Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
http://[URL unfurl="true"]www.metallized.it/public/articoli2/1tarja7dsta67dtassa.jpg[/img[/URL]]

[img]http://tekstovi-pesama.com/g_img/0/39859/tarja%2520turunen-10.jpg

tarja-turunen1.jpg


tarja-turunen.jpg
φρικοφατσα τυπε
γουσταρω :rockon:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Το χρωμα του νεκρου εχει η τυπισσα,απορριπτεται  :zfuck:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
φρικοφατσα τυπε
γουσταρω :rockon:
εγω θα παω, εστω και μονος μου, αλλα ρωταω μπας και θελει και κανας αλλος να σκασουμε παρεα
ειναι και μουναρα και φωναρα και ο μαλακας ο αδερφος της την εδιωξε απο τη ζηλια του και τωρα η κοπελια οχι κανει σολο καριερα, αλλα γαμαει και δερνει

παρε μια ιδεα, το ενα ειναι απο την τελευταια τους συναυλια και το αλλο απο τη σολο καριερα υστερα


 

Επισκέπτης
Πως βαζετε πολλες φωτογραφιες μαζι?.....εγω μεχρι 2 μου λεει οτι μπορω!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
εγω θα παω, εστω και μονος μου, αλλα ρωταω μπας και θελει και κανας αλλος να σκασουμε παρεα
ειναι και μουναρα και φωναρα και ο μαλακας ο αδερφος της την εδιωξε απο τη ζηλια του και τωρα η κοπελια οχι κανει σολο καριερα, αλλα γαμαει και δερνει

παρε μια ιδεα, το ενα ειναι απο την τελευταια τους συναυλια και το αλλο απο τη σολο καριερα υστερα


τυπε αυτη η γκοθου μαζευει φρικια,σκοτεινες μουτσουνες και αλλα παρακμιακα στοιχεια?
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
τυπε αυτη η γκοθου μαζευει φρικια,σκοτεινες μουτσουνες και αλλα παρακμιακα στοιχεια?
αυτη μαζευει απο γκοθουδες με καπαρτινες, ταττου, μακρυ μαλλι μεχρι τον κωλο μουναρες, μεχρι μουνακια μη μου απτου, μη μου ακουμπατε το μαλλι γιατι εχω κανει περμαναντ
τα παντα ολα μαζευει
εγω βεβαια θα παω για darkwave μουνακια με πιρσινγκ στη ρωγα και στην κλειτορια, που γουσταρει σαδομαζο κασταστασεις
κ αμα δε βγαλω γκομενα, στ' αρχιδια μου, θα παω μια φυλης στα καπακια να ξελαμπικαρω ή στην χειροτερη ενα μεταξι.
ή πειραιως 121 μιας και θα ειναι και στο δρομο μου, αρκει να ειναι η αμαντα καβλωμενη παντα
 

Επισκέπτης
Τυποι αν γινει η συναντιση 1 σουβλακι θα το φαμε πιστευω!.... :thumbsup:
 

Συνημμένα

  • pork_souvlaki_499.jpg
    pork_souvlaki_499.jpg
    55,4 KB · Εμφανίσεις: 17
  • stefanos.jpg
    stefanos.jpg
    39,1 KB · Εμφανίσεις: 58

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
αν βρεθούμε ψηφίζω καφεδάκι κι αν κάτσει μπουρδελότσαρκα  ;) :grin:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
.... oύτως ή άλλως ..που θα πάει ....θα συναντηθούμε στα συσσύτια του δήμου ή της αρχιεπισκοπής !  :rolleyes: :2funny: :2funny: :rockon:

μέσα !
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
  ο ακατανομαστος θα ερθει ?ξερεις ποιος εισαι και ολοι ξερετε για ποιον μιλαω
 

Επισκέπτης
οι άλλοι θα μπορούν???????
Ε γι αυτο τα λεμε ολα αυτα για να κανονησουμε ρε τυπε!....πρεπει εγω να ξερω αν θα μπορει ο καθενας?....ο καθενας για τον εαυτο του μιλαει και αν βρουμε μια κοινη λυση βρισκομαστε!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ε γι αυτο τα λεμε ολα αυτα για να κανονησουμε ρε τυπε!....πρεπει εγω να ξερω αν θα μπορει ο καθενας?....ο καθενας για τον εαυτο του μιλαει και αν βρουμε μια κοινη λυση βρισκομαστε!

σε αυτά τα ζητήματα είναι καλός ο sotirof αυτός πραγματοποιεί μαζώξεις δεκάδων μπουρδελιάρηδων :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom