Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Με την σύντροφο του;
:2funny::2funny:
Dumb And Dumber Lol GIF
IMG_20230529_121523.jpg
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Νικήτρια αγωνίσματος...

Σταυρούλα Χρυσαειδή
(2 ζωές)
Πόσο κακομοίρα είναι αυτή και οι γονείς της που ούτε αμάξι έχουν αυτοί αλλά και εκείνη 26 χρονών μοσχάρι δεν έχει καν δίπλωμα;
Να ήταν από κανένα χωριό θα το περίμενα, αλλά μου το παίζει και ιστορία αυτή τώρα;
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Πόσο κακομοίρα είναι αυτή και οι γονείς της που ούτε αμάξι έχουν αυτοί αλλά και εκείνη 26 χρονών μοσχάρι δεν έχει καν δίπλωμα;
Να ήταν από κανένα χωριό θα το περίμενα, αλλά μου το παίζει και ιστορία αυτή τώρα;
Είναι υποχρεωτικό να έχει κάποιος δίπλωμα οδήγησης ή αυτοκίνητο ή και τα δύο;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Είναι υποχρεωτικό να έχει κάποιος δίπλωμα οδήγησης ή αυτοκίνητο ή και τα δύο;
Υποχρεωτικό δεν ξέρω τύπε, αλλά εγώ δεν ξέρω κανέναν από πόλη που δεν έχει δίπλωμα.
Επίσης ολόκληρη οικογένεια και να μην έχει αμάξι, επίσης δεν ξέρω καμία. Δεν αποκλείεται φυσικά, αν υπάρχει φουλ οικονομικό πρόβλημα.
Πάντως ακόμα και στο μικρό χωριό μου, όλες οι οικογένειες έχουν τουλάχιστον ένα αμάξι.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Υποχρεωτικό δεν ξέρω τύπε, αλλά εγώ δεν ξέρω κανέναν από πόλη που δεν έχει δίπλωμα.
Επίσης ολόκληρη οικογένεια και να μην έχει αμάξι, επίσης δεν ξέρω καμία. Δεν αποκλείεται φυσικά, αν υπάρχει φουλ οικονομικό πρόβλημα.
Πάντως ακόμα και στο μικρό χωριό μου, όλες οι οικογένειες έχουν τουλάχιστον ένα αμάξι.
Στα χωριά ισως είναι πιο χρήσιμο από την Αθήνα, λόγω έλλειψης εναλλακτικών μεσων. Εδώ μπορούμε να μετακινηθούμε με πολλούς τρόπους χωρίς να χρειάζεται να οδηγούμε οι ίδιοι, είτε έχουμε χρήματα, είτε όχι.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
@El Papacito απλά ο @xenitemenos λέει ότι η Ρούλα το παίζει ιστορία από το 1ο survivor που τους είχε κράξει όλους πριν μπει κ όταν μπήκε έλεγε ότι είναι η καλύτερη όλων.

Θυμίζει κάτι κομπλεξικους που συναντάμε στη καθημερινότητα μας, ξεθεωμένοι από την πολύ καρπαζιά, που μόλις βρουν λίγο χώρο στη παρέα το παίζουν αρχηγοί.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Σερβάιβορ νέα 29/5: Αυτοί την πρώτη ασυλία – Αυτός ο 1ος υποψήφιος​

Οι Μπλε είναι πιο αποφασισμένοι και «λυγίζουν» τους Κόκκινους, δείχνοντας πως από εδώ και πέρα, μετά και την αποχώρηση του Σπύρου, τα πράγματα θα είναι ιδιαίτερα αμφίρροπα.

Οι Κόκκινοι θα κληθούν να βγάλουν έναν παίκτη τους στον τάκο και μάλιστα θα είναι μία μεγάλη έκπληξη.

Οι περισσότεροι θα πίστευαν πως ο Τάκης Καραγκούνιας, μετά τις μεγάλες εντάσεις που έχει δημιουργήσει και τα λόγια που έχουν ειπωθεί, θα είναι υποψήφιος.

Ωστόσο, κάτι τέτοιο δεν θα συμβεί, με τους παίκτες να ψηφίζουν καθαρά αγωνιστικά. Έτσι, ο Κωνσταντίνος Βασάλος, που είναι βάσει στατιστικών ο πιο αδύναμος των Κόκκινων, θα τεθεί στη διάθεση του κοινού.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Σερβάιβορ νέα 30/5: Αυτοί 2 κ 3ος υποψήφιος​



Πιο συγκεκριμένα, οι Κόκκινοι θα γνωρίσουν για δεύτερη φορά την ήττα σε αγώνισμα ασυλίας για την τρέχουσα εβδομάδα κάτι που πρακτικά σημαίνει πως θα πρέπει να υποδείξουν δύο υποψήφιους προς αποχώρηση και όχι έναν.



Έτσι, το βραδινό συμβούλιο του νησιού την Τρίτη, αναμένεται να φέρει τα πάνω κάτω, καθώς ο Τάκης Καραγκούνιας που έχει βρεθεί ουκ ολίγες φορές στο στόχαστρο συμπαικτών και αντιπάλων, θα είναι ο 2ος υποψήφιος.

Η έκπληξη ήταν που δεν ψήφισε κανείς τον Τάκη και στην πρώτη ψηφοφορία. Διότι, πολλά είχε κάνει το προηγούμενο διάστημα. Πάρα πολλά για την ακρίβεια.

Όσον αφορά τον 3ο και τελευταίο παίκτη των κόκκινων που αναμένεται να βρεθεί στον τάκο και να διεκδικήσει την στήριξη του τηλεοπτικού κοινού, θα είναι γυναίκα και πιο συγκεκριμένα, η Μελίνα Μεταξά.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
@El Papacito απλά ο @xenitemenos λέει ότι η Ρούλα το παίζει ιστορία από το 1ο survivor που τους είχε κράξει όλους πριν μπει κ όταν μπήκε έλεγε ότι είναι η καλύτερη όλων.

Θυμίζει κάτι κομπλεξικους που συναντάμε στη καθημερινότητα μας, ξεθεωμένοι από την πολύ καρπαζιά, που μόλις βρουν λίγο χώρο στη παρέα το παίζουν αρχηγοί.
Μα είναι η καλύτερη όλων!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
Κλαψατε κι εσείς χθες με το ασύλληπτο δράμα που ζει η Μαριαλένα;;
Που έχει βγάλει ήδη πάνω από 100χιλ,που έχει κερδίσει ο γκόμενος της αμάξι,που πήγαν Μαϊάμι σε φορμουλα1 και Νέα Υόρκη 3ημερο;;

Βαστα Μαριαλένα,βαστααααα
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Ποιος ήρθε;
Μετά τον Σάκη πολύ καλοί είναι ο Μάριος και ο Μπογδάνος.
Η Σταυρούλα είναι καλή όσο και η Στέλλα.

Φέτος η Ρούλα είναι η καλύτερη μετά τον Σάκη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1685384481554.png
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Survivor 30/5 spoiler: Για τότε πάει η 2η Ασυλία​

Ξεκινάμε από το επεισόδιο της Τρίτης (30/5). Σ’αυτό δεν θα δούμε την 2η Ασυλία, αλλά το Ελλάδα – Τουρκία με μικτές ομάδες ανδρών – γυναικών.

Σίγουρα θα δώσει μια νέα νότα στην τηλεθέασης, καθώς τέτοιες μονομαχίες πουλάνε αρκετά. Από εκεί και πέρα, η δεύτερη Ασυλία, για την οποία έχει μάθει τον νικητή, θα μεταδοθεί την Τετάρτη (31/05).

Εκεί, θα δούμε δύο ακόμα υποψήφιους προς αποχώρηση.

Τέλος, η εβδομάδα θα ολοκληρωθεί την Πέμπτη (1/6) με αποχώρηση και έπαθλο. Το έπαθλο είναι συνάντηση για μια μέρα με συγγενικά πρόσωπα.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Survivor διαρροή 30/5: Αυτοί κερδίζουν στο Ελλάδα – Τουρκία​

Για να μην πιαστεί το χέρι σας από το scroll down, εμείς είμαστε εδώ για να σας παρουσιάσουμε την ομάδα, η οποία θα πανηγυρίσει.

Ελληνίδες και Τουρκάλες εναντίον αντρών Ελλήνων και Τούρκων.

Ο νικητής προκύπτει και για της λογικής. Δεν θα υπάρξει έκπληξη.

Καλές, χρυσές οι γυναίκες, αλλά τους άντρες δεν θα τους νικήσουν. Οι άντρες θα φτάσουν στο έπαθλο του Ελλάδα – Τουρκία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom