Νέα

Σύγκριση Νέας Δημοκρατίας - Πα.Σο.Κ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kemal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και για άλλη μια φορά...

Ο ηγέτης του Δικομματικού κόμματος της ενωμένης ΑριστεροΔεξιάς παράταξης Καραμανδρέου Γιώρστας αναμένει σοβαρότητα από τους ψηφοφόρους.

 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
2.5000.000 σε συγκέντρωση δεν μπορεί να μαζέψει κανείς πλέον... ο κόσμος έχει αρχίσει να ξυπνάει δεν τρωει πια κουτόχορτο...

Φιλαράκο πάνε οι εποχές που η Αλεξάνδρας είχε κόσμο μέχρι την Λ. Κηφισίας και η Πατησίων μέχρι τη Σταδίου και την Πλ. Αμερικής....

Και όμωσ φίλε ειχει πλημυρισει η Αθήνα όλη η αλεξανδρασ ηταν γεμα΄τη μεχρι πανω.Κανενας δεν τρωωει κουτοχορτο ολοι εχουν σκεψη και βουληση.Ψηφιστε ΠΑΣΟΚ για να φυγει η βρωμικη δεξια που παντα καταστρεφει την ΕΛΛΑΔΑ μας.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Και όμωσ φίλε ειχει πλημυρισει η Αθήνα όλη η αλεξανδρασ ηταν γεμα΄τη μεχρι πανω.Κανενας δεν τρωωει κουτοχορτο ολοι εχουν σκεψη και βουληση.Ψηφιστε ΠΑΣΟΚ για να φυγει η βρωμικη δεξια που παντα καταστρεφει την ΕΛΛΑΔΑ μας.

Τελικά ο Γιωργάκης πραγματοποίησε την εξαγγελία του για αποποινικοποίηση του μπάφου....

Πού τον είδες τον κόσμο βρε καλέ μου;
Και ποια Αλεξάνδρας, μετά βίας ο κόσμος είχε κάποια πυκνότητα από το άγαλμα της αθηνάς και κάτω...

Πιο πάνω ήταν το απόλυτο κενό!
Στο πεδίου του άρεως ήμουν χθες και δεν θα δεχθώ αντιρρήσεις για το τί είδα!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εντάξει...το θέμε είναι από πια οπτική γωνία το βλέπουμε....χθές μέχρι την κηφισίας...σήμερα μέχρι τον ερυθρό σταυρό....2007 έχουμε βρεεεεεεεεεεεεεε..........'οχι στην κοπαδοποίηση του κόσμου......
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Τελικά ο Γιωργάκης πραγματοποίησε την εξαγγελία του για αποποινικοποίηση του μπάφου....

Μακάρι να γίνει αποποινικοποίηση των μαλακών ουσιών. Έτσι μπορεί και να βγάλουμε κανά φράγκο. Το πρώτο coffee shop εγώ θα τ'ανοίξω! Και συν αυτώ, να αποσαφηνιστεί το πλαίσιο για τις βιτρίνες των sex shops. Πάλι λεφτά θα βγάλουμε. Το πρώτο sex shop με βιτρίνα dildo 1m φάτσα κάρτα στην Ερμού θα ανοίξω. Εκεί θα θησαυρίσω! Θα δίνω και δωρεάν test drives στις γαλότσες. Φίσκα θα είμαι!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
εντάξει...το θέμε είναι από πια οπτική γωνία το βλέπουμε....χθές μέχρι την κηφισίας...σήμερα μέχρι τον ερυθρό σταυρό....2007 έχουμε βρεεεεεεεεεεεεεε..........'οχι στην κοπαδοποίηση του κόσμου......

 Μεχρι το ΚΑΤ και το Ασκληπειο Βουλας το κόβω εγω 6 δισεκατομμυρια κόσμο θα έχει σήμερα! Εγω ξερω οτι με τις μαλακιες τους εχει κίνηση εξω και εχω κατι δουλειες στην Αθηνα και δεν προλαβαινω να πάω!!!

  οσο για τα sex-shop στην Ελλαδα δεν τραβανε, ειναι πουριτανοι οι Ελληνες. Στο λονδινο ειναι καρακεντρο  και ισογεια απλα χωρις βιτρινα και στο Παρισι σαν μαγαζια με εσωρουχα (απλα πιο σεξουαλικα)!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μακάρι να γίνει αποποινικοποίηση των μαλακών ουσιών. Έτσι μπορεί και να βγάλουμε κανά φράγκο. Το πρώτο coffee shop εγώ θα τ'ανοίξω! Και συν αυτώ, να αποσαφηνιστεί το πλαίσιο για τις βιτρίνες των sex shops. Πάλι λεφτά θα βγάλουμε. Το πρώτο sex shop με βιτρίνα dildo 1m φάτσα κάρτα στην Ερμού θα ανοίξω. Εκεί θα θησαυρίσω! Θα δίνω και δωρεάν test drives στις γαλότσες. Φίσκα θα είμαι!
Συνεταίρο ψάχνεις???
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
οσο για τα sex-shop στην Ελλαδα δεν τραβανε, ειναι πουριτανοι οι Ελληνες. Στο λονδινο ειναι καρακεντρο  και ισογεια απλα χωρις βιτρινα και στο Παρισι σαν μαγαζια με εσωρουχα (απλα πιο σεξουαλικα)!

Άσε... Ελλάδα ζεις. Με τις ελεεινίδες. Μόλις δουν το παλαμάρι στην βιτρίνα, 5-5 θα τα παίρνουνε.

Συνεταίρο ψάχνεις???

Αμέ! Χώρο έχουμε έτοιμο, τα άλλα πρέπει να βρούμε!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αμέ! Χώρο έχουμε έτοιμο, τα άλλα πρέπει να βρούμε!
Σιγά πουτανάκια δεν θα βρούμε??
Η΄ μήπως μυρωδάτο? Τώρα που κάηκε η Καλαμάτα όλοι Κρητικό θα πίνουν...
(μακάβριο μέν αλλά αληθές)
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά ο Γιωργάκης πραγματοποίησε την εξαγγελία του για αποποινικοποίηση του μπάφου....

Πού τον είδες τον κόσμο βρε καλέ μου;
Και ποια Αλεξάνδρας, μετά βίας ο κόσμος είχε κάποια πυκνότητα από το άγαλμα της αθηνάς και κάτω...

Πιο πάνω ήταν το απόλυτο κενό!
Στο πεδίου του άρεως ήμουν χθες και δεν θα δεχθώ αντιρρήσεις για το τί είδα!

Oxi στα ναρκωτικα ειναι μεγαλος λαθος.,

Και εγω εκει ημουν και επισης δεν δεχομαι αντιρρησεις!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Αδερφέ μου Φέιζερ σε καλώ απόψε στο Πεδίο του Άρεως για να ξεχάσουμε τα παλιά μίση! Να σφίξουμε το χέρι του Καραμανλή και να πορευτούμε αγκαλιασμένοι στη νέα εποχή.
neadimmy2.gif

γεια σου πρόεδρε συναγωνιστή!
και εγώ μαζί σου!
σήμερα δε σε πήρα και μια φώτο την ώρα που έβγαινες απο το Σολωμου 32 (οπού φιστίκωσες και μας έγραψες και κριτική στον κατάλογο)
Α ρε μπαγάσα , γελάνε και τα αυτία σου! :grin: :grin: :grin:





 

Συνημμένα

  • cngreec15.jpg
    cngreec15.jpg
    13,9 KB · Εμφανίσεις: 104

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Σιγά πουτανάκια δεν θα βρούμε??
Η΄ μήπως μυρωδάτο? Τώρα που κάηκε η Καλαμάτα όλοι Κρητικό θα πίνουν...
(μακάβριο μέν αλλά αληθές)

Τι να τα κάνω τα πουτανάκια? Από τότε που γεννήθηκα με πουτάνες ασχολούμαι και πουτάνες βλέπω ολόγυρά μου. Σιχάθηκε η ζωή μου και μαύρισε η ψυχή μου.

Όσο για τα καλαματιανά... Έγκυρες πηγές μου, ανέφεραν ότι δεν κάηκε ούτε ψύλλος! Ούτε Πύργο, ούτε Καλαμάτα. Σιγά μην καιγόντουσαν τα έσοδα εκατομυρίων... Πρώτα πρώτα αυτά σώσανε... Άσε, όπου υπάρχει χοντρό παραδάκι, δεν ανοίγει μύτη. Κάτι αντίστοιχο με Εκάλη, εκεί ρε πούστή μου δεν πιάνει ποτέ φωτιά... Γιατί άραγε? Αφού αυτοί που τις βάζουν έχουν σπίτια εκεί, τα δικά τους θα κάψουνε?

Oxi στα ναρκωτικα ειναι μεγαλος λαθος.,
δεν δεχομαι αντιρρησεις!!!!!

Καλά πού ζεις? Στην Ελλάδα δεν ζεις? ΓΙα πρόσεξε καλλίτερα... Όλοι ΜΑ όλοι, πίνουνε. Οι μισοί αντικαταθλιπτικά και βαρβιτουρικά, οι άλλοι μισοί στην πρεζούλα γενικώς(και η κο πρεζούλα είναι μην νομίζεις). Και που 'σαι ακόμα. Έχουν να δουν τα μάτιά μας... Μην μιλήσω για τους μπεκρήδες δε... που την βλέπουν και ιστορία και καλά... Άσε φίλε, τόπος φρενοβλαβών, καταθλιπτικών, ψυχασθενών.
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1


Καλά πού ζεις? Στην Ελλάδα δεν ζεις? ΓΙα πρόσεξε καλλίτερα... Όλοι ΜΑ όλοι, πίνουνε. Οι μισοί αντικαταθλιπτικά και βαρβιτουρικά, οι άλλοι μισοί στην πρεζούλα γενικώς(και η κο πρεζούλα είναι μην νομίζεις). Και που 'σαι ακόμα. Έχουν να δουν τα μάτιά μας... Μην μιλήσω για τους μπεκρήδες δε... που την βλέπουν και ιστορία και καλά... Άσε φίλε, τόπος φρενοβλαβών, καταθλιπτικών, ψυχασθενών.
[/quote]

Φιλε το ξερω οτι ολοι πινουν δεν υπαρχει ανθρωπος που να να μην εχει δοκιμασει αλλα δεν γινεται να νομοιοποιηθουν τα ναρκωτικα θα φτασουμε 15 χρονων παιδακια και μικροτερα να πινουν. δεν ειναι ωραιο αυτο.
Το δεν δεχομαι αντιρρησεις δεν κολλαγε σε αυτο αλλα σε αλλο θεμα μην τα συνδεεις για να δημιουργεις εντυπωσεις φιλαρακο
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
θα φτασουμε 15 χρονων παιδακια και μικροτερα να πινουν. δεν ειναι ωραιο αυτο.
Το δεν δεχομαι αντιρρησεις δεν κολλαγε σε αυτο αλλα σε αλλο θεμα μην τα συνδεεις για να δημιουργεις εντυπωσεις φιλαρακο

Τι εντυπώσεις?
15 χρονώ παιδάκια "ΘΑ" πίνουν? Πήγες καμιά βόλτα από κανά γυμνάσιο, από κανά καταυλισμό? Από τα 10 πίνουν...

Αλλά σαφώς είναι καλλίτερα για μια μειοψηφία γκάνγκστερ να βγάζει εκατομμύρια πουλώντας πρέζα. Μην τους χαλάσουμε τις δουλειές τώρα και μας πάρουν στο κυνήγι...
Τι να δοκιμάσει? Δηλαδή όταν τα πιτσιρίκια πάνε και χορεύουν τσιφτετέλια ξεβράκωτα μεθυσμένα, εξαθλιωμένα είναι καλλίτερα. Και μετά σκοτώνουν και κανά δυο στους δρόμους έτσι για το ονόρε.
Ή όλοι με τα υπνωτικά και τα αντικαταθλιπτικά που και αυτά νόμιμα είναι, ρωτάς τον άλλο πως είναι "καλααααα..." σου απαντάει με το θολό μάτι της αγελάδας. Μα βέβαια αυτά είναι καλλίτερα, λαός υπνωτισμένος, άβουλος.

Αυτά και άλλα πολλά. Αλλά ας μην το τραβάμε. Μην δημιουργήσουμε και εντυπώσεις...
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Τι μας λες τώρα ρε φιλαράκι? υπήρχε αξιοκρατία επί ΠαΣοΚ ? Να μας τρελλάνεις τελείως θέλεις ?
Ξερεισ Ποσα ατομα ξερω που περασαν ΑΣΕΠ -ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΧΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Ε... και ηταν ΝΔ η ΚΚΕ? Αντε τωρα εσυ πηγαινε να περασεισ συνεντευξη και οι αλλοι υποψηφιοι να λενε στον κριτη για τη θεση: A χαιρετισματα παο τον... εχετε μιλησει..? Στο ΠΑΣΟΚ ειπα γινοντνα πολλα παρα πολλα και οι υψηλες θεσεισ ηταν καπαρωμενεσ απο πρασινοφρουρουσ.ΟΜΩΣ υπηρχαν ΓΡΑΠΤΟΙ ΑΔΙΑΒΛΗΤΟΙ διαγωνισμοι που η ΝΔ καταργει... δε θελει και πολυ μυαλο να δει καποιος ποιο απο τα 2 κομματα ειναι το χειροτερο...
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
82936694yr4.jpg


Καλή ψήφο συναγωνιστές!!!

Μου επιτρέπετε λίγο χιούμορ, έτσι?

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom