτε ευκολα, Ιντερνετοκινητο δεν παιρνω κοντα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Εμ αναθεμα τις αφραγκιες Δοκτωρ, τα ηξερα τα χαλια, αλλα ΓΙΟΚ ca$h....
Ξεχαστε το σπιτι μου, γκεστ ειμαι  :-

Λοιπον μια και θα βγω για ενα βραδυνο περιπατο, 20:30 Πατησιων και Αγ. Μελετιου πρασινη κοντομανικη μπλουζα, τζην θα με βρειτε ευκολα, Ιντερνετοκινητο δεν παιρνω κοντα...
τυπε κανει ψυχρα εξω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
συναντηση μελων του σαϊτ και παρτυ και λοιπες αηδιες ειχαν επιχειρηθει να γινουν και στο παρελθον, παντα ΠΑΝΤΑ σκαλωναν στο γεγονος οτι ο αντισθενης σας εχει γραμμενους στα @@ του και σιγα μη πληρωσει ως οφειλει τα φαγητα του παρτυ και το κλεισιμο της αιθουσας  :zfuck: Δινουμε το σαϊτ στον χαστουρα για να δουμε ασπρη μερα  :rockon: :rockon:
τυπε ο αντισθενης εχει κοψει και την επιδοτηση καθε 10.000 ποστς :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εμ αναθεμα τις αφραγκιες Δοκτωρ, τα ηξερα τα χαλια, αλλα ΓΙΟΚ ca$h....
Ξεχαστε το σπιτι μου, γκεστ ειμαι  :-

Λοιπον μια και θα βγω για ενα βραδυνο περιπατο, 20:30 Πατησιων και Αγ. Μελετιου πρασινη κοντομανικη μπλουζα, τζην θα με βρειτε ευκολα, Ιντερνετοκινητο δεν παιρνω κοντα...

γιατι οχι κινητο?
 

Επισκέπτης
Ειμαι μπαστουνοβλαχος δεν κρυωνω :grin:
Οσοι ειναι να ελθουν ας το πουν!
Εξηγησα τους λογους μου παραπανω, βασικα γνωριμια ειναι και δευτερευοντως το φακ :)

Εχω δικαρτο κινητο του κωλου, δεν πιανει Ιντερνετ αυτο, το αλλο δεν το κουβαλαω συνηθως.
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
340
Like
139
Πόντοι
1
Η συναντηση των μελων να γινει ως εξης .....να μαζευτουμε σε ενα κεντρο εισοδος και τα σχετικα 8α το δουμε ....
να φερουμε και καμια 50ρια κοριτσια απο ολα τα τιμημενα κεντρα (οικους αντοχης ,στουντιο ,μασερ ) να γινει σωστο το πραμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.638
Πόντοι
3.656
συναντηση μελων του σαϊτ και παρτυ και λοιπες αηδιες ειχαν επιχειρηθει να γινουν και στο παρελθον, παντα ΠΑΝΤΑ σκαλωναν στο γεγονος οτι ο αντισθενης σας εχει γραμμενους στα @@ του και σιγα μη πληρωσει ως οφειλει τα φαγητα του παρτυ και το κλεισιμο της αιθουσας  :zfuck: Δινουμε το σαϊτ στον χαστουρα για να δουμε ασπρη μερα  :rockon: :rockon:

τυπε εισαι σιγουρος οτι θελεις να γινει συναντηση των μελων του μπου,και να ερθει κι ο ιπποτης69 να κολλαει αφισες με ψωλες;  :S
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
305
Πόντοι
296
Αν θελουν καποιοι ραντεβου σα να ειμαστε παλιοφιλοι, με απωτερο στοχο το χαβαλε ας εκδηλωσουν ενδιαφερον.
Προτεινω δημοσια να εκδηλωθειτε, χμ αν αρχισουμε τα pm θα χασουμε τη μπαλα.
Αφηστε πολιτικα και τις οποιες κοντρες στη μπαντα ;) ΕΛΕΟΣ δεν εχουμε κατι να χωρισουμε.


Συμφωνώ, αλλά χωρίς blizardeye, nick trive, the saint, τρελλορώσο και guru 13 δεν λέει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Οσοι ειναι να ελθουν ας το πουν!
Εξηγησα τους λογους μου παραπανω, βασικα γνωριμια ειναι και δευτερευοντως το φακ :)
τυπε καπως ετσι τα ελεγε και ο κωστακης ο κοστουματος
μετα μας εσκασε το μυστικο :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom