Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ετσι οπως το πατε θα πουμε ολοι τισ αναλογιεσ μας χρωμα μαλλιων ματιων κλπ θα γνωριστουμε καλυτερα μεσα απο αυτο το thread  :2funny:

εγώ λέω να πούμε και μέγεθος πούτσας ή βυζιών ώστε αν πάμε απευθείας σε παρτούζα να είναι ακόμη πιο εύκολη η αναγνώριση
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ακουω προτασεις
που θα θελατε και ποιοι θα ερχοσασταν
λετε  :grouphug:να παμε σε γκαμια ταβερνα στη βαρησ η στη χασιά για κανα παιδακι-κοκορετσακι-κοντοσουβλι? :think:
να πιοθμε και κανα κιλο κρασακι με μποθζοθκακι και καμια ζεμπεκια  να διασκεδασοθμε ναοθμ! :rockon:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
λετε  :grouphug:να παμε σε γκαμια ταβερνα στη βαρησ η στη χασιά για κανα παιδακι-κοκορετσακι-κοντοσουβλι? :think:
να πιοθμε και κανα κιλο κρασακι με μποθζοθκακι και καμια ζεμπεκια  να διασκεδασοθμε ναοθμ! :rockon:
χωρις εσενα ομως ποτε!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ετσι οπως το πατε θα πουμε ολοι τισ αναλογιεσ μας χρωμα μαλλιων ματιων κλπ θα γνωριστουμε καλυτερα μεσα απο αυτο το thread  :2funny:
 Θα γνωριστουν οι κλωνοι μεταξυ τους καλα και μετα θα βγουν και εξω.....απο τους 100 θα ειναι 10 γιατι οι υπολοιποι ειναι κλωνοι!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ειμαι το παπαρι φαντασμα δεν εχω κανενα κλωνο και γκαμαω ασαλιωτα γκωλικα τον γκιασου το σουφρογλεντζε :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
 Θα γνωριστουν οι κλωνοι μεταξυ τους καλα και μετα θα βγουν και εξω.....απο τους 100 θα ειναι 10 γιατι οι υπολοιποι ειναι κλωνοι!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote
εγω εχω αρκετους κλωνους στην πραγματικη ζωη δεν χρειαζομαι και εδω μεσα μεχρι τωρα εχω εμφανιστει στην κρητη και στην ρουμανια απ'οτι μου εχουν πει και επεται και συνεχεια :2funny:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ο παιχτουρας και εγω επισημοι οικοδεσποτες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom