Νέα

Συγγρού 108 2ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frapes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 398K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
μπορει ομως να εννοει 1 ωρα με 1 μονο (;;;;)
[/quot
μπορει ομως να εννοει 1 ωρα με 1 μονο (;;;;)
εννοείς μασάζ 4 χέρια αλλά στο κυρίως μενού επιλογή μιας μόνο κορασίδας;σε αυτή την περίπτωση δεν νομίζω ότι αξίζει και ότι είναι προτιμότερο να επιλέγει ατομικό πρόγραμμα. θα με φάει πάντως η απορία πως θα είναι το συγκεκριμένο ντουέτο εν δράσει....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
δεν παιρνω ορκο αλλα ισως και 100 οι 2 μαζι, δεν το ξερω ομως διοτι δεν δοκιμασα 2πλο με τις συγκεκριμενες

εννοω μασαζ με 4 χερια εχει σπεσιαλ γουστο
για τη συνεχεια κατι θα κανεις (υποθετω) και με τις 2, αλλα μαλλον με 1 τελειωμα
εχεις δικιο, θα μαθεις μονο εαν δοκιμασεις

ο συναδελφος μπορει να ρωτησε κοστος για 1 ωρα με 1 μασεζ μοναχα

 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
δεν παιρνω ορκο αλλα ισως και 100 οι 2 μαζι, δεν το ξερω ομως διοτι δεν δοκιμασα 2πλο με τις συγκεκριμενες

εννοω μασαζ με 4 χερια εχει σπεσιαλ γουστο
για τη συνεχεια κατι θα κανεις (υποθετω) και με τις 2, αλλα μαλλον με 1 τελειωμα
εχεις δικιο, θα μαθεις μονο εαν δοκιμασεις

ο συναδελφος μπορει να ρωτησε κοστος για 1 ωρα με 1 μασεζ μοναχα
δεν παιρνω ορκο αλλα ισως και 100 οι 2 μαζι, δεν το ξερω ομως διοτι δεν δοκιμασα 2πλο με τις συγκεκριμενες


εννοω μασαζ με 4 χερια εχει σπεσιαλ γουστο
για τη συνεχεια κατι θα κανεις (υποθετω) και με τις 2, αλλα μαλλον με 1 τελειωμα
εχεις δικιο, θα μαθεις μονο εαν δοκιμασεις

ο συναδελφος μπορει να ρωτησε κοστος για 1 ωρα με 1 μασεζ μοναχα
δεν έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά πρέπει να είναι super εμπειρία....Απο τα γραφόμενα εγώ το καταλαβαίνω 100 με τις 2 (αναφέρει 2 ονόματα) αλλά με την παλαιά τιμολογιακή πολιτική. τώρα και με  60 €  για 45 λεπτά (αν και στο συγκεκριμένο χώρο και ειδικά η Ειρήνη ξεπερνά τον χρόνο αυτό εύκολα ) η λογική λέει 120 € για 4 χέρια. από αρχές Δεκέμβρη έχω σκοπό να δοκιμάσω επομένως ότι πληροφορία συλλέξω θα την μοιραστώ εδώ
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
δεν έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά πρέπει να είναι super εμπειρία....Απο τα γραφόμενα εγώ το καταλαβαίνω 100 με τις 2 (αναφέρει 2 ονόματα) αλλά με την παλαιά τιμολογιακή πολιτική. τώρα και με  60 €  για 45 λεπτά (αν και στο συγκεκριμένο χώρο και ειδικά η Ειρήνη ξεπερνά τον χρόνο αυτό εύκολα ) η λογική λέει 120 € για 4 χέρια. από αρχές Δεκέμβρη έχω σκοπό να δοκιμάσω επομένως ότι πληροφορία συλλέξω θα την μοιραστώ εδώ

ισως και τηλεφωνικα να σου πουν
 

Επισκέπτης
Καλύτερα απο κοντά για το πόσο και τα υπόλοιπα έτσι μου απάντησε μια ευχάριστη φωνή  :)
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
αποκτησανε και εκει προβλημα με το χτυπημα κουδουνιου. :hi:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
αποκτησανε και εκει προβλημα με το χτυπημα κουδουνιου. :hi:
υπάρχει εξήγηση λόγω μικρής σύνθεσης απο 3 έως και 2 κοπέλες.Σε επίσκεψη μου με παρούσες μόνο Ελένη και Σήλια, το κουδούνι χτύπησε πολλές φορές χωρίς ανταπόκριση αφου και οι 2 κοπέλες ήταν σε δωμάτιο
 

Επισκέπτης
:)
υπάρχει εξήγηση λόγω μικρής σύνθεσης απο 3 έως και 2 κοπέλες.Σε επίσκεψη μου με παρούσες μόνο Ελένη και Σήλια, το κουδούνι χτύπησε πολλές φορές χωρίς ανταπόκριση αφου και οι 2 κοπέλες ήταν σε δωμάτιο
Έτσι νομίζω και εγώ
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Καλημέρα σήμερα θα είναι κοντά μας Ελένη,Ειρήνη και Σοφία σας περιμένουμε πολλά φιλιά  :rose:
επειδή υπάρχει σχετική απορία δεν μας ενημερώνετε και για την δυνατότητα duo καθώς και την τιμολόγηση;ευχαριστώ
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
καλη χρονια με υγεια και να μας κανετε να περναμε ομορφα.
 

Modern Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
440
Κριτικές
15
Like
451
Πόντοι
311
Η Ελένη κάνει και πρωκτικο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom