Νέα

Συνάντηση μελών Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειστε υπερ η κατα των προγραμματων χωρις προφυλαξη

  • ΥΠΕΡ

    Ψήφοι: 56 32,9%
  • ΚΑΤΑ

    Ψήφοι: 114 67,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    170

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
η επαναλειψη ειναι μητερα πασης γνωσεως :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:οσα μελη ενδιαφερονται να συμετασχουν στην επετειακη συναντηση μελων μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης ας στειλουν π.μ σε εμενα η στον μπουξο......οσοι εχουν ερθει εστω για μια φορα εχουν ενημερωθει :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Η πληροφοριες μου μιλανε για 10-12 ατομα στην συναντηση!  :o λογικα θα ειναι απο τις μεγαλυτερες που εχουν γινει.  :rockon:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
αντε να μαζευτουμε να τα κανουμε πουτανα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Τι εννοας  :think: θα εχουμε ανταρτες στην παρεα  :rolleyes:
εγω ρε φιλε ποτε δεν πηγα να γαμησω μετα την συναντηση ....συνηθως εκεινη την ημερα κανονιζω βιζιτα :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:ισως κανω καμια αλλαγη στην επετειακη συναντηση.....θα δουμε :grin: :grin: :grin:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
εγω ρε φιλε ποτε δεν πηγα να γαμησω μετα την συναντηση ....συνηθως εκεινη την ημερα κανονιζω βιζιτα :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:ισως κανω καμια αλλαγη στην επετειακη συναντηση.....θα δουμε :grin: :grin: :grin:
Ναι ενταξει...αλλα ειναι αλλη φαση μετα να γραψουμε πως περασαμε στην τανα που τελικα επιλεξαμε μετα την συναντηση.  ;)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ναι ενταξει...αλλα ειναι αλλη φαση μετα να γραψουμε πως περασαμε στην τανα που τελικα επιλεξαμε μετα την συναντηση.  ;)
εγω θα συμφωνησω μαζι σου ΑΛΛΑ....οσοι πανε μετα την συναντηση συνηθως δεν κανουν ενημερωσεις ;) ;) ;) ;) ;) ;) :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:μερικοι χρωστανε παρα πολλες κριτικες :S :S :S
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
εγω θα συμφωνησω μαζι σου ΑΛΛΑ....οσοι πανε μετα την συναντηση συνηθως δεν κανουν ενημερωσεις ;) ;) ;) ;) ;) ;) :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:μερικοι χρωστανε παρα πολλες κριτικες :S :S :S
οχι ρε δεν το λεω για κριτικες, εκει οποιος θελει γραφει. Εγω λεω για μεταξυ μας να πουμε εντυπωσεις και τετοια, περισσοτερο για το χαβαλε που θα γινει σιγουρα εκει να το μεταφερουμε και μετα εδω  ;)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
συνηθως πεφτει τρελλο γελιο :grin: :grin: :grin:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ξυπνησε και η παικτουρα μας :grin: νωρις σημερα τι επαθε, μονο δυομισι το μεσημερι ειναι :P
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Να δώσω κι ένα σύνθημα ! :grin: το οποίο θα το λέω την ημέρα της Συνάντησης! :orchestra:

Σήμερα θα σε γαμησω Τανασπου!
Σήμερα θα σε γαμησω Τανασπου!
Μια βδομάδα ΠΕΡΙΜΕΝΩ ,με τον πουτσο σηκωμένο!
Σήμερα θα σε γαμησω Τανασπου! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Λιγες μερρες πριν την μεγαλη συναντηση  :rockon: :grin: Σκεφτομαι και λεω σε εσας (αναφερομαι σε οσους θα ερθουν στην συναντηση)δεν σας κανει εντυπωση που ατομα που ειναι πολυ γνωστα στην μπουρδελοκατασταση και γενικα στα θρεντ της θεσσαλονικης δεν ενδιαφερονται καθολου για την συναντηση  :) και μετρησα αρκετους δλδ δεν ειναι ενας δυο να πεις οτι ετυχε αλλα μιλαμε για πολλα ατομα που μερικα ισως να γραφουν και απο τις αρχες του σαιτ. Ερωτηματα πολλα, μηπως φοβουνται οτι κατι θα αποκαλυφθη, μηπως ειναι μοναχικοι τυποι και δεν γουσταρουν τις παρεες  :grin: δεν ξερω αλλα προσωπικα δεν θα εδινα τοση βαση σε αυτα που γραφουν στα θρεντ γιατι πιστευω οτι πισω απο τα γραφομενα τους κατι κρυβεται προς οφελος τους παντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom