Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Survivor spoiler 25/5: Αυτοί κερδίζουν το έπαθλο

Έχουμε και λέμε. Οι Κόκκινοι ξεκίνησαν ως το φαβορί μετά την Ένωση, αλλά από τότε έχει κυλήσει μπόλικο νερό στ’αυλάκι. Οι Μπλε πήραν κάποιες κομβικές νίκες και ισοστάθμισαν την κατάσταση.

Από εκεί και πέρα, αμφότεροι θέλουν το έπαθλο. Ποιος θα το κατακτήσει.

Όπως είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε, οι Κόκκινοι θα κάνουν το 3/3 στα τελευταία τρία μεγάλα έπαθλα.

Μετά το Μαϊάμι, την Πούντα Κάνα, τώρα ο Σάκης θα πάει και στη Νέα Υόρκη. Το Big Apple θα βαφτεί κόκκινο.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Survivor All Star spoiler 25/5: Aυτός ο MVP που δεν πάει Νέα Υόρκη – Αυτός παίρνει τη θέση του​

Οι Κόκκινοι θα έχουν μια εξαιρετική εβδομάδα και θα την κεφαλαιοποιήσουν με μια φοβερή εμφάνιση στο έπαθλο του μεγάλου ταξιδιού.

Μάλιστα, ο MVP δεν θα είναι ο Σάκης, αλλά ο Τάκης Καραγκούνιας. Εξέλιξη που θα έρθει σε κόντρα με ό,τι θα συμβεί αμέσως μετά τη νίκη των Κόκκινων.

Ο Τάκης ενεπλάκη σε επεισόδιο και θα χάσει δύο έπαθλα!

Μαντέψτε λοιπόν, ποιο θα είναι το πρώτο έπαθλο που θα χάσει. Ναι, καλά καταλάβατε, αυτό της Νέας Υόρκης.

Ποιος τον ακούει! Και ποιος θα πάει στη θέση του;


ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕΟΕ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Την Ασυλία, την κατακτούν οι Κόκκινοι. Επανέρχονται μετά από ήττες και στέλνουν τους Μπλε στο Συμβούλιο.

Εκεί, μπορείτε να φανταστείτε ποιος θα ψηφιστεί. Ω, ναι, αυτός που καταλάβατε. Ο profesor Μαρτίκας.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
IMG_0012.jpeg



O ίδιος λοιπόν θεωρεί πως ο Σάκης Κατσούλης θα πρέπει να είναι ο νικητής καθώς έχει δείξει από την αρχή ότι είναι ο καλύτερος αγωνιστικά αλλά έχει και γνώσεις επιβίωσης. Όταν όμως ρωτήθηκε για τη Σταυρούλα Χρυσαειδή που επίσης έχει αποδειχτεί η πιο δυνατή παίκτρια αγωνιστικά (νικώντας μάλιστα κάποιες φορές και τον Σάκη) αυτά που είπε προκάλεσαν εντύπωση.



Δηλώσεις που θα σχολιαστούν από τον Γιώργο Κόρομι καθώς με τον τρόπο του απαξιώνει έμμεσα την αξία των γυναικών που βρίσκονται στο παιχνίδι.

Ακόμη ο Κόρομι δε θα μπορούσε να μη σχολιάσει τους πανηγυρισμούς του Τριαντάφυλλου κατά την αποχώρησή του. Αυτή η κόντρα δε λέει να ξεχαστεί παρότι οι δυο του ήταν πριν από 2 χρόνια μαζί στο παιχνίδι.

Ο Τριαντάφυλλος, ο οποίος δηλώνει ότι θέλει τον Μπάρτζη νικητή, ανέβασε βίντεο πανηγυρίζοντας για την αποχώρησή του Κόρομι. Ο ίδιος ο Κόρομι όμως έδειξε αδιάφορος για την… ύπαρξη του τραγουδιστή σχολιάζοντας πως βρισκόταν στο παιχνίδι το 2021 και δεν είναι σχετικός τώρα
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Duffy show


Ο ίδιος ήταν αφοπλιστικό, σημειώνοντας πως δεν αποκλείεται να είναι ένα σχέδιο ώστε να διώξουν τον Νίκο Μπάρτζη, ο οποίος κατά τη γνώμη του είναι το μεγάλο φαβορί για τη νίκη.

«Μόνο έτσι μπορεί να χάσει την πρωτιά. Δεν ξέρω, βάζουν κάποιους να τον κάνουν να τσακωθεί; Να γίνει όλο αυτό για να τον διώξουν; Γιατί κάποιος έχει πάρει κάποιο τηλεφωνάκι έξω και έχουν καταλάβει ότι είναι δυνατός και τον φοβούνται; Ίσως να είναι για αυτό!». Όσο για το αν τελικά θα φύγει ήταν ξεκάθαρος λέγοντας «να είστε σίγουροι ότι δεν θα φύγει».

Τέλος, αναφέρθηκε στον Σάκη Κατσούλη με αφορμή τη φιλία που είχε αναπτύξει στο φετινό ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΙ με τον Γιώργο Κόρομι.

«Στην αρχή εννοείται υποστήριζα Σάκη. Μια χαρά είναι ο άνθρωπος, είναι καλό παιδί. Αλλά ρε φίλε περάσαμε τόσα το 2021. Δεν μπορεί να ξεχνάς όσα περάσαμε εκεί από 1-2 συγκεκριμένους ανθρώπους», τόνισε. Άλλωστε, ξέσπασε μετά την αποχώρηση του Κόρο.

Τέλος, παραδέχτηκε πως έκλεβε και αυτός κατά τη διάρκεια διαμονής του στον Άγιο Δομίνικο, όμως δεν δίσταζε να τα μοιραστεί ακόμα και με τον Κόρο, σε αντίθεση με αυτό που είχε κάνει εκείνος.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Χαμός επικρατεί για άλλη μία φορά στο Survivor All Star, με την κατάσταση να έχει ξεφύγει όσο πλησιάζουμε προς το φινάλε.

Οι διαμάχες που έχουν δημιουργηθεί είναι αρκετές και πρωταγωνιστής στις περισσότερες από αυτές είναι ο Τάκης Καραγκούνιας.

Μάλιστα, ήρθε στα χέρια με τον Νίκο Μπάρτζη, ενώ όπως λένε οι πληροφορίες έδωσε και συνέχεια στη διαμάχη με τους δύο παίκτες να μένουν προσωρινά εκτός παιχνιδιού!


Πλέον, δυσκολευόμαστε να βρούμε τον παίκτη με τον οποίο δεν έχει τσακωθεί όλο αυτό το διάστημα. Με Μπάρτζη, Ασημακόπουλο, Μελίνα και Πρίαμο είναι τα πιο πρόσφατα, ενώ ο Σπύρος Μαρτίκας είναι «διαχρονική» αξία.


Μετά από όλα αυτά, πολλά είναι τα ερωτηματικά που προκύπτουν σχετικά με τη συμπεριφορά του, αλλά και την αντιμετώπιση που έχει από την παραγωγή.

Ειδικότερα, εφόσον έχει γίνει γνωστό πως οι φετινοί κανόνες είναι ιδιαίτερα αυστηροί και μάλιστα αυτό έχει φέρει και την αποβολή πέντε παικτών.

Δεν είναι η πρώτη φορά που έχει «εμπλακεί» σε τέτοια περιστατικά, αφού τουλάχιστον άλλες δύο φορές ήταν πρωταγωνιστής, χωρίς όμως να απομακρύνεται.

Η ίδια ανοχή ωστόσο δεν υπήρχε στο περσινό Survivor, όπου η παραγωγή απέβαλε από το ριάλιτι επιβίωσης τον Γιώργο Κατσαούνη. Και καλά έκανε αν πιάστηκε στα χέρια με τον Τάκη.

Ωστόσο, κάτι τέτοιο θα έπρεπε να συνέβαινε και φέτος, με το λόγο που αυτό δεν γίνεται να παραμένει άγνωστος.

Πάντως, έξαλλος ήταν και ο Άρης Σοϊλέδης, που ξέσπασε για όσα γίνονται στέλνοντας όλα του τα βέλη στον Τάκη. Η συμπεριφορά του όπως αναφέρει βγάζει ανθρώπους εκτός εαυτού από πέρσι. Μάλιστα, ο ίδιος έχει εκφράσει κατά καιρούς την άποψή του πως ίσως η περσινή τους διαμάχη έπαιξε ρόλο στο να μην τον καλέσει η παραγωγή στο all star.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Survivor διαρροή 24/5: Aυτό είναι το σκορ – Αυτός τον τελευταίο πόντο​

To σκορ στο αγώνισμα της 2ης Ασυλίας. Οι Κόκκινοι αναμένεται να έχουν εύκολη επικράτηση στο συγκεκριμένο παιχνίδι και θα στείλουν τους Μπλε στο Συμβούλιο για ακόμα δύο υποψήφιους.

Μάλιστα, θα το κάνουν χωρίς να πάμε σε τρίτο σετ. Η σεμνή τελετή θα λήξει στα δύο σετ. Στο πρώτο, η παρέα του Σάκη θα δυσκολευτεί και θα το πάρει οριακά.

Στο δεύτερο όμως, θα έχει την ψυχολογία με το μέρος της και θα κάνει περίπατο
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.430
Πόντοι
1.056
Τελικό σκορ...

Πρώτος αγώνας
Κόκκινοι 8 - 5 Μπλε

Δεύτερος αγώνας
Κόκκινοι 6 - 8 Μπλε

Μπαράζ
Κόκκινοι 3 - 0 Μπλε
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Ρε τυποι υπάρχουν άνθρωποι που το βλέπουν ακομα;; Απο ποτε ειναι αυτοι μεσα; Καλοκαίριασε!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
πλανα απο κωλο σταυρουλας που ειναι κριμα να μην αξιοποιηθουν και να ξεχαστουν στο περασμα του χρονου
bandicam 2023-05-17 23-23-33-021_Moment.jpg
bandicam 2023-05-17 23-27-41-225_Moment.jpg
bandicam 2023-05-17 23-34-55-665_Moment.jpg
bandicam 2023-05-17 23-34-55-665_Moment2.jpg
bandicam 2023-05-17 23-49-31-949_Moment.jpg
bandicam 2023-05-21 21-33-00-416_Moment.jpg
bandicam 2023-05-21 21-44-54-146_Moment.jpg
δφγδγδγ.jpg
Πω ρε πουστη :alivedick::alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε τυποι υπάρχουν άνθρωποι που το βλέπουν ακομα;; Απο ποτε ειναι αυτοι μεσα; Καλοκαίριασε!
:tooth::tooth:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

24/5: Αυτοί την Ασυλία – Αυτοί οι υποψήφιοι​

Με μεγάλο spoiler σας έχουμε αποκαλύψει τον νικητή της 2ης Ασυλίας.

Όπως επίσης και για τους επόμενους υποψήφιους προς αποχώρηση.

Εννοείται ότι ξέρετε ακόμα και το ποιος φέρνει τον τελευταίο πόντο στο αγώνισμα.

Πάμε όμως να κάνουμε μια επανάληψη και να σας υπενθυμίσουμε τι θα συμβεί στο επεισόδιο της Τετάρτης (24/5).

Οι Κόκκινοι θα κάνουν το 2/2 στις Ασυλίες και οι Μπλε θα βγάλουν κόσμο και κοσμάκη στον τάκο.

Έτσι, Ασημακόπουλος, Μπάρτζης αλλά και Ηλίας Μπόγδανος θα πλαισιώσουν την τετράδα με τους παίκτες που θα τεθούν στη διάθεση του κοινού.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Διαβάστε αναλυτικά τη μίνι συνέντευξη της Μαίη στον Σπύρο Γιαννόπουλο:



– Τι πιστεύεις για το φετινό Survivor All Star και για ποιον λόγο δεν βρίσκεσαι εσύ σ’αυτό;

Αυτή την ερώτηση μου την κάνουν πολλοί τόσο όσοι με συναντούν στον δρόμο όσο και πολλοί μέσα από τα social. Δεν γνωρίζω την απάντηση. Σίγουρα γνωρίζουν κάποια συγκεκριμένα άτομα που διευθύνουν το ριάλιτι. Μου λένε αρκετοί ότι η απουσία μου είναι αισθητή από το All Star. Η αλήθεια είναι ότι δεν το παρακολουθώ πλέον. Έχω μια εικόνα για το τι γίνεται, αλλά δεν θα καθίσω στον καναπέ για να δω το πρόγραμμα. Νομίζω ότι αρκετός κόσμος αποφεύγει να το δει γιατί έχουν γίνει πολλά σκηνικά που δεν άρεσαν…
– Εννοείς τις αποβολές των παικτών. Ποια η γνώμη σου; Έπρεπε να γίνουν; Ήταν αυστηρές;
Κατά τη δική μου άποψη, χωρίς στοιχεία δεν μπορεί κανείς να γνωρίζει για το αν πραγματικά συνέβη κάποια παράβαση κανονισμών. Εμείς σαν τηλεθεατές δεν είδαμε κάποια παράβαση από τους παίκτες που αποβλήθηκαν. Έφυγαν πολύ μεγάλα ονόματα, φαβορί για τη νίκη θα τα χαρακτήριζα, όπως οι Δαλάκα, Γκότσης, Πιλίδης, Ασημίνα και είναι πολύ λυπηρό αυτό.
Έμειναν οι παίκτες που κάνουν ριάλιτι και δεν αντιπροσωπεύουν το πραγματικό All Star. Επίσης λείπουν πολύ παίκτες.

Survivor All-Star 24/5: Ο νικητής, αυτός που λείπει και το «ξαναζεσταμένο φαγητό»​

– Ποιος παίκτης θεωρείς ότι λείπει από το Survivor All Star;
Χωρίς αμφιβολία ο Αρης Σοϊλέδης. Βλέπουμε ότι ο Σάκης Κατσούλης φέτος δεν έχει ανταγωνισμό. Κερδίζει όλα τα runs, είναι φοβερός στους στόχους σε όλα τα παιχνίδια και σίγουρα θα χρειαζόταν απέναντί του τον Αρη για να βλέπαμε δυνατές μονομαχίες.
– Ανέφερες πιο πριν για παίκτες που κάνουν ριάλιτι. Μια τέτοια περίπτωση είναι και ο Τάκης, ο οποίος έχει δείξει αντιαθλητική συμπεριφορά και φαίνεται να βγαίνει ο κακός του εαυτός. Επειδή πέρυσι τον έζησες, θεωρείς ότι αυτό που βγαίνει προς τα έξω είναι υπερβολή;
Νομίζω ότι αυτό που βλέπετε είναι πολύ λίγο μπροστά σ’αυτό που είναι ο Τάκης πίσω από τις κάμερες. Με είχε βγάλει και μένα έξω από τα ρούχα μου, είχα φτάσει στα όριά μου, παρόλο που είμαι ένας ήρεμος χαρακτήρας. Ήθελε πολύ προσπάθεια για να το πετύχει αυτό κάποιος. Ο συγκεκριμένος τα κατάφερε.
Είχε φτάσει πολλούς παίκτες στα όριά τους. Για 2η σερί χρονιά βλέπουμε μια απαράδεκτη και αντιαθλητική συμπεριφορά και δεν θα έπρεπε με τέτοια συμπεριφορά να μην έχει θέση στο φετινό All Star.

– Ποιος άλλος παίκτης θεωρείς ότι κάνει «κακό ριάλιτι» στο Survivor All Star;
Σπύρος Μαρτίκας. Δεύτερη χρονιά, ακριβώς το ίδιο ριάλιτι που έχει κουράσει αρκετά τον κόσμο. Πέρυσι, είχε ένα ενδιαφέρον για τους τηλεθεατές ο ρόλος που επιτελούσε, αλλά φέτος δεν είναι τίποτα άλλο από ένα ξαναζεσταμένο φαγητό.
– Ποιοι πιστεύεις θα είναι στην τριάδα και ποιος πιστεύεις ή θέλεις να κερδίσει το Survivor All Star;
Θα φτάσει ο Σάκης Κατσούλης, ο Νίκος Μπάρτζης και ο Ηλίας Μπόγδανος. Πιστεύω και θέλω να το κερδίσει ο Σάκης Κατσούλης. Είναι ένας άνθρωπος με ήθος, αξιοπρέπεια, είναι μαχητής και με αθλητική παιδεία. Τον γνωρίζω και προσωπικά. Είναι ο καλύτερος παίκτης στο παιχνίδι και αξίζει να το κερδίσει, παρόλο που έχει ήδη κερδίσει προηγούμενο Survivor.
Ο Κόρο δήλωσε ότι δεν θα έβγαζε γυναίκα νικήτρια. Μου ανέφερες τρία ονόματα, αλλά κανένα όνομα από τις γυναίκες. Θεωρείς ότι η Σταυρούλα με τα runs που κάνει, δεν αξίζει μια θέση στο Γαλάτσι;
Εννοείται πως αξίζει. Είναι η καλύτερη παίκτρια στο Survivor. Και πέρυσι ήταν. Με ρώτησες για τρεις θέσεις, η τέταρτη είναι για τη Σταυρούλα. Εννοείται ότι πρέπει να εκπροσωπούνται και οι γυναίκες στο Γαλάτσι. Στις μέρες μας δεν κρίνουμε με βάση το φύλο. Το Survivor είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι που όμως μπορούν να ανταπεξέλθουν και γυναίκες. Εν προκειμένω, θα ήθελα να τη δω στον τελικό.
– Θα ήθελα να μου πεις για τα επαγγελματικά σου. Τον τελευταίο καιρό βρίσκεσαι στη Σαντορίνη! Με τι ασχολείσαι μετά το Survivor;
Έχω επιστρέψει στο κομμάτι της γυμναστικής. Κάνω personal training στη Σαντορίνη και από το φθινόπωρο θα πραγματοποιηθεί το μεγάλο μου όνειρο που τόσο το θέλω. Να ανοίξω τον δικό μου όμιλο κωπηλασίας, στον Άλιμο, στον Ναυτικό Όμιλο Καλαμακίου. Ένα τμήμα ενηλίκων που θα στοχεύει στον ερασιτεχνικό αθλητισμό, ώστε να γνωρίσει ο κόσμος το άθλημά μου και να δει τη μαγεία της κωπηλασίας από κοντά.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Ποιος θέλετε να αποχωρήσει από το Survivor (25.5.2023);

  • Σπύρος Μαρτίκας (51%, 512 Votes)

  • Νίκος Μπάρτζης (25%, 249 Votes)

  • Γιώργος Ασημακόπουλος (16%, 164 Votes)

  • Ηλίας Μπόγδανος (8%, 84 Votes)
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.430
Πόντοι
1.056
Μπάρτζης - Καραγκούνιας Vol.2 :knuppel:

IMB_xULsPa.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom