Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Katsaounis news


Ο αγρότης δε γνώριζε τίποτα για την καταγγελία καθώς αυτή έγινε λίγα 24ωρα πριν ταξιδέψει για τον Άγιο Δομίνικο, με τη δίωξη εις βάρος του να ασκείται τον Ιανουάριο του 2022, κατά τη διάρκεια της παραμονής του στο Survivor. αθωώθηκε πανηγυρικά.




«Νιώθω κατ’ αρχάς μία απελευθέρωση. Το να έχεις πάνω σου μία ρετσινιά με αυτήν την κατηγορία είναι πάρα πολύ άσχημο. Πιο άσχημο πράγμα δεν υπάρχει για έναν άνδρα! Είχα δεχτεί κάποιες επιθέσεις στο διαδίκτυο αλλά σε πολύ μικρό βαθμό. Από την αρχή κατάλαβε ο κόσμος ότι δεν έκανα κάτι. Εγώ τα έχω καλά με τον εαυτό μου και το διαχειρίστηκα σωστά. Μπορεί να ήταν ένα άλλο παιδί, που να μην τα είχε καλά με τον εαυτό του και να πήγαινε σε πράξεις πολύ χειρότερες…









Aπαντώντας για την πιθανή επικοινωνία που μπορεί να είχε με την οικογένεια της ανήλικης ο πρώην παίκτης του ριάλιτι επιβίωσης δήλωσε: «Δεν ξέρω τι μπορεί να ήθελαν από μένα. Δημοσιότητα, ή για χρηματικό ποσό. Δε θέλω να έχω καμία επαφή με τη συγκεκριμένη οικογένεια. Δηλαδή για να θες να βάλεις κάποιον στη φυλακή για κάτι που δε φταίει, θα τους πλησιάσω κι από πάνω; Πρέπει να είμαι τρελός. Αυτοί είναι ικανοί να ξαναπάνε στην Αστυνομία».
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056

Σαρβάιβορ νέα 31/5: Αυτοί κερδίζουν το έπαθλο επικοινωνίας​

Όπως σας είπαμε λοιπόν, οι δύο ομάδες θέλουν πολύ το έπαθλο. Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης… λαχτάρας άλλωστε, όταν πρόκειται για μαμάδες, μπαμπάδες, κόρες ή αδέρφια.

Ωστόσο, εν προκειμένω, μια ομάδα θα το δείξει περισσότερο στον στίβο μάχης.

Οι Κόκκινοι, έχοντας υποστεί δύο σερί ήττες θα μπουν σαν λυσσασμένα σκυλιά και θα πάρουν το 1ο αγώνισμα επάθλου επικοινωνίας!
Αυτά τα έπαθλα επικοινωνίας τα βαριέμαι αφόρητα...... είτε με μηνύματα είτε τα ζωντανά όπως αυτό. Κλάματα, συγκινήσεις, συναισθήματα. Στηρίζω Βασάλο που από το 2017 είχε δηλώσει ότι του είναι αδιάφορα, ελπίζω να κρατήσει χαρακτήρα και τώρα.....
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Αυτά τα έπαθλα επικοινωνίας τα βαριέμαι αφόρητα...... είτε με μηνύματα είτε τα ζωντανά όπως αυτό. Κλάματα, συγκινήσεις, συναισθήματα. Στηρίζω Βασάλο που από το 2017 είχε δηλώσει ότι του είναι αδιάφορα, ελπίζω να κρατήσει χαρακτήρα και τώρα.....

Συμφωνώ όσο δεν πάει
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
1685527761365.jpeg


Άπαντες γνωρίζουν οτι μπορεί ο Τάκης να είναι ο μεγαλύτερος σε ηλικία παίκτης του ριάλιτι επιβίωσης, όμως ταυτόχρονα είναι και 0 πιο σαματάς, ο πιο καβγατζής και ένας από τους πιο εριστικούς που υπάρχουν ανάμεσα στις δύο ομάδες.

Άλλωστε το τελευταίο διάστημα η ένταση που έχει δημιουργηθεί ανάμεσα σε εκείνον και τον Ηλία Μπόγδανο έχει ξεφύγει…

Τώρα ο Καραγκούνιας το… τερμάτισε από ότι φαίνεται. Τι ακριβώς συνέβη; Όπως αποκάλυψε ο συνεργάτης της Φαίης Σκορδά, το γύρισμα της Τρίτης (30/5) για το αγώνισμα επάθλου δεν ολοκληρώθηκε ποτέ για λόγους ανωτέρας βίας!


Σύμφωνα με τον Νίκο Παρτσώλη ο μόλις ο Καραγκούνας έχασε, κλώτσησε με δύναμη έναν από τους κάδους που έχουν οι παίκτες για να ξεπλένουν τις λάσπες. Το αποτέλεσμα ήταν να τραυματιστεί και μετά τη γνωμάτευση του γιατρού που υπάρχει στο Survivor All Star.

Ωστόσο η μπλε ομάδα κατηγόρησε τον Τάκη πως το έκανε σκοπίμως ώστε να βγει από τον αγώνα και να αγωνιστούν οι υπόλοιποι συμπαίκτες που ήταν καλύτεροι! Μάλιστα δεν το λένε απλά αλλά αρνούνται να παίξουν αν δεν επιβληθεί πέναλτι στους κόκκινους!

Από την πλευρά τους και οι κόκκινοι αρνήθηκαν να συνεχίσουν καθώς αισθάνθηκαν προσβεβλημένοι και μάλιστα ούτε οι διαπραγματεύσεις απέφεραν καρπούς. Έτσι ο αγώνας διακόπηκε οριστικά και πλέον μένει να δούμε τι θα γίνει από εδώ και πέρα και αν τελικά βρεθεί η χρυσή τομή για να συνεχιστεί
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Survivor spoiler αποχώρηση 1/6: Αυτός αποχωρεί!

Μετά την αλλαγή που είχαμε στις προηγούμενες ψηφοφορίες, οι προτεινόμενοι για αποχώρηση είναι τρεις και το κοινό είχε φυσικά να επιλέξει ανάμεσα τους.

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος ήταν ο πρώτος υποψήφιος που βγήκε από τους Κόκκινους, ενώ στη συνέχεια κλήθηκαν να επιλέξουν άλλους δύο.

Έτσι, το αποτέλεσμα ήταν η Μελίνα Μεταξά και ο Τάκης Καραγκούνιας να τον ακολουθήσουν και να τεθούν αντιμέτωποι μαζί του.

Το κοινό λοιπόν αποφάσισε και θα στείλει πίσω στην Ελλάδα τον Τάκη Καραγκούνια και τίποτα δεν μπορεί να αλλάξει αυτό το αποτέλεσμα.

Η αλήθεια είναι ότι ο Τάκης είχε κουράσει αρκετά με τη συμπεριφορά του και το κοινό αυτή τη φορά δεν τον στήριξε και παίρνει το δρόμο της επιστροφή.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.927
Πόντοι
1.056
εγω μονο για τους κωλους το βλεπω πλεον. και οχι στη τηλιοραση, αλλα στο youtube , περνωντας το γρηγορα μεχρι να πετυχω πλανο απο κωλο. στα αρχιδια μου ποιος φευγει ποιος μενει ποιος κερδιζει κτλ...
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
εγω μονο για τους κωλους το βλεπω πλεον. και οχι στη τηλιοραση, αλλα στο youtube , περνωντας το γρηγορα μεχρι να πετυχω πλανο απο κωλο. στα αρχιδια μου ποιος φευγει ποιος μενει ποιος κερδιζει κτλ...

Μην είσαι @ftoxos ergatis και βλέπεις tv.


Άραξε εδώ που ο αδερφός @xxx_horny_xxx τα βάζει σε slow motion.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Το θέμα είναι τι έγινε συνολικά στην ψηφοφορία. Είναι τόσο δυνατός ο Κωνσταντίνος Βασάλος όσο πιστεύουμε; Μήπως η δυναμική της Μελίνας Μεταξά μετράει επίσης;


1685548363661.png

Ωραίος και σφιχτός πάτος (δεν πετάει όμως).

Διότι, η Μελίνα Μεταξά τερμάτισε πρώτη διαβάζουμε δεξιά κι αριστερά. Η αλήθεια είναι πως ο Βασάλος έκανε την ανατροπή και ήταν πρώτος. Έστω και για μερικές δεκάδες ψήφους.

Η Μελίνα πήρε τη στήριξη από Κύπρο, φάνηκε πως θα τερματίσει πρώτη, αλλά στην πορεία του επεισοδίου ο Βασάλος πήρε την πρώτη θέση.

Πολύ μακριά τους και με διαφορά τελευταίος ο Τάκης Καραγκούνιας.

Αυτή τη φορά το Αίγιο δεν μπόρεσε να τον κρατήσει.

Η αλήθεια είναι ότι ο Τάκης είχε κουράσει αρκετά με τη συμπεριφορά του και το κοινό αυτή τη φορά δεν τον στήριξε και παίρνει το δρόμο της επιστροφή.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom