Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Ξενιτεμένε σε δουλεύει το μισό φόρουμ και εσύ συνεχίζεις να έχεις υφακι κ να κάνεις τον έξυπνο.
Δεν ψιχαλιζει τυπε,σε φτύνουν όλοι..
Εμαθες και από αθλητικά κατάγματα όταν έχω φάει την ζωή μου στα ρινγκ και στον αθλητισμο.

Γιατρός είσαι τύπε;
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.998
Like
7.411
Πόντοι
1.056
1681329822990.jpeg



1681329858423.jpeg


1681329933056.jpeg





Natalie Tenerelli


Amanda Kimmel

Danielle DiLorenzo


Οι κορυφαίες

Εγώ λέω να ασχοληθούμε με όλα αυτά τα μουνέτα που πόσταρε ο @sevagio :erection:


Το μελαχρινό, 9η από πάνω προς τα κάτω το :zfuck: μέχρι αφυδάτωσης.!

Γινόμουν ο "local" της, να την ταΐζω κάθε μέρα τις πρωτεΐνες της… :cum:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ξενιτεμένε σε δουλεύει το μισό φόρουμ και εσύ συνεχίζεις να έχεις υφακι κ να κάνεις τον έξυπνο.
Δεν ψιχαλιζει τυπε,σε φτύνουν όλοι..
Εμαθες και από αθλητικά κατάγματα όταν έχω φάει την ζωή μου στα ρινγκ και στον αθλητισμο.
Συνεχίζεις να απευθύνεσαι σε μένα ρε σκουπίδι;
Θες να το κάνουμε προσωπικό από δω και πέρα;
Γιατί προφανώς μου είσαι αδιάφορος σαν άτομο και ούτε καν ξέρω τι γράφουν για σένα οι άλλοι.
Εσυ προφανώς έχεις κόμπλεξ για να βλέπεις τι γράφουν άλλοι για μένα, οπότε δεν μου κάνει εντύπωση που πετάγεσαι σαν την πορδη χωρίς να ασχολούνται οι άλλοι μαζί σου.

Και πίπες ρινγκ έχεις φάει ρε ναυάγιο που δεν ξέρεις καν τι ζόρι τραβάει ο άλλος από ραγισμα πλευρών.
Τσιμπούκι σε έκανα και σε άφησα να φανείς πόσο άσχετος είσαι και τώρα σε τσούζει.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.431
Κριτικές
31
Like
2.523
Πόντοι
6.495
Ξενιτεμένε ένα τελευταίο ποστ για εσένα γιατί όσο μιλάς με πανηλίθιους ρίχνεις και το δικό σου επιπεδo

1)Εγραψα οτι με ραγισμα πλευρων μονο αν εισαι ο Χουλκ τρεχεις οπως ετρεξε ο Σακης στο flag,εσυ σαν μπετοβλακας που εισαι καταλαβες οτι υποτιμησα το ραγισμα πλευρων:jerking:...Αυτο που απλά εχει ο Σακης λογικα ειναι δυνατο χτυπημα που θα του αφησει γερη μελανια.

2)Σε 3-4 τοπικ μπαινω ολα και ολα εδω μεσα και βλεπω να σε ξεφτιλιζουν σε ολα..Φαντασου να εμπαινα και στα υπολοιπα

3)Πρεπει να εχεις τρελα απωθημενα απο τα παιδικα σου χρονια με μπουλινγκ,κακοποιηση κτλ..Σε λυπαμαι ανθρωπακο

4)Τραβα γαμησου τωρα καραγκιοζη εξυπνακια που δεν ξεχωριζεις ουτε το σκατο απο το γαλα.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Εγώ λέω να ασχοληθούμε με όλα αυτά τα μουνέτα που πόσταρε ο @sevagio :erection:


Το μελαχρινό, 9η από πάνω προς τα κάτω το :zfuck: μέχρι αφυδάτωσης.!

Γινόμουν ο "local" της, να την ταΐζω κάθε μέρα τις πρωτεΐνες της… :cum:

Ποια λες μύστη;
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
22
Like
7.148
Πόντοι
3.446
Επρεπε να βάλει ο τούρκος Ειρήνη Κολλιδά Ειρήνη Παπαδοπούλου , Σοφιάνα Αβραμάκη . Mαζεψε την σάρα και την μάρα φέτος και τις άφησε έξω αυτές...:undecided-old:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.282
Κριτικές
1
Like
35.306
Πόντοι
6.256
Ξενιτεμένε σε δουλεύει το μισό φόρουμ και εσύ συνεχίζεις να έχεις υφακι κ να κάνεις τον έξυπνο.
Δεν ψιχαλιζει τυπε,σε φτύνουν όλοι..
Εμαθες και από αθλητικά κατάγματα όταν έχω φάει την ζωή μου στα ρινγκ και στον αθλητισμο.
Νομιζω ειναι θεμα καφεΐνης.
Πρεπει να την περιορίσει
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.282
Κριτικές
1
Like
35.306
Πόντοι
6.256
Εγώ λέω να ασχοληθούμε με όλα αυτά τα μουνέτα που πόσταρε ο @sevagio :erection:


Το μελαχρινό, 9η από πάνω προς τα κάτω το :zfuck: μέχρι αφυδάτωσης.!

Γινόμουν ο "local" της, να την ταΐζω κάθε μέρα τις πρωτεΐνες της… :cum:
Βολέψου με σταυρούλα για την ωρα.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
«Ασχολήθηκα ως παίκτης το 2017. Έπειτα, το 2019, κάναμε μια συζήτηση όπου μου προτάθηκε να συμμετάσχω ως παρουσιαστής, αλλά δεν ήταν κάτι που προχώρησε, γιατί τότε δεν ήταν εφικτό. Έκτοτε κάθε χρόνο μού προτείνεται να συμμετάσχω ως παίκτης, αλλά εμένα το ’17 αποτέλεσε τη μόνη και την τελευταία συμμετοχή μου. Δεν υπάρχει κάτι που θα με έκανε να ξαναπώ ‘ναι’», είπε και συνέχισε:


«Και εδώ να διευκρινίσω πως το ‘όχι’ μου δεν έχει να κάνει με κάποια διαφωνία στο οικονομικό, όπως κατά καιρούς λέγεται. Ίσα ίσα, οι προτάσεις της παραγωγής ήταν πολύ τιμητικές. Παρ’ όλα αυτά, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να συμμετάσχω ξανά στο παιχνίδι. Άλλωστε κάθε χρονιά που περνάει γίνεται όλο και πιο ριάλιτι και εγώ δεν βρίσκω πουθενά τον εαυτό μου σε αυτό. Για μένα λοιπόν ο κύκλος έκλεισε οριστικά το ’17».
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Σήμερα λοιπόν έρχεται η οριστική επιβεβαίωση. Ο τραγουδιστής που θα βρίσκεται στο πάρτι είναι ο Στέλιος Ρόκκος ο οποίος πέταξε μάλιστα για Άγιο Δομίνικο χτες.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.282
Κριτικές
1
Like
35.306
Πόντοι
6.256
Σήμερα λοιπόν έρχεται η οριστική επιβεβαίωση. Ο τραγουδιστής που θα βρίσκεται στο πάρτι είναι ο Στέλιος Ρόκκος ο οποίος πέταξε μάλιστα για Άγιο Δομίνικο χτες.
Βανδη και μπισμπίκη θελαμε
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
«Ασχολήθηκα ως παίκτης το 2017. Έπειτα, το 2019, κάναμε μια συζήτηση όπου μου προτάθηκε να συμμετάσχω ως παρουσιαστής, αλλά δεν ήταν κάτι που προχώρησε, γιατί τότε δεν ήταν εφικτό. Έκτοτε κάθε χρόνο μού προτείνεται να συμμετάσχω ως παίκτης, αλλά εμένα το ’17 αποτέλεσε τη μόνη και την τελευταία συμμετοχή μου. Δεν υπάρχει κάτι που θα με έκανε να ξαναπώ ‘ναι’», είπε και συνέχισε:


«Και εδώ να διευκρινίσω πως το ‘όχι’ μου δεν έχει να κάνει με κάποια διαφωνία στο οικονομικό, όπως κατά καιρούς λέγεται. Ίσα ίσα, οι προτάσεις της παραγωγής ήταν πολύ τιμητικές. Παρ’ όλα αυτά, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να συμμετάσχω ξανά στο παιχνίδι. Άλλωστε κάθε χρονιά που περνάει γίνεται όλο και πιο ριάλιτι και εγώ δεν βρίσκω πουθενά τον εαυτό μου σε αυτό. Για μένα λοιπόν ο κύκλος έκλεισε οριστικά το ’17».

Ντάνος;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.282
Κριτικές
1
Like
35.306
Πόντοι
6.256
Με ξενιτεμενο τι κάνουμε;
Εχουμε καμια ιδέα;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Με ξενιτεμενο τι κάνουμε;
Εχουμε καμια ιδέα;
Είναι σκληρός καριόλης, την λέει σε όλους, έχει απορίες ερωτικής φύσεως και περιεχομένου και ασχολείται μόνο με μασάζ.

Αδυναμία στο ταντρικό.

@RETRO καλά τα λέω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom