Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παιδια, απο Αθηνα δεν ξερω πολλα μερη, μονο της γειτονισσας το ωραιο κωλομερι, επειδη προσφατα μετακομισα Κυψελη, ε που αλλου λετε?
Ξερω κι εγω, τα ιδρυματα ειναι στη φιλη μας, αμαξι δεν εχω, χμ για Πατησιων και Αγ. Μελετιου?
Ας κλειδωσει η τοποθεσια και θα δουμε ποτε βρισκομαστε.

Και ποιοι επιτρεπεται να ερθουν?
Εγω φιλε δεν εχω κανενα προβλημα, ουδεποτε εχω αρπαχτει εδω μεσα κι ας με εχουν βρισει, δες τα ποστ μου.
Βασικα αρβαλα να γινει, ας πιουμε εναν καφε στα ορθια, οσο για το φακ πανε οσοι το επιθυμουν, οι αλλοι θα βολταρουμε :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Παιδια, απο Αθηνα δεν ξερω πολλα μερη, μονο της γειτονισσας το ωραιο κωλομερι, επειδη προσφατα μετακομισα Κυψελη, ε που αλλου λετε?
Ξερω κι εγω, τα ιδρυματα ειναι στη Φυλη μας, αμαξι δεν εχω, χμ για Πατησιων και Αγ. Μελετιου?
Ας κλειδωσει η τοποθεσια και θα δουμε ποτε βρισκομαστε.
σ την πλατεια βαθυς :rockon:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
σαν περυσι καλοκαιρι που χτυπιοσαντο τα παλικαρια στο μεταξι....

τοτε ειχε αρκετη προσελευση (λεει ο μυθος)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
βλεπω να μαζευομαστε λαος κ να μας μαζευει η policia ;)
 

Επισκέπτης
Μισο, Μεταξουργειο ειναι κατω χαμηλα?
Παιδια μπαινω με κινητο μη ζητατε πολλα ΓΚΟΥΓΚΛ μαψ και μαπες...
Εννοειτε πλατεια Καραισκακη?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
να το κανουμε σαν συνεδριο

1ο bourdeloσυνενδριο

τα κοματα καλυτερα ειναι :2funny: :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Παιδια, απο Αθηνα δεν ξερω πολλα μερη, μονο της γειτονισσας το ωραιο κωλομερι, επειδη προσφατα μετακομισα Κυψελη, ε που αλλου λετε?
Ξερω κι εγω, τα ιδρυματα ειναι στη φιλη μας, αμαξι δεν εχω, χμ για Πατησιων και Αγ. Μελετιου?
Ας κλειδωσει η τοποθεσια και θα δουμε ποτε βρισκομαστε.
Εγω φιλε δεν εχω κανενα προβλημα, ουδεποτε εχω αρπαχτει εδω μεσα κι ας με εχουν βρισει, δες τα ποστ μου.
Βασικα αρβαλα να γινει, ας πιουμε εναν καφε στα ορθια, οσο για το φακ πανε οσοι το επιθυμουν, οι αλλοι θα βολταρουμε :grin:
ουτε και εγω εχω προβλημα.δεν εχω τσακωθει με κανενα ατομο.αλλα απο οτι φαινεται ολο και καποιοι τσαντιζονται μαζι σου χωρις λογο και αιτια.
 

Επισκέπτης
Απολυτε ασε τις προσωπικες ερωτησεις :grin:
Φρεσκος (μερικων ημερων) ειμαι στην Αθηνα. Γιαυτο σας λεω μη μου βαζετε δυσκολα, θα με ψαχνετε και θα σας ψαχνω!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Απολυτε ασε τις προσωπικες ερωτησεις :grin:
Φρεσκος (μερικων ημερων) ειμαι στην Αθηνα. Γιαυτο σας λεω μη μου βαζετε δυσκολα, θα με ψαχνετε και θα σας ψαχνω!
και στην κυψελη βρηκες να μεινεις τυπε? :S
δεν διαβαζεις για τι χαλια εχει το κεντρο :S
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
συναντηση μελων του σαϊτ και παρτυ και λοιπες αηδιες ειχαν επιχειρηθει να γινουν και στο παρελθον, παντα ΠΑΝΤΑ σκαλωναν στο γεγονος οτι ο αντισθενης σας εχει γραμμενους στα @@ του και σιγα μη πληρωσει ως οφειλει τα φαγητα του παρτυ και το κλεισιμο της αιθουσας  :zfuck: Δινουμε το σαϊτ στον χαστουρα για να δουμε ασπρη μερα  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom