Νέα

Συμβουλές για παρθένο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mikaelvol
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mikaelvol

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
55
Like
3
Πόντοι
0
Μετά από λίγες μέρες επιστρέφω Αθήνα και θέλω να έχω τη πρώτη μου σεξουαλική επαφή έστω και με call girl δεν με νοιάζει καθόλου το θέμα έτσι κ αλλιώς κ πολλοί που κράζουν τη πορνεία πανε με κοπέλες που έχουν πάει με πάρα πολλούς.Οπως και να έχει εγώ είμαι πλέον 21 απλά όσο νιώθω να λέω στον εαυτό μου πρέπει να το κάνεις με πιέζει κ αγχωνει κάπως όλο αυτό αλλά θέλω να γίνει. Αλλά απελευθερωμένα χωρίς όλη αυτή τη πίεση.Λογο αποτυχημένης προσπάθειας με κοπέλα μου κόστισε αρκετάσε ψυχολογία αλλά νιώθω να συνέρχομαι.Τι προτείνετε εσείς που είστε έμπειροι επίσης αν ξέρετε κάνα cg με 100 ευρώ πείτε το
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Βασικα φροντισε να κρατησεις την παρθενια σου απο πισω,γιατι πολλα ποστ ξεκινανε ετσι και μετα καταληγουν σε πειραματα με στραπον και προβοσκιδες!
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Πάρε Έλενα110 φίλε....θα σε κάνει να νοιώσεις οικεία, είναι μέσα στο κόστος που περιγράφεις και όλα καλά!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
[quote author=mikaelvol link= ]Μετά από λίγες μέρες επιστρέφω Αθήνα και θέλω να έχω τη πρώτη μου σεξουαλική επαφή έστω και με call girl δεν με νοιάζει καθόλου το θέμα έτσι κ αλλιώς κ πολλοί που κράζουν τη πορνεία πανε με κοπέλες που έχουν πάει με πάρα πολλούς.Οπως και να έχει εγώ είμαι πλέον 21 απλά όσο νιώθω να λέω στον εαυτό μου πρέπει να το κάνεις με πιέζει κ αγχωνει κάπως όλο αυτό αλλά θέλω να γίνει. Αλλά απελευθερωμένα χωρίς όλη αυτή τη πίεση.Λογο αποτυχημένης προσπάθειας με κοπέλα μου κόστισε αρκετάσε ψυχολογία αλλά νιώθω να συνέρχομαι.Τι προτείνετε εσείς που είστε έμπειροι επίσης αν ξέρετε κάνα cg με 100 ευρώ πείτε το [/quote]

ρε φιλε, ειλικρινα τωρα... ποσα "καινουρια" threads θα ανοιξεις με την ιδια ερωτηση ???
νομιζω 3-4 φορες μεχρι τωρα εχω μετρησει προσωπικα.
και στην τελικη.. 100 euros ειναι, πανε δωστα να σου φυγει η απορια.
 

jukebox_hero

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
47
Like
47
Πόντοι
0
[quote author=mikaelvol link= ]Μετά από λίγες μέρες επιστρέφω Αθήνα και θέλω να έχω τη πρώτη μου σεξουαλική επαφή έστω και με call girl δεν με νοιάζει καθόλου το θέμα έτσι κ αλλιώς κ πολλοί που κράζουν τη πορνεία πανε με κοπέλες που έχουν πάει με πάρα πολλούς.Οπως και να έχει εγώ είμαι πλέον 21 απλά όσο νιώθω να λέω στον εαυτό μου πρέπει να το κάνεις με πιέζει κ αγχωνει κάπως όλο αυτό αλλά θέλω να γίνει. Αλλά απελευθερωμένα χωρίς όλη αυτή τη πίεση.Λογο αποτυχημένης προσπάθειας με κοπέλα μου κόστισε αρκετάσε ψυχολογία αλλά νιώθω να συνέρχομαι.Τι προτείνετε εσείς που είστε έμπειροι επίσης αν ξέρετε κάνα cg με 100 ευρώ πείτε το [/quote]

Ήταν κι άλλος ένας όψιμος παρθένος στο σαιτ πριν λίγο καιρό, που πήγε την πρώτη του φορά με call girl και θυμάμαι έλεγε πως δεν του σηκωνόταν και τέτοια. Αυτά συμβαίνουν όταν έχεις πολλά πράγματα στο κεφάλι σου και σχεδιάζεις περισσότερο αντί να αναλαμβάνεις δράση. Είχα καταλάβει αμέσως ότι αυτός (όπως μάλλον κι εσύ) ήθελε να πετύχει πολλά πράγματα μαζί σε ένα και μόνο ραντεβού, ώστε να αναπληρώσει για τον "χαμένο χρόνο" και να μπορέσει να βγει στη γύρα για να πιάσει κανονική γκόμενα. Ήθελε να γαμήσει καλά, να τη γλείψει καλά, να την κάνει να χύσει ίσως.

Αν σκέφτεσαι κι εσύ έτσι, το 'χεις χάσει το παιχνίδι. Στο λέω να το ξέρεις. Όλα αυτά θα σε αγχώσουν (υποσυνείδητα ίσως) και το άγχος είναι ο χειρότερος εχθρός στο κρεβάτι για τον άντρα. Οπότε φέρελπι νέε μου, η συμβουλή μου είναι η εξής: μη βάλεις κανένα στόχο, ή αν βάλεις, βάλε έναν πολύ χαμηλό που σίγουρα μπορείς να τον πετύχεις. Και την επόμενη φορά, βάλε κι άλλον. Και τη μεθεπόμενη άλλον. Όσο κι αν το πιστεύεις, δεν είσαι πιο ξεχωριστός από τους υπόλοιπους, ώστε να μπορέσεις να τα κάνεις όλα με την πρώτη προσπάθεια. Εφόσον δεν έχεις γκόμενα, θες παραδάκι για να πηγαίνεις συχνά στην αρχή. Τα στούντιο λοιπόν συμφέρουν καλύτερα απ' ότι τα call girls.

Για την ιστορία το παιδί εκείνο, με άκουσε προσεκτικά, ηρέμησε για κάποιο καιρό, και μετά πήρε την Άννα Πιπινάκι και τα πήγε μια χαρά (για το επίπεδο του). Στην προτείνω κι εσένα την Άννα για αρχή, αλλά μετά θα πρέπει να παίξεις μπάλα στα στουντιάκια.


Ό,τι και να κάνεις, μην τον παίξεις πριν πας.
 

astakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
136
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
281
Βασικα φροντισε να κρατησεις την παρθενια σου απο πισω,γιατι πολλα ποστ ξεκινανε ετσι και μετα καταληγουν σε πειραματα με στραπον και προβοσκιδες!


Τι του λες του ανθρώπου :2funny:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Μην γαμήσεις πουτάνα φίλε για πρώτη φορά είναι μαλακία.
Βρες κανα γκομενάκι στην ηλικία σου ή πιο μικρό.
Μην καταλήξεις άρρωστος να κυνηγάς τελειωμένες πόρνες μες στο βόθρο σαν κι εμένα.
Κρίμα είναι.
Πραγματικά άκουσέ με. Χαράμισα τη ζωή μου γιαυτές τις τελειωμένες. Δε λέει. Μακριά.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν δεν γαμήσει πουτάνα, θα φτάσει σε μεγαλύτερη ηλικία παρθένος !
Και μπορεί να καταντήσει σε μεγάλη ηλικία , να του προξενέψουν καμιά γεροντοπαρθένα και έτσι ...
και να καταλήξουν μαζί σε άσυλο .


Αν δεν ξεκινήσει μόνος του κάποιος να γαμάει συνομίληκες, πρέπει να γαμάει πουτάνες, να πηγαίνει τζάδικα, κωλόμπαρα, να χύνει καριόλες στα μούτρα ... μέχρι να γίνει όσο χυδαίος απαιτούν οι γυναίκες.


ΚΑΘΙΚΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΗΛΑΔΗ , ΖΩΟΝ , ΓΟΡΙΛΑΣ. Πούτσα σκέτη , χωρίς λογική και συναίσθημα.
Έτσι θέλουν .
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Αν δεν γαμήσει πουτάνα, θα φτάσει σε μεγαλύτερη ηλικία παρθένος !
Και μπορεί να καταντήσει σε μεγάλη ηλικία , να του προξενέψουν καμιά γεροντοπαρθένα και έτσι ...
και να καταλήξουν μαζί σε άσυλο .


Αν δεν ξεκινήσει μόνος του κάποιος να γαμάει συνομίληκες, πρέπει να γαμάει πουτάνες, να πηγαίνει τζάδικα, κωλόμπαρα, να χύνει καριόλες στα μούτρα ... μέχρι να γίνει όσο χυδαίος απαιτούν οι γυναίκες.


ΚΑΘΙΚΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΗΛΑΔΗ , ΖΩΟΝ , ΓΟΡΙΛΑΣ. Πούτσα σκέτη , χωρίς λογική και συναίσθημα.
Έτσι θέλουν .

Ρε φίλε κι εγώ έτσι ξεκίνησα και τελικά κανά μουνί της προκοπής δεν είδα.
Μόνο πουτάνες.
Γιατί μετά λες που να τρέχω να βρω γκόμενα να κάνω το μαλάκα. Αφού εδώ το έχω έτοιμο να περιμένει.
Αντί να τρέχω από πίσω σα σκύλος για μια πίπα. Και να ξεφτιλίζομαι.
Ενώ εδώ με ένα δεκάρικο ξεκαθάρισα. Και όπως θέλω και όποτε θέλω.

Και όπως και να το κάνουμε από μια γκομενίτσα της σειράς η πουτάνα είναι κλάσεις ανώτερη.

Και γίνεσαι κτήνος όπως λες και σκέφτεσαι μόνο με το κάτω κεφάλι.

Και τελικά ποιά η κατάληξη;
Μένεις μπάκουρος, απόβλητο, χωρίς μούτρα να σε δει η κοινωνία.

Και αν είσαι τυχερός παντρεύεσαι να ξεφύγεις από το βούρκο.
Αλλιώς σε τρώει η μαρμάγκα.

Μέγα λάθος οι πουτάνες.
Είναι σαν τα ναρκωτικά.
Μακριά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Ναι η διαφορα ειναι οτι ο αλλος τυπος δε ξεκινησε ετσι. Διαβασε τι λεει:

Λογο αποτυχημένης προσπάθειας με κοπέλα μου κόστισε αρκετάσε ψυχολογία αλλά νιώθω να συνέρχομαι.

...δλδ αν το καταλαβαινω καλα ειχε θεμα με καποια γκομενα που δε καταφερε να κανει σεξ και μετα τον επιασαν τα ψυχολογικα ή οι αμφιβολιες. Αλλα λογικα την ειχε ετοιμη. Δηλαδη ηταν περα απ'το σημειο που εχει θεματα αυτοπεποιθεσης αν ειναι οκ για να ριξει γκομενα ή οχι και ειναι σε αλλο σημειο του στυλ "τελικα μπορω να γαμησω ή δε θα μου σηκωνεται απ'το αγχος?"

Σε αυτη τη περιπτωση πρεπει να δωσει μια απαντηση και το σκεπτικο του μπορει να μην ειναι τελειως λαθος. Απαξ και καταφερει να γαμησει επιτυχως μετα θα του φυγει η απορια και θα ειναι πιο ετοιμος για τις γκομενες. Τουλαχιστον ετσι το αντιλαμβανομαι το σκεπτικο του.

Συμβουλες δε ξερω τι να δωσω, ειδικα για CG δε θελω να προτεινω κατι και να εχει θεμα και να φταιω εγω, αλλα μια συμβουλη για μικρες προσδοκιες που δοθηκε νωριτερα ειναι στη σωστη κατευθυνση. Αν θεωρει οτι υπαρχει κινδυνος να μη του σηκωθει λογω αγχους, ας κανει κατι αλλο... ας αρχισει με μασαζακι για να του πεσει το στρες και μετα ας το γυρισει σε αγκαλιτσες και τριψιματακια επι τουτου... και οχι ως προκαταρκτικα για να του σηκωθει. Ας τα απολαυσει... και καποια στιγμη :erection:

Επισης ο παικτης δε διευκρινιζει δικο του χωρο ή ξενοδοχειο... αν ειναι ξενοδοχειο το μεχρι 100ε γινεται 120-130ε, αρα σ'αυτα τα λεφτα πλεον παιζεις με τα incall των γραφειων που πας στο ξενοδοχειο της κοπελας.
 

jukebox_hero

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
47
Like
47
Πόντοι
0
Και κάτι ακόμα, νέος.

Όταν τον παίζεις, μην είσαι καθιστός ή ξάπλα. Έτσι συνηθίζεις να έχεις την καλύτερη σου στύση σε αυτή τη στάση, η οποία στο κρεβάτι μεταφράζεται στο cowgirl. Το cowgirl σηκώνει μεγάλη κουβέντα. Αν η γκόμενα δεν έχει καλή τεχνική ή είναι λίγο χοντρούλα, σου βάζει πίεση με αποτέλεσμα να "μαλακώνεις" λίγο έως πολύ. Ασ' το για αργότερα λοιπόν το cowgirl (κι όταν το κάνεις, φρόντισε να την κατεβάζεις κάτω ώστε να φιλιέστε, και να τη γαμάς σηκώνοντας τη λεκάνη σου), και προτίμησε στάσεις που έχεις ενεργητικό ρόλο και τις κάνεις όπως σε βολεύει (πχ ιεραποστολικό ή doggy). Γι αυτό λοιπόν, όταν τον παίζεις, θα σου έλεγα να είσαι στα γόνατα.
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
To sex είναι σαν το φαγητό. Είναι σαν να συζητάμε ποια είναι η πρώτη φορά που έφαγες σουβλάκια. Καλή διασκέδαση-δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο που να σε αγχώνει.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.711
Κριτικές
90
Like
36.338
Πόντοι
25.467
Και κάτι ακόμα, νέος.

Όταν τον παίζεις, μην είσαι καθιστός ή ξάπλα. Έτσι συνηθίζεις να έχεις την καλύτερη σου στύση σε αυτή τη στάση, η οποία στο κρεβάτι μεταφράζεται στο cowgirl. Το cowgirl σηκώνει μεγάλη κουβέντα. Αν η γκόμενα δεν έχει καλή τεχνική ή είναι λίγο χοντρούλα, σου βάζει πίεση με αποτέλεσμα να "μαλακώνεις" λίγο έως πολύ. Ασ' το για αργότερα λοιπόν το cowgirl (κι όταν το κάνεις, φρόντισε να την κατεβάζεις κάτω ώστε να φιλιέστε, και να τη γαμάς σηκώνοντας τη λεκάνη σου), και προτίμησε στάσεις που έχεις ενεργητικό ρόλο και τις κάνεις όπως σε βολεύει (πχ ιεραποστολικό ή doggy). Γι αυτό λοιπόν, όταν τον παίζεις, θα σου έλεγα να είσαι στα γόνατα.

Λέτε να πετύχει τόσο πολύ η μαλακία, ώστε να του "κοπούν τα γόνατα";
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
φιλος παρε σβαρνα τα μπουρδελα και τα στουντιο αν εχεις φραγκα και γαμα αβερτα εχεις αργησει πολυ πρεπει να κερδισεις τον χαμενο χρονο
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
[quote author=mikaelvol link= ]Μετά από λίγες μέρες επιστρέφω Αθήνα και θέλω να έχω τη πρώτη μου σεξουαλική επαφή έστω και με call girl δεν με νοιάζει καθόλου το θέμα έτσι κ αλλιώς κ πολλοί που κράζουν τη πορνεία πανε με κοπέλες που έχουν πάει με πάρα πολλούς.Οπως και να έχει εγώ είμαι πλέον 21 απλά όσο νιώθω να λέω στον εαυτό μου πρέπει να το κάνεις με πιέζει κ αγχωνει κάπως όλο αυτό αλλά θέλω να γίνει. Αλλά απελευθερωμένα χωρίς όλη αυτή τη πίεση.Λογο αποτυχημένης προσπάθειας με κοπέλα μου κόστισε αρκετάσε ψυχολογία αλλά νιώθω να συνέρχομαι.Τι προτείνετε εσείς που είστε έμπειροι επίσης αν ξέρετε κάνα cg με 100 ευρώ πείτε το [/quote]Καλά για εμένα είναι να το συντομεύσεις, το sex δίνει ζωή.
Θέλει σωστή έρευνα να βρεις κάποια που να σου αρέσει εμφανισιακά κ μέσα από πληροφορίες να είναι αξιόπιστη κ με φιλότιμο.
Να είσαι ειλικρινής μαζί της κ πες της την κατάσταση σου κ αν μπωρει να σε προσέξει λίγο.
Τώρα για call girl η studio δεν έχω πολλές εμπειρίες να σου πω αλλά από κοπελιές των οίκων κατάλληλη είναι Χριστίνα η Ελληνοουκρανη από Φώκαιας η κ η μπαρμπορα από τροφωνιου κ βεργας.
 
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
γεια σας παιδια εγω ειμαι παρθενος προς τα 23.εχω ελαττωσει αρκετα τον αυνανισμο γιατι νομιζω οτι δεν κανει και πολυ καλο σε συνδυασμο και με τσοντες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom