Νέα

Συνάντηση μελών Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειστε υπερ η κατα των προγραμματων χωρις προφυλαξη

  • ΥΠΕΡ

    Ψήφοι: 56 32,9%
  • ΚΑΤΑ

    Ψήφοι: 114 67,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    170

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Παιδες καλησπερα! επομενη συντηση για καινουρια μελη στην παρεα???
καλησπερα φιλε....κοιταξε...επειδη εγιναν αρκετες μαζεμενες συναντησεις την τελευταια φορα που βρεθηκαμε ειπαμε να βρεθουμε τελευταιες μερες του αυγουστου.....τωρα αν αλλαξει κατι δεν ξερω...παντως φροντισε να παρακολουθεις το θεμα οποτε οταν ανακοινωσουμε συναντηση να εισαι εγκαιρα ενημερωμενος :hi: :hi: :hi:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Παιδες καλησπερα! επομενη συντηση για καινουρια μελη στην παρεα???
Σιγα μην ερθεις, κανας κλωνος θα εισαι κι εσυ  :grin: Παντως να ξερεις οτι θα πρεπει να δωσεις καποιο τηλ. να μιλησει μαζι σου ο διοργανωτης οταν θα γινει η συναντηση ωστε να τσεκαρει αν εισαι ενταξει η απλος θες να μαθεις τι και που γινεται η συναντηση. :)
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
καλησπερα φιλε....κοιταξε...επειδη εγιναν αρκετες μαζεμενες συναντησεις την τελευταια φορα που βρεθηκαμε ειπαμε να βρεθουμε τελευταιες μερες του αυγουστου.....τωρα αν αλλαξει κατι δεν ξερω...παντως φροντισε να παρακολουθεις το θεμα οποτε οταν ανακοινωσουμε συναντηση να εισαι εγκαιρα ενημερωμενος :hi: :hi: :hi:
Λαγνε σιγα μην παμε να τους παρουμε κι απ το σπιτι ρε φιλε :S συνηθως κατι τετοια νικ ενδιαφερονται μεχρι την συναντηση τους λες λεπτομερειες και μην τους ειδατε μετα  ;) ασε πρωτα να γραψουν κανα μνμ στην μπουρδελοκατασταση να δωσουν εκει καμια πληροφορια ωστε να καταλαβουμε τι παιζει με αυτους και μετα βλεπουμε..ετσι κι αλλιως συναντησεις θα γινουν και στο μελλον και αν δεν εθρει στην επομενη θα ερθει στην μεθεπομενη δεν χαθηκε ο κοσμος. :)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Λαγνε σιγα μην παμε να τους παρουμε κι απ το σπιτι ρε φιλε :S συνηθως κατι τετοια νικ ενδιαφερονται μεχρι την συναντηση τους λες λεπτομερειες και μην τους ειδατε μετα  ;) ασε πρωτα να γραψουν κανα μνμ στην μπουρδελοκατασταση να δωσουν εκει καμια πληροφορια ωστε να καταλαβουμε τι παιζει με αυτους και μετα βλεπουμε..ετσι κι αλλιως συναντησεις θα γινουν και στο μελλον και αν δεν εθρει στην επομενη θα ερθει στην μεθεπομενη δεν χαθηκε ο κοσμος. :)
καλησπερα....κλειστη ομαδα δεν ειμαστε....οποιος θελει να ερθει ειναι καλοδεχουμενος...ΟΜΩΣ....σωστα αναφερεις οτι πρεπει να δειχνει ενεργητικη συμετοχη στα θεματα του σαιτ... ;) ;) ;) ;) :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
καλησπερα....κλειστη ομαδα δεν ειμαστε....οποιος θελει να ερθει ειναι καλοδεχουμενος...ΟΜΩΣ....σωστα αναφερεις οτι πρεπει να δειχνει ενεργητικη συμετοχη στα θεματα του σαιτ... ;) ;) ;) ;) :hi: :hi: :hi: :hi:
Ε ναι ρε φιλε ολοι εννοειται ειναι καλοδεχουμενοι, αυτος ηταν ο σκοπος οταν διμιουργηθηκε η συναντηση μελων. ετσι κι αλλιως κανεις μας δεν ηξερε κανενα.Ομως τυποι με λιγα μνμ πρεπει πρωτα να τσεκαρονται γιατι μπορει να εχουν αλλους σκοπους  :grin:

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ε ναι ρε φιλε ολοι εννοειται ειναι καλοδεχουμενοι, αυτος ηταν ο σκοπος οταν διμιουργηθηκε η συναντηση μελων. ετσι κι αλλιως κανεις μας δεν ηξερε κανενα.Ομως τυποι με λιγα μνμ πρεπει πρωτα να τσεκαρονται γιατι μπορει να εχουν αλλους σκοπους  :grin:
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ε ναι ρε φιλε ολοι εννοειται ειναι καλοδεχουμενοι, αυτος ηταν ο σκοπος οταν διμιουργηθηκε η συναντηση μελων. ετσι κι αλλιως κανεις μας δεν ηξερε κανενα.Ομως τυποι με λιγα μνμ πρεπει πρωτα να τσεκαρονται γιατι μπορει να εχουν αλλους σκοπους  :grin:

Πολυ σωστά!!!

Μικροί,μεγάλοι στα καφενεία;
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Θα ερθω και εγω μαγκες οντας σαν καινουριο μελος εδω μεσα,χαρα να σας δω συναδελφοι.
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Παιδες καλησπερα σας!!! Γνωριζω οτι αυτα που σχολιασατε δεν ειναι επι προσωπικού! Αναμενω ημερομηνια! και οσον αφορα την συμμετοχη μου και τα μυνηματα μου στο site προτιμω να κραταω χαμηλο προφιλ! Αλλοστε λογω χαρακτηρα λιγο δυσκολο να κανω μονος μου καταδρομικα μονο οταν βρω κανεναν φιλο παω!Σας ευχαριστω πολυ!!!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Παιδες καλησπερα σας!!! Γνωριζω οτι αυτα που σχολιασατε δεν ειναι επι προσωπικού! Αναμενω ημερομηνια! και οσον αφορα την συμμετοχη μου και τα μυνηματα μου στο site προτιμω να κραταω χαμηλο προφιλ! Αλλοστε λογω χαρακτηρα λιγο δυσκολο να κανω μονος μου καταδρομικα μονο οταν βρω κανεναν φιλο παω!Σας ευχαριστω πολυ!!!
Μην αναμενεις τυπε. :grin: δεν πειθεις με αυτα που γραφεις...το να λες οτι κρατας χαμηλο προφιλ αλλα ταυτοχρονα να θελεις να συναντηθεις με αλλα μελη δεν κολλαει  ;) καλα θα τεθει θεμα στο διοικητικο συμβουλιο αν σε καλεσουμε η οχι στην επομενη συναντηση και θα σε ενημερωσουμε συντομα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Παιδες καλησπερα σας!!! Γνωριζω οτι αυτα που σχολιασατε δεν ειναι επι προσωπικού! Αναμενω ημερομηνια! και οσον αφορα την συμμετοχη μου και τα μυνηματα μου στο site προτιμω να κραταω χαμηλο προφιλ! Αλλοστε λογω χαρακτηρα λιγο δυσκολο να κανω μονος μου καταδρομικα μονο οταν βρω κανεναν φιλο παω!Σας ευχαριστω πολυ!!!
και εγω φιλε δεν ειναι τα μπουρδελα το δυνατο μου σημειο....σε αλλα θεματα ειμαι πιο ειδικευμενος αλλα εχω συνεχη ενεργη συμετοχη  σε πολλα θεματα.. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:.οποτε κανε και εσυ το ιδιο....κλειστο κλαμπ δεν ειμαστε αλλα θελουμε μελη με ενεργη συμετοχη :hi: :hi: :hi:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Εγω λαγνε δεν ξερω για σενα, αλλα δυσκολα να τον ψηφισω στο συμβουλιο ωστε να ερθει στην επομενη συναντηση.Εκτος βεβαια αν αλλαξει κατι  :rolleyes:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εγω λαγνε δεν ξερω για σενα, αλλα δυσκολα να τον ψηφισω στο συμβουλιο ωστε να ερθει στην επομενη συναντηση.Εκτος βεβαια αν αλλαξει κατι  :rolleyes:
ειναι θεμα διοργανωτη...οποιος αναλαβει την οργανωση της συναντησης εχει και την ευθηνη αυτων που θα ερθουν....οπως γινεται παντα.... :hi: :hi: :hi:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ειναι θεμα διοργανωτη...οποιος αναλαβει την οργανωση της συναντησης εχει και την ευθηνη αυτων που θα ερθουν....οπως γινεται παντα.... :hi: :hi: :hi:
Καλα θα αναλαβω μαλλον εγω την επομενη καλοκαιρι εξορμηση των μπουρδελιαριδων και οχι μονο της θεσσαλονικης αλλα και ολοκληρης της β.ελλαδος  :grin:
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Αντε να κάνουμε και εκλογες για
πρόεδρο
γραμματέα
και ταμία.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλα θα αναλαβω μαλλον εγω την επομενη καλοκαιρι εξορμηση των μπουρδελιαριδων και οχι μονο της θεσσαλονικης αλλα και ολοκληρης της β.ελλαδος  :grin:
η επαρχια θα εχει ως συνηθως δυναμικη παρουσια :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Αντε να κάνουμε και εκλογες για
πρόεδρο
γραμματέα
και ταμία.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γραματεα εχουμε τον τρισμεγιστο μπουξο....για προεδρο  δεν ξερω αν μετρα η παλαιοτητα η η συμετοχες στις συναντησεις..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:η προταση σου θα συζητηθει διεξοδικοτερα σε λιγες μερες...οποτε ανεμενε ανακοινωσεις :grin: :grin: :grin: :hi: :hi: :hi:
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
και εγω φιλε δεν ειναι τα μπουρδελα το δυνατο μου σημειο....σε αλλα θεματα ειμαι πιο ειδικευμενος αλλα εχω συνεχη ενεργη συμετοχη  σε πολλα θεματα.. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:.οποτε κανε και εσυ το ιδιο....κλειστο κλαμπ δεν ειμαστε αλλα θελουμε μελη με ενεργη συμετοχη :hi: :hi: :hi:

Αναφερατε την "ενεργη συμμετοχη" το θεμα ειναι πως οι περισσοτεροι απο εδω γνωριζεστε και εαν ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ τις συνομιλιες στο forum δεν θα δεις συχνα κατι καινουριο! Οσον αφορα την θεσσαλονικη τουλαχιστον!και η περισσοτερες συνομιλιες ειναι απο ατομα που κανουν παρεα και "λογικα" εχουν γνωριστει οπως επισεις και το αν πεισω η οχι καποιον να με "δεχτει" στις συναντησεις σας δεν θα το εκανα απαντοντας σε οποιοδιποτε thread του forum μονο και μονο για να "γεμισω" απο μηνυματα οπως ειπωθηκε!  :idiot:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Αναφερατε την "ενεργη συμμετοχη" το θεμα ειναι πως οι περισσοτεροι απο εδω γνωριζεστε και εαν ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ τις συνομιλιες στο forum δεν θα δεις συχνα κατι καινουριο! Οσον αφορα την θεσσαλονικη τουλαχιστον!και η περισσοτερες συνομιλιες ειναι απο ατομα που κανουν παρεα και "λογικα" εχουν γνωριστει οπως επισεις και το αν πεισω η οχι καποιον να με "δεχτει" στις συναντησεις σας δεν θα το εκανα απαντοντας σε οποιοδιποτε thread του forum μονο και μονο για να "γεμισω" απο μηνυματα οπως ειπωθηκε!  :idiot:


Εισαι 3 χρονια μέλος,εκανες εγγραφη περιμένοντας τη συνάντηση μελών;
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Εισαι 3 χρονια μέλος,εκανες εγγραφη περιμένοντας τη συνάντηση μελών;

Χωρις να μπορω να καταλαβω το σκεπτικο της ερωτησης απολυτα θα σου απαντησω πως οχι απλα ετυχε τωρα να δω οτι υπηρξε συναντηση και ενδιαφερθηκα! αλλοστε οπως ειπωθηκε και ποιο πανω δεν ειστε κλειστο κλαμπ "αν θυμαμε καλα την λεξη". Και οχι ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ αλλα ειδες τι εγραψες??? (συναντηση μελων) οχι (πχ παλιων μελων, σε υψηλη βαθμηδα μελων η μελη με καποιο αξιωμα μεσα απο εδω κτλ) οταν λεμε μελη εννοουμε οποιο μελος απο το site θελει και μπορει! λογικο ειναι οχι καποιος που γραφτικε εχθες το πρωι στο site  αλλα και παλι......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom